Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
22 albums uit de gekleurde rode reeks van Suske en Wiske.
Willy Vandersteen

22 albums uit de gekleurde rode reeks van Suske en Wiske.

22 albums de Suske en Wiske dans la série rouge en couleurs.
SKU: 2709160332.
Category: Boek.
Auction day: 27 September 2016 19:00
Catalogue #332
Estimate: € 30 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #62

    “Encyclopedie van muziekinstrumenten”. Ed. Helmond. Alphen aan de Rijn, 1986.

    “Encyclopedie van muziekinstrumenten”. Ed. Helmond. Alphen aan de Rijn, 1986.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #7

    Twee albums met chromos met verschillende thema’s. Eén van Liebig en één van Chocolade Jacques. We voegen er een partij losse prenten aan toe.

    Deux albums aux chromos aux thèmes divers. L’un de Liebig, l’autre de la Chocolaterie Jacques. Nous ajoutons un lot de chromos dépareillés.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #32

    Twee boeken: - “Flandria. Ambassadeur van Antwerpen”. Freddy Michiels. Ed. Artus. Brussel, 2008. - “Sleepboten”. J. G. Jansen. Ed. De Alk. Alkmaar, 1990.

    Deux livres: - “Flandria. Ambassadeur van Antwerpen”. Freddy Michiels. Ed. Artus. Bruxelles, 2008. - “Sleepboten”. J. G. Jansen. Ed. De Alk. Alkmaar, 1990.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #139

    Een filmaffiche van “The Sound of Music”. Ingelijst.

    Affiche de cinéma pour “The Sound of Music”. Encadrée.
    No longer available
    Dim. 59 x 44 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #39

    “Kunst uit zwart Afrika”. Laure Meyer. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.

    “Kunst uit zwart Afrika”. Laure Meyer. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.
    No longer available
    Estimate: € 235 / 35
  • #448

    Drie stuks porselein: een crackleware vaas, een poedel van het merk Goebel en een gestencilde Chinese vaas.

    Trois objets en porcelaine: un vase craquelé, un caniche de la marque Goebel et un vase chinois à décor imprimé.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #233

    Twaalf lepels en twaalf vorken van massief zilver. Gemerkt 800‰.

    Douze cuillères et douze fourchettes en argent massif. Poinçon de 800‰.
    No longer available
    Dim. ± 1750 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #24

    “Le carnaval de Binche”. Alfred Labrique. Een boekje met omslagontwerp van Hergé. Ed. Rex. Leuven, jaren ‘30.

    “Le carnaval de Binche”. Alfred Labrique. Petit livre avec couverture dessinée par Hergé. Ed. Rex. Louvain, années 30.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #31

    Drie stuks glas en kristal: een klein mandje genre VSL, een vis en een wijnkruikje.

    Trois pièces en verre et cristal: un petit panier de genre VSL, un poisson et une cruche à vin.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #349

    Een grote partij boeken en magazines met betrekking tot Formule 1 en in het bijzonder tot Michael Schumacher.

    Grand lot de livres et de magazines concernant la Formule 1 et surtout Michael Schumacher.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #52

    Twee boeken: - Wijnatlas. Hugh Johnson. Ed. Het Spectrum, 1982. - “Franse wijnen”. François Collombet. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1994.

    Deux livres: - “Wijnatlas”. Hugh Johnson. Ed. Het Spectrum, 1982. - “Franse wijnen”. François Collombet. Ed. Rebo Productions. Lisse, 1994.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #79

    “Het Duitsche witboek betreffende Nederland en België”. Uitgegeven te Den Haag in 1940.

    “Het Duitsche witboek betreffende Nederland en België”. Ed. à La Haye en 1940.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30

Other lots in this auction

  • #378

    Een lot van drie verschillende tafelklokjes, waarvan één van hout, één van marmer en één van messing en glas.

    Lot de trois pendules, dont une en bois, une en marbre et une en laiton et verre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #365
    Peru Ilaria

    Een halssnoer in de vorm van een slang van 925 ‰ zilver in originele doos.

    Collier en forme de serpent en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.
    No longer available
    Dim. 91,80 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #491

    Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages op blauwe fond. Onderaan gemerkt.

    Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages sur fond bleu. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #636

    Een olijfgroene lederen driezits Chesterfield.

    Canapé Chesterfield en cuir vert olive. Trois places.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #716

    Een kleine Chinese kast van gelakt hout met twee maal twee laden.

    Petit meuble chinois en bois laqué ouvrant à deux fois deux tiroirs.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #488

    Een lot van 12 gesculpteerde houten recipiënten. Afrikaans werk.

    Lot e 12 récipients en bois sculpté. Travail africain.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #649

    Een lang gerekte vaas van rood glaspasta.

    Vase allongé en pâte de verre rouge.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #111

    Een paar glazen karaffen versierd met een vergulde halve maan op de stoppen.

    Paire de carafes en verre décorées d’un croissant de lune doré sur les bouchons.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #397

    Een terrine van kobaltblauw en verguld porselein met een handgeschilderd bloemendecor op bronzen voet. We voegen er een bonbonnière met een mauve versiering met bloemen in hoogreliëf aan toe. Het eerste Frans en het tweede Hongaars werk.

    Terrine en porcelaine française bleue cobalt et dorée à décor de fleurs peintes à la main sur base en bronze. Nous ajoutons une bonbonnière un porcelaine hongroise blanche décorée de fleurs et à fretel en forme d’un bouquet de rose.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #750

    Een ‘Character Jug’ van polychroom aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Character jug en faïence polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #529

    Een Indische tanka met talrijke voorstellingen van Boeddha.

    Tanka indien avec nombreuses représentations du Bouddha.
    No longer available
    Dim. 78 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #457

    Lot van 14 pluchen dieren. Sommige gemerkt.

    Lot de 14 animaux en peluche. Certains avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 September 2016

De veiling is volledig - 830 loten.

27 September 2016 19:00
28 September 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 September 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More