Other lots in this auction
-
#282Een antiek schoteltje van meerkleurig Vietnamees (?) porselein met een deocr van bloemen en vlinders. Onderaan gemerkt.
An antique dish of multi-coloured Vietnamese (?) porcelain with a decoration of flowers and butterflies. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#168Twee diverse vazen van Chinees blauw en wit porselein, de éné met een decor van personages in een landschap, de andere met bloemen in uitsparingen. Eén beschadigd aan de onderrand, de andere met een kleine perforatie onderaan.
Two different vases of Chinese blue and white porcelain, one with a decoration of characters in a landscape, the other with flowers in recesses. One damaged at the bottom edge, the other with a small perforation at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. H. 29,5 & 26,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#165Een lot van 3 koperen items bestaande uit 2 asbakken en 1 opiumpijp.
A lot of 3 copper items consisting of 2 ashtrays and 1 opium pipe.No longer availableOnline onlyDim. H: 12-28 cmEstimate: € 30 / 40 -
#117Een Afrikaans ceremonieel bijl.
An African ceremonial axe.No longer availableOnline onlyDim. h 42 cmEstimate: € 45 / 55 -
#262Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.
Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 - 27 cmEstimate: € 30 / 50 -
#294Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.
Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 - 26,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#222Een witgepatineerd kinderstoeltje.
A white patinated children's chair.No longer availableOnline onlyDim. H: 67 cmEstimate: € 20 / 25 -
#139Matchbox Dinky CollectionDrie modelautootjes op schaal 1:43:- DY-30 1956 Austin Healy 100 BN2.- DY-31 1955 Ford Thunderbird.- DY-32 1957 Citroën 2 CV.In originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars: - DY-30 1956 Austin Healy 100 BN2. - DY-31 1955 Ford Thunderbird. - DY-32 1957 Citroën 2 CV. In original boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#288Een mooi vormgegeven kruik van steengoed met bruin zoutglazuur en een kleiner exemplaar van ongeglazuurd steengoed. De kleinste met lichte slijtagesporen.
Une cruche en grès magnifiquement conçue avec une glaçure au sel brun et un plus petit exemple de grès non émaillé. Le plus petit avec de légers signes d'usure.No longer availableOnline onlyDim. H. 21 & 14 cmEstimate: € 50 / 70 -
#11Twee borden van meerkleurig Chinees porselein.
Two plates of multi-coloured Chinese porcelain.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 26 cmEstimate: € 20 / 25 -
#188Een vaas van witgeglazuurd aardewerk met getorste ribben. Gemonteerd als lampenvoet.
A white-glazed earthenware vase with twisted ribs. Mounted as a lamp base.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm (vaas)Estimate: € 60 / 100 -
#123Drie borden van blauw en wit Chinees porselein naar Wanli voorbeeld.
Trois assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche Wanli.No longer availableOnline onlyDim. (Ø: 20,5 cm)Estimate: € 60 / 80

