Similar lots by type
-
#534
Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.
Une sérigraphie avec une combinaison d'œuvres de divers artistes, toutes signées par eux.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#584Jan CobbaertPeriod: 1909-1995
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd IIII/XV buiten de plaat.
"Composition". Une lithographie. Signée et numérotée III/XV à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 44,5 x 51 cmEstimate: € 200 / 240 -
#632Louis Toffoli
“Les sampans”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 66/150 buiten de plaat.
"Les sampans". Une lithographie. Signée et numérotée 66/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 68 cmEstimate: € 50 / 80 -
#634Jef Van Grieken
“Wurging”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 10/15 en gedateerd ‘76 buiten de plaat.
"Étranglement". Une gravure. Signée, numérotée 10/15 et datée '76 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 29,5 x 39 cmEstimate: € 35 / 45 -
#535
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.
Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un perroquet et de papillons près d'une branche fleurie. Marqué 'BD' au dos. Vers 1800. Et deux autres.No longer availableDim. Ø 23 - 42 cmEstimate: € 180 / 220 -
#552
“Hulde aan Zuster Margueritte de Scornay (Nijvel, XVe eeuw)”. Een druk op hout naar de XVe eeuwse gravure.
Hommage à Sœur Margueritte de Scornay (Nivelles, XVe siècle)”. Une estampe sur bois d'après une gravure du XVe siècle.No longer availableDim. 46 x 80 cmEstimate: € 60 / 80 -
#292Frank Mortelmans
“Hoeve Zwijndrecht”. Pentekening op papier. Gesigneerd en met droogstempel.
"Ferme de Zwijndrecht". Dessin à la plume sur papier. Signé et tamponné à sec.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 35 / 45 -
#4Kurt PeiserPeriod: 1887 - 1962
“Impasse Ververs”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 20/150 buiten de plaat.
"L'impasse". Une gravure. Signée et numérotée 20/150 hors planche.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 70 / 100 -
#2
“Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae...” Een XVIIIe eeuwse, deels ingekleurde gravure.
« Interior Pentheoni, seu Rotondae facies Romae... » Gravure du XVIIIe siècle, en partie coloriée.No longer availableDim. 44x34 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#440
Negen postzegelalbums “Victoria” met Belgische zegels. Van de jaren dertig tot de jaren 80 postfris, afgestempeld en eerstedag. Uitvoerig, in goede staat en behoorlijk volledig.
Neuf albums de timbres « Victoria » avec timbres belges. Des années 1930 aux années 1980 MNH, oblitérés et premier jour. Ample, en bon état et assez complet.No longer availableEstimate: € 220 / 260 -
#71
“Unique Forms of Continuity in Space”. Een futuristisch bronzen kunstwerkje naar het werk van Umberto Boccioni. Met gieterijstempel en nummer.
"Unique Forms of Continuity in Space". Une œuvre d'art futuriste en bronze d'après l'œuvre d'Umberto Boccioni. Avec cachet de fondeur et numéro.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#319Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
Een reeks van drie tekeningen op papier. Allen gesigneerd. “A l’ordre”. “Vrouwelijk naakt” & “Figuren”
Série de trois dessins sur papier. Tous signés. "A l'ordre". « Nu féminin » et « Figures »No longer availableDim. 24 x 18 cm & 30 x 21 cm & 29 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#91
“De landverhuisster”. Een gepatineerd bronzen beeld op natuurstenen sokkel. Gedateerd 1993 en genummerd 87/3999.
"L'émigrée". Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre naturelle. Daté de 1993 et numéroté 87/3999.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 200 / 300 -
#135
Een grote antieke reftertafel met bewerkte poten en smeedijzeren dwarsverbinding. Spaans werk, XVIIe eeuw.
Une grande table de réfectoire ancienne avec des pieds sculptés et une entretoise en croix en fer forgé. Travail espagnol, XVIIe siècle.No longer availableDim. 74 x 228 x 94 cmEstimate: € 400 / 600 -
#658
Een bowl en een onderschotel van geslepen kleurloos kristal.
Un bol et une soucoupe en cristal incolore taillé.No longer availableDim. Ø 35 & 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#285
Een koekjesschaal van geslepen kleurloos kristal met een zilveren hengsel. Hollandse keuren. Datumletter J voor 1919, garantiebureau Amsterdam.
Biscuit en cristal taillé incolore avec anse en argent. Poinçons hollandais. Lettre date J pour 1919, bureau de garantie Amsterdam.No longer availableDim. 215 gEstimate: € 50 / 80 -
#664
Een ovaal schaaltje van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een landschap. Op hoge zool. Onderaan gemerkt.
Un plat ovale en porcelaine de Chine à décor famille rose de personnages dans un paysage. Sur une semelle haute. Marqué en bas.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#316
Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl. Bekleding te vervangen.
Fauteuil sculpté de style Louis XVI. Couverture à remplacer.No longer availableDim. H:85 cmEstimate: € 50 / 70 -
#490
Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.
Un meuble asiatique en bois dur avec quatre portes et trois tiroirs.No longer availableDim. 874 x 110 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#367MargueritePeriod: 1868-1946
Klein cloisonné koperen langhalsvaasje. Chinees werk.
Petit vase long col en cuivre cloisonné. Travail chinois.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#648Lladro
Vier beeldjes van meerkleurig Spaans porselein, bestaande uit twee scholieren, een jongen met hoed, een jongetje met vogeltje en een biscuit sierstukje met beeltenis van Cervantes.
Quatre figurines de porcelaine espagnole multicolore, composées de deux étudiants, un garçon avec un chapeau, un garçon avec un oiseau et un ornement en biscuit avec une image de Cervantes.No longer availableDim. H: 11-26 cmEstimate: € 60 / 100