#551Een paar gebeeldhouwd houten voorraadflesjes, waarbij één met het deksel in de vorm van een kikker en één in de vorm van een olifant.
Une paire de flacons en bois sculpté, un sous forme de grenouille et l’autre en forme d’éléphant.No longer availableDim. h: 18,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#17Twee borden van van Frans aardewerk met meerkleurige decors.
#642Een Chinese vitrinekast van zwartgelakt hout met twee deuren en twee laden.
#212Constant CapPeriod: 1842-1915“De Godsdienstles of Waar is God”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Antwerpen”.
”La leçon de religion ou Ou est Dieu”. Huile sur toile. Signée et Anvers.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 2000 / 3000 -
#619Barokke spiegel, deels gebeitst.
#505Een 18 karaats geel gouden broche of hanger bezet met kleine pareltjes.
Broche en or jaune 18 ct, peut servir également comme pendentif, sertie de petites perles.No longer availableDim. 8,35 gEstimate: € 160 / 200 -
#699Simonne Beardswood“Tropische plant met groene sprinkhaan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd Trinidad 1970.
#407Limoges FranceEen lot van vijftien borden. Wagemackers. Anvers.
#322Sesy“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue de village”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 42 / 50 -
Un lot de couverts de service à manches en argent et quelques pièces en vermeil. 14 pièces.No longer availableEstimate: € 40 / 60