Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
3 strips van Bessy: ‘Eerste druk - Het laatste hertejong.’, ‘De Ht teken van de grote geest.’
Wirel

3 strips van Bessy: ‘Eerste druk - Het laatste hertejong.’, ‘De Ht teken van de grote geest.’

204
Catalogue #204
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #158

    Twee glazen kommetjes met vergulde ranD en een bierpul van Kulmbacher.

    Two glass bowls with gold-plated rim and a Kulmbacher beer mug.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #42

    Een paar verzilverd metalen bloemenschalen met een gedreven en ajour Art Nouveau motief.

    pair of silver-plated metal flower bowls with a driven and openwork Art Nouveau motif.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 24 cm H: 10 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #124

    Een verzilverd bekerhoudertje met blauwglazen beker binnenin. Gemerkt bovenrand ongekend.

    A silver plated cup holder with a blue glass cup inside. Marked top edge unknown.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #71
    Booms Glas

    Een zeldzame matglazen vaas, handbeschilderd met bloemendecor. Vermeld in boek.

    frosted glass vase, hand-painted with floral decoration.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 cm x Ø 13 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    "Dancing Couple". A group of polychrome terracotta. Signed. Hand restored.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #91
    Limoges France

    Een Limoges porseleinen schaaltje op drie vergulde pootjes met bloem decor versierd.

    A Limoges porcelain dish on three gilded legs decorated with flower decor.
    No longer available
    Online only
    Dim. 8 cm x Ø 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #258

    Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.

    A set of five Japanese porcelain plates with landscape decors. Some small flakes. Marked at the bottom. We add a bowl with a chicken and a turkey in the decor.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 18 & 9 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #66
    Goebel, Germany

    “Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.

    "Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #113

    Een paar kristallen karaffen met verguld decor.

    A pair of crystal decanters with gilt decor.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #98
    Unica

    Een polychroom aardewerken vaas met bloemdecor. Plateel. Gouda, Holland.

    A polychrome earthenware vase with floral decoration. Plateau. Gouda, Holland.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 48 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #96

    Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.

    Lot of 2 earthenware flower pot in the shape of pigs.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 17 m x 23 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #282

    Een antiek schoteltje van meerkleurig Vietnamees (?) porselein met een deocr van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.

    An antique dish of multi-coloured Vietnamese (?) porcelain with a decoration of flowers and butterflies. Marked at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 17 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online-Only Varia 17 April 2023

Op Maandag 17 april wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot.


On Monday April 17th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

17 April 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 April 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More