Veiling volledig: 700 loten.
Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig: 700 loten.
Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u
“Jachthond”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.
“Oeuvres inutiles ou nuisibles”. Boekillustratie, gesigneerd in de plaat.
Een lot blauw-wit aardewerk, bestaande uit een tabakspot met messingen deksel, een schenkkan en twee vaasjes van Ram. Haarscheur in het dekseltje.
“Twee honden”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een stoel met groene bekleding. Mahoniehout, Victoriaanse stijl.
Een paar antieke notenhouten stoeltjes, versierd met ingelegde biesjes.
Vier stuks antiek steengoed, met twee vaasjes met oren, een voorraadpotje en een schaaltje met drie poten.
“Koppel”. Een geglazuurd aardewerken beeldje op houten voetstuk.
“Zuiders stadje”. Aquarel op papier. Toegeschreven aan Jespers.
Vaasje van porselein versierd met twee geitjes in een landschap.
Een kraanvogel van gesculpteerd jadeiet op houten sokkeltje. Chinees werk.
“Mediterraan zicht.” Olieverf op paneel.
Een lampenvoet van geaderd rood marmer met lampenkap.
“Boszicht.” Olieverf op board. Gesigneerd.
Een likeurkeldertje in de vorm van trompe l’oeil boeken. Binnenin een karafje en twee borrelglaasjes versierd met een verguld randje.
Een smeedijzeren console met bijpassende spiegel, versierd met bladermotiefjes.
Klein cloisonné koperen langhalsvaasje. Chinees werk.
Een paar terra cotta biggetjes.
“Bloemenpad.” Gemengde techniek op papier.
Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Een art deco vaas van gesatineerd glas naar ontwerp van Henri Heemskerk. Gemerkt. Kleine schilfer aan de bovenrand en perforatie (ooit gemonteerd als lampenvoet).
“Bloemenstilleven met lelies.” Olieverf op papier.
“Ballerina”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Het kantwerk beschadigd. Onderaan gemerkt.
“Kosmos.” Gemengde techniek op papier.
Een grote notenhouten armstoel met licht groene bekleding en met gedraaide kruisverbinding. Tijdperk Lodewijk XIII.
Een Indische salontafel met inlegwerk.
Twee Balinese maskers van gebeeldhouwd en gepolychromeerd hout.
“De omhelzing”. Een houten beeldhouwwerk.
“Abstract met vlakken.” Gemengde techniek op board.
Twee elegante karaffen van geslepen glas met verzilverd metalen bovenranden.
Een art deco vaas van olijfgroen glas. Model Picardie, 1935. Gemerkt.
“Abstract in rood met witte stippen.” Gemengde techniek op papier.
Een kopje en schoteltje van Chinees porselein met blauw op witte decors en met capucineglazuur aan de buitenkanten.
“Italiaanse boerenmarkt.” Olieverf op board. Randschade. Draagt handtekening.
Een armstoel met donkergroene fluwelen bekleding.
Een rechthoekige vintage salontafel van licht hout. Vier poten met kruisverbinding in H. Scandinavië, jaren vijftig.
Een vaas van blauw Booms glas met antiek-Egyptisch geïnspireerde figuren in een vergulde fries.
Een metalen fruitschaal op een schotel. De tweede gemerkt.
“Abstract herenportret.” Gemengde techniek op paneel.
Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.
Een gesculpteerde imitatie zwaardvisbovenkaak gedecoreerd met karpers.
“Jeanne met kruik.” Olieverf op doek, op board. Kleine beschadigingen.
Een verrekijker, Duits leger. ‘Flak.(Küste) Nr. 4756. Carl Zeiss. D.F. 7x50.
“Para mi amigo Cezar.” Gemengde techniek op doek, op board. Gedateerd 13.7.12.
Een oud portovat van Feist.
Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.
Twee sierkandelaars en een knobbelvaasje van Gouds plateel. Allen gemerkt.
Een vaas van Imariporselein met bloemendecor. XIXe eeuw.
“Stilleven met boek en fles, op abstracte achtergrond.” Gemengde techniek op papier.
Een paar kommetjes van cloisonné brons. Chinees werk.
Een lampenvoet van meerkleurig aardewerk of glas.
“Abstract portret.” Marokkaanse school. Gemengde techniek op doek. Expo Casablanca.
Een Duits alarmpistool. Erma-Erfurt 1940. Genummerd 2716.
Een paar mauve glazen vazen, minieme randschade.
Een design stoel met zwarte bekleding. Naar het model Golem van Vico Magistretti (1969).
Een Thais borduurwerk met hindoeïstisch tafereel.
Een zwartgelakt gietijzeren paraplubak.
Een gesculpteerd houten vogelmasker. Dan, Ivoorkust.
Een vaasje in geel glas.
Een grote aardewerken vaas uit de sixties. Gemerkt W. Germany.
Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
Constructivistisch kunstwerk in ijzer.
Een paar verchroomde designkandelaars.
Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Een oude mannequin. Kleine letsels en slijtage.
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
Staande clown van veelkleurig Murano glas.
Een Afrikaans houten masker met sporen van beschildering. Fang, Gabon.
“Landschap met waterpartij”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een vintage tafel uit de jaren zeventig. Gekruiste poten.
Een vaas van Chinees porselein met blauw op wit decor van pioenen en vogels.
Japanse houtdruk met waterpartij.
Een paar vergulde houten fohonden met decoratie van gekleurd glas.
Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Een Chinees kastje met vier deurtjes en vier laden en met messingen beslag. Einde XIXde eeuw.
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol en zijde.
Een kleine balustervaas met meerkleurig decor van geisha’s in cartouches. Onderaan gemerkt.
Een grote balustervaas van Chinees porselein. Met houten sokkeltje.
“Waterpartij met zeilboot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een gevarieerd lot postzegels. Twee kleine album met gestempelde en postfrisse Belgische zegels. Een doos met Postfolders met ingekleefde zegels, meestal met eerstedagstempel, jaren 60-70. Een doos met losse zegels, diverse landen. Vier diverse albums met een varia Belgische postzegels. Drie albums “Safe Dual”, jaren 80 weinig gevuld, 1968-1974 vrij compleet.
Een gemberpot van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Japanse houtdruk met geisha.
Een paar zeskantige vazen van blauw-wit Chinees porselein met een decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.
Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. met in het decor een bloeiende boom met vogels.
Een sierschotel van Imariporselein met gelobde rand.
“Geluksgod met staf” & “Geluksgod met kind”. Twee beelden van Lu en Fu van meerkleurig porselein. Volksrepubliek.
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Negen postzegelalbums “Victoria” met Belgische zegels. Van de jaren dertig tot de jaren 80 postfris, afgestempeld en eerstedag. Uitvoerig, in goede staat en behoorlijk volledig.
Een geknielde geisha van gepatineerd brons.
Zes gouaches, geïnspireerd op XIXe eeuwse Japanse houtsneden. Allen gesigneerd.
Een grote dekselpot van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen en vlinders. Met houten sokkel.
“Abstract, Düsseldorf” Gemengde techniek. Gesigneerd.
Een primitief en zeldzaam eikenhouten meubeltje met twee paneeldeuren en met smeedijzeren beslag. Vermoedelijk Noord-Frans, XVIIe eeuw.
Oosters handgeknoopt wollen tapijt. Verkleuring aan één kant.
Gemberpot van Chinees blauw en wit porselein. Met porseleinen deksel. Lichte randslijtage.
Drie Chinese voorraadpotten, één met watergroen glazuur en met twee oren, één met lichtbruin glazuur en één bijzonder zware met donkerbruin zoutglazuur. Diverse periodes.
“Compositie” Acryl. Gesigneerd en gedateerd 1977.
Zes postzegelalbums, waarvan 3 “Leuchtturm” met Belgische zegels. Van de eerste jaren tot 1979 en 3 “Lindner” met Belgische zegels,van 1940 tot 1964 postfris, enkele mooie reeksen en vellen. Behoorlijk gevuld, in goede staat.
Twee balustervormige lampenvoeten van XIXe eeuws Cantonporselein, versierd met verguld bronzen monturen, waarbij één met geslepen glazen bol.
Japanse houtdruk met geisha op een brug.
Een grote cachepot van Chinees porselein met decor van kraanvogels.
“Zicht op Montmartre”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
Een gefineerde salontafel in art decostijl met geparquetteerd blad.
Een handgeknoopt zijden tapijtje.
Drie diverse schotels van Chinees aardewerk met blauw en roestrode versiering. Lichte schade (haarscheuren) en slijtage.
“Herder”. Een bruingepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
“Vissershaven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een grote art nouveau vaas van aardewerk versierd met vergulde narcissen op groen glazuur in de geest van St-Radegonde aardewerk. Onleesbaar gemerkt.
Een bronzen lampenvoet gedragen door drie vrouwenfiguren.
“Rood landschap”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
Een grote Hunan waterpot van grijsgroen geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met zes oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
“Arabische stad”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
Een notenhouten buffet met twee paneeldeuren, versierd met uitgestoken motieven. Spanje, XVIIe eeuw.
Een Chinees hardhouten tweedeurskastje, versierd met gesculpteerde flanken.
Drie diverse antieke aardewerken bowls van verschillende grootte, sober versierd in grijsblauw. Chinees-Oost-Aziatische productie.
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen.
“Compositie”. Gemengde techniek. Gesigneerd.
Thaïse basreliëf met dansende shiva.
Een paar grote blauw en witte schotels van Chinees porselein met een decor van eenden in een landschap. Wanli Kraak. XVIIde eeuw.
“Compositie”. Oost-Indische inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘66.
Een grote Martaban voorraadpot van bruin geglazuurd steengoed, versierd met draken en vogels in reliëf en met zes oortjes op de schouder. Zuid-Oost-Azië, omstreeks 1800. Kleine letsels.
“Landschap met waterpartij”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een beschilderde grenenhouten tweedeurskast. Indisch werk, begin XXste eeuw.
Oosters handgeknoopt tapijt wol.
Gotisch albasten hoogreliëf met voorstelling van de aanbidding van de wijzen.
Een Hunan waterpot van grijs geglazuurd steengoed, versierd met een noppenmotief op de schouder en met vier oortjes op de schouder. China, XIXde eeuw. Kleine letsels.
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een gedeeltje servies van veelkleurig Chinees porselein met Canton versiering. 14 dessertborden, een ovale schotel, een kleine schotel met oortjes, 11 kopjes en 5 schoteltjes, 2 kleinere kopjes en 6 schoteltjes (kleine letsels), een diep bordje, twee vaasjes, waarvan één hersteld. Overwegend XIXde eeuw.
Een grote dekselvaas van Satsuma-aardewerk. Op losse voet en met sokkel.
“The sun” Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 12-06-2019.
Een reeks van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelken met karaf en op spiegeldienblad.
Voorontwerp voor schilderij van “De man”. Gemengde techniek op papier.
Een in twee delen opgebouwde Chinese reiskast met twee valdeurtjes en drie laden. Met messingen hengsels.
Oosters handgeknoopt tapijt wol.
Een geslepen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit 12 waterglazen, 6 rodewijnglazen, 8 wittewijnglazen, 5 champagnecoupes en 2 aperitiefglazen. Eerste deel XXe eeuw.
Een antieke vaas van grijsblauw geglazuurd Chinees porselein. De bolle buik versierd met twee draken. Bodem met een sterretje.
“Nachtelijk stadszicht”. Olieverf op doek.
Een Aziatisch hardhouten meubel met vier deurtjes en drie laden.
“De Buildrager”. Massief bronzen beeld. Draagt handtekening.
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een groot servies van wit porselein, “Rothschild Bird motief”, versierd met vogels, insecten en bloemen. De vleugels met imitatie vlechtwerk in reliëf. Onderaan gemerkt. Waaronder: twee langwerpige en één ronde schotel, drie schaaltjes, 45 dessertborden van verschillende grote, 9 kleine en 8 grote tassen en 27 ondertassen, 15 kleine schaaltjes en 2 suikerpotten waarvan 1 los.
“Le Vieux Tilleul à Boendael”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1937. Achteraan getiteld.
Een mythisch voorouderbeeld of hampatong van gebeeldhouwd hout. Voorstelling van een vrouw met een uitgestoken tong en een kind aan de borst. Borneo, vroeg XXste eeuw.
“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een bronzen art deco danseresje met openklappende rok. Op marmeren sokkel.
Een bronzen aap met een lange staart.
“Zicht op kasteel Cantecroy”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘73.
Een Chinees houten buffet met twee deurtjes en drie laden. De flanken versierd met uitgestoken decor van vleermuizen.
Guanyin met een rozenmand en een kraanvogel. Grote houtsculptuur. Chinees werk.
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.
Een zeer uitgebreid eetservies van wit porselein met veelkleurig decor van bloemen en insecten, randen met vlechtmotief in reliëf. Onderaan gemerkt. Waaronder: 1 grote soepterrine en 10 soepkommetjes, 4 groenteschalen met deksel, 3 langwerpige schotels, 1 ronde, 1 vierkante en 1 driehoekige schotel, 2 sauskommen, 4 ovale schaaltjes, 52 dessertborden, 17 kopjes en 25 ondertassen, 47 borden en 18 soepborden.
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
Een Chinees houten reiskoffer met openend luik in het front en met smeedijzeren beslag en hengdsels. Op losse voet.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Eerste kwaliteit, 1.000.000 knopen per vierkante meter.
Een paar hoge gemberpotten van Chinees porselein met een famille rose decor van lange lijzen en met tekst achteraan. Porseleinen deksels.
Een grote kom van blauw en wit Chinees porselein met een decor van draken.
“Bospad.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Een tweeledig Aziatisch hardhouten buffet met onderaan twee deurtjes en vier laden, in het opzet vier laden en twee in twee delen openende glazen deurtjes.
Een kubistisch bronzen aapje. Art deco beeldje.
“Keukenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een groot eetservies van wit porselein met een kobaltblauwe rand en vergulde details, oren met korenaarmotief. Onderaan gemerkt.
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Thaïse basreliëf met dansende godin Varaha en andere.
“Portret van priester Bernard Truyts”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een bord van veelkleurig Chinees porselein met Canton decor. Verguld bronzen montuur en voetstuk met rankenmotief.
Een bronzen sierstuk van een Venetiaanse gondel in de vorm van een mythisch zeepaard.
“Gala regardant son propre corps”. Kleurenlitho. Genummerd 235/295 in potlood en gesigneerd met goudstempel. Herkomst Espace Dali, Montmartre.
Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
Een langhalsvaasje van Chinees porselein met een monochroom roze decor van vogels en bloeiende struiken. Met een Qianlong merk onderaan.
“Schaapherder met kudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar grote dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein met en decor van bloesemende struiken en kraanvogels.
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een kristallen sac-à-perles luchter met zes externe lichtpunten en twee bijpassende wandlichten (één interne spiegel manco). Lodewijk XVI-stijl.
Oosters handgeknoopt tapijt van wol.
Een grote dekselvaas van blauw en wit porselein met een decor naar Chinees voorbeeld, onderaan gemerkt.
Een paar grote balustervazen van veelkleurig Chinees porselein. Canton, XIXde eeuw. Eén vaas beschadigd en hersteld, de andere met kleine randschilfer.
“Marine”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1956.
Een verguld metalen luchter met zes lichtpunten en een grote centrale coupe van albast.
“Vrouw”. Een gebronzeerd gipsen beeld met verlichting. Gesigneerd.
“Vissers op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een grote staande Boeddha van verguld hout.
Een zeefdruk met combinatie van werken van diverse kunstenaars door dezen gesigneerd.
Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een papegaai en vlinders bij een bloeiende tak. Achteraan gemerkt ‘B.D.’. Omstreeks 1800. En twee andere.
“Het Parisoordeel, naar Lucas Cranach”. Gravure. Met monogram in de plaat en genummerd 36. Toegeschreven aan.
Een bronzen groep van drie apen. Mogelijk Nederlands, tweede helft twintigste eeuw.
Een design vaas in groen en wit glas.
“Stilleven met porseleinen beeldje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een messingen luchter in empirestijl met drie lichtpunten met glazen kapjes.
Een grote zittende Boeddha van verguld hout.
“Vissersboten”. Aquarel. Gesigneerd.
Een tuintabouret van Chinees porselein met een Canton decor van personages, bloemen en vogels in uitsparingen.
Paar moderne kunstwerken in gemengde techniek. Gesigneerd.
Een driedelig klokstel van koper en albast gedecoreerd met hanenkoppen en zamakken saters, kandelaars met zeven lichtpunten.
Een pendule van verguld brons in Rococo stijl. Rondom versierd met rocailles en acanthus. Wijzerplaat van email op koper. Frankrijk, omstreeks 1900. Gemerkt op het uurwerk. Met sleutel en slinger.
Een paar metalen boekensteunen versierd met een golfer en zijn caddie. Op marmeren voetstuk.
Een kristallen art deco vaas gemerkt VSL 1925 en genummerd 140/300.
“Dorpszicht met kerk en rivier.” Olieverf op doek. Gesigneerd. We voegen er een boek van de kunstenaar aan toe.
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met twee briljantjes en half edelstenen. Getekend.
Een Indisch verguld houten sierstukje met dansende Shiva (XIXde eeuw) en een rococo sierstuk van gebeeldhouwd notenhout met rocaillemotief (XVIIIde eeuw).
“Hulde aan Zuster Margueritte de Scornay (Nijvel, XVe eeuw)”. Een druk op hout naar de XVe eeuwse gravure.
Een koffie-en theeservies van wit porselein met vergulde versiering. Koffiepot (kleine schilfer aan deksel), theepot, melkpot, suikerpot, bowl en elf kopjes en schoteltjes. Parijs, tijdperk Empire.
“Meisje met kat”. Zeefdruk. Gesigneerd buiten de plaat.
Een collier met bijpassende brede armband, versierd met fantasiestenen.
Een XVIIe eeuws gepolychromeerd houten heiligenbeeldje op console. Bijgevoegd een recenter houten beeldje van Sint-Jozef met kind.
Een aardewerken lampenvoet met rood en zwart glazuur met vergulde motieven. Gemerkt.
Een Madonna met kind van Brussels porselein, alsook twee vaasjes met begijnenwerk onder antieke glazen stolp.
“Stadstuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar grote oorknijpers met fantasiesteentjes, gemerkt. A
Twee theekannetjes van blauw en wit Chinees porselein, het éne met een decor van vogels, bloemen en bamboe, tijdperk Qianlong (haarscheur onderaan), het andere met perziken, XIXde eeuw.
“Meso-Amerikaanse compositie”. Gemengde techniek op kokosvezel.
Krishna dansend op de slangenkoning Kaliya. Polychroom houten beeld. Indië omstreeks 1900. Kleine letsels.
“Elektriciteitskast aan de Brandenburger Tor”. Een ingekaderde kunstfoto.
Een lot ingelijste tegels van mangaan paars aardewerk bestaande uit: één vierdelig tegeltableau, twee paar ingelijste tegels en twee apart ingelijste tegels. Een tegel gerestaureerd.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een aardewerken lampenvoet met groen glazuur met vergulde motieven. Gemerkt.
Een kleine Capucine bowl van Chinees porselein met binnenin een famille rose landschapsdecor, buiten chocoladebruin gekleurd. Omstreeks 1800.
“Chinese ruiter te paard, Kuan Yung Chang, generaal uit de 5e Dynastie”. Wit op zwarte steendruk. Gemerkt. De oorspronkelijke plaat dateerde uit de XIIe eeuw.
“De vier continenten naar P.P. Rubens”. Olieverf op doek. Kleine beschadigingen.
Een paar achtkantige dekselvazen van blauw-wit aardewerk, de deksels versierd met leeuwtjes met een bal. Onderaan gemerkt.
“Rite”. Gemengde techniek op paneel. Met galerijsticker uit 1962.
Een paar balustervazen en één kleinere (H. 15 cm) van blauw en wit aardewerk met decor van vogels en bloemen. Delft, omstreeks 1800. Kleine letsels en slijtage.
“Paar vrouwelijke naakten”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Een ovale mahoniehouten tafel met gebeeldhouwde centrale driepoot. Verlengbaar maar zonder verlengbladen. Victoriaanse stijl. Vergezeld van zes soortgelijke stoelen met gevlochten zittingen (riet te vervangen). Diverse letsels.
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Een mooi vormgegeven kruik van steengoed met bruin zoutglazuur en een kleiner exemplaar van ongeglazuurd steengoed. De kleinste met lichte slijtagesporen.
Een balustervaas van Nanking-aardewerk.
Twee Indische miniaturen met mythische taferelen.
“Bacchanten en saters”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een grote en een kleinere vaas van Satsuma aardewerk. Met houten sokkels.
“Ros Beiaard”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘58.
Een messingen kraagvaas met ingelegde bloemendecors.
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd IIII/XV buiten de plaat.
Een Biedermeierstijl sofa met leeuwenpoten, recente herstoffering door Bea Joppe.
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
Een grote porseleinen schotel met een reliëfdecor van narcissen.
Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.
“Driemaster”. Pastel en aquarel op papier. Gesigneerd.
Een bruin gepatineerd bronzen beeldje van een jonge baadster.
Een paar dekselvazen van blauw-wit aardewerk, de deksels met leeuwtjes getooid. Onderaan gemerkt.
“Bloemenmarkt”. Olieverf op doek. Met echtheidsverklaring.
Drie stuks antiek Chinees porselein met een blauw en wit decor, bestaande uit twee kleine tazza’s op voet (het grootste met kleine letsels) en een bowl (Ø 15 cm) met een decor van vogels en bloemen (haarscheur).
“Personages” Twee kunstwerken, gemengde techniek. Beide gesigneerd en gedateerd 1992.
Een paar antieke houten stijgbeugels met smeedijzeren monturen. Spanje, XVIIIe eeuw. Gemonteerd als lamp.
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Een grote vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal, versierd met een bloemendecor.
Een reeks van tien kleurloos kristallen whiskyglazen, facetgeslepen en versierd met gegraveerde decors van dieren.
“Herfststilleven met insecten.” Gemengde techniek. Gesigneerd.
Een paar vazen met brede rand van porselein versierd in blauw en roestrood met bloemen en ranken. We voegen er een dito balustervaasje aan toe.
Een aardewerken terrine met een dekselknop in de vorm van een peer. Frankrijk, omstreeks 1800. Schade aan het blad van de peer en haarscheur van rand tot midden in de coupe.
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een sierschotel en een asbak van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.
“Playboy cover”. Zeefdruk naar een ontwerp van de kunstenaar.
Een wandconsole van wortelnootfineer met spiegel. Tijdperk Louis Philippe. Lichte schade aan het fineer.
Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Een grote dekselpot van Chinees porselein met een meerkleurig Europees decor van een jachtscène. Onderaan gemerkt.
Een Chinese opiumpijp van been met gegraveerde decors en met koperen beslag.
Een Chinese affiche met diverse scènes. Volksrepubliek.
Een groepje van schakende dames van porselein. Merk van Dresden. Klein letsel.
Een vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Met houten sokkel.
“Liggend naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1961.
Een paar bordjes en een paar kopjes met schoteltjes van porselein met een meerkleurig en verguld opgehoogd decor ‘Medusa’, ontwerp van Versace. Gemerkt.
“Imaginair landschap.” Acryl op doek. Gesigneerd en gedateerd 02/2012.
Een olmenhouten linnenkoffer op sledepoten. XIXde eeuw.
Een rechthoekige eettafel met vier gedraaide poten met vernauwingen.
Een driedelig schouwstel, bestaande uit een pendule en twee cassolettes van rood en zwart marmer. Tijdperk art deco.
Een lot van twee snuff bottles. Gedecoreerd met kikkers resp. paarden.
“Aan de rand van de stad”. Een zeefdruk. Gesigneerd en gedateerd 78/100 buiten de plaat.
Een melkglazen vaas met zwart swirldecor.
“Vrouw”. Een witgepatineerd beeld. Italiaans werk. Jaren ‘50.
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1991.
Een houten sigarenvorm met twaalf resterende Cogetama Special sigaren.
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een vierkante vintage tafel op vier zwartgelakte ijzeren poten. Blad ingelegd met tegels, versierd met tekens van de dierenriem. Jaren vijftig.
Een kleine gefineerde commode op tapse poten met vier laden, versierd met ingelegde boord. Een sierlijstje los.
Drie vaasjes van cloisonné op messing. Met houten sokkeltjes.
Twee rundshoorns met gegraveerde decors van dieren.
Twee dekselpotjes en twee versierde vazen (H. 17,5 cm). Zuid-Oost Azië, XIXde eeuw.
Een grijs getinte glazen vaas van bewogen vorm.
Een kleurloos kristallen schaal op messingen voet van dolfijnen.
“Les sampans”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 66/150 buiten de plaat.
“Madonna met kind”. Een gebeeldhouwd houten beeld. Oostenrijks werk.
“Wurging”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 10/15 en gedateerd ‘76 buiten de plaat.
Een paar vintage, met bruin velours beklede zeteltjes met neerklapbare kussens en met voetbankjes. Jaren ‘70.
“Visser”. Een groep van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt.
Een paar aardewerken vaasjes met geelgroen glazuur. Lichte randschade aan de onderkant. Gedateerd 1920.
Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van geisha’s. Op houten sokkels.
Een reeks van drie ingekaderde kunstfoto’s.
Een Chinees bijzetmeubeltje met lakwerk en met pietra dura personages in het blad en de gordel, voorzien van een lade. Vier gebogen poten.
Een vaas van geslepen kristal met rood gedubbelde vlakken. Gemerkt.
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
Een woestijnroos.
Een lot religieuze beeldjes, overwegend Vieux Bruxelles, sommige onder stolp, een calvarie in een flesje.
Zes kopjes met schoteltjes van meerkleurig porselein met decor “Marqueterie de pierres d’Orient et d’Occident”. Gemerkt.
Een eikenhouten koffer. Eerste helft XXe eeuw.
Een designvaas van oranjerood kristal.
Vier beeldjes van meerkleurig Spaans porselein, bestaande uit twee scholieren, een jongen met hoed, een jongetje met vogeltje en een biscuit sierstukje met beeltenis van Cervantes.
Een kunstwerk van hout en metaal met een stormvogel in de wind. Gemonogrammeerd B.R.
Twee piëdestals.
“Madonna met kind”. Een terracotta muurbeeld. Gesigneerd.
Een paar sierstukken van aardewerk versierd met koeien in een landschap. Gemerkt BFK.
Twee gedraaide houten warmwaterflessen gebeitst en ingelegd met een geel biesje. Met een geelkoperen ringetje.
Beer in wit aardewerk. Naar een ontwerp van Rik Delrue.
Een art deco staander van smeed-en plaatijzer.
Een handgeknoopt zijden kleedje.
Een lot kleurloos en deels gesatineerd glas, bestaande uit een vaas op voetstuk, versierd met pegels, een tazza, schoteltjes, twee bonbonnières en kaarsenhouders (enkele schilfers).
Een bowl en een onderschotel van geslepen kleurloos kristal.
Een theepot van polychroom Chinees porselein met decor van kinderen in een tuin. Onderaan gemerkt.
Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met pietra dura decor van geisha’s onder glas.
Een vaas van groen kristal met getorst ribbenmotief. Gemerkt.
Twee handgeschilderde mandala’s van gouache op zijde. Eén met waterschade.
“Carrollers”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt.
Een ovaal schaaltje van Chinees porselein met een famille rose decor van personages in een landschap. Op hoge zool. Onderaan gemerkt.
Een vaas en een asbak van geslepen en blauw gedubbeld Boheems kristal.
Kadjar, een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bidjardecor. Belgische productie.
“Châteaux de France, Région de La Loire. Extérieurs et Intérieurs”. Ed. Massin Paris, 1926. Een collectie foto’s in-folio.
Een grote en een kleine klepkan, een zoutvaatje, een pepervaatje en een zalfpotje. Tin uit de negentiende eeuw.
Een bowl met deksel van blauw en wit Chinees porselein. Met herstelling.
Een art deco luchtertje van verchroomd metaal en hout en met glazen kapjes.
Drie gegoten kristallen beeldjes, waarbij één van een ijsbeer met jong, een uiltje en een dolfijn. De laatste gemerkt van Cristal d’Arques.
Een langwerpige aardewerken schaal.
Vijf Italiaans glazen presse-papiers met inclusies.
Een bord van porselein met 8 kleine en een groot medaillon.
Een luchtertje met één lichtpunt en kristallen pendeloques.
Een grote messingen salontafel met glazen blad.
Een grote kruik van monochroom creamware, in reliëf versierd met imitatie duigwerk. Engeland, XIXde eeuw. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de rand.
Een lot van 15 stuks meerkleurig porselein, bestaande uit dekselpotjes, beeldjes, een vaasje, enz. Enkele beschadigingen.
Een vintage designcoupe van rood en wit Italiaans glas.
Een vintage rookbruin kunststoffen hanglamp. Jaren ‘70.
Een lot religiosa, bestaande uit vijf Madonnabeeldjes (biscuit, Brussels porselein, aardewerk van Quimper en was), een doosje met afbeelding van de klaagmuur, een reproductie van een icoon en een missaaltje.
Een handgeknoopt wollen Kazaktapijtje.
“Silver Service”. Een theepot met meerkleurig en verzilverde gedekte theetafel op het deksel. Ontwerp van Paul Cardew. Onderaan gemerkt.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Een siercollier met fantasiestenen.
Een klein Chinees houten sokkeltje met gesculpteerd decor in het blad onder glas en drakenkoppen op de hoeken.
Een grote gedreven koperen theekan met een personage als deksel.
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Een handgeknoopt Chinees tapijt van wol en zijde met diverse voorstellingen met personages en dieren in het decor.
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijtje met decor van bloeiende struiken en dieren.
Een handgeknoopt Armeens wollen tapijt.
Vijf recente borden van meerkleurig Chinees porselein.
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Een art deco zilveren zakhorloge 800‰.
Een gietijzeren tuinvaas.
Een grote gietijzeren tuinvaas.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijtje.