Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
2 grafische werken:- Frans Masereel: “De show”. Gesigneerd en genummerd 19/100. - Kurt Peiser: “Vluchtelingen aan de kaai”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.

2 grafische werken: - Frans Masereel: “De show”. Gesigneerd en genummerd 19/100. - Kurt Peiser: “Vluchtelingen aan de kaai”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.

Deux gravures: - Frans Masereel: “De show”. Signée et numérotée 19/100. - Kurt Peiser: “Vluchtelingen aan de kaai”. Eau-forte. Signée hors planche.
Dim. 15 x 11,5 & 12 x 9 cm
SKU: 2806160314.
Category: Grafiek.
Auction day: 28 June 2016 19:00
Catalogue #314
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #2

    Een lot van vijf gravures, waaronder een afbeelding van het kasteel van Heymissen, de Gravin van Grimbergen, enz.

    Lot de cinq gravures dont une représentation du château de Heymissen, la Comtesse de Grimbergen etc.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #4

    Negen ingekaderde Nederlandse Gravures met volkstaferelen. Amsterdam, 1803 - 1805.

    Neuf gravures hollandaises encadrées aux scènes folkloriques. Amsterdam, 1803-1805.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 15 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #769
    Salvador Dali

    “Maria met kind”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 190/300 buiten de plaat.

    “Vierge à l’Enfant”. Sérigraphie. Signée et numérotée. 190/300 hors cadre.
    No longer available
    Dim. 65 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #472

    “Portret” & “Moeder met kind”. Krijt op papier en een lithografie. De laatste gesigneerd en genummerd 302/385.

    “Portrait” et “Mère à l’enfant”. Craie sur papier et lithographie. La dernière signée et numérotée 302/385.
    No longer available
    Dim. 55 x 34 cm
    Estimate: € 60a / 80
  • #179
    Kurt Peiser
    Period: 1887 - 1962

    “Conversatie op straat”. Ets. Gesigneerd en genummerd 40/70 buiten de plaat.

    “Conversation dans la rue”. Eau-forte. Signée et numérotée 40/70 hors planche.
    No longer available
    Dim. 29,5 x 21 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #519
    Watanabe Nobukazu
    Period: 1872 - 1944

    “Notheater”. Een Japans triptiek met houtsneden. Meiji.

    “Théâtre No”. Triptyque japonais aux gravures sur bois. Période Meiji.
    No longer available
    Dim. 36 x 24 cm
    Estimate: € 100a / 150
  • #785

    Een lot grafiek, bestaande uit een gravure van Frans Van Kuyck, een XIXe eeuwse prent van een soldaat en een lachend meisje en een rasterdruk van een violiste.

    Un lot graphique, comprenant une eau forte signée Frans Van Kuyck, une image du XIXième représentant un soldat et une jeune fille et une sérigraphie représentant une violoniste.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #514
    Guy Séradour
    Period: 1922 - 2007

    “Lezende dame op het strand”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 9/20

    “Dame lisant sur la plage”. Litho. Signée et numérotée 9/20.
    No longer available
    Dim. 49 x 69 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #589
    Corneille

    “Femme et chat”. Lithografie. Gesigneerd, genummerd 147/150 en gedateerd ‘96.

    “Femme et chat”. Lithographie. Signée, numérotée 147/150 et datée 1996.
    No longer available
    Dim. 74 x 56 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #414

    “Genesis”. Een prent met een afbeelding gebaseerd op “De schepping” van Michelangelo.

    “Genèse”. Estampe représentant La Création de Michel-Ange.
    No longer available
    Dim. 50 x 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #64
    Daniel Winkelmans

    “Kathedraal te Antwerpen”. Ets. Gesigneerd, genummerd 115/150 en gedateerd ‘93 buiten de plaat.

    “Cathédrale d’Anvers”. Eau forte. Signée, numérotée 115/150 et daté ‘93 hors planche.
    No longer available
    Dim. 23?5 x 16 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #604
    Louis Icart
    Period: 1888 - 1950

    “Pierrot en dame met waaier”. Ets. Gesigneerd en genummerd 195/250 buiten de plaat.

    “Pierrot et dame avec éventail”. Une eau forte, signée et numérotée 195/250 hors planche.
    No longer available
    Dim. 36 x 46 cm
    Estimate: € 340 / 380
  • #705

    Een lot van drie rasterdrukken, waarvan twee naar een werk van Saverys en één naar Ger. Sioen.

    Lot de trois estampes dont deux d’après Saverys et une de Ger. Sioen.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #24
    Dirk Baksteen

    “Na de regen II”. Gesigneerd en genummerd 33/50 buiten de plaat.

    “Après la pluie II”. Signée et numérotée 33/50 hors planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 23 cm
    Estimate: € 60 / 100

Other lots in this auction

  • #203
    Jef Lambeaux
    Period: 1852 - 1908

    “La folle chanson”. Een groep van groengepatineerd brons. Met Brussels gieterijmerk.

    “La folle chanson”. Groupe en bronze à patine verte. Avec cachet de fonderie bruxelloise.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #748

    Een spiegeltje van gedreven geel koper met in facet geslepen glas in barokke stijl.

    Petit miroir en cuivre jaune repoussé et verre taillé en facettes. Style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #558

    Een beursvormige vaas van cloisonné op brons, boven-en onderaan een honingraatmotief in reliëf. Onderaan reliëfmerk met zes tekens verwijzend naar de Ming-dynastie. Chinees werk, XIXde eeuw.

    Vase boursiforme en bronze cloisonné. Le dessus et le bas à décor en nid d’abeille. Marque en relief sous la base référant à la dynastie Ming. Travail chinois, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #371

    Een lot van twee figuurtjes en een kandelaar van polychroom porselein en één van beeldje van biscuit. Omstreeks 1900.

    Lot de deux figurines et un candélabre en porcelaine polychrome et une statuette en biscuit. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 10 / 20
  • #407

    Twee grote reclameflacons. Gemerkt Armani en Ralph Lauren . De laatste met inhoud.

    Deux factices de publicité des marques Armani et Ralph Lauren. Ce dernier contenant du liquide.
    No longer available
    Dim. H 25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #48

    Een hoornvaas van meerkleurig en verguld porselein met een decor van bloemen en vogels in cartouches op groene fond. Op losstaande voet. Onderaan gemerkt.

    Cornet en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs et d’oiseaux dans des cartouches sur fond vert. Pied amovible. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #212

    Een paar stenen leeuwen.

    Une paire de lions en pierre.
    No longer available
    Dim. 97 x 104 x 30 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #502
    Hilde Hendrickx

    “De verzoening”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “La réconciliation”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 84 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #554

    Een paar lampjes van zamak met kapjes van glas in lood. Eén beschadigd.

    Paire de petites lampes en régule aux abat-jour en vitrail. Un dégât.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #60

    Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Bague en or blanc et jaune sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,47 g
    Estimate: € 380 / 450
  • #221
    Hendrik Frans De Cort
    Period: 1742-1810

    “Zicht op het Minderbroederskerkhof te Antwerpen”. Olieverf op paneel.

    “Vue du cimetière de l’Eglise des Frères Mineurs à Anvers”. Huile sur panneau. Attribué. Hendrik De Cort a exécuté plusieurs représentations des remparts d’Anvers. L’Eglise des Frères Mineurs fut démoli quelques années après.
    No longer available
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #106

    Een lot van vier oude poppen, waarvan één met porseleinenen hoofdje. We voegen er een eikenhouten XIXe eeuws wiegje aan toe.

    Un lot de quatre poupées dont une avec une tête en porcelaine et un berceau en chêne du XIXe.
    No longer available
    Dim. h: 88 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Juni

Deze veiling is volledig.

28 June 2016 19:00
29 June 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 June 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More