Similar lots by type
-
#540BachtiarPerzisch tapijt van wol met een gestileerd tuindecor. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine décoré d’un jardin stylisé. Noué main.No longer availableDim. 216 x 161 cmEstimate: € 200 / 300 -
#461Een Afrikaans masker en een gesculpteerde slagtand in de vorm van twee zittende figuren.
Masque africaine ainsi qu’une défense sculpté en forme de deux personnages assis.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#823Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.
Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 20à / 260 -
#787“Voetballer”. Een beeld van gesculpteerd hout. Onderaan gesigneerd ‘E. Simeon’.
“Joueur de foot”. Sculpture en bois. Signée E. Simeon.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50 / 60 -
#243Een grote schijf versteend hout op metalen voet.
Grande disque de bois pétrifié sur support en métal.No longer availableDim. l: 60 cmEstimate: € 200 / 220 -
#554Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Fang, Gabon.
Statue d’ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 120 / 140 -
#56Een serie van 6 eikenhouten stoelen en een armstoel in Renaissancestijl.
Suite de six chaises en chêne et un fauteuil de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#626Een commode van gefineerd hout met vier laden in Louis-Philippestijl.
Commode de style Louis-Philippe en bois de placage ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 150 / 250 -
#830Een paar binnendeurfrontons van gesculpteerd eikenhout. Grotendeels XIXe eeuw.
Paire de frontons de portes en chêne sculpté. en partie XIXe siècle.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100 / 180 -
#550Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1900.
Garde-robe à deux portes en chêne sculpté. Vers 1900.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 300 / 400 -
#38Een hangconsole van gesculpteerd notenhout in neo-gotische stijl.
Console à suspendre en noyer sculpté de style gothique.No longer availableDim. H 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#577Een Afrikaans fetisjbeeld van gesculpteerd hout, nagels, metaal en schelpen. Nkisi Nkondé, D.R. Congo.
Fétiche en bois sculpté orné de clous, de métal et de coquilles. Nikis Nkonde, Congo.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 130 / 180 -
#476Twee verschillende mahoniehouten eenpersoonsbedden.
Deux lits simples en acajou. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#412Een bureaustel van gesculpteerd hout in de vorm van een tovenaar bij een hutje met inktpotten in de vorm van boomstronken.
Garniture de bureau en bois sculpté en forme de magicien devant une cabane et aux encriers en formes d’arbustes.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#770Een lot bestaande uit twee stuks Afrikaans en Aziatisch houtsnijwerk.
Lot comprenant deux pièces sculptées africaines et asiatiques.No longer availableDim. h: 30 & 72 cmEstimate: € 40 / 50 -
#739Een gebeeldhouwde en vergulde spiegel in barokke stijl.
Miroir en bois sculpté et doré de style baroque.No longer availableDim. H.113 cmEstimate: € 200 / 220 -
#356BachtiarPerzisch tapijt van wol met een gestileerd decor van dieren. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à décor stylisé d’animaux. Noué main.No longer availableDim. 204 x 157 cmEstimate: € 200 / 300 -
#176Een carrouselpaard van gesculpteerd eikenhout. Tweede helft XIXe eeuw. Op metalen staander.
Cheval de carrousel en chêne sculpté. Deuxième moitié du XIXe siècle. Avec support en métal.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#376LoriPerzisch tapijt van wol met een gestileerd decor met bomen. Handgeknoopt.
Tapis en laine à décor stylisé d’arbres. Noué main.No longer availableDim. 222 x 180 cmEstimate: € 200 / 300 -
#311Een barometer van gesculpteerd eikenhout in barokke stijl.
Baromètre en chêne sculpté de style baroque.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 100 / 120 -
#559Een Japans bas-reliëf van meerkleurig gelakt hout met details van ivoor en paarlemoer.
Bas relief japonais en bois polychrome aux détails en ivoire et nacre.No longer availableDim. 36 x 11,5 cmEstimate: € 160 / 180 -
#825Een eikenhouten os-de-mouton armstoel bekleed met tapisserie.
Fauteuil os-de-mouton en chêne recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#585Een eikenhouten vitrinekast met een dubbel gebogen kap en twee paneeldeuren onderaan.
Vitrine en chêne à corniche en arc double et à deux portes pleines vers le bas.No longer availableDim. h: -
#86Een mahoniehouten secretaire met zes laden, waarvan de bovenste vooruitspringt en ondersteund wordt door twee zuiltjes met vergulde bronzen monturen. Marmeren blad. Tijdperk Empire.
Secrétaire en acajou ouvrant à six tiroirs dont un cachant tablette. Le tiroir de dessus à sursaut et soutenu par deux colonnettes aux montures en bronze doré. Tablette en marbre. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 400 / 500
Other lots in this auction
-
#350Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en smaragd cabochons van ± 4 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de petits brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct et de cabochons d’émeraudes pesant ± 4 ct.No longer availableDim. 6,83 gEstimate: € 1100 / 1200 -
#222Eric KengenPeriod: °1952“Compositie met mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Composition au nu masculin”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévôt, ParisNo longer availableDim. 113 x 113 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#170EthiopieTwee verschillende halssnoeren met zilveren tussenstukken van natuurlijke geel hars en in olie gekookte rood hars.
Deux différents colliers en résine naturelle jaune et résine rouge, cuite en huile. En alternance avec de l’argent.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#575Een verlengbare eikenhouten tafel. XIXe eeuw.
Table en chêne à allonges. XIXe siècle.No longer availableDim. l: 115 cmEstimate: € 80 / 120 -
#525Een gemberpot en een dekselvaas van meerkleurig Japans porselein, versierd met een jardinière met vogels en bloesems in het decor en de dekselvaas getooid met een tempellleeuw. Onderaan gemerkt.
Pot à gingembre et vase couvert en porcelaine du Japon polychrome. Décor d’une jardinière fleurie et d’oiseaux. La potiche surmontée d’un chien de pho. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#130Een halssnoer in de vorm van een jaguar van zilver in originele doos. Galeria del Museo. Lima, Peru
Collier en forme de jaguar en argent. Dans la boîte d’origine de la Galeria del Museo. Lima, Pérou.No longer availableDim. 35,65 gEstimate: € 80 / 150 -
#228Lalique, FranceEen coupe van geslepen kristal, versierd met een decor van vogels en florale motieven.
Coupe en cristal taillé décorée d’oiseaux et de fleurs.No longer availableDim. Ø: 23,5 cmEstimate: € 350 / 400 -
#365Peru IlariaEen halssnoer in de vorm van een slang van 925 ‰ zilver in originele doos.
Collier en forme de serpent en argent 925‰. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 91,80 gEstimate: € 200 / 300 -
#415Een glasservies van geslepen kristal, bestaande uit veertien wijnglazen, tien champagnecoupes, zeven aperitiefglazen, twee borrelglaasjes, twee waterglazen en een kaasstolp.
Service à verres en cristal taillé comprenant quatorze verres à vin, dix coupes à champagne, sept verre à apéritif, deux goûtes, deux verres à eau et une cloche à fromage.No longer availableEstimate: € 60 / 120 -
#194Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“Boer en boerinnen in de keuken”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd en gedateerd 1947.
“Paysan et paysannes dans la cuisine”. Huile sur panneau. Monogrammé et daté 1947.No longer availableDim. 28 x 32,5 cmEstimate: € 550 / 650 -
#67Een theezeefje en twee vorkjes van Sterling zilver.
Petite passoire à thé et deux fourchettes en argent Sterling.No longer availableDim. +/- 93 gEstimate: € 40 / 50 -
#763Een lot geslepen kristal. Kleurloos: een vaas met vierkant voetstuk (H. 25 cm), twee zoutschaaltjes op voet (1 beschadigd), een rond bonbonschaaltje met deksel. Blauw: een bol waterkruikje. Groen: een waterglas met een guirlande.
Lot de cristaux taillés. Incolore: un vase à piédouche carré (H. 25 cm), deux salières sur piédouche (1 abîmée), un plat à bonbons couvert rond. Bleu: une cruche à eau sphérique. Vert: un verre à eau décoré d’une guirlande.No longer availableEstimate: € 60 / 80

