Other lots in this auction
-
#80Een lot van twee jagersmessen in lederen schede, waarvan 1 met hertenpoten heft.
A lot of two hunting knives in a leather sheath, one of which has a deer's leg handle.No longer availableOnline onlyDim. 27cmEstimate: € 60 / 80 -
#63Een lot met boekje van Koningin Astrid en fotoalbum, gedateerd 1935.
A lot with Queen Astrid's booklet and photo album, dated 1935.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#99Maria Innocentia HummelHum 335/0 Der Glücksbub, Lucky Boy, #01017, gesign onderaan, in originele doos
Hum 335/0 Der Glücksbub, Lucky Boy, #01017, signed at the bottom, in original boxNo longer availableOnline onlyDim. 11,5cmEstimate: € 50 / 80 -
#161Een lot van 4 porseleinen beeldjes met divers thema gesculpteerd.
A lot of 4 porcelain figurines sculpted with various themes.No longer availableOnline onlyDim. H: 7-18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#194Een lot van 2 kunstboeken.
A lot of 2 art books.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#170Val Saint LambertEen kristallen kleurloze schaal op voet. Bovenin gemerkt.
A crystal colorless bowl on a foot. Marked at the top.No longer availableOnline onlyDim. 19 x Ø 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#177Een Duitse pendule onder stolp. Met polychroom decor van bloemen.
A German mantel clock under bell jar. With polychrome decoration of flowers.No longer availableOnline onlyDim. h 29 cmEstimate: € 25 / 45 -
#13Een burgerkoppel van meerkleurig Duits porselein. Schilfer aan de onderrand van de hoge hoed.
Un couple bourgeois en porcelaine allemande multicolore. Eclat sur le bas du chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyDim. h 20 cmEstimate: € 20 / 30 -
#129Doorkey True scale modelsTwee modelauto’s op schaal 1:43:- Toyota Celica 4X4 Twin Turbo.- Toyota Supra 3.0 TurboIn originele (licht beschadigde) doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - Toyota Celica 4X4 Twin Turbo. - Toyota Supra 3.0 Turbo In original (slightly damaged) boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#235HutschenreutherTheeserviesje van blauw en zilvergekleurd porselein. Theepot, melkpot, suikerpot, zes kopjes en zes schoteltjes. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. H: 5-25 cm -
#210Een Oost-Franse schotel van blauw en wit aardewerk. XIXde eeuw.
An eastern French blue and white earthenware dish. XIXth century.No longer availableOnline onlyDim. Ø 27 cmEstimate: € 30 / 35 -
#288Een mooi vormgegeven kruik van steengoed met bruin zoutglazuur en een kleiner exemplaar van ongeglazuurd steengoed. De kleinste met lichte slijtagesporen.
Une cruche en grès magnifiquement conçue avec une glaçure au sel brun et un plus petit exemple de grès non émaillé. Le plus petit avec de légers signes d'usure.No longer availableOnline onlyDim. H. 21 & 14 cmEstimate: € 50 / 70

