Other lots in this auction
-
#285Hector St-Sauveur“Châteaux de France, Région de La Loire. Extérieurs et Intérieurs”. Ed. Massin Paris, 1926. Een collectie foto’s in-folio.
« Châteaux de France, Région de la Loire. Extérieurs et intérieurs ». Éd. Massin Paris, 1926. Une collection de photographies in-folio.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#166Een vintage schaal uit amberkleurig glas met smeedwerk.
A vintage bowl of amber glass with ironwork.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 cmH: 23 cmEstimate: € 40 / 45 -
#52Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.
A lot of two German porcelain figurines. A shepherdess with lamb and servant with dog. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
#15KoyoEen draagbare transistorradio, model 604 deluxe. Omstreeks 1964.
Une radio portable à transistors, modèle 604 deluxe. Vers 1964.No longer availableOnline onlyDim. b: 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#65“Openbaar kunstbezit in Vlaanderen” 7 Jaargangen, 1963 tot 1969.
“Public Art Property in Flanders” 7 Volumes, 1963 to 1969.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#299Val Saint LambertEen kandelaar van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Bougeoir en cristal taillé incolore. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 10,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#112Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.
veneered banjo barometer. Missing an instrument.No longer availableOnline onlyDim. l: 97 cmEstimate: € 25 / 35 -
#154Een vintage porseleinen klokje met jongen en meisje versierd.
A vintage porcelain clock decorated with boy and girl.No longer availableOnline onlyDim. 15,5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#183Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw (blad gebroken).
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Feuille de marbre. Début XXème (tablette cassée).No longer availableOnline onlyDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#51Een Duits porseleinen beeldje van paarden met koets. Onderaan gemerkt.
A German porcelain figurine of horses with carriage. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#230Een houten gatelegg table, eind 1800. Met gedraaide poten en twee opklapbare zijkanten. Blad moet opnieuw aangehecht worden.
No longer availableOnline onlyDim. 72 x 160 cm -
#129Doorkey True scale modelsTwee modelauto’s op schaal 1:43:- Toyota Celica 4X4 Twin Turbo.- Toyota Supra 3.0 TurboIn originele (licht beschadigde) doosjes.
Two 1:43 scale model cars: - Toyota Celica 4X4 Twin Turbo. - Toyota Supra 3.0 Turbo In original (slightly damaged) boxes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50

