#213Een roodkoperen scheepslamp. “Bakboord” gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 35 x 38 x 36 cm -
#182Houten kinderstoeltje.
#4Een houtgesculptuurd beeldje met hoofdvorm en kroon. Coromandel hout, Bali.
A wood sculpted figurine with head shape and crown. Coromandel wood, Bali.No longer availableOnline onlyDim. 37cmEstimate: € 35 / 45 -
No longer availableOnline onlyDim. H: 9-24 cm -
No longer availableOnline onlyDim. l: 7 - 19 cm -
#296Twee grote schotels van meerkleurig glas.
Deux grands plats en verre multicolore.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 17 cm & 32 x 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#68Drie diverse glazen parfumflesjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#48“Vrouw met bloemenmand.” een sculptuur van malachiet. Verschillende restauraties en beschadigingen. Op sokkel.
#128Bizarre Models“Green Monster”. Een modelauto op schaal 1:43.
Green Monster. A 1:43 scale model car.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#3Een kobaltblauwe Chinees porseleinen vaas, met een grote haarscheur op de buik.
A cobalt blue Chinese porcelain vase, with a large hairline crack on the body.No longer availableOnline onlyDim. h 49 cmEstimate: € 40 / 60