Other lots by Callaerts
#574Jozef Adriaan Callaerts“Het Minnewater te Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#219Jozef Adriaan Callaerts“Vissersboten aan de kade te Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Fishermen boats at the harbor in Antwerp." Oil paint on panel. Signed.No longer availableDim. 54 x 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#579Jozef Adriaan Callaerts“Conscienceplein te Antwerpenr”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#549Jozef Adriaan Callaerts“Zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"View of Lier". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 100 / 120
#133Val Saint-LambertEen geslepen kristallen tafellamp, rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt.
#653Een polychrome staakpop met jurk. Mali of Ivoorkust.
#391Tempeldanseres van gepatineerd en verguld brons.
#103Lancelot SamsonEen bronzen buste, Lancelot Samson Voorburg Den Haag.
A bronze bust, Lancelot Samson Voorburg The Hague.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 120 / 180 -
#234‘Mon Pays’, een kerstuitgave met houtsneden van Frans Masereel uit 1956, 850 exemplaren van gedrukt en elk exemplaar gesigneerd door de kunstenaar zelf.
#486Een Sabswar tapijt met de oorspronkelijke Meshed-tekening in de typische warme kleuren.
#430Een 18 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
An 18kt white gold necklace with a heart-shaped pendant set with diamonds with a total weight of approximately 0.55 ct.No longer availableDim. 7,60 gEstimate: € 600 / 700 -
#681Een grote oude porseleinen vijzel met stamper afkomstig van een apotheek, kleine schilferschade en enkele haarlijnscheurtjes, onderaan genummerd 8.
A large antique porcelain mortar with pestle from a pharmacy, small chip damage and some hairline cracks, numbered 8 on the bottom.No longer availableDim. h 15.5 x Ø 24 cmEstimate: € 30 / 40 -
#53DelftEen blauw-witte porseleinen knobbelvaas. Onderaan gemerkt De Porcelyne Fles.
A blue and white porcelain bulbous vase. Marked De Porcelyne Fles at the bottom.No longer availableDim. 39 x Ø18cmEstimate: € 80 / 120 -
#669Een stuk wit koraal, met vele armen.
'Nude', pastel on paper, dedicated to Isidoor Opsomer and signed by Robert Van Cauwenberghe.No longer availableDim. 70 x 57 cmEstimate: € 80 / 120