#644Een klein barmeubeltje in de vorm van een bierton.
#447Een reeks van vier gebeeldhouwde stoelen.
Une série de quatre chaises sculptées.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#656AmanabanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Une paire de vases en porcelaine de Chine, décor polychrome d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 170 / 190 -
#166Gebeeldhouwde eikenhouten bureautafel.
Un bureau en chêne sculpté.No longer availableDim. 118 x 88 cmEstimate: € 100 / 120 -
#232Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Havenzicht te Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue portuaire, Anvers”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#119Een antieke waaier van ivoor en papier, versierd met een romantisch tafereel in gouache. Ingelijst.
Un éventail de papier et d’ivoire, décoré d’un paysage romantique en gouache.No longer availableDim. 63 x 42 cmEstimate: € 120 / 200 -
#441Twee engelenkopjes van gepolychromeerd en verguld hout en een wijwatervaatje van biscuit, eveneens getooid met een engelenkopje.
Deux petites têtes d’anges en bois doré et polychrome et un bénitier en biscuit, également décoré d’une tête d’ange.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#316Een kristallen Marie-Thérèseluchter met zes lichtarmen en versierd met pendeloques.
Un lustre Marie-Thérèse à six bras et orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#21Drie Duitse bierpullen van meerkleurig porselein.
Trois pintes à bière d’Allemagne en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 50