Veiling volledig – 700 loten.
Tentoonstelling: Vrijdag 15 & Zaterdag 16 december van 10.00 tot 17.00.
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig – 700 loten.
Tentoonstelling: Vrijdag 15 & Zaterdag 16 december van 10.00 tot 17.00.
Een art deco beeldje van een pauw in kunstbrons op een marmeren sokkel.
“Kastanjes”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Met certificaat, gedateerd 1995.
Een paar sierpotten van barbotine met reliefdecor van bloemen. Gemerkt C.J.
“Stilleven met bloemen in een blauwe vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Achteraan: “Ste Maxime - Juin 1987”.
Een houten telefoontafeltje met 1 lade.
Een donker houten gesculpteerd wandkastje met 3 schabben.
Een paar borden van veelkleurig aardewerk, het ene met een gechantourneerde rand en met een decor van rozen, het andere met een decor van tulpen.
Een toneelkijker uit messing en parelmoer.
Een miniatuurtje in een zeer fijn uitgewerkt koperen kadertje. Draagt handtekening Boucher
Een 18 kt witgouden ketting.
Een Chinese theebus met renten achter glas, 1 ruitje is gebarsten, onderaan gemerkt.
Een lot van 8 etsen en een drukplaat van 7 van de 8 etsen door Pat Wouters uit Hoboken, gedateerd 1991, 2 etsen en de drukplaat zijn ingekaderd. Allen buiten de plaat gesigneerd.
Een gevarieerd religieus lot bestaande uit 2 glazen stolpen met Maria en Jezus, een gipen Madonna op houten sokkel en een biscuit grafplaatje van Jezus met kleine schade achteraan.
“De graanoogst”. Olieverf op paneel. getekend J. Vermeiren.
Een conische glazen kom, blauw in de massa.
Een lotje van 3 Chinese dekselpotjes waarvan het deksel ontbreekt en 2 beschadigde vaasjes.
Een lot van Duits ‘Notgeld’ gebruikt kort na de 1ste wereldoorlog.
Een paar Imari porseleinen vazen met floraal decor beschilderd. 1 met barst onderaan.
“Heidelandschap met graanschoven”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een parel.
Een set Japanse beeldjes uit steen gehouwen, bij de driehoekige hoed is het topje gelijmd.
Een lot van 2 art deco prenten van een dame met harlekijn.
Een lot van 7 Duits porseleinen halfpopjes. Allen op de rug genummerd, diverse hoogtes.
Een vintage aardewerken kaarsenhouder. Onderaan gemerkt H17.5, ontwerp door Leendert Blok voor Westraven Utrecht.
Een skelet met armen over het hoofd, gesculpteerd uit gewei. Vermoedelijk Duits werk.
Een beukenhouten meegroeistoel, model tripp-trapp van Stokke.
Een lot van 2 cloisonné vaasjes met floraal decor en een schaaltje.
Een porseleinen applique met een engeltje en bloemen, de armen zijn afneembaar.
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd Alain Lopez.
Een parelhalssnoer met verstelbaar zilveren slot, 925‰. We voegen er een parelarmband aan toe.
Een Chinees porseleinen kom, famille rose met diverse figuren en floraal in het decor en reliëf. Onderaan gemerkt.
Een massief eikenhouten beeld van 3 figuren, een lezende dame, een jongen en een bebaarde schrijnwerker.
“Er was eens een prent die sprak.” Kalender met prints van Kuifje. gedateerd 1979. Met toelating van uitgeverij Casterman.
Een Art Deco dienschaal met porseleinen blad. Breukje in hoek van de omranding.
Een lot van 7 kunstboeken, bestaande uit; Alphonse Mucha - Het complete grafische werk - Atrium Hardcover, Monet - N.B. Sinclair - Hardcover, Renoir - Nancy Nunhead - Hardcover, Modigliani - Tekeningen uit de collectie van Paul Alexandre - Noël Alexandre, Modigliani et Montparnasse - Roger van Gindertael, Mondrian - Ulrike Gauss - oplage 4000, De Brabantse Fauvisten - nav expo Gemeentekrediet van België.
Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
Een grote Chinese vaas met waterspuwende draken in het decor, onderaan gemerkt.
Een paar Imari porseleinen sierborden met floraal decor beschilderd.
Een Boeddhistische Tanka met het levensverhaal van prins Siddharta.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een parel.
Een lot van 2 vintage meerkleurig Kosta Boda vaasjes.
“Bloemenstilleven met fles en bord”. Een aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd. Toegeschreven aan Kees Verweij.
Een Afrikaanse houten handboog met diverse pijlen en pijlpunten. Regio voormalig Ruanda-Urundi.
“Sweet Love”. Een beeldje, materie onbekend, van een zittende Putti. Verso getiteld en genummerd 1/8.
Een lot van 2 kunstboeken, bestaande uit “Jean-Michel Basquiat Editions”, een zeldzame catalogus prospectus naar een portfolio van 4 zeefdrukken door Jean-Michel Basquiat, postuum geprint door Brand X Editions in New York, 2001, door DeSanctis Carr Fine Art. En “Andy Warhol: Oh this is fabulous - a report by Nat Finkelstein - The silver age at the Factory 1964-1967”, Bébert editions Rotterdam.
Een handgeknoopt Iraanse loper, gemerkt Feraghan. Klassieke Herati tekening en verfijnd coloriet. Met certificaat.
Een art deco beeld van een meeuw in keramiek, onderaan getekend Frie Onnaing, made in France.
Vier albums van Tintin. L’ile noir, Le lotus bleu, Le secret de la licorne en Au pays de l’or noir.
“De geitjes voeren”. Olieverf op doek. Gesigneerd Mandael.
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Een Satsuma aardewerken jardiniere met landschappen en diverse figuren, floraal decor en binnenin met koivissen beschilderd.
“Moeder en kind”. Een schilderij, olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd. Verso opschrift. Lichte beschadiging.
Een terracotta Komaland ruiter.
“Berkenbos”. Olieverf op doek. Gesigneerd Geenens.
Een vintage salontafel met tegelblad waarop een abstracte voorstelling.
Een vintage houten Mid-Century design salontafel met zwart glazen blad. Ontwerp door Jiri Jiroutek voor interier Praha.
Een lot van 9 Afrikaanse, divers ijzeren handwerktuigen, messen en speerpunten.
2 oude albums van Kuifje, Kuifje in Tibet en De geheimzinnige ster.
Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.
Een 18 kt witgouden hanger bezet met zes kleine briljantjes.
Een lot van 7 blauw-witte Chinese kommen en schaaltjes waarvan 1 schaaltje met een haarlijnscheurtje.
“Stilleven met bloemen, fruit en groenten”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan, maar niet gesigneerd.
“Femg Shui”. Een brons, modern design, gesculpteerde schedel met head-set, rookwaar in de mond en “t” symbool op het voorhoofd.
“Geometrisch abstract”. Een schilderij, olieverf op doek. Ongesigneerd. Gaatje in het doek.
Een lot van 12 kunstboeken uitgegeven door Taschen, bestaande uit; Monet - Karin Sagner-Düchtig, Hedendaagse Kunst - Klaus Honnef, Andy Warhol - Klaus Honnef, Egon Schiele - Reinhard Steiner, Edvard Munch - Ulrich Bischoff, J.M.W. Turner - Michael Bockemühl, Edward Hopper - Rolf Günter Renner, HELNWEIN, Vargas, Roy Lichtenstein - Janis Hendrickson, Tamara de Lempicka - Gilles Néret, Henri de Toulouse-Lautrec - Matthias.
Een handgeknoopt hoogpolig tapijt.
Een terracotta Dakarkari ruiter, een grafgift.
2 oude albums van Kuifje, Mannen op de maan en Raket naar de maan.
Een spiegel met een verguld houten kader.
Een 18 kt witgouden bloemvormige ring bezet met een parel.
Een Chinees houten juwelenkastje met messing beslag en jade ingelegd.
Een modernistische zeefdruk in meerdere kleuren, getekend Helmut G. Tollmann, EA. en gedateerd 2003.
Een Afrikaanse terracotta vaas uit Mali, vermoedelijk van de Djenne stam.
Een modernistische zeefdruk in meerdere kleuren, getekend Helmut G. Tollmann, 48/50, gedateerd 2007.
Een set van 2 halfronde consoletafeltjes in hout met een wit marmeren blaadje.
Een vintage design tandartsenstoel van het merk Siemens, in hoogte verstelbaar.
“Steampunk Pestmeester”. Een brons gesculpteerde buste van een futuristische pest dokter op marmeren voet. Achteraan gesigneerd.
Vier oude albums van Kuifje, L’Oreille Cassée, L’Etoile Mystérieuse, Le Tresor de Rackham Le Rouge en Tintin Au Congo waarvan de laatste een recentere uitgave.
“Knipselcompositie”. Een gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
Een parelhalssnoer met een 14 kt geelgouden slot bezet met pareltjes.
Een lot van 4 authentieke Afrikaanse speren in hout en staal.
‘Kathmandu’, gemengde techniek op papier, gedateerd ‘85 en gesigneerd Joc Gijzen.
Een Afrikaanse terracotta beddenpoot uit Mali, vermoedelijk van de Djenne stam.
“Zonder titel”. Een modern handgewoven wandtapijt, onderaan gesigneerd.
Een lot van 5 kunstboeken met thema fotografie, bestaande uit; Jeanloup Sieff - 40 Years of Photography - Hardcover, In Our Time - The world as seen by Magnum photographers - William Manchester - Hardcover, Walker Evans - The Museum of Modern Art, New York - Hardcover, Henri Cartier-Bresson & André Kertész - Aperture.
Een vintage staande ‘paddestoel’ lamp in chrome met een dubbele plexiglazen kap en trekschakelaar.
Een groot lot Duvel glazen en toebehoren bestaande uit een ongeopende 3 liter fles met datum 6 - 2002, 19 glazen waarvan 5 in hun originele doos, een opvouwbaar stoffen draagkrat en een kadertje.
Een bronzen beeldje van een meisje. Op lichtgroene sokkel.
“Poissons du Nil”. Een gravure op papier. Le Polpytere Bichir. Illustration de description de l’Egypte.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met twee zirkonen.
Een lot van 2 Chinees porseleinen famille rose vazen met diverse personages in het decor.
“Entrée du quartier des plaisiers à Tokyo”. Een Japanse houtsnede op papier. Vroeg 20e eeuws. Draagt zegel, binnen en buiten de plaat gemarkeerd.
Een Afrikaans terracotta krukje uit Mali van de Djenne stam.
“Johanna die Irrsinnige”. Een modern handgeweven wandtapijt, onderaan gesigneerd.
Een set van 2 19e eeuwse Japanse Imari schotels mer een oranje-rood en blauw decor van bloemen.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt met medaillon.
Een vintage meerkleurige glaspasta vaas. Vermoedelijk Hongaars of Italiaans.
Een vintage meerkleurig glaspasta vaasjes. Onderaan gesigneerd, toegeschreven aan Fulvio Bianconi. Gedateerd 1959.
“Kyo-Maiko”. Girl washing hands in the garden. Een Japanse houtsnede op papier. Uitgaver Uchida - Kyoto, medio 1950.
Een 18 kt geelgouden hanger bezet met drie briljantjes en drie grote zoetwaterparels.
Een bronzen beeld van een minstreel met luit en degen op marmeren voet, getekend Deweyer.
“Cerisier en fleurs, Prémice de voyage.” Gesigneerd: Gyosai (Kyosai). Midden 19de eeuw. Met Micca Dust.
Een Afrikaans terracotta hoofd van de Nok stam op sokkel.
“Hokusai Mangwa”. Een lot van 3 Japanse houtsnedes op papier. Uit serie Hokusai Mangwa volume 11, gedateerd 1834.
Een handgeweven Navajo wandtapijt aan een bamboe stok met veelkleurige repetitieve patronen.
Een handgeknoopt Iraans tapijt, gemerkt Kuhi. Gestileerde nomadentekening in aparte kleuren. Met certificaat.
Een vintage didactische anatomie van het oor. Gemerkt Deutsch Museum Dresden.
Een art-deco schaal gemerkt Keramis met decornummer D.2845.
“Mask”. Litho. In de plaat gesigneerd met inkt en droogstempel K. Haring en genummerd 106 / 150.
Een paar 18 kt wit en geelgouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een grote keramische wandsculptuur van Perignem/Amphora in abstracte vormgeving.
‘De hond’, gouache op papier, getekend Rooskens, 1958.
Een terracotta hoofd op sokkel, Nok.
“Pinocchio”. Litho. In de plaat gesigneerd met inkt en droogstempel K. Haring en genummerd 11 / 150.
Een 18 karaats geelgouden zakhorloge.
Een handgeknoopt Turks tapijt in wol op wol. Traditioneel geometrische tekening en typerend kleurenpallet. Met certificaat.
Een lot modern keramiek, bestaande uit 4 vaasjes, dewelke onderaan gesigneerd. Bijgevoegd een beeldje van een figuur op kruk.
“Rouwende Madonna van Neurenberg”. Een houten gesculpteerd beeldje op marmeren voet. Eind 19e eeuw, Frankrijk.
“Japans figuur”. Een Japanse houtsnede op papier. Afkomstig uit Waseda University Theatre Museum - Tokyo Metro Library, 1847. Diverse signaturen; Ichiyusai Kuniyoshi met Yoshi kiri zegel. Muramatsu Yoshimura zegel (1847-50). Lichte sporen van verweer.
Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een harlekijn.
"Madonna met kind". Een gesatineerd persglazen Art Deco sculptuur op porseleinen lichtvoet, ontwerp door Stef Uiterwaal voor Glasfabriek Leerdam 1929. Label onderaan en verso monogram. Kleine schilfer onderzijde.
“Jean-Baptiste-Albert Du Mont” & “Madame Anne-Joséphine Limbourg”. Een paar olieverf portretschilderijen, doek op paneel, in ovalen kader. Anontaties verso, medio 1800.
Een opgezette krab met onderaan een zeester op houten standaard.
Vier gebeeldhouwde eikenhouten panelen met vogeldecor en een wildeman. Inscripties: “Willekom in ons huis, 1636 en FST”. XIXde eeuw.
Een prachtige 18 kt witgouden art deco broche bezet met drie centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,5 ct. en baguetten met een gezamenlijk gewicht van 2 ct. en achtkanten met een gezamenlijk gewicht van 6,5 ct. Kleur F VS1.
Een Iraans handgeknoopt nomadentapijt, gemerkt Tusserkan. Geometrische tekening met warm kleurenpallet. Met certificaat.
“Arabische tapijtenverkoper”. Een bronzen beeldje naar Weens voorbeeld. Recent werk.
Een Chinees porseleinen schaaltje met vruchten aan tak in het decor. Onderaan gemerkt.
“Compositie met maskers”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd 1990 II.
Een 18 kt geelgouden fotohouder bezet met pietra dura en een pareltje.
Een paar uit brons gesculpteerde beelden van leeuwen in lighouding op marmeren voet. Naar het werk van Milo.
Een Louis XV spiegel in polychroom houten kader met floraal gesculpteerd ornament. Medio 1750.
Een paar bronzen Jugendstil plaquettes met 2 figuren in het reliëf.
“Aquatisch tafereel”. Een eikenhouten gesculpteerd paneel met vissen en schildpas in het reliëf.
Een vintage Art Deco bakelieten paraplubak, met metalen ringframe bovenaan en gesteund op 3 gebolde voeten. Onderaan gemerkt “Made in Belgium”.
Een Russisch handgeknoopt tapijt in wol op wol, gemerkt Bokhara. Fijn afgewerkte kelimboord en coloriet. Met certificaat.
“Vrouwelijk naakt op berenvel”. Een groepje van Weens brons met tweekleurig patina. Recent werk.
Een brons gesculpteerd beeld van Bodhisattva Indra in rusthouding. Vermoedelijk 19e eeuws.
“De baan bij nacht”. Olieverf op doek door Jack Godderis. Met bijhorend boekje over de kunstenaar door Albert Van Hoogenbemt.
Een 18 kt geelgouden hanger bezet met 14 briljantjes en een peervormige topaas van +- 0,50 ct.
“Winters uitstapje”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
“Compositie”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd links onderaan.
Een meerkleurig beeld uit resin van een voluptueuze danseres. Naar het werk van Niki de Saint Phalle.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek in vergulde kader. Getekend Adolf Van Neste.
Een vintage houten Mid-Century design salontafel met plywood poten. Ontwerp door Ludvik Volak.
Een Indiaas handgeknoopt tapijt in Kashmir natuurzijde, gemerkt Kirhan. Sterk geëlaboreerde ranken -en bloementekening. Naar het 17e eeuws Shah Abbas ontwerp. Met certificaat.
“Danseres”. Een beeld bronzen beeld op sokkel van albast, onyx en marmer. Naar een werk van Chiparus.
Een koperen Art Deco luchter, met roze glazen kappen en 6 lichtpunten.
“Abstracte compositie”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Bovenaan gesigneerd.
Een armband bezet met email. Gemerkt en in originele doos.
Een porseleinen beeld van een hurkende, naakte jonge vrouw, in 1936 ontworpen door de Duitse beeldhouwer Fritz Klimsch.
“Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 8/15.
Een houten gesculpteerd schedeltje op standaard met octopus hoofddeksel. Onder glazen stolp op houten sokkel.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek in barokke kader. Gesigneerd Jespers.
“Spider Table”. Een gebeitst eikenhouten Art Deco koffietafel. Model H-259 ontworpen door Jindřich Halabala voor UP Závody. (Queen’s Gambit schaaktafel, Netflix).
Een Perzisch handgeknoopt Ghoum tapijt. Kashan moskeetekening met typerend Ghoumbloempje. Met certificaat.
Een paar groot formaat Chinees aardewerken Canton vazen met meerkleurig decor en diverse ornamentering.
Een bronzen beeldje van Cupido met pijlen en boog.
“Abstracte compositie”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt witgouden ring bezet met solitair briljant van +- 0,15 ct.
“Kind met kikker”. Een gepatineerd verguld brons gesculpteerd beeldje op marmeren voet. Gesigneerd, naar een werk van L&F Moreau.
“Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 8/15.
Een set van 12 kerstbeeldjes van Goebel waarvan 3 met schade. Bestaande uit Jezus in zijn kribbe, Jozef en Maria, 2 koningen waarvan 1 met schade, 2 engeltjes waarvan 1 met schade,1 herder, 2 schaapjes, een os en een ezel met gelijmde achterpoot. Periode 1979/1999.
“Femme au chapeau fleuri”. Een print op papier, naar het werk van Picasso.
Een vintage Mid-Century klaptafeltje met draaibaar tafelblad, 1 lade met legrekje onderaan. Brussel Expo’58 design.
Een Iraans handgeknoopt nomaden tapijt, gemerkt Bidjar, gestilleerd decor met warme kleuren. Met certificaat.
Een groot formaat Chinees aardewerken dekselpot, blauw-wit met draken in het decor en Foo dog bovenaan.
Een porseleinen dessertservies, Raynaud Limoges, Collection Damon met een veelkleurig bloemendecor bestaande uit 8 dessertbordjes, 8 koffietassen met 8 ondertassen en 18 mokkatasjes met 18 ondertasjes.
“Staand naakt”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
Een 18 kt witgouden ketting met hanger met centrale briljant van 0,71 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,62 ct.
Een Duits porseleinen servies. Onderaan gemerkt, serie Domino Aalborg.
“Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 1/15.
Een kristallen glasservies voor zes personen 36 stuks compleet. Waaronder champagne, water, rode wijn, witte wijn en borrelglaasjes.
“Zittend naakt”. Een aquarel op papier, onderaan gesigneerd.
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.
Een Indiaas handgeknoopte Tabriz loper in Kashmir natuurzijde. Sterk geëlaboreerde Saph-tekening. Met certificaat.
Een set van 2 Chinese blauw-witte kommen met deksel en handvatten in porselein. 1 heeft een kleine bakfout binnen aan de rand.
Een lot van 3 miniaturen bestaande uit een Oriëntaalse man zittend onder een boom, een besneeuwd landschap verwerkt in een broche, beide geschilderd, en een prent van Napoleon in een ovalen messing kadertje.
“De 4 jaargetijden”. Een serie van 4 werken, gemengde technieken op papier. Binnen en buiten de platen gesigneerd. Naar opschrift, “proefexemplaren”.
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,74 ct.
Een gegoten kristallen roofvogel. ‘Deloitte & Touche - 25. Gemerkt en gesigneerd.
“Abstracte compositie”. Een zeefdruk op papier, buiten de plaat onderaan gesigneerd, gedateerd ‘84 en genummerd 8/15.
Een paar Engels aardewerken beeldjes, stijl Stafforshire hondjes. Barst in plooi van pootje.
Een lot van 3 Chinese houtsneden met diverse landschappen en personages in het decor. Enkele zegel met tekst.
Een houten Art Deco sideboard vitrinekast, 2 verdiep met 2 glazen schuiframen.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt, gemerkt Sino-Naïn in zijde op zijde. Hoge knoopdichtheid met rijkelijk uitgewerkte Shah Abbas tekening, lotusbloemen en ranken. Met certificaat.
Een 110-delig porseleinen servies. Bestaande uit koffie en theekan, Onderaan gemerkt.
Een 60-delig Frans porseleinen servies. Bestaande uit 12 tassen en 12 schotels, 12 soepkommetjes en 12 schotels, 12 bordjes. Onderaan gemerkt. Model Koutani, Imari stijl, celadon blauw-wit met vergulde details.
Een spiegel met kleinere spiegel bovenaan in polychroom porseleinen kader. Vintage look, meerkleurig versierd met rozen en putti’s.
Een 18 kt witgouden slavenarmband met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,92 ct en saffieren met een gezamenlijk gewicht van 2,76 ct in bloemvorm.
Een ronde hanglantaarn, Louis XVI stijl, met koperen ornamenten en kristallen hangers.
Een 20 delig glazen servies, bestaande uit tassen en schoteltjes, coupes en kandelaars, etc.
Een hoge staande lamp met blauwe glaspasta coupe.
Een lot van 2 Chinese houtsnedes met divers landschap en personages in het decor. Dubbele zegel met tekst.
Een glaskristallen luchter met 8 lichtpunten.
Een Chinees Tientsin zijde in zijde tapijt met medaillontekening. Met certificaat.
Een vintage hanglamp met lange parelmoeren slingers. Het elektrische deel dient geinstalleerd te worden.
Een houten wereldbol barkast. Medio 1950.
Een gebeeldhouwde middenstuk van een kast. 18de eeuws snijwerk met florale details en putto. Schade aan het voetje.
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,86 ct.
Een brons gesculpteerde luchter met 6 lichtpunten en melkglazen kapjes. Organisch gevormde armen.
Een lot van 6 werken van de Mechelse kunstenaar Jan Hermus. Allen gesigneerd.
Een gewitte Tunesische vogelkooi uit Sidi Bou Said, vervaardigd uit hout en metaal.
Een lot van 2 Chinese houtsnedes met diverse personages in het decor. Dubbele zegel met tekst.
Een glazen luchter met 5 lichtpunten.
Een Hollywood R consoletafel met bijhorende spiegel, beide bekleed met koper en art-nouveau motieven. Aan hoofdzakelijk de hoeken dient het koper opnieuw verlijmd te worden alsook het linkse deel boven aan de spiegel.
“Atlas”. Een gesmeed ijzer en koperen zonnewijzer met figuur Atlas onderaan. Op houten sokkel met gedraaide poot. Medio 1950.
Een massief houten polychroom en verguld Boeddha beeld in liggende positie. Thaise origine. Schade aan het haar.
“Naakt”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van 1,01 ct GVS en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,30 ct.
Een verguld bronzen luchter met 8 lichtpunten en diverse ornamenten.
“Studie nr 2, lijnen met vierkant”. Gemengde techniek op paneel. Ongesigneerd. Toegeschreven aan Ad Dekkers op verso.
Een grijze koersfiets, Concorde San Remo, met aluminium profielkader, framemaat 56.
“Duinzicht”. Olieverf op doek in vergulde kader. Oude restauratie aan het doek. Onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
Een houten gesculpteerde Franse pianokruk met gestoffeerde draaizitting. Gesteund op 3 poten.
Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
Een uit bot gesculpteerd kleine buste van een half gezicht half schedel met baard op standaard, onder glazen stolp met houten plateau.
Eel lot van 2 authentieke Afrikaanse speren in hout en metaal met afgeronde punten.
“Landschap met 4 bomen”. Olieverf op doek. Gesigneerd A. Allaerts.
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,80 ct.
Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel, met florale details in het decor.
“Boer op zijn erf.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een meerkleurige Chinese vaas met 8 figuren in reliëf op een houten sokkeltje.
“Landschap”. Een schilderij olieverf op doek, onderaan onleesbaar gesigneerd.
Een eikenhouten commode met 3 laden.
Een handgeknoopte Perzische loper.
Een paar Chinees porseleinen gembervazen met Guanyin decor.
Een paar Chinees porseleinen penseelvazen met diverse figuren in het decor.
Een lot van 8 etsen op papier, diverse taferelen en nummering. Signaturen buiten de plaat.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale smaragd van 1,16 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,18 ct.
Märklin Ho, RET 800 elektrische locomotief, gefabriceerd tussen 1965-1969, met originele verpakking.
“Damesportret”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Gust Smet.
Een driedelig schouwstel van zwart marmer met gravures in het decor, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Met slinger en sleutel. Eind 19e eeuw.
“Albert I met Casque Adrian”. Een in metalen frame gekadreerde foto met gietijzeren kroon en eikentak ornamenten versierd.
Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.
Een rotan tuinsetje bestaande uit een tafel en 4 stoelen van ca 1930, wit geschilderd en met een glazen blad op de tafel.
Een Murano vaas uit meerkleurig glaspasta. Onderaan gemerkt.
Een Chinees porseleinen dekselpot, blauw-wit met figuren in het decor.
“De Visvangst”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en met label. Kleine herstelling aanwezig.
Een 18 kt witgouden ketting met hanger met centrale briljant van 0,56 ct H VS2 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,64 ct.
Märklin Ho, E44039 elektrische lokomotief, gefabriceerd in 1953, met originele verpakking.
“Rivierzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een decoratief struisvogelei op houten standaard.
‘Vue de Kingston’, olieverf op doek, gesigneerd J.B. Coene.
Een 18 kt geelgouden schakelarmband met drie tussenstukken van jade.
Een set in rotan en meerkleurig riet bestaande uit een rek met spiegel, een 2-deurs kastje, een salontafel en 2 armstoelen. Ca. de jaren 70 van de vorige eeuw.
Een smeedijzeren lampenvoet, versierd met meerdere rozen. Gesigneerd en gedateerd 2019.
Een bolle geslepen kristallen vaas, blauw en kleurloos. Val Saint Lambert.
“Stilleven met appelen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 kt witgouden spiraalvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Een cloisonné vaas met blauwe achtergrond en een decor van bloemen.
“Rozentuil”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
Een cloisonné vaas met bordeauxrode achtergrond met het decor van bloemenvazen.
“De Beemden”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en gedateerd 1943.
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +-0,40 ct.+
Een mahoniehouten kaptafel met wit marmeren blad en kantelbare spiegel.
Een paar Satsuma vazen met decor van figuren.
Een cloisonné vaas met zwarte achtergrond en een decor van bloemen, bladeren en een vlinder.
“Zicht op de Rupel”. Een aquarel op papier. Onderaan gesigneerd. Verso gedateerd 1989.
Een 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
Een gemberpot van Chinees porselein met een decor van personages en vogels in cartouches op een blauwe achtergrond met bloemen. Onderaan gemerkt.
“Dame met parasol”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
Een art-deco lampje in porselein en brons, gemerkt Limoges France en getekend C. Tharaud.
“Koeien op de weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Matthyssens.
Een 18 kt witgouden ketting mer hanger bezet met een grijze parel bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,17 ct.
Een vintage houten Mid-Century bureautafeltje met formica blad, 1 lade en 2 schabben. In Expo’58 stijl.
Een vintage vaas in organische vormgeving met de beeltenis van een haan. Onderaan gemerkt Vallauris met ontwerper J. Sagan.
Een paar uit resin gesculpteerde vintage beeldjes van kleine adelaars.
“Nieuwsgierig Aagje”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. 19e eeuws.
Een 18 kt wit en geelgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een lot Afrikaanse kunst, bestaande uit een figuur die een houder boven het hoofd houd. En een ebbenhouten dekselschaal (barst aan bovenrand).
“2 kreeften”. Een schilderij, olieverf op doek.
Een Bronzen Chinese cloisonné vaas met een decor van bloemen.
“Verzetstrijders”, olieverf op papier, getekend Karel Van Nuffel.
Een verguld smeedijzeren luchter, versierd met porseleinen bloemen.
Een eikenhouten tafeltje met gesculpteerde details en draaipoten.
Een art-deco vaas in faiènce gemerkt Ceramique Bruxelles.
Een polychroom houten Buddha beeld die de trommel bespeeld.
Een eikenhouten spiegel met geslepen glas, midden XXste eeuw.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
Een theeset van Imari porselein met blauw decor met rode en vergulde accenten. Volledig voor 6 personen.
Een schilderij, gemengde techniek op board. Naar het werk “Circusruiters” door Marc Chagall.
Een paar porseleinen Staffordshire hondjes.
“Bospad in de herfst bij een vijver.” Olieverf op doel. Gesigneerd.
Een deels vergulde luster met een arend en bruin glazen bloemblakers, alsook,vergulde bloemen en een groen gepatineerd deel.
Een vintage medische weegschaal van witgelakt metaal, met lengtemeter. Gemerkt Ets. Putzeys & mélot Liège. Medio 1950.
Een caleidoscoop vervaardigd uit glas in lood op een massief houten voet.
Een kristalglazen staande lamp met geslepen details.
“Bloemenstilleven met Chrysanten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 kt geelgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een gevarieerd lot van 10 Chinese dekselpotjes waarvan enkele met schilferschade en haarlijnscheurtjes.
“L’Arlequin.” Litho op papier. Genummerd 15/50.
Een lot vintage fotografische toestellen, bestaande uit een Kodak instamatic, 2 boxcamera’s waaronder een Zeiss Ikon Box Tengor, een Olympus OM-1 met 2 extra lenzen en toebehoren.
Een dekselvaas van Japans porselein met meerkleurig decor van pioenen, bloesems en goudfazanten. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1950.
Een koperen luchter met een centrale glazen coupe.
Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.
Een Chinees aardewerken blauw-witte vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
Balustervaas van polychroom porselein. Canton, Einde XIXde eeuw.
“Earthly Bride”. Een schilderij, olieverf op doek op board. Onderaan en verso gesigneerd en gedateerd 1961.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met telkens een centrale briljant van +- 0,72 ct. H VS1.
Een ongeopende doos suiker uit Tienen. ‘Dubbel geraffineerd’. Jaren ‘40. We voegen er een ongeopende ‘Sunlight’ zeep (met waarborg van 200.000 frank!) uit dezelfde periode.
“Aartsengel Michael”. Een icoon op paneel. Signatuur onderaan. Resten van label op paneel.
Een lot van 7 Chinees meerkleurig porseleinen sierborden. Onderaan gemerkt.
Een lot van 9 gravures op papier met thema bloem -en fruitsoorten. Diverse afmetingen in kader.
Een hallantaarn met koperen gesculpteerde kap en geslepen glazen bol.
Grundig Konzertschrank 7063/56. Een vintage radio -en platenspeler meubel, in werkende staat. Lichte schade bovenblad. Bijgevoegd 40-tal bakelieten 75-toeren platen, waaronder OLV toren - La Esterella.
Een wekker met timer in zwartgelakt metaal, made in USA. We voegen er een klassiek tafelklokje aan toe in zwartgelakt hout (made in Germany).
Een aardewerken slakom, gedateerd ‘97 met een abstract gezicht op de bodem. Gemerkt en genummerd.
“Nederlandse landschapjes met brug en hoevezicht”. Een paar schilderijtjes, olieverf op paneel.
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met een robijn cabochon van +- 5 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
“Christmas Morn”. Een porseleinen tafellamp met porseleinen dame in wijde rok. Onderaan gemerkt, copr 1946. (bijkomende stukken toe te voegen).
“Boeren op het veld”. Een tekening met pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
Een lot van drie geslepen kristallen voorwerpen, een vaasje en kommetje rood in de massa, en een groen vaasje. We voegen er een gegoten kelk aan toe, rood in de massa.
“De fluitspeler”. Olieverf op paneel. 19e eeuws. Niet gesigneerd.
Een lot van 4 stuks Boheems kristal bestaande uit: 1 blauw en kleurloze vaas, 1 roze en kleurloze vaas, 1 kleurloze vaas en een kleurloos mandje.
Een lot van 6 stoelen waaronder 2 armstoelen, alsook 2 bijhorende voetbankjes. Alles met getorste poten en de stoelen en voetbankjes bekleed met een donker okerkleurige stof met goudgele motieven.
Een vintage vaasje, draagt een sticker Boch.
Een art deco vaas in glas, gemerkt Val Saint Lambert, Luxval.
“Christus der Allherrscher”. Een icoon geprint op porselein, gelimiteerde editie achteraan genummerd 333/3000.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met robijn canochon van +- 3,70 ct.
Een 19de eeuws messingen kompas in werkende staat. Op het etui gedateerd 1805.
Een grote geslepen Mechelse spiegel in houten gesculpteerd kader.
Een plaasteren art nouveau beeld van een vrouw met een amfoor.
Een grote geslepen spiegel in een eikenhouten kader.
Een set van 4 eikenhouten stoelen met gestoffeerde zitting en Chippendale voeten. 2 armstoelen, 2 standaard.
Een Mechelse massief eikenhouten tafel met gedraaide poten, inclusief 3 verlengstukken van 50 cm elks.
Een paar polychroom biscuit beeldjes van twee romantische dames met lichtgroene kleding met bloemen.
‘Kinderen op een wipplank’. Een groepje van meerkleurig porselein. Gemerkt.
Een meerkleurig Chinees porseleinen balustervaas met vergulde ornamenten.
Een zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel.
Een vintage houten paard en kar speeltuig.
Een lot van 3 miniatuurtjes bestaande uit een koppel, een jongedame en bloemen in koperen pot.
Een bajonet, W+F Bern, Zwitserland, voor de STGW 57. Met lederen riemstuk.
Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
Een massief eiken 19e eeuws boerentafeltje met 1 lade.
Een bajonet, W+F Bern, Zwitserland, voor de STGW 57.
Armstoel van notenhout in Lodewijk XIII-stijl.
Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwpoten.
Een zilveren zakhorloge 800‰ onder stolp met sokkel en met horloge ketting.
Een ovaal houten salontafel met onderschap.
Een lot van 4 Art Deco geslepen Champagneglazen.
Een art-deco dessertservies bestaande uit 40 stuks en gemerkt VW Czechoslovakia waarvan een theepot, een melk- en een suikerpot, een schaal, 12 dessertborden, 12 ondertassen en 12 tassen waarvan 3 met een haarlijnscheurtje. Hierbij gevoegd een verzilverde suikertang uit dezelfde periode.
Een lot van 16 Booms glazen art deco champagnecoupes.
Een vierkante massief eiken salontafel.
Een eikenhouten armstoel met getorsde poten en bruine gobelin stof met florale motieven.
Een lot van 6 porseleinen Mickey- en Minnie Mouse popjes, ca. 1930.
Een lot Vieux Bruxelles porselein bestaande uit 6 vaasjes en 3 schoentjes.
Een set van 2 handbeschilderde beeldjes van een edelman en jonkvrouw gezeten op een boomstronk. Dragen een merkje en een nummer in de voet.
Een zijden sjaal. Gemerkt.