De veiling is volledig. 835 loten.
Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.
Filed Under: Art & Antiques auctions
De veiling is volledig. 835 loten.
Downloads in .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.
Zes diertjes van geslepen kristal: een vlinder, een uil, een muis, een pinguin, een beer en een vis. Elk stuk gepresenteerd op een spiegeltje. We voegen er een lokomotief gemerkt Swarovski en een kaketoe van ruw bergkristal aan toe.
Een reeks van acht theekopjes en schoteltjes van blauw en verguld porselein in de geest van het Limogesporselein. Onderaan gemerkt.
Een lot van vijf vazen van opaalglas met handgeschilderde decors.
Een reeks keukenpotten, waarbij grote, vier kleine, een olie- en een azijnflesje.
Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.
Een eikenhouten bijzetmeubeltje.
Een kaststel van rood aardewerk, bestaande uit twee siervazen en een jardinière. Onderaan gemerkt.
Een lot bestaande uit twee vazen en een jardinière van meerkleurig aardewerk.
Een glazenservies van kleurloos kristal met een gegraveerd decor, bestaande uit twaalf likeurglaasjes, tien aperitiefglazen, acht wittewijnglazen en elf rodewijnglazen. Enkele kleine schilfers aan de rand.
Een lot verschillende tafeldoekjes van kloskant, lintkant en borduurwerk.
Een lot Chinees porselein, bestaande uit twee zalfdoosjes, een kleine terrine (gebroken deksel), een kom, een penseelkoker, een dekselpot, enkele waterkommetjes, een potje op hoge pootjes met houten deksel, twee koppen, een bordje en een kom.
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje
Een asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Een piëdestal in mahoniehout.
Een lot zwarte mechanische Chantilly kant. e.a.
Een reeks van zes gesculpteerde stoelen in Lodewijk XVI-inspiratie. Eén zit manco.
Een goudweegschaaltje in mahoniehouten etui. Drie ontbrekende gewichtjes.
Een lot van zeventien verschillende borden en schotels van Chinees porselein. Diverse leeftijden. Enkele restauraties.
Een reeks van twaalf glazen van kleurloos en blauw kristal met een geslepen decor.
Twee verschillende bloesjes met kanten motieven.
Een lot van zes diverse brede kommen van Chinees porselein. Verschillende leeftijden.
Een handgeknoopt Perzisch karpet.
Een glazenservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit 10 champagnecoupes, 6 rodewijnglazen, 3 wittewijnglazen, 9 aperitiefglazen en 8 waterglazen. We voegen er 2 afwijkende champagnecoupes en een champagnefluit aan toe.
Een lot van drie aardewerken kruikjes.
Een lot verschillende tafeldoekjes en sierlapjes van kloskant, lintkant.
Een eikenhouten schommelstoel.
Een divers lot porselein bestaande uit een Saksische dame, twee Imari asbakjes, twee kopjes en een bloemstuk.
“Advocaat” Een porseleinen figuur.
Een paar armstoelen van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Een zilveren sigarettendoos in Art Deco stijl. 800‰ zilver.
Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit bordjes, schoteltjes en kommetjes. Beschadigingen.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt met een afbeelding van een leeuw.
Twee schaaltjes op voet een een kom met een blauw en wit bloemendecor en vergulde randen.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een lot verschillende gehaakte tafeldoekjes en een sjaal.
Een piëdestal van gedraaid eikenhout.
Een Chinese snuffbottle van geëmailleerd koper met een decor van een draak. Onderaan gemerkt.
Een kommetje van capucineporselein met een blauw en wit decor van bloesems. Haarscheur. Vroeg XIXe eeuw.
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een grote strook machinale Vlaamse zwarte kant.
“Chinese visser met kind”. “Oude wijze met pijp”. Twee beelden van gesculpteerd Aziatisch hout.
Drie tekeningen in lavis. Gesigneerd.
Een reeks van vier recente snuffbottles van glas met meerkleurige decors.
Een handgeschilderd Oosters miniatuur op ivoor.
Twee zetelkleedjes in Vieux-Flandres kant of fanchons. We voegen er een gekloste kraag aan toe.
Een rond bijzettafeltje van gesculpteerd hout met vier poten in de vorm van olifantenkoppen. Het blad versierd met ivoren inlegwerk.
Een lotje Aziatisch brons, bestaande uit een antiek kommetje met een cloisonnédecor van pauwen en een voorstelling van een achtarmige Boeddha.
Een paar zilveren zoutvaatjes in de vorm van vissen met glazen recipiëntjes.
Drie Indische miniaturen, waarbij twee gouache op zijde en één op paneel.
Een zijden bloesje met mechanische kanten kraag en parelmoeren knoopjes. 1900-1920.
Een gestileerde haan en een clown van veelkleurig glas. De clown gerestaureerd aan de hals.
Glazen asbak in vorm van een clown.
Een bloemenrank van geblazen kleurloos glas naar Murano.
Twee oude Chinese scrolls. Eén op zijde met een decor van tijgers in een landschap. En één van bloeiende takken. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Drie verschillende tafelkleedjes met bijpassende servetten en één groot tafelkleed bezet met borduurwerk.
Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd eikenhout met bijpassend voetbankje.
Een ivoren tand gesculpteerd in de vorm van een krokodil. Afrikaans werk.
Twee figuurtjes van gepolychromeerd brons met wiebelende hoofdjes.
“The meet of the vine hounds”. Een oude Engelse jachtprent.
Drie verschillende zakhorloges met letsels.
Een groot lot schelpen.
“Zicht op de rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een kleine dekselvaas van Cantonporselein met een decor van personages, vogels en bloesems. Onderaan gemerkt.
“De accordeonist”. Een eglomisé. Toegeschreven aan.
Een lot verschillende sierlapjes van kloskant en lintkant. We voegen er een aantal zakdoekjes aan toe.
Een lot van drie kleine handgeknoopte karpetjes.
Een lot van twee pijpen, bestaande uit een metalen opiumwaterpijpje en een tabakspijp van hout en been.
Een lot van vijf verschillende bordjes van Chinees porselein, waarbij twee van capucineporselein, één van de Compagnie des Indes, en twee met een meerkleurig bloemendecor. XVIIIe en XIXe eeuw.
“Interieur”. Aquarel en inkt op papier. Gesigneerd.
Een art deco luchtertje van verchroomd metaal met vijf zeshoekige glazen kapjes.
Twee paar borden van Imariporselein, waarbij één paar met landschapsdecors.
“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening.
Twee oude poppen van kunststof. Beide gemerkt achteraan op het hoofd.
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Simon (?).
Een grote antieke pop met porseleinen hoofd en handjes.
Een vitrinekastje van zwartgelakt hout met bovenaan een lade met uitgestoken motief.
Een dekselvaas van cloisonné op brons met een decor van een draak en een paradijsvogel op de buik en het deksel getooid met een Fo-hond.
Een lot van acht kleine vaasjes van Chinees en Japans porselein en aardewerk.
Een zeefdruk naar een werk van Dali uit de reeks “Les chevaux Daliniens”.
Een antieke poppenkoets.
Een lot van drie kleine damesbustes van gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eéntje met kleine beschadiging bovenaan.
“Compositie”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Gharbaoui.
Twee oude poppen van kunststof, waarbij één Duitse.
“Slapend kind”. Gravure. Draagt een handtekening: Sluijters
Een wieg van gevlochten riet met kanten lakentjes.
Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
Een dekselvaas van Nanking aardewerk met een meerkleurig decor van krijgers.
“Hanuman” Een Indisch godsbeeld van brons. Omstreeks 1900.
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Zimmer achteraan.
Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.
Een grote bonbonnière van kleurloos Boheems kristal met een 835‰ zilveren handvat.
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Schneider.
Een reeks van vier borden in van blauw en wit Chinees porselein met een decor van pioenen op het plat en een bianco sopra bianco-decor op de vleugel.
Een oude Tangka op zijde.
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Lodewijk III-stijl, bekleed met naaldwerk.
Handgeknoopt kleedje met tekening van twee vogels in een boom. Kaysery.
Een vaas van blauw en wit porselein met koperen monturen, gemonteerd als lamp.
Een jardinière van blauw en wit porselein met een decor van bloemen. We voegen er een kleiner exemplaar aan toe.
Een bronzen presse-papiers in de vorm van een gestileerd olifantje.
Een houten wandconsole in transitionstijl met één lade.
Een Hindoeïstische groep van gegoten steengoed.
“Compositie met kip”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Man met lampion en gans”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. Omstreeks 1900. Onderaan gesigneerd.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
Een verlengbare ronde tafel van mahoniehout met gecanneleerde poten. Zonder verlengstukken.
Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en wol.
Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw en wit decor van dansende personages.
Een vaas van meerkleurig Japans porselein met een decor van landschappen, bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. XIXde eeuw.
Een bronzen Quan Yin met sporen van verguldsel.
Een oude hanglantaarn van brons en geslepen glas.
Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een gesculpteerde slagtand met acht olifantjes en twee kleine vrouwenbustes. Eerste helft XXe eeuw.
Een vaas van glaspasta, versierd met een decor van rozen.
Een netsuke van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. XIXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
“Soleil. Compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Tang (?).
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een geëmailleerde wijzerplaat. Met gewichten.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Slijtage.
Een Chinese vaas van blauw en wit porselein.
Een waterkommetje van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een decor van perzikken, granaatappels en insecten. De basis in de vorm van een tak en de binnenkant met blauw glazuur.
“Compositie”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Tafcoat. Kleine letsels.
Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.
Een danseres en een kleine Boeddha van gesculpteerd Aziatisch ivoor. We voegen er een Boeddha van gesculpteerd jade aan toe.
“Studie van een zittende man”. Pen op papier. Gesigneerd.
Miniatuurcabinetje met schuifdeurtjes en inlegwerk. Naar Japans voorbeeld.
“Red drop”; “Yellow drop”; “Green drop” & “Blue drop”. Acryl op papier. Allen gesigneerd op de verso en gedateerd 2007.
Een theaterkijker van messing en parelmoer. Gesigneerd.
Een klapsecretaire van gefineerd hout in Louis-Philippestijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en bovenaan een zwart marmeren blad. Marmer gebroken en voorpoot te restaureren.
“Man met stok”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor.
Een paar balustervazen van Nankin-aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Jonge vrouw”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Acht verschillende dasspelden van verzilverd en verguld metaal waarvan één in originele doos van S.T. Dupont France.
Een grote Fo-hond van Satsuma-aardewerk.
“Molenlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Maris.
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.
“Abstracte compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening.
Een serie van zes zilveren baren van 999 ‰ met voorstelling van gebouwen in Offenbach.
Een ligmeubel van eikenhout met groen fluwelen bekleding.
“Oude man”. Een netsuke van gesculpteerd ivoor. XIXe eeuw. Onderaan gesigneerd.
Een dekselvaas van meerkleurig porselein met een Imaridecor. Onderaan gemerkt.
“Landschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Olive. Met herstellingen
Een zilveren zakhorloge 800‰ in houten doosje beschilderd met drie poesen. We voegen er een te herstellen zakhorloge van 800‰ aan toe.
Een dekseldoos van gesculpteerd ivoor met een decor van dieren in reliëf op de zijkant en een leeuw op het deksel. Begin XXe eeuw.
“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Rooskens.
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes. Op staander.
“Cirque”. Een reproductie naar een werk van Matisse. Frankrijk, 1990.
Een gedeelte bestek van Hollands zilver 833 ‰. Bestaande uit één grote vork en één lepel en 6 vorkjes. We voegen er nog vier verzilverd metalen lepeltjes aan toe.
Een mahoniehouten bureau in Engelse stijl met twee klapbladen en een gevacheteerd blad.
Een Chinese gemberpot van oranje porselein, versierd met afbeeldingen van lotussen en watervogels.
Een gemberpot van Chinees porselein met een famille-rosedecor.
Twee ingelijste koperen platen met afbeelding van Afrikaanse meisjes en een Afrikaanse vrouw met mand. Evenals een meisjesportret gesigneerd K. Twenge (50 x 33 cm) en een gouache met de voorstelling van vissers met een net. Gemonogrammeerd JDSC (24 x 31 cm).
Een tweedeurskast van gebeeldhouwd eikenhout in renaissancestijl, versierd met twee vrouwenhoofden in het midden en twee leeuwenkopjes bovenaan.
Een draak van fijn gesculpteerd ivoor. Chinees werk. Op houten sokkel. Begin XXe eeuw.
“Compositie”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Rooskens.
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en op staander. Gemerkt.
Een paar aquarellen met personages. Gesigneerd en één gedateerd 1928.
Een eikenhouten klapsecretaire met twee laden onder het blad en een tweedeursvitrine als opzet.
Een eikenhouten commode met drie laden.
Een Chinese plantenbak van zwartgelakt hout, versierd met twee geisha’s in reliëf. Op houten sokkel.
Drie vazen van Chinees porselein. Twee soortgelijke met een veelkleurig gestileerd bloemendecor, beide onderaan gemerkt met verschillende merken en met iets afwijkende hoogte (de grootste met een Yong-Tcheng-merk in losse tekens, de andere ook, maar in zegelvorm). De derde met een barok Cantondecor met wit gehoogd. Merk onderaan in rood en goud.
“Abstracte compositie”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
Een mahoniehouten wandconsole in drie niveaus op wieltjes. Engels, XIXe eeuw.
Een leeuw van gesculpteerd Aziatisch ivoor op een houten sokkel. Begin XXe eeuw.
Een Chinese balustervaas van meerkleurig porselein met een meerkleurig en verguld decor van personages en bloemen.
Een oude pop met porseleinen hoofdje met slaapoogjes. Op staander. Gemerkt.
“Piccadilly Circus”. Een foto op plexiglas.
Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.
Een mahoniehouten commode met vier laden en messingen trekkers.
Chinese porseleinen plaquette met decoratie van vogels en planten.
Een bronzen Boedha met resten van polychromie.
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
Een gefineerd bijzettafeltje in empirestijl met één lade in de gordel, versierd met marquetterie en verguld bronsbeslag.
Een tabaksdoos van gesculpteerd ivoor en messing, versierd met olifanten in reliëf op de zijkant en een twee olifantjes op het deksel. Begin XXe eeuw.
“Il maestro”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 41/125 buiten de plaat.
Een oude pop van kunststof met kanten kleertjes. Op staander.
Een antiek Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
Een verlengbare tafel van mahoniehout in Regencystijl.
Een mahoniehouten rechte secretaire in Louis-Philippestijl met een lade en doucine, twee paneeldeurtjes en bovenaan een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Een schotel van celadonporselein.
Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het Blanc-de-Chine.
Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee casolettes van kobaltblauw aardewerk en messing, versierd met handgeschilderde decors van romantische koppels in een landschap en met vergulde motieven. Omstreeks 1900. Pendule gerestaureerd.
“The treasure coins of the Caribbean”. 25 zilveren munten in etui. 475 g.
“Olifanten”. Een groep van geelgeglazuurd aardewerk. Gesigneerd.
“Berglandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Kuniy.
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes. Op staander.
“Deux oiseaux dans une journée d’été. Een lithografie. Epreuve d’artiste. Gesigneerd buiten de plaat en op de verso gedateerd 1992.
Een ovale tafel van mahoniehout met mooi gebeeldhouwde centrale poot met vier zuiltjes.
Een canapé van gebeeldhouwd mahoniehout, bovenaan versierd met uitgestoken bloemen.
Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.
Een paar rococokandelaars van messing. Frankrijk, omstreeks 1750.
Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met vier balusterpoten in verbinding.
“The world’s greatest banknotes”. Een collectie van 50 miniatuur drukplaatjes van Sterling zilver.
Een beeldje van een godheid met een staf en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
“Voor Iris. Meisje bij het raam”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Paerels. Met opdracht aan de achterkant.
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en op staander. Gemerkt.
Een lange buffetkast van gebeeldhouwd hout met vier laden en vier paneeldeuren boven- en onderaan, versierd met wapenschilden en middeleeuwse taferelen.
Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met zes bijpassende stoelen.
Een commode van gefineerd hout in empirestijl met vier laden, geflankeerd door twee zuiltjes en met een zwart marmeren blad. XIXe eeuw.
Een serie van zes netsukés met voorstelling van diverse beroepen. Japans werk omstreeks 1900.
Een Geisha van gesculpteerd ivoor met bloem en waaier. Op houten voetstuk.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Draagt een handtekening: Ophey.
Een collectie van honderd zilveren penningen naar aanleiding van het Rubensjaar ‘77. In bijpassend collectiemeubeltje.
Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
Een merkwaardig barmeubel van gepolychromeerd hout met centraal drie laden onder een klepblad met binnenin een lichtbak van glas in lood. Aan de zijkanten telkens een paneeldeur met scènes in reliëf en met drie laden in de onderste gordel.
Een eikenhouten tweedeursgarderobe, één deur met spiegel.
Een beeldje van een godheid met een mand en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Een Bretoense buffetkast van gesculpteerd hout met twee gemoulureerde paneeldeuren onder twee laden. XVIIIe eeuw.
Een tweeledige vitrinekast met gebogen kap en onderaan twee gemoulureerde deuren. Omstreeks 1800.
Een paar voorouderbeelden van gesculpteerd hout. Mambila, Nigeria.
Een Kuan Yin van gesculpteerd ivoor op een houten voetstuk.
Een eikenhouten buffetkast met twee paneeldeuren en drie laden in het midden.
“Gemstones of the world”. Een collectie van 63 mineralen in zilveren plaquettes en in etui.
Een gemberpot van Chinees porselein met een houten deksel en versierd met een meerkleurig decor van Lange Lijzen in een tuin.
Een commode van gefineerd hout in Lodewijk XV-inspiratie met drie grote laden en drie kleinere laden onder het wit marmeren blad.
Een Afrikaans houten masker. Bembe, D.R.Congo.
Een beeldje van een godheid met een pijp. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Een eikenhouten gebakvitrine met een afneembaar dienblad.
Een mahoniehouten divan. Medio XXe eeuw.
Een vruchtbaarheidsbeeldje van terracotta in Nok-stijl.
“Vrouwentorso”. Een beeld van gesculpteerd serpentijn. Gemonogrameerd.
Een wandconsole met vlakken van wortelnootfineer met bronzen monturen en een grijsgeaderd marmeren blad. Begin XXe eeuw.
Een verzamelmap met oude zilveren munten. België, Spanje, Duitsland, Nederland, Groot Brittanië, enz. Nettogewicht 2029 g.
Een zittende kat van donkergepatineerd brons met vergulde halsband. Naar een voorbeeld van Amerigo Tot.
“Door het leven”. Een houtsculptuur van twee figuren. Gesigneerd.
Een stappende meisjes pop van hout en papier maché.
Een beeldje van een geisha. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een gebeeldhouwd houten sokkeltje.
Een gynaecologische tafel. Jaren ‘60.
Een sobere eikenhouten koffer met smeedijzeren hengsels. XIXe eeuws.
Een Afrikaans houten masker. Dogon, Mali.
Een beeld van gesculpteerd hout. Igbo, Nigeria.
Biscuit beeldje van een jonge vrouw met een rozenkrans en een amor.
Een kleine Engelse secretaire-bookcase met een lade en een zijdelings uitschuifbaar blad in de gordel, bovenaan zes kleine laden onder de twee deuren.
“My girlfriend.”. Een beeld van gesculpteerd serpentijn. Achteraan gesigneerd.
“Zittende dame”. Een beeld van gesculpteerd hout. Zonder signatuur.
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.
Een beeldje van een Happy Buddha. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Een gefineerd bijzettafeltje met één lade en een centrale liervormige poot.
Een fraai gesculpteerde eikenhouten buffetkast in neo-gotische stijl met twee deuren boven twee grote en twee kleine laden.
Een zittend voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Yombe, D.R.Congo.
Een lot van drie vazen van Afrikaans ivoor met gesculpteerde decors. Eerste helft XXe eeuw.
“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
Een houten schildersezel in Lodewijk XV-stijl. Restauratie bovenaan.
Een theepotje van Chinees porselein met een decor van vrouwen in een tuin. Onderaan gemerkt.
“Post-demonisch wezen. Een beeld van deels gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd.
Een oude pop van kunststof met slaapoogjes en kanten kleertjes.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een design stoel in de vorm van een damesschoen in rood skai.
Een mahoniehouten bibliotheektrapje met gecanneleerde zuiltjes achteraan.
Twee porseleinen schaaltjes op voet. Famille roze met powder blue in de rand. Eén met kleine schilfer aan de rand. Gemerkt.
Een paar dekselvazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille-rosedecor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Een gesculpteerd houten masker. Lega, D.R.Congo.
Een achthoekige bijzettafel van gesculpteerd hout in renaissancestijl.
Een bakschaal van meerkleurig porselein in de vorm van een kip.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een oude pop met porseleinen hoofd en kanten kleertjes. Gemerkt op het achterhoofd.
“Dames op een binnenplaats”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘57.
Een ionische zuil van plaaster.
Een eikenhouten commode met drie laden. XIXe eeuw.
Een kopje van Chinees porselein met een sang-de-boeufglazuur. Gemerkt met verwijzing naar Keizer Siuan-To.
Glazen hoofd van meerkleurig glaspasta.
“Trilogie A, B & C”. Drie moderne werken. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2010.
Een eikenhouten buffetkast met twee centrale paneeldeuren en drie laden in de gordel. XIXe eeuw.
Een jardinière van Chinees porselein met een decor van huiselijke taferelen op de zijkant en een Guan yin in een venster.
“Regina”. Een schaalmodel van een zeilboot.
Twee oude poppen van kunststof, waarbij één met slaapoogjes.
“Berglandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een geelkoperen salontafel met een glazen blad met églomisedecor van vogels en bloemen.
Een Chinees tweedeurskastje van zwartgelakt hout, versierd met figuren van pietra dura.
Een famille roze schaaltje van porselein met een decor van een haan op rozenstruik.
Een ei van cloisoné op koper versierd met een bloemenmotief in reliëf.
“Stadszicht”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
Drie geelkoperen cigognetafeltjes met groen marmeren blaadjes.
Een coupe van kanton porselein.
Een Chinese wandelstok van gesculpteerd hout met een handvat in de vorm van een drakenkop.
Een pop van kunststof met slaapoogjes. Italië.
Een gembertpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bleoemenstruiken.
“Nachtegaal en pruimbloesem”. Een scherm hout met zijde beschilderd.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
“Snoek in den hoek.” Uitgave omstreeks 1952. Eerste uitgave. Beschadigde rug.
Een paar houten meesterstukken. Een Icosaëder en een Pyramide.
“Twee winterse stadszichten”. Acryl op papier. Niet gesigneerd.
Een armstoel van gesculpteerd notenhout in Louis-Philippestijl.
Een glazen parfumflesje met een decor van herten. Onderaan gemerkt. Chinees werk.
“Antwerpen vanaf de Schelde”. Olieverf op board. Toegeschreven aan.
Een oude pop met slaapoogjes en kanten kleertjes. Gemerkt op het achterhoofd.
“Moederschap in grijs en rood”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een Chinees wandmeubel met vier laden.
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Een polychroom porseleinen vaas met romantisch decor. Purper in de omtrek. Gemerk.
Aardewerken pijp. Chinees aardewerk. Gemerkt.
“Tangram A, B, C & D”. Vier moderne werken. Acryl op board. Gesigneerd en gedateerd 2005.
Een gepolychromeerd ééndeurskastje, versierd met Franse wapenschilden.
Coupe met relief van herder met kudde. 0nderaan gemerkt met roze driehoek.
Een paar antieke kandelaars van kwikglas. Z.g. arme-mensen-zilver.
Vijf middelgrote en een kleine pop met porseleinen hoofdje en armpjes.
Een zwartgelakt Chinees lessenaartje. Met personages gedecoreerd.
Een eikenhouten kaptafel met drie laden en een spiegel in drie delen.
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en zijde. Met certificaat. Nieuwstaat.
Suske en Wiske. Rode reeks in kleuren. 79 albums. Merendeel in goede tot zeer goede staat. Evenals: De Rammelende Rally 1973 (slechte staat), Dubbelstrip 6 (1987), Vrolijke Vakantiespelletjes (1988), Vakantieboek 3, 4 en 1974.
Een paar duivensport constateurs.
“Landschap met Sfinks”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Laurent.
Een serie van zeven notenhouten stoelen tijdperk Directoire. Mooie gesculpteerde dwarslat in de rug. Recente bekleding. We voegen er een achtste stoel met één poot hersteld aan toe.
Een lot schootsvellen, vlaggen en kragen uit de vrijmetselarij.
Een bronzen schouwpendule in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw. Zonder sleutel.
Een fantasie Japanse tanto.
Een kolompendule in Napoleon III-stijl van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van messing en parelmoer. XIXe eeuw.
Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd en witgepatineerd hout.
Een sobere eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het klapblad.
Een lot stripverhalen: Jerom, Guust, Kuifje, Jommeke, Asterix, Kiekeboe, Sammy, Buck Danny, Kuifje, Robert en Bertrand en vele anderen, overwegend in goede staat. 101 albums.
Verrekijker in tas.
“Marco Polo”. Een schaalmodel driemaster.
Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd hout met roze fluwelen bekleding.
Een paar vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk met een decor van personages in cartouches op groene fond.
“Eenden”. Twee kleurenlitho’s. Gesigneerd buiten de plaat. Ed. La Gravure Française, Paris.
Vier verschillende poppen met porseleineen hoofdje, armen en benen. Eén voet beschadigd.
Een vaas van groen glas met verwerkt bladgoud.
Een mahoniehouten kaarttafeltje met vier tapse poten en een klapblad.
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Een lot strips:- 2 albums van Suske & Wiske- Pits & Kaliber- 3 albums Robert & Bertrand- Piet Pienter & Bert Bibber- 4 albums Jerry Spring waarbij 1 dubbel
Verrekijker in tas.
“Compositie”. Een lithografie. Draagt een handtekening.
Een sobere Engelse gatelegtafel.
Een lot van drie beeldjes meerkleurig porselein uit de reeks van M.I. Hummel. “Jongetje met harmonica”, “Meisje op tak” en “Jongetje met twee geitjes”.
“De tennisspeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een lot van vijf poppen met porseleinen hoofdjes en armen. Geen kleertjes.
Een vaas van glaspasta met veelkleurig decor. Jaren ‘50.
Een Chinese salontafel van zwartgelakt hout. Het blad versierd met een voorstelling van een vogel in een bloemenstruik van pietra dura onder glas.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een lot van 55 strips en albums, waaronder Jommeke en Nero.
Een paar art deco boekensteunen van meersoortig marmer.
Een groot handgeknoopt Oosters tapijt van wol.
Een rond gefineerd tafeltje met marquetterie en een lade.
Een lot van drie bronzen Indische bellen.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Een lotje ivoor, bestaande uit een slabestek en vier cocktailprikkertjes.
Een vaas van rood glaspasta met een millefioredecor.
Een verlengbare ovale tafel met getorste poten.
Twee handgeknoopte wollen morikarpetten. Eén met slijtage.
“Acht eeuwen Europese schilderkunst” & “Meesterwerken in zilver uit privé-verzamelingen”. Een boek en een catalogus.
Een schotel van blauw en wit porselein met een decor van een vaas en bloemen. Randschilfer. Chinees werk.
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten. Slijtage.
Een kleine tafel van notenhout met vier poten in verbinding.
Een gesculpteerde slagtand met een decor van een krokodil met een slang in de bek. Afrika.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Een houten schouwpendule. Met sleutel.
Een lot ivoor bestaand uit: een sfinx, vorkjes en vismessen, twee servetringen en een beschadigde olifant.
Een rechthoekige salontafel van eikenhout met een glazen blad.
Een eikenhouten klapsecretaire met twee kleine en twee grote laden onder het klapblad.
Een lot van 37 strips, waaronder Bob Morane, Michel Vaillant, Kiekeboe, Rik Ringers enz.
Een kruisbeeld van meerdere houtsoorten en een zilveren corpus.
Een theeservies van meerkleurig porselein met een Satsumadecor, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden. Onderaan gemerkt.
Een kleine eikenhouten commode met drie laden, versierd met gesculpteerde bloemen.
Een lot Japanse bronzen voorwerpen bestaande uit een vaasje met draak, een koro en een theepot Boeddha en draak.
Een handgeknoopt Perzisch karpetje.
Vaas in Mauve kristal. Gemerkt en genummerd.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een grenenhouten nachtkastje met een deur onder en lade.
Een reeks van zes fruithouten stoelen, waarbij twee met licht afwijkende rug. Lancastershire, omstreeks 1800.
Een lot van 18 Nederlandstalige en Franstalige strips en, albums, waaronder verhalen van Hérgé, de Smurfen, Bécassine, enz.
“Napoleon”. Een beeld van meerkleurig porselein. Achteraan gemerkt.
Drie iconen: Christus gedoopt, het lege graf van Christus en de Aartsengel Michael. Recent werk.
Een kleine eikenhouten gebakvitrine op getorste poten en met een afneembaar dienblad.
“Dierentemmer”. Een spekstenen beeldje. China.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een lot van acht kommetjes en een schotel van Chinees porselein met uiteenlopende decors.
Een houten doosje versierd met
en vier diverse kleine iconen. Recent werk.
Een houten speeltafeltje in Régencestijl met een vilten blad.
Een reeks van zes Engelse stoelen, versierd met een ingelegde siervaas in de rug.
Een lot van 42 strips, waaronder Suske & Wiske, Jerom, De Rode Ridder, Bessy en Safari.
Een lot Japans porselein, bestaande uit acht borden, een diep bord met kom, een Imari-kom en twee waterkommetjes. Diverse leeftijden.
Vijf iconen, met voorstelling van de Moeder Gods met aartsengelen, Christus en de apostelen,
(2), De Verrijzenis van Christus. Recent werk.
Een nachtmeubel met een in twee delen openklapbaar blad en front. Het front in de vorm van drie laden in trompe-l’oeil.
Een Madonna met kind van monochroom wit biscuit.
Vier kleine iconen en een triptiek. Recent werk.
Een porseleinen theeservies met een blauw en wit decor van Engelse plattelandszichten, bestaande uit een theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes met schoteltjes en zes borden.
Drie iconen: Johannes de Theoloog, Christus als aartsengel Michael en de Aartsengel Michael. Recent werk.
Een notenhouten muziekstaander in vier niveuas. Gedelte van de balustrade opnieuwt e bevestigen.
Een canapé van gebeeldhouwd notenhout met bekleding van rood fluweel. Bekleding te vervangen. Tijdperk Louis-Philippe
Een Duits glazenservies van kleurloos kristal, bestaande uit zes fluitglazen, twaalf rodewijnglazen, zes borrelglaasjes op voet, zes tumblerglazen en twaalf schnappsglaasjes.
Een lot van drie verschillende vazen van Booms glas, versierd met handgeschilderde bloemendecors.
Twee iconen: Christus Pantocrator en de Aartsengel Michael. Recent werk.
Een sober bijzetkastje met een bolle deur onder een lade. Eerste helft XXe eeuw.
Twee clowns van meerkleurig glaspasta.
Zes iconen, naar antieke Italiaanse, Russische, Griekse, Cypriotische en Byzantijnse voorbeelden met als thema “Moeder Gods”. Hedendaags werk.
Een coupe op voet en schaal van geslepen kleurloos kristal.
Een haardkoffertje van metaal, beslagen met gedreven geel koper met een scène aan een herberg en een zicht op Anne Hathaway’s cottage (De vrouw van Shakespeare, niet de actrice).
Een mahoniehouten bijzettafeltje. Engels werk.
Een vintage poef van oranje kunstleder. Jaren ‘70.
Een bonbonière van roze marmer. Kleine schilfer aan het deksel.
Lot van 5 stuks gekleurd kristal. Een karaf, een vaas met voet, een art deco vaas, twee pique-fleurs.
Een notenhouten bijzettafeltje, versierd met inlegwerk.
Een poppenstoeltje van wit en meerkleurig gepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met groen fluweel.
Een paar zittende vissers van deels geglazuurd porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt en genummerd.
Een paar Chinese stoelen.
Een klein eikenhouten bijzetmeubeltje met één lade.
Een fauteuil-en-cabriolet van witgepatineerd en deels gepolychromeerd hout. Bekleding op te frissen.
Een reeks van acht mahoniehouten stoelen in regencystijl.
Een reeks van zes stoelen van gesculpteerd hout in Lodewijk XVI-inspiratie.
Een paar armstoelen van grijsblauw gepatineerd hout met gesculpteerde rug en gecanneleerde poten.
Een gietijzeren staander in drie niveaus, opengewerkt in bloemmotieven.
Vier mahoniehouten stoelen in Louis Philippestijl met blauw stoffen bekleding.
Een paar eikenhouten armstoelen met rieten bekleding.
Een koperen buitenlantaarn.
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Een sobere eikenhouten salontafel.
Een luchter van koper en kristal met vijf lichpunten en versierd met pendeloques.
“Pierre - Aalst”. Een houten naambord van een binnenschip.
Een sac-à-perles luchter van kristal en koper.
Een koperen luchter met drie lichtarmen, glazen kapjes en een centrale coupe. Begin XXe eeuw. We voegen er een tweede exemplaar met twee lichtpunten, maar met ontbrekende coupe aan toe.
Een luchter van Venetiaans glas.
Een luchtertje van geelkoper in de geest van de barok met vier lichtpunten en glazen kapjes waarvan het centrale ontbreekt.
Een verzilverd koperen luchter met vijf lichtpunten en kristallen pendeloques met twee bijpassende appliques.
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl, versierd met details van églomisé.
Een messingen luchter met vijf armen met telkens twee lichtpunten.
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl met een rocaille in de kuif.
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Een trumeau van hout en zwart en goudgepatineerd plaaster, versierd met druivenranken. Lichte beschadigingen. Begin XXe eeuw.
Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Een hanglantaarn van brons en glas met een Griekse rand.
Een grote trumeau van rijkelijk gesculpteerd hout, versierd met vruchten op de stijlen, bovenaan een schild, geflankeerd door draken en een saterkop eronder.
Een hanglantaarn van rood koper en glas. Glazen van het deurtje manco.
Een rechthoekige wandspiegel van notenhout met geelkoperen versieringen.
Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor van een Hollandse haven boven de wijzerplaat. Bovenaan getooid met bronzen figuren.
Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotatie. Gemerkt.
Een antieke Friese staartklok met wijzerplaat van gepolychromeerd gedreven messing met een decor van schepen. Eerste helft XIXe eeuw.
Een staande klok in gesculpteerd eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde metalen wijzerplaat. Gemerkt.
Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.
Een paar verguld bronzen vuurbokken in Lodewijk XV-stijl.
Een notenhouten haardscherm, versierd met gesculpteerde vruchten en met een vogel in tapisserie.
Een oude pop uit de jaren vijftig. Schade aan een voetje. We voegen er twee kleinere poppen van kunststof aan toe, waarbij één gemerkt van Schildkröte.
Een oeil-de-boeufklok met een handgeschilderd decor rond de geëmailleerde wijzerplaat.
Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.
Een mahoniehouten psychespiegel met onderaan een lade.
Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
“Man en vrouw”. Een modern kunstwerk van groengepatineerd brons.
“Badend naakt”. Een bronzen tuinbeeld. We voegen er een gietijzeren staander aan toe.
Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.