Other lots in this auction
-
#192Jef Louis Van LeemputtenPeriod: 1865 - 1948
“Het binnen leiden van het vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La rentrée du bétail. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 500 / 700 -
#318
Een presenteerkader met twintig Belgische geldstukken van 50 centimes tot 250 Frank.
Cadre de présentation contenant vingt pièces de monnaie belges de 50 centimes à 250 francs.No longer availableDim. 32 x 42 cmEstimate: € 20 / 30 -
#37
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een dienblad, zes lepels en zes vorken.
Lot de métal argenté comprenant plateau, six cuillères et six fourchettes.No longer availableDim. 40 x 58 cmEstimate: € 30 / 40 -
#160
Een 18 karaats geel gouden armband.
Bracelet en or jaune 18 K.No longer availableDim. 99,31 gEstimate: € 3000 / 3200 -
#194
“Carnaval te Oostende”. J. Ensor. - Zeldzame affiche met officiële zegels van de stad en met justificatie op keerzijde.
“Carnaval à Ostende”. J. Ensor. Affiche rare avec timbres officiels de la ville et avec justification au verso.No longer availableDim. 55 x 30 cmEstimate: € 400 / 500 -
#779
“Aan het hof der Moguls”. Schildering op textiel. Indisch werk.
A la cour des Moghol . Peinture sur textile. Travail indien.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#511
Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#565
Een zeer lange eikenhouten gatelegtafel.
Grande table gateleg en chêne.No longer availableDim. 145 x 225 cmEstimate: € 150 / 250 -
#350
Een platina art deco ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct.
Une bague en platine style Art Deco sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,60 ct.No longer availableDim. 6,29 gEstimate: € 500 / 700 -
#637
Glasservies van amberkleurig kristal.
Service à verres en cristal de couleur ambre.No longer availableDim. h: 14 - 21 cmEstimate: € 200 / 240 -
#118Delvaux
Een beige lederen heuptasje. In originele doos.
Sac banane beige en cuir. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 240 / 300 -
#34
Een reeks van acht lithografieën uit de reeks ‘Belgique Industrielle’, met XIXe eeuwse zichten op bekende industriële bedrijven in en rond Luik en Verviers. Ed. Simonau & Toovey.
Suite de huit lithos de la série “Belgique Industrielle” aux vues d’usines importantes du XIXe siècle de la région liégeoise. Ed. Simonau & Toovey.No longer availableDim. 46 x 57 cmEstimate: € 80 / 120