Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“3 Puttis”. Een faux marmeren bas reliëf sculptuur met verguld geornamenteerd houten kader. Verso ingewerkt bronzen plaquette, gedateerd 1889.
“3 Puttis”. Een faux marmeren bas reliëf sculptuur met verguld geornamenteerd houten kader. Verso ingewerkt bronzen plaquette, gedateerd 1889.
“3 Puttis”. Een faux marmeren bas reliëf sculptuur met verguld geornamenteerd houten kader. Verso ingewerkt bronzen plaquette, gedateerd 1889.
“3 Puttis”. Een faux marmeren bas reliëf sculptuur met verguld geornamenteerd houten kader. Verso ingewerkt bronzen plaquette, gedateerd 1889.
Leon Bertaux

“3 Puttis”. Een faux marmeren bas reliëf sculptuur met verguld geornamenteerd houten kader. Verso ingewerkt bronzen plaquette, gedateerd 1889.

"3 Putti". A faux marble bas relief sculpture with a gilded ornamental wooden frame. On the back, there is an embedded bronze plaque, dated 1889.
Dim. 35,5 x 27cm
SKU: 1912230107.
Categories: Brons, Hout, Marmer, XIXe eeuw.
Auction day: 19 December 2023 19:00
Catalogue #107
Estimate: € 150 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #216

    Een gefineerd houten secretaire met gebombeerde laden. 2 laden binnenin.

    A veneered wooden secretaire with bombe drawers. 2 drawers inside.
    No longer available
    Dim. 109 x 88 x 50cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #511

    “Kind met kikker”. Een gepatineerd verguld brons gesculpteerd beeldje op marmeren voet. Gesigneerd, naar een werk van L&F Moreau.

    "Child with Frog". A patinated gilded bronze sculpted figurine on a marble base. Signed, after a work by L&F Moreau.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 20cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #695

    Een vierkante massief eiken salontafel.

    A square solid oak coffee table.
    No longer available
    Dim. 40 x 100 x 100
    Estimate: € 25 / 50
  • #675

    Een set van 4 eikenhouten stoelen met gestoffeerde zitting en Chippendale voeten. 2 armstoelen, 2 standaard.

    A set of 4 oak chairs with upholstered seats and Chippendale feet. 2 armchairs, 2 standard.
    No longer available
    Dim. H: 100-102 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #689

    Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwpoten.

    A coffee table with caning and a glass top on carved claw feet.
    No longer available
    Dim. 62 x Ø99cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #246

    Een houten eettafel op wieltjes, verlengbaar met 3 panelen. Totale lengte 290cm.

    A wooden dining table on wheels, extendable with 3 panels. Total length 290cm.
    No longer available
    Dim. 75 x 107 x 127cm
    Estimate: € 100 / 110
  • #508

    Een bronzen beeldje van Cupido met pijlen en boog.

    A bronze sculpted statue of Cupid with arrows and bow.
    No longer available
    Dim. 22,5cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #226

    Een massieve eikenhouten secretaire met ingelegde ster op het frontpaneel. Onderaan 2 grote laden en binnenin 8 kleine, waarvan 2 manco.

    A solid oak secretaire with inlaid star on the front panel. Two large drawers at the bottom and eight small ones inside, two of which are missing.
    No longer available
    Dim. 97 x 133 x 58cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #606

    Een mahoniehouten kaptafel met wit marmeren blad en kantelbare spiegel.

    A mahogany dressing table with a white marble top and tilting mirror.
    No longer available
    Dim. 160 x 85 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #676

    Een Mechelse massief eikenhouten tafel met gedraaide poten, inclusief 3 verlengstukken van 50 cm elks.

    A Mechelen solid oak table with turned legs, including 3 extensions of 50 cm each.
    No longer available
    Dim. 77 x 126 x 115 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #236

    Een eikenhouten commode met 3 laden.

    An oak chest of drawers with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 91 x 113 x 50cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #565

    Een houten gesculpteerde Franse pianokruk met gestoffeerde draaizitting. Gesteund op 3 poten.

    A wooden carved French piano stool with upholstered swivel seat. Supported by 3 legs.
    No longer available
    Dim. 36 x Ø51cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #186

    Een bronzen luchter, versierd met kristallen pendeloques.

    A bronze chandelier, decorated with crystal pendeloques.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 450 / 550
  • #527

    Een set van 2 Chinese blauw-witte kommen met deksel en handvatten in porselein. 1 heeft een kleine bakfout binnen aan de rand.

    A set of 2 Chinese blue and white porcelain bowls with lids and handles. 1 has a small kiln flaw inside at the rim.
    No longer available
    Dim. h 10 x Ø 14.5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #538
    Raynaud & Co. Limoges

    Een 60-delig Frans porseleinen servies. Bestaande uit 12 tassen en 12 schotels, 12 soepkommetjes en 12 schotels, 12 bordjes. Onderaan gemerkt. Model Koutani, Imari stijl, celadon blauw-wit met vergulde details.

    A 60-piece French porcelain dinner set. Consisting of 12 cups and 12 saucers, 12 soup bowls and 12 plates, and 12 small plates. Marked on the bottom. Koutani model, Imari style, celadon blue and white with gilded details.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #566

    Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.

    A light oak chest of drawers with 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 75 x 109 x 48cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #696

    Een eikenhouten armstoel met getorsde poten en bruine gobelin stof met florale motieven.

    An oak armchair with twisted legs and brown tapestry fabric with floral motifs.
    No longer available
    Dim. H: 112 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #685

    Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.

    An oak commode with three drawers. The top keyhole uncovered.
    No longer available
    Dim. 75 x 99 x 44cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #691

    Een ovaal houten salontafel met onderschap.

    An oval wooden coffee table with shelf.
    No longer available
    Dim. 52 x 120 x 82 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #684

    Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.

    A pair of wood sculpted armchairs with upholstered seats and wicker backs.
    No longer available
    Dim. 102 x 67 x 54cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #349

    Een wortelhouten fineer salontafeltje met onderaan cannage tableau en met leeuwenpoten. Fineerschade aan het blad.

    A root wood veneer coffee table with a caning panel at the bottom and lion feet. Veneer damage on the tabletop.
    No longer available
    Dim. 54 x 87 x 66cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #686

    Een massief eiken 19e eeuws boerentafeltje met 1 lade.

    A solid oak 19th-century farmhouse table with 1 drawer.
    No longer available
    Dim. 72 x 106 x 72 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #206

    Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.

    A wooden marquetry commode with a marble top and 3 drawers.
    No longer available
    Dim. 73 x 48 x 33cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #575

    Een eikenhouten commode met 3 laden.

    An oak commode with three drawers.
    No longer available
    Dim. 84 x 114 x 50cm
    Estimate: € 50 / 75

Other lots in this auction

  • #522
    Toru Kuranuki

    “Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 1/15.

    "Abstract composition." A silkscreen print on paper, signed below the plate, dated '84, and numbered 1/15.
    No longer available
    Dim. 56 x 71cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #180

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitaire diamant van +- 1 ct.

    An 18 kt white gold ring set with a solitaire diamond of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 2,58 g
    Estimate: € 1000 / 1300
  • #469
    Utagawa Kuniyoshi
    Period: 1798 - 1861

    “Japans figuur”. Een Japanse houtsnede op papier. Afkomstig uit Waseda University Theatre Museum - Tokyo Metro Library, 1847. Diverse signaturen; Ichiyusai Kuniyoshi met Yoshi kiri zegel. Muramatsu Yoshimura zegel (1847-50). Lichte sporen van verweer.

    "Japanese figure". A Japanese woodcut on paper. Originates from the Waseda University Theatre Museum - Tokyo Metro Library, 1847. Various signatures; Ichiyusai Kuniyoshi with Yoshi kiri seal. Muramatsu Yoshimura seal (1847-50). Light signs of weathering.
    No longer available
    Dim. 37 x 24,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #134
    Romain Steppe
    Period: 1859 - 1927

    “Windmolen bij maanlicht”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso label.

    "Windmill in moonlight". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Label on the verso.
    No longer available
    Dim. 23,5 x 15,5cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #513
    Goebel

    Een set van 12 kerstbeeldjes van Goebel waarvan 3 met schade. Bestaande uit Jezus in zijn kribbe, Jozef en Maria, 2 koningen waarvan 1 met schade, 2 engeltjes waarvan 1 met schade,1 herder, 2 schaapjes, een os en een ezel met gelijmde achterpoot. Periode 1979/1999.

    A set of 12 Christmas figurines by Goebel, 3 of which have damage. Includes Jesus in his crib, Joseph and Mary, 2 kings (1 with damage), 2 angels (1 with damage), 1 shepherd, 2 lambs, an ox, and a donkey with a glued hind leg. Dates from 1979/1999.
    No longer available
    Dim. h 12 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #350
    Gigue

    Een zijden sjaal. Gemerkt.

    A silk scarf. Marked.
    No longer available
    Dim. 96 x 96 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #149
    Frans Vantongerloo

    ‘Heidezicht’, olieverf op doek, gesigneerd Fr Vantongerloo en gedateerd 1941?

    "On the Moors", oil on canvas, signed by Fr Vantongerloo and dated 1941.
    No longer available
    Dim. h 47 x b 69 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #235
    Val Saint Lambert

    Een Val Saint Lambert vaas, petrol-blauw en kleurloos kristal, gesigneerd.

    A Val Saint Lambert vase, petrol-blue and clear crystal, signed.
    No longer available
    Dim. h 31 x Ø 10,5 cm 1,5 kg
    Estimate: € 300 / 400
  • #347
    Rouen

    Een scheerbekken in aardewerk, onderaan gemerkt “Décor-Rouen, Fait-main”.

    A shaving bowl in faience, marked at the bottom as 'Décor-Rouen, Handmade.'
    No longer available
    Dim. 7 x 29 x 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #562

    “Studie nr 2, lijnen met vierkant”. Gemengde techniek op paneel. Ongesigneerd. Toegeschreven aan Ad Dekkers op verso.

    "Study no. 2, lines with square." Mixed media on panel. Unsigned. Attributed to Ad Dekkers on the back.
    No longer available
    Dim. 67 x 48cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #181

    Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.

    A walnut Frisian tail clock decorated with a painted landscape and gilded angels with a globe. Beautifully detailed replica.
    No longer available
    Dim. 125 x 41 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #11

    Een polychrome retro gipsen missie-spaarpot met knikkend hoofdje.

    A polychrome retro plaster mission piggy bank with nodding head.
    No longer available
    Dim. 32cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 December 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 15 & Zaterdag 16 december van 10.00 tot 17.00.

19 December 2023 19:00
20 December 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 December 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More