Veiling volledig: 700 loten.
Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig: 700 loten.
Tentoonstelling: Vrijdag 26 en Zaterdag 27 januari van 10.00 tot 17.00
Een zittend hondje in polychroom aardewerk, onderaan gemerkt.
Een portret, olieverf op doek, getekend A. Strybol, ca 1950
Een lot van 60 strips waaronder eerste drukken bestaande uit 30 Rode Ridders, 11 Nero’s, 13 Biggles, 2 Piet Pienter & Bert Bibbers, 1 Kari Lente, 1 Man Van Staal, 1 Bessy en 1 Suske en Wiske.
‘Portret van een kat’, litho, épreuve d’artiste, buiten de plaat gesigneerd.
Een porseleinen beeldje van een dame met parasol, bloemenmandje in een hoepelrok, gemerkt Bertolotti Milano. Kleine schilferschade aan enkele bloemetjes.
Een houten commode met 3 laden. Bovenste sleutelgatlijst manco.
Een Hummeltje, meisje met draagzakken, onderaan gemerkt Goebel.
Een reclamebord, Boch Frères, onderaan gemerkt Boch Frères La Louvière.
“Vissersboten”. Een schilderij, olieverf op paneel.
Drie verschillende broches van zilver bezet met telkens een cameé.
Een oude scheepslamp in koper en rood glas, in oorspronkelijke staat.
‘Kongolees dorpszicht.’ Olieverf op board. Onleesbaar gesigneerd.
Een lot van 33 strips en comics bestaande uit 5 Lucky Luke’s, 6 Buck Danny’s, 4 x De Timoers, 9 comics waaronder Superman, Korak e.a., 1 boek over Star Wars en 8 chromoalbums van superchocolade Jacques.
‘Cathedrale d’Anvers’. Een ets op papier met zicht op de Onze Lieve Vrouwetoren, rechts onder gesigneerd.
Majapahit hoofdjes. Indonesië.
Een Aziatisch houten gesculpteerd bijzettafeltje met marmer ingelegd blad.
“De nieuwe avonturen van Corentin”. Ed. Lombard. Hard cover. Redelijke staat, compleet. Lavis-illustraties en met 7 full size kleurenplaten.
Een mondharmonica ‘Echo Bell Metal Reeds’, ‘Made in Germany.’ G C 57/120.
2 prenten met een oudere Japanse dame, woodblock print.
Een 18 K witgouden speld bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Een vintage zwart-wit televisietoestel, Aristona, oranje en zwart plastic behuizing, werkend.
‘Christus vermenigvuldigt de vissen’, gemengde techniek op papier, getekend J. Van Ael en gedateerd 1973.
Een lot van 2 vintage groene glaspasta vazen, vermoedelijk Murano.
“Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Mangin Charles.
Een lot van 2 Roskopf zakhorloges waarvan 1 met haarlijnscheurtjes in de wijzerplaat, de 2de mist zijn wijzers en glas.
Een Chinees gesculpteerd houten sokkel met een marmeren blaadje.
Een lot van 13 Aziatisch houten dwars -en blokfluiten. Diverse houtsoorten.
Een geelkoperen weegschaal. Een eendenkop houdt de weegschaal vast.
‘Brandend berkenbos’, olieverf op doek, gesigneerd L. Cleymans.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Een kobaltblauwe Limoges porseleinen vaas met vergulde details, naar Sèvres. Onderaan gemerkt.
“Portret van Bart De Wever.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een blauw kristallen bonbonnière. Onderaan gemerkt.
Een schildering op zijde met drie Orîëntaalse krijgers.
Terracotta vaasje. Dakarkari, Nigeria.
Een houten piëdestal met groen marmeren blad.
Een lot van 3 porseleinen borden in Chinese stijl, Kaiser Mandschu, Kaiser Ming en Davenport Stone China.
Een blauw wit Chinees porseleinen opium dekselpotje, met aankoopbewijs. Draagt zegel onderaan.
“Abstract portret.” Litho op papier. Buiten de plaat gesigneerd. Genummerd 22/55.
Een 18 K witgouden kruisvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Tempeldanseres van gepatineerd en verguld brons.
“Dansend koppel.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2010.
Een bronzen beeldje van een Indische danser op een sokkel met lotusbloem.
‘Het levensverhaal van prins Siddharta’, een Boeddhistische Tangka op zijde geschilderd.
Stenen beeld van personage met een krokodil en een luipaard. Mintadi, Congo.
Een Engelse vintage design salontafel uit chroom, hout en formica. Zeldzaam ontwerp door Maurice Burke voor Arkana, Medio ‘60.
Een serie van 8 porseleinen monkey band figuurtjes. 5 met breukschade.
Een stoomauto, Mamod SA1 Roadster, 1960/1969, Verenigd Koninkrijk.
“De Klappeien.” Olieverf op doek. Gemonogrammeerd MC. Gedateerd 1962.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
Een groot abstract schilderij, olieverf op doek, getekend P. Madison.
Een lot van 2 gesculpteerd houten vruchtbaarheidsbeeldjes met kralen versierd. Nigeriaanse origine.
“Clown”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een bronzen hoofd van een bebaard figuur met opening aan bovenzijde en 2 kleine gaatjes aan de zijkant.
Een Art Deco bijzettafeltje uit hout met spiegelglas bekleed. Geëtste tekening in voet.
“Abstracte figuren van hout, met metaal.” Sculptuur.
Een blauwe kristallen schaal, onderaan gemerkt.
‘Cirkel’, olieverf en touw op doek, een modern werk.
Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant +- 0,21 ct.
Een keramisch art-deco beeld van 2 vissen met mooie craquelé. Vermoedelijk Frans werk. Kleine schilferschade aan de voet.
‘Naakt’, pastel op papier, opgedragen aan Isidoor Opsomer en getekend door Robert Van Cauwenberghe.
Een gepatineerd uit hout gesculpteerd masker met raffia. Origine Punu, Gabon.
‘De muizenkoningin’, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.
“Verger et vigne en mars”. Olieverf op paneel. Gedateerd 1965 en gesigneerd P. Van Mol.
Een handgeknoopt wollen Art Deco tapijt met geometrisch motief.
‘Abstracte vogel met bloemendecor.’ Sculptuur op stangen en sokkel.
“Omwikkelde Dame.” Terracotta. Gedateerd 2011. Gesigneerd in potlood.
Een set van 2 kaders, gemengde techniek op doek, op 1 van de doeken rechts onder gesigneerd.
Een halssnoer bezet met kleine en grote parels van verschillende kleuren en met zilveren slot.
“De 8 onsterfelijken”. Een Chinees paneel, textiel en zijde op karton.
“Arcachon bis.” Gedateerd 30-4-2011. Gesigneerd.
Een gepatineerd uit hout en textiel gesculpteerd masker. Origine Punu, Gabon.
‘Winters rivierzicht’, olieverf op doek, getekend L. Cleymans.
“Avonturier-reeks”. Een lot van 7 strips, hardcover, diverse titels. Bijgevoegd 2 hardcover strips “Carapaces” door Luc en François Schuiten en “‘t Roelantslied” door Antonio Hernandez Palacios.
Een vintage bar-cart, ca 1980, in chroom, messing en glas.
“Tendrement.” ‘Couple 1’. Abstract werk met hout en metaal. Gemonogrammeerd ‘Hop’ of ‘VHop’.
“On S’Adore.” Sculptuur van hout en aardewerk. Gemonogrammeerd ‘Hop’ of ‘VHop’ Gedateerd 2005.
“Alpenlandschap.” Olieverf op papier. Gesigneerd. Gedateerd 2011.
Een 18 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
Een Japanse vaas met 5 fijn geschilderde figuren in het decor naar 19e eeuws Satsuma voorbeeld. Met houten sokkel.
Een authentiek abstract werk vervaardigd uit bewerkte boomschors.
Een Wiskemann koffie-en theeset, bestaande uit koffie-en theekan met houten heft, suikerpotje, melkkan en dienblad. Onderaan gemerkt en genummerd.
‘Barre winter’, olieverf op paneel, getekens Pros Putteman en gedateerd 1982.
Een handgeknoopt Bidjar tapijt uit India.
Een oude ligstoel/deckchair gemerkt Bolsius, Anvers. Hout en gevlochten riet.
Grote terracotta vaas. Bankoni, Mali
Bronzen handvat van een kris. Verguld en met gekleurde glazen kralen. Bali.
‘The maid is late because she laid her mate’. Een kleurenlitho, nr 112/125 van de Amerikaanse kunstenares, auteur en modeontwerpster Dorothéa Tanning. Buiten de plaat gesigneerd.
Een 18 K geelgouden penning. Philippus en Mathildis. Monnaie-Munt Belgium. In originele doos.
“Bikkelende kinderen.” Sculptuur in aardewerk op robuuste metalen sokkel. Onleesbaar gemonogrammeerd.
‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’, een lot van 18 erotische gravures. Hebben sporen van vocht.
Terracotta beeld, toegeschreven aan de Nok. West-Afrika.
“Surrealistisch portret”. Een schilderij, olieverf op paneel.
Een lot van 3 Romeinse beeldjes uit marmer gesculpteerd, waarvan 2 kleine bustes met afbeelding van een jonge dame en 1 van een bebaarde man.
Een vintage replica Wassily chair, het origineel is ontworpen door Marcel Breuer en genoemd naar zijn vriend/kunstenaar Wassily Kandinsky.
Bronzen ruitersbeeldje. Tsjaad.
Bronzen zittende Boeddha. Thailand.
Twee Japanse prenten. “Acteurs”. Eén is Edo, de andere begin XXste eeuw.
Een 18 K geelgouden penning. Philippus en Mathildis. Monnaie-Munt Belgium. In originele doos.
Een paar Japans porseleinen Kinkozan Satsuma vazen met floraal decor. Onderaan gemerkt. Meiji periode.
Een lot van 10 Chinese prenten in gemengde techniek met opschriften.
Terracotta hoofd, toegeschreven aan de Nok. West-Afrika.
Terracotta hoofd, toegeschreven aan de Nok. West-Afrika.
Een bronzen armband met gegraveerde lijnen in het decor. Vermoedelijk Oud-Romeins.
Een vintage replica set van 2 ‘Tulip-chairs’, naar het ontwerp van Eero Saarinen. 1 van de stoelen is ooit herspoten geweest.
‘Zittende Buddha op een tempelleeuw’. Een beeld van gepolychromeerd brons.
Terracotta beeld. Bankoni, Mali.
“Stadsgezicht”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
Een 18 K geelgouden hanger bezet met robijn, saffier en smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Zittende fluitspeler van deels verguld brons. Thailand.
‘Sonnets luxurieux de L’Arétin’, een reeks van 18 ingekleurde erotische gravures met originele kaft.
Een polychroom Oud-Grieks aardewerken oliekruikje of Lekythos met afgebroken hals. Vermoedelijk 5e eeuw vC.
“Otafuku” & “Helmet”. Een lot van 2 Japanse houtsnedes op papier. Beide met zegel gemerkt. Verso vertaling opschriften. Edo periode, medio 1890.
Een handgeknoopt tapijt.
Een rechthoekig, eikenhouten salontafel met glazen blad en hieronder een gietijzeren, gevlochten frame.
Een zwaar bronzen beeld van een Indische danseres op een sokkel met lotusbloem.
Terracotta hoofd. Toegeschreven aan Nok.
“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
Een 18 K geelgouden bloemvormige armband bezet met turkoois.
Een deels verguld bronzen sculptuur op marmeren voet, Enrique Broglia. Gesigneerd.
“Pop Shop IV”. Een zeefdruk op papier. In de plaat gesigneerd met inkt-en droogstempel. Genummerd 85/150.
Een Oud-Romeins terracotta olielamp met gesculpteerde arendskop.
“Bijin, denkend aan de lente (Kerselaar in bloei)”. Een Japanse houtsnede op papier. Gesigneerd “Nidaime Toyokuni ga”, zegel “Hama Yahei”, uitgevers zegel “Fuji-Kei (Fujio-Kayakei-Suke)”. Begin 19e eeuw.
Een bloempot van Chinees porselein.
Een houten marqueterie buikkastje met marmeren blad en 3 laden.
Een Romeins uit been gesculpteerd beeldje met gelaten van Claudius en Agrippina, moeder van Nero. Vermoedelijk 2e eeuw nC.
Mbulu Ngulu reliekbeeld van koper op hout. Kota, Gabon.
“Polderlandschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan monogram. Lichte verfschade.
Een 18 K geelgouden ring bezet met een pink saffier van +- 0,65 ct.
Een set van 2 blauw-witte Chinese borden met drakendecor. Het ene bord heeft een bakfoutje en het andere een haarlijnscheurtje, beide met kleine schilferschade.
Een polychroom gesculpteerd houten beeldje van een monnik met 1 hand manco. Medio 1800.
Een koud gepatineerde bronzen kameel in de geest van de Weense bronzen.
“Attending the tea ceremony (Bijin and teahouse)”. Een Japanse houtsnede op papier, uit de serie “Customs and Manners of Women”, met zegel gemerkt. Medio 1892.
Paar dekselvazen van blauw en wit Chinees porselein. Herstelling aan een rand.
Een Sabswar tapijt met de oorspronkelijke Meshed-tekening in de typische warme kleuren.
“Julia Domna”. Een Romeins uit Rode Jaspis gesculpteerd kleine buste van. Vermoedelijk 1e eeuw nC.
Witmarmeren buste naar de oudheid.
Een luchter met gesculpteerde details, 4 lichtpunten en geslepen glazen coupes.
Een 18 K geelgouden ketting met hanger bezet met een roze maansteen.
Bronzen zittende Boeddha. Thailand.
Een tandemfiets, merk Jewel, met stalen frame.
“Science guidant l’industrie”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Een bronzen sierjardinière, gedragen door een vrouwenfiguur.
Een paar Chinese porseleinen dekselvazen.
Een Kirman Royal tapijt met een bijzonder hoge knoopdichtheid, met bloesemtekening.
Een lot van 2 Oud-Romeinse aardewerken olielampjes met gesculpteerde details. Vermoedelijk 3de eeuw vC.
Een bronzen Pierrot met poedel.
“Stilleven met rozen en een Chinese vaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.
Een 18 K geelgouden ring bezet met een koraal cabochon.
Staande Boeddha van brons. Thailand, waarschijnlijk XIXde eeuw.
Een butlerspiegel met vergulde lijst.
Een kubistisch bronzen beeld met monogram. In de geest van Zadkine.
Een Napoleon III figuraal, gepatineerd en verguld bronzen brule-parfum. Replica, naar een werk van J. Dasté. Gegoten als een met bladeren versierde urn met twee handvaten en deksel, ondersteund door een putto, op rechthoekige basis met Apollo en groteske maskers. Staande op vier C-rollen poten.
Een lot van 41 borden, Christofle Porcelaine, Rubanea Gris, bestaande uit 15 platte borden, 8 dessertborden en 18 kleine bordjes.
Een Afshari Bidjar tapijt met een klassiek design in ongebruikelijke pasteltinten, dubbel geknoopt.
Een Mesopotamisch-Sumerisch kleitablet met spijkerschrift inscriptie op voor en achterzijde. Vermoedelijk Ur III-periode, ca. 100 v.Chr.
Een bronzen beeld van een meisje op een vis.
Een ronde lantaarn in Victoriaanse stijl.
Twee paar 14 K geelgouden oorbellen bezet met opaal.
Bronzen zittende Boeddha. Cambodja.
Een butlerspiegel met vergulde lijst.
“Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.
Een gewitte Tunesische vogelkooi uit Sidi Bou Said, vervaardigd uit hout en metaal.
Een geelgouden zegelring 22 Kt met een Arabisch zegel van gegraveerd agaat.
Een Obiti Feraghan tapijt met het klassieke Herati-patroon, dubbel geknoopt.
Een lot van 8 Romeinse haarpinnen uit been en brons, gesculpteerd met diverse details en verschillende groottes. Bijgevoegd een been gesculpteerd kammetje. Vermoedelijk 2e-3e eeuws nC.
Bronzen beeld van een maraboe.
Een ronde lantaarn in Lodewijk XVI-stijl.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,75 ct. FVVS1.
Bronzen zittende Boeddha. Thailand, mogelijk XIXde eeuw.
“Bernard Lermite”, een lot van 6 strips door Martin Veyron. Hardcover, FR, reeks 1-5 & 7.
“Paard aan een hek”. Een gepatineerd bronzen beeld naar een werk van Pierre-Jules Mêne.
Een vaas van Boheems kristal. In oorspronkelijke doos.
“Bosrijk landschap met koeien bij de drinkplaats”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd. Herdoekt.
Een grote mahoniehouten bibliotheek met 16 deuren, kleine fineerschade vooraan maar reserve strook fineer aanwezig.
Een bronzen hoofd van een Romeins figuur.
Een Afrikaans beeld, een machtfetisj, Solongo, Angola. Mist zijn speer.
Een lot van 14 strips door Manara. Softcover, diverse titels en uitgaven.
Eén wit en één geelgouden ketting 18 kt met hanger bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Bronzen zittende Boeddha. Thailand, mogelijk XVIIde eeuw.
Een lot van 9 strips, softcover, Lombard Uitgaven, waaronder 1e druk Het geheim van de zwaardvis I&II, Het geheim van de grote pyramide, Het gele teken, Het raadsel van Atlantis, S.O.S. Meteoren, De Valstrik, en bijgevoegd de “U” Straal.
Een bronzen beeld van twee panters.
Een groot lot blauw en wit porseleinen Zwiebelmuster servies, divers gemerkt, bestaande uit 71 items “Hutschenreuther” Germany, 17 items “Original Zwiebelmuster” Chzechoslovakia, 12 items “Blue Danube” Japan & US reg., 1 “Kahla” botervloot en 1 schaal door Louis Regout.
Een lot van 8 strips door Manara. Hardcover, diverse titels en uitgaven.
Een 19e eeuwse vitrine in Napoleon III-stijl met marmeren blad.
Een kleine gesculpteerde buste van brons, mogelijk afbeelding van Agrippina.
Een bronzen beeld naar L’Âge d’Airain van Rodin.
“De Kinderen van de wind”. Een lot van 5 strips door Bourgeon. Harcover, reeks 1-5, uitgeverij Casterman.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met twee centrale briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,86 ct. HVS1 en HSI1.
Schaal van Chinees porselein met een blauw en wit decor van draken.
Een lot van 7 strips door Enki Bilal. Hardcover, diverse titels, uitgeverij Dargaud. NL/FR.
Vaas van blauw en wit Chinees porselein.
“Jong meisje met muts”. Een litho. Gesigneerd en genummerd 6/22 buiten de plaat. Gedrukt bij het Masereelcentrum te Kasterlee.
Een lot van 26 strips, Luitenant Blueberry, softcover, diverse titels reeks 1-27.
Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
“Agrippina”. Een Romeins uit Rode Jaspis gesculpteerd kleine buste. Vermoedelijk 1e eeuw nC.
Een grote Japanse porseleinen lakvaas, Meiji-periode 1868-1912, met in het decor een haan en een duif, alsook florale elementen.
“Zicht op Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met centrale briljant van +- 0,51 ct. GVVS2.
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met blauw en wit bloemendecor.
“Compositie”. Kleurenlitho. Gesigneerd, gedateerd 1977 en genummerd 3/35 buiten de plaat.
Een porseleinen danseres. Herend. Onderaan gemerkt.
“Rosier campanulé à fleurs blanches” en “Rosier mousseux à fleurs doubles”. Een paar rasterdrukken naar de meester.
Een Duits porseleinen servies. Onderaan gemerkt, serie Domino Aalborg.
Een houten eettafel op wieltjes, verlengbaar met 3 panelen. Totale lengte 290cm.
Een uit Rode Jaspis gesculpteerd Romeinse Camee buste. Vermoedelijk 1e eeuw nC.
Zes grote en zes kleine porseleinen keukenpotten en een olie en azijn stel versierd met bloemen.
“Le Cent-feuilles de Bordeaux” en “Rosier du Bengale”. Een paar rasterdrukken naar de meester.
Een lang parelhalssnoer, drie rijen met zilveren slot.
Een bronzen beeld van een beer op een marmeren voet.
“Landschappen”. Een paar litho’s. Gesigneerd en genummerd 5/22 buiten de plaat. Gedrukt in het Masereelcentrum te Kasterlee.
Een 39-delig Duits porseleinen koffie-en theeservies met vergulde details, bestaande uit koffie-en theekan, suikerpot met herstelling aan deksel, melkkan, 11 tasjes & 12 schoteltjes, 12 bordjes. Bijgevoegd 2 schoteltjes en twee potjes in soortgelijke stijl.
“Twee smeden in de smidse”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Een lot van drie oude stolpen met heiligenbeelden in gips.
Een houten gesculpteerde Franse pianokruk met gestoffeerde draaizitting. Gesteund op 3 poten.
Een lot van 3 Laatmiddeleeuws bronzen paardenbelletjes of crotal bells.
Een Afrikaanse graanschuur deur, Dogon, Mali.
Een 15-delig porseleinen kobaltblauwe theeset, bestaande uit 6 kopjes en schoteltjes, theekan, suikerpotje en melkkannetje. Onderaan gemerkt. Ilmenau Graf von Henneberg Porzellan. Made in Germany.
Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale aquamarijn van +- 6,18 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
Een paar bronzen kandelaars met morianen.
‘Reinaart De Vos’, een houtsnede uit 1941 door Antoon Herckenrath. Bijgevoegd een boekje van een retrospectieve te Sint-Niklaas.
Een paar zeshoekige theebussen van blauw en wit Chinees porselein.
“Het Minnewater te Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Grundig Konzertschrank 7063/56. Een vintage radio -en platenspeler meubel, in werkende staat. Lichte schade bovenblad. Bijgevoegd 40-tal bakelieten 75-toeren platen, waaronder OLV toren - La Esterella.
Een Engelse stijl mahonie 6-deurs bibliotheek met fineerschade onder aan de zijkanten, een beschadigde hoek rechts vooraan en krassen op het blad.
Een lampenvoet van metaal in de vorm van een vuurtoren. Gemaakt van twee obussen.
Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.
“Conscienceplein te Antwerpenr”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en pink tourmaline met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een bronzen beeld op marmeren voetstuk naar werk van Zach.
Een groot reclamepaneel in dik plexiglas van Rolls Royce.
Een chinoiserie piëdestal van gebeeldhouwd zwart hout met rond marmeren blad. Draaiende etagères op twee niveaus, centrale vierpoot. Enkele onderdelen loszittend.
“Stabilité, 1964”. Een poster op papier, geprint in Italië door uitgeverij Acte III, 1991.
Een Art Nouveau luchter met glaspasta coupe en 1 lichtpunt.
Een wollen tapijt, vierkant, met de afbeelding van lama’s of alcapa’s.
Twee diverse spiegels.
Een Afrikaanse blaasbalg van de Fang stam uit Gabon.
“Portret van een oudere dame”. Een met houtskool gehoogde foto van een zwartgeklede dame. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale blauwe topaas van +- 3,35 ct. En briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,47 ct. Met certificaat.
Een lot van 6 Egyptische Scarabeeën in diverse formaten, uit onder meer speksteen en hout gesculpteerd met hiërogliefen. Bijgevoegd 2 Egyptische kralen met inscripties.
Een spiegel van geslepen glas met vergulde gesculpteerde lijst.
Een natuurstenen beeld van een echtpaar.
‘Landschap’, olieverf op board, getekend V. De Groux met achteraan het opschrift ‘A Mademoiselle Alberta Solvay en souvenir d’un beau jour. Le Mardi 14 Février 1928.
Een vintage metalen en houten opbergkoffer.
Een handgeknoopt tapijt.
Een uit steen gesculpteerde Maya medaillon van een gelaat. Verso label met vermelding; “Gevonden in de piramide van Chicen-Itza, (Mexico)”.
Een Afrikaans fetisj beeldje, Vili, Bakongo genaamd Nkisi Nkode.
‘Stilleven met kan en fruit’, olieverf op paneel in een rijkelijke vergulde kader, gesigneerd G. V. D. Hoeven.
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,81 ct.
Bronzen Bodhisattva. Indonesië.
‘Zomers landschap’, olieverf op doek, gesigneerd H. H. Newton.
Een kandelaar met twee lichtpunten, uit brons opgebouwd in de vorm plantenranken met porseleinen bloemen rond een centrale papegaai en op bronzen voet in barokke stijl. Onderaan gemerkt.
‘Zeezicht met zeilboten’, olieverf op doek, draagt handtekening.
Een beeld van een Chinese wijze van speksteen.
Een typisch hoogpolig Chinees Aubusson tapijt met Pekingbloemen-tekening.
Indisch deurpaneel met een hofdame van gebeeldhouwd hout.
Dubbele verzilverde kandelaar gemonteerd op een draak. Indonesië.
‘Winterzicht’, olieverf op doek met een besneeuwde hoeve, getekend A. Strijbol.
Een 18 K geelgouden ring bezet met een lapis lazuli cabochon.
Bronzen Shiva. Indonesië.
Een luchtertje van koper en kristal met 6 lichtpunten.
Een koffieset met melk en suikerpot. Onderaan gemerkt en genummerd.
Een lot van 3 Japanse houtsneden op papier, bevestigd op een postkaart. Medio 1900.
Een Afrikaans Pende masker, Democratische Republiek Congo.
Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijtjes.
Een meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken, vogels en florale details, onderaan gemerkt. Bijgevoegd een Engels porseleinen Staffordshire vaas.
Een paar Chinees porseleinen vazen meerkleurig versierd met paleistafereel in het decor en vergulde ornamenten. 1 vaas met breukherstel aan de bovenrand.
‘Zeilbootjes te rust’, olieverf op board, getekend Nuyttens en gedateerd 1939.
Een 18 K geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en grijze en witte pareltjes.
Een bronzen Boeddha beeld zittend op een lotusbloem. Zuid-Oost Azië.
Een tienarmig luchtertje van koper en kristal met 5 lichtpunten.
Een oude viool, kopie naar Andreas Borelli, “ateliers de lutherie fondee en 1780”. In bijpassende houten koffer.
‘Aangemeerde vissersbootjes’, olieverf op doek in een vergulde kader, getekend J. H. Jasin.
Een dekselvaasje geflankeerd door twee kinderen van blauw en wit porselein. Chinees werk.
Een kleine Moud-loper met traditioneel coloriet en patroon.
Een lot van 2 Italiaans porseleinen schaaltjes en 1 vaasje met floraal decor.
Een mandoline, G. Puglisi Reale & Figli, Catania, Italiaans, anno 1908-09.Toegevoegd een niet werkende metalen fluit gemerkt Ch. Mathieu, Paris.
‘Hooischoven in de lentezon’, olieverf op doek, getekend A. Strijbol.
Een 14 K geelgouden ring bezet met een half edelsteen.
Een Indonesische Wajang pop.
“Zicht op stal”. Een tekening op papier, onderaan gesigneerd.
Een oude wandtelefoon op een plank gemonteerd met bakelieten hoorns.
“Picture book for the practice of drawing”. Een Japanse houtsnede op papier. Met opschrift, Ehon Tebikigusa, 1849, uitgever Iseya Heikichi.
“Droevig meisje”, een litho op papier, genummerd 99/100, gesigneerd.
Een handgeknoopt tapijt.
Een lot van 3 musicerende clowns in meerkleurig- en verguld porselein. Vitorio Sabadin, Italy.
Een lot van 2 Chinees porseleinen vazen en 1 dekselvaas. Meerkleurig versierd met diverse taferelen in het decor. Onderaan gemerkt.
Een lot van 3 Vlaams aardewerken vazen, waarvan 1 onderaan gemerkt “Made in Belgium, 770”.
Een 18 K geelgouden harpvormige broche bezet met vier kleine diamantjes oude slijp en vier robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een Indonesisch houten gesculpteerde Dragon Flute uit Palisander.
‘Landbouwer met trekpaarden’, ets op papier, getekend buiten de plaat De Busschere, 9/100.
Een paar vintage Duitse aardewerken kruiken met floraal decor, onderaan gemerkt W. Germany.
Een vintage luchter, ca. 1950, met 5 armen. In hoogte verstelbaar.
‘Steegje te Lier’, olieverf op paneel, getekend J. Joz. Jacops.
Een handgeknoopt tapijt, gerestaureerd en verschenen.
Een grote vaas van Torhouts aardewerk met een gestileerd disteldecor.
Een set van 2 grote Chinese vazen met een decor van bloemen en een vogel.
‘Aan de kade’, waterverf op papier, getekend Em. Fryns.
Een 18 K geelgouden ring bezet met smaragden met een gezamenlijk gewicht van +- 0,90 ct.
Een lot van 3 Aziatisch houten dubbelfluitjes met gesculpteerde details, waarvan 1 in Palisander.
‘Pirelli Calendar 96’, Timeless Views by Peter Lindbergh met Eva Herzigova, Nastassja Kinski, Kristen McMenamy, Navia, Carré Otis en Tatjana Patitz.Toegevoegd een kalender met bloemengeuren van Peter De Cupere van 2009.
Een polychrome staakpop met jurk. Mali of Ivoorkust.
Een vintage UFO luchter van aluminium.
Een grote vintage onyx asbak.
Een handgeknoopt tapijt.
Een faux-bamboo kapstok met hoedenplank. Massief messing. Ca 1950. 10 haken.
Een paar porseleinen Cantonese dekselvazen met floraal decor en vergulde details. kleine schilfering rand onderaan.
Een lot van 2 etsen van Romain Malfliet, Heidekapel (Waasmunster) 14/50 en Paddeschoot - Sint Niklaas 17/50.
Een 18 K geelgouden ring bezet met een malachiet cabochon.
Een tafellamp met marmeren voet en licht vergulde metalen delen.
Een vaas van Murano glas.
Een beschilderde Chinese jardinière in papier-maché op houten voet en met zinken binnenbak.
‘Village Namurois’, een aquarel op papier, getekend R. Sobron.
Een schaaltje van Chinees porselein met een famille rose decor binnen een powder blue rand. Hoge zool.
Een eikenhouten armstoel met getorsde poten en bruine gobelin stof met florale motieven.
Een lot van 3 stuks Torhouts aardewerk, bestaande uit een set vazen en een kandelaar.
Een lampje in gebrand glas met een danseres in art-deco stijl.
Een stuk wit koraal, met vele armen.
Een lot herdenkingsmunten. 1 x 50p. St-Helena 1984. 1 x 50p. Falklands 1983. 1 x $5. New Zealand 2002. 1 x $5. Treasure Island. 1 x Christoffel Columbus (met 2 postzegels). 5 x 2 ecu. Sail ‘95. 1 x £2 1996. 5 x Spanje 1982 (Allemaal koper-nikkel). 6 x Argentina 1978 (waarvan 3 x 900/1000 AG). Aus$1 2001 (aluminium-brons). 3 x 10 en 2 x 5 roebel. Olympiade Moskou 1980 (900/1000 AG, 133 g). Evenals telefoonkaarten (1x Elvis, 3 x Olympische Spelen).
Een krantenbakje in Louis XV-stijl uit messing en stof met bloemenmotief.
‘Gestrande schepen bij laag water’, olieverf op doek in vergulde kader, afgeschilferde verf, draagt handtekening.
Een oud geelkoperen landmeterstoestel, ca 1900, in zijn originele houten draagkoffertje.
‘Fluisterende jeugd’, een overwegend rood portret van twee kinderen, olieverf op paneel.
Een lot van twee Afrikaanse hoofdsteunen waarvan één uit Ethiopië.
Een paar gesculpteerde houten armstoelen met gestoffeerde zitting en rieten rugleuning.
Een oude vilten buishoed in zijn originele doos, Chr. Händel, Bayreuth.
Een bronzen vijzel en stamper naar middeleeuws voorbeeld, toegevoegd een bronzen beker.
Een met de hand ingekleurde ets van Rik Schaefels.
Twee zilveren zegelringen. De ene met gegraveerd granaat, de andere met verguld zegel. Eén met certificaat. Romeins werk uit de omgeving van Trier.
Een grote oude porseleinen vijzel met stamper afkomstig van een apotheek, kleine schilferschade en enkele haarlijnscheurtjes, onderaan genummerd 8.
Een lot van twee linosnedes van Frans Luycks, een egel met doedelzak op de rug van een haan en een pronkerige ingang.
Een stuk blauw koraal, ooit onderdeel van een vintage lamp geweest.
Een lot van twee etsen van Romain Malfliet: schuur met kar en Mariabeeldje. Beide buiten de plaat gesigneerd.
Een Afrikaanse houten kruk, gedragen door een vrouwenfiguur.
Een wortelhouten fineer salontafeltje met onderaan cannage tableau en met leeuwenpoten. Fineerschade aan het blad.
Een art-deco vaas met planten en bloemen in het decor. Booms glas getekend F. Merijn.
Een schotel en vaas in aardewerk met Afrikaans thema.
Een beeldje van de gekruisigde Christus van porselein, biscuit en hout met Maria en engelen aan een wijwatervaatje.
Een lot van 6 zegelringen van zilver, sommige zegels van gegraveerd granaat. Archeologische vondsten, Romeins.
Een Afrikaans houten paneel, Punu, Gabon.
Een porseleinen servies met bloemmotief, gemerkt DRB Limoges France bestaande uit: 8 platte borden, 12 diepe borden, 12 dessertborden, 12 schoteltjes, 10 kopjes, 2 schalen, 2 kommen, 1 melkpot en 1 suikerpot.
Theepot van veelkleurig Chinees porselein met een zeshoekige doorsnede.
Een lot van zes heiligenbeelden waarvan 2 in was, 1 porseleinen, 2 van biscuit en 1 van gips. Drie met stolp.
Een vierkante massief eiken salontafel.
Een ovaal houten salontafel met onderschap.
Chinees schaaltje met een famille rose decor van een bloeiende tak.
Een lot van 3 vintage Murano clowns met diverse kleuren in de massa.
“Spinning tops”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
Een groot halssnoer, van diverse glazen kralen. Archeologische vondst. Evenals een gebroken kraal van groen glas.