Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
2 boeken: - “Oldtimer encyclopedie” rob de la Rive Box. Ed. Rebo. Lisse, 1999.- “Auto’s door de jaren heen”. Peter Roberts. Ed. Market Books. Baarn, 1978.
2 boeken: - “Oldtimer encyclopedie” rob de la Rive Box. Ed. Rebo. Lisse, 1999.- “Auto’s door de jaren heen”. Peter Roberts. Ed. Market Books. Baarn, 1978.

2 boeken: - “Oldtimer encyclopedie” Rob de la Rive Box. Ed. Rebo. Lisse, 1999. - “Auto’s door de jaren heen”. Peter Roberts. Ed. Market Books. Baarn, 1978.

Deux livres: - “Oldtimer encyclopedie” Rob de la Rive Box. Ed. Rebo. Lisse, 1999. - “Auto’s door de jaren heen”. Peter Roberts. Ed. Market Books. Baarn, 1978.
SKU: 2908170038.
Category: Boek.
Auction day: 29 August 2017 19:00
Catalogue #38
Estimate: € 22 / 26
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #737

    “Acht eeuwen Europese schilderkunst” & “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Een boek en een catalogus.

    “Acht eeuwen Europese schilderkunst” et “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Un livre et un catamogue.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #97
    Missale Romanum

    Een XIX eeuwse Latijnse missaal in leder gebonden. Zeer goede staat.

    Missel en latin du XIXe siècle. Couverture en cuir. Très bon état.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
  • #57

    “Napoleon en de juwelen van het keizerrijk”. Ed. Mercatorfonds.

    “Napoléon en de juwelen van het Keizerrijk”. Ed. Mercatorfonds.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 22

Other lots in this auction

  • #579

    Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee casolettes van kobaltblauw aardewerk en messing, versierd met handgeschilderde decors van romantische koppels in een landschap en met vergulde motieven. Omstreeks 1900. Pendule gerestaureerd.

    Une garniture de cabinet en trois parties comprenant une pendule et deux cassolettes en faïence bleue cobalt et laiton, décors peint à la main représentant des couples romantiques dans un paysage, motifs en dorure. ± 1900. La pendule à été restaurée.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #176

    Een verlengbare tafel van mahonie- en wortelhoutfineer met zwartgelakte elementen, het blad gedragen door vier gesculpteerd eikenhouten poten met voluten en gecanneleerde zuiltjes. XIXe eeuw. En met drie verlengbladen.

    Table à allonges en placage d’acajou et de ronce aux éléments laqués noirs. Tablette portée par quatre pieds sculptés en chêne décorés de volutes et de colonnettes cannelées. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 144 x 110 x 80
    Estimate: € 400 / 600
  • #18
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas. Gesigneerd en met label.

    Vase en cristal. Signé et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #10

    Een 18 karaats geel gouden ketting bezet met parels.

    Chaîne en or jaune 18 ct sertie de perles.
    No longer available
    Dim. 5,77 g
    Estimate: € 100 / 200
  • #367

    Een lampvoet van donkergepatineerd brons in de vorm van een olifant bij een boom.

    Un pied de lampe en bronze patiné représentant un éléphant et un arbre.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #587

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.

    Un vase en porcelaine chinoise blanche et bleue, décor de dragons.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 270 / 320
  • #704

    Een kolompendule in Napoleon III-stijl van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van messing en parelmoer. XIXe eeuw.

    Une pendule colonne style Napoléon III en bois laqué noir, avec décor incrusté en laiton et nacre. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 120 / 220
  • #577

    Een schotel van celadonporselein.

    Un plat en porcelaine Celadon.
    No longer available
    Dim. Ø: 41,5 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #91

    Een paar kalebasvazen van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Paire de gourdes en faïence de Delft bleue et blanche. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #196

    Een Hollands kabinet van mahoniehoutfineerd met drie laden onderaan en twee paneeldeuren bovenaan, versierd met guirlandes en strikken. De laden met koperen trekkers met leeuwenkoppen. Omstreeks 1800.

    Cabinet hollandais en placage d’acajou ouvrant à trois tiroirs vers le bas et à deux portes pleines décorées de guirlandes et de noeuds sculptés. Les anses des tiroirs décorées de têtes de lions. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. H: 240 cm B: 160 cm D: 57 cm
    Estimate: € 600 / 1000
  • #242

    “Familieportret van een man met vouwmeter, zijn vrouw en hun dochter”. Olieverf op doek. Belgische School, XIXde eeuw.

    “Portrait de famille représentant un homme avec un mètre pliant, sa femme et leur fille”. Huile sur toile. Ecole belge, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 100 x 110 cm
    Estimate: € 250 / 450
  • #717

    Een lot strips: - 2 albums van Suske & Wiske - Pits & Kaliber - 3 albums Robert & Bertrand - Piet Pienter & Bert Bibber - 4 albums Jerry Spring waarbij 1 dubbel

    Un lot de bandes dessinées: - 2 albums de Suske & Wiske - Pits & Kaliber - 3 albums de Robert & Bertrand - Piet Pienter & Bert Bibber - 4 albums de Jerry Spring dont un album en double.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 augustus 2017

De veiling is volledig. 835 loten. Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

29 August 2017 19:00
30 August 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 August 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More