De veiling is volledig – 800 loten.
Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina.
Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00
Filed Under: Art & Antiques auctions
De veiling is volledig – 800 loten.
Downloads verkrijgbaar op de downloads pagina.
Tentoonstelling van zaterdag 22 tot zondag 23 augustus van 11.00 tot 18.00
Een groep van monochroom wit porselein in de vorm van twee fazanten. De staarten beschadigd.
Vijf kopjes en vier schoteltjes van Brussels porselein.
Drie verzamelalbums van “Spirou”. Nrs. 90, 91 & 94.
Zes gekleurde glazen in een messingen rekje. Medio XXe eeuw.
Een reeks van vier Engelse stoelen.
Vier Engelse mahoniehouten stoelen en een bijpassende armstoel. Eén rug te restaureren.
Een messingen kandelaar met vier kaarsenhouders, versierd met bloemen, korenhalmen en bladeren.
Een schotel van Delfts aardewerk met tinglazuur.
Een Arabisch flesje van been, versierd met koperen inlegwerk. Eén diertje manco. XIXe eeuw.
Een reeks van vier stoelen in Louis-Philippestijl, bekleed met rood fluweel.
Twee borden en een kom van meerkleurig aardewerk van Quimper. Onderaan gemerkt. XVIIIe, XIXe & XXe eeuw.
Een oude apothekersweegschaal. Incompleet.
Drie boeken uitgegeven bij het Mercatorfonds:- Van Roosbroeck, “Willem de Zwijger”, 1974.- Prevenier/Blockmans, “De Bourgondische Nederlanden”, 1983- Marnix Gijsen, “Jaqueline en ik”, 1970Evenals “Leven en werk van M.C.Esher”, Ed. Meulenhof Amsterdam.
Een klein Venetiaans glazen kastspiegeltje.
Een gietijzeren kolenbak.
Een oude, lage ladderback chair.
Een paar messingen kandelaars in neogotische stijl met vijf kaarsenhouders.
Een vol messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
“Compositie op bruin papier”. Draagt een handtekening.
Een met bruin leder beklede armstoel. Slijtage.
Een mauve kristallen lampenvoet.
“Stilleven met anjers”. Olieverf op schiderspalet.
Een paar messingen kandelaars in neogotische stijl met drie kaarsenhouders.
“Stilleven met rozen”. Olieverf op paneel.
Een oude ronde wandklok. Met slinger en gewichten.
Een Chinees vierkant houten tafeltje/sokkeltje.
“Erotiek in de kunst”. Een kunstboek. Angelika Luthesius & Gilles Néret. Ed. Taschen, 1998.
Twee oliekruiken van steengoed, waarbij één met bruin glazuur en een grijze met een pauw in het decor.
“Stilleven met bloemen”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd O.M.
Twee verschillende zakhorloges te herstellen, een kleine dameszakhorloge, twee horlogekettingen, een fantasiehanger en twee penningen.
Een bronzen juwelenkistje in de vorm van een beurs met munten.
“Compositie op krantenpapier”. Draagt een handtekening.
“Man met bloementuil” & “Vrouw met vinger aan de mond”. Een paar beeldjes van meerkleurig Saksisch porselein.
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
Een groot lot bid-, rouw-, communie- en andere prentjes, prentkaarten enz.
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
“Muze”. Een beeldje van meerkleurig Parijs’ porselein. XIXe eeuw.
Een aardewerken vaasje met een handgeschilderd plantendecor en een iriserend glazuur.
“Compositie in lavis”. Draagt een handtekening.
Twee zakhorloges in verzilverd metalen kast. Begin XXe eeuw. Eén in werkende staat, één te reviseren. Met chatelaines. We voegen er twee beschermkasten aan toe.
Een Afrikaanse danseres van meerkleurig porselein.
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Diana”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
“Compositie in gemengde techniek”. Draagt een monogram A.H.
Een lot oude prentkaarten, diverse prentjes, een facsimile Flämischer Kalender, 48 chromo’s “Zien en Weten door Hergé”, in 8 wikkeltjes (zonder punt) enz.
Een klein karpetje en een bidkleedje van wol. Beide handgeknoopt.
Een antieke houten hoedenvorm.
Een aardewerken vaas met een meerkleurig geglazuurd decor van personages in een straatzicht. Onderaan gemerkt.
"Koopman op ezel". Aquarel op papier. Gesigneerd Gustave Lorain (?). XIXe eeuw.
Twee verschillende zakhorloges. Victoria Patent Railway en Chronometre Deposé. Twee kleine mankementen.
Vier glazen met geslepen voorstelling van Eisenhower, Roosevelt, Churchill & Montgomery.
“Moderne compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 18/50 en gedateerd ‘93 buiten de plaat.
Een gelakt Japans dienblad met draken in het decor. Omstreeks 1930.
“Stilleven met schelpen en verrekijker op het strand” Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
Glazen designvaas genre Murano met oranje tint.
Een handgeknoopt Perzisch wollen bidkleedje.
Een bronzen meeuw met een klavertje vier. Gemonogrammeerd.
Een bronzen groepje van een jongen met een speelgoedauto. Gemonogrammeerd.
“Abendsonne”. Gemengde techniek. Gemonogrammeerd. Label achteraan.
Twee zakhorloges - Montre Chemin-de-fer - met gegraveerde decors op de rugzijde. Eén gemerkt A. Rosskopf & Cie., de andere F. E. Rosskopf. Met chatelaines.
Een paar Chinese vaasjes van cloisonné op messing.
“Vlassenbroek”. Drie studies, inkt op papier. Allen gesigneerd.
Een vaasje van Chinees aardewerk met een decor van bloesems.
Een geometrische tekening, inkt en potlood op papier. Draagt een handtekening en gedateerd ‘75’.
Glazen designvaas genre Murano met watergroene tint.
Een stoomgebogen staande kapstok.
Een dodenbeeldje van de godin Oesjabti en een gesculpteerd ivoren krokodil.
Een paar gebeeldhouwde Afrikaanse bustes van hardhout.
“Winters berglandschap met riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een zilveren reliekhanger met een gedreven beeltenis van de Heilige Maagd met binnenin een waszegel en drie relikwieën.
Een lampenvoet van Imari-porselein en messing.
“De lunch van de roeiers - detail”. Olieverf op doek. Naar een werk van Renoir. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
Een Afrikaanse wandelstok met getorste ivoren knop. Bevestigd met metalen spanklemmetje.
“Rosa Molllissima” & “Rosa turbinata”. Twee reproducties naar Redouté.
Diverse munten in etuis: V.K.: set proof coins 1985 (7 st) en 1986 (8 st); 300 jaar Manx Coinage (2 st). Guyana: set proof coins 1979 (6 st). Argentina: Wereldkampioenschap 1978 (6 st). Spanje: 2000 ptas (AG 925/1000), Zwitserland: 5 fr 1974. 10 Hfl, 10 LUF, 100 FF, 50 Hfl 1984 en 1980 (AG 925/1000).
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Een terrine en een schaal van Chinees porselein met meerkleurig en verguld Cantondecor.
Drie balustervaasjes van Japans aardewerk, waarbij er twee een paar vormen, versierd met handgeschilderde decors.
“Krishna met vrouwen”. Een gouacheschildering op zijde.
Twee verschillende te herstellen zakhorloges van zilver 800°%.
Een messingen Boeddhistisch figuur.
Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.
Een balustervaas van Nanking-aardewerk met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
“Rosa Indica Vulgaris” & “Rosa Indica Cruenta”. Twee reproducties naar Redouté.
Terracotta figuur. Rood patina.
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Een Chinees juwelenkistje met jade plaquettes en messingen beslag.
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van edele dames in een tuin. Onderaan gemerkt.
“Vogels bij een bloeiende boom”. Een paar Chinese Gouaches op zijde. Gemerkt.
Een kleine en grote zakhorloge met gegraveerde achterkant van zilver °% 800.
Een paar buikvaasjes van cloisonné op geel koper. Chinees werk.
“Abstract figuur”. Een kunstwerk op een Belgische postzak.
Een vaas van meerkleurig Italiaans glaspasta.
“Dali als Generaal De Gaulle”. Een ets. Gesigneerd en genummerd XIII/L buiten de plaat. Tim (Louis Mitelberg) in samenwerking met Dali dans “Procès en Diffamation”.
Diverse munten: België: 500 BEF, 150 jaar onafhankelijkheid (8 st); 5 Ecu 1995 (AG 925/1000); 5 Ecu “Letzebuerg” 1994; Dynastie (AG 925/1000) ( 3 st); 500 BEF Europalia Mexico 1993 (AG 835/1000); Prins Laurent 1997; 20 ct Meunier 1962; set met 4 toegangsmunten Zoo Antwerpen 1978. 10 DEM Bonn en 10 DEM Hamburg 1989. 100 LUF 1964 (AG 925/1000).
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Twee paar dekselpotjes van cloisonné op geel koper. Chinees werk.
Een geribde dekselvaas en een lampenvoet van Imariporselein, waarbij de laatste met messingen monturen en een gesatineerde glazen kap.
Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.
Een klein eikenhouten tafeltje met één lade.
Een Chinees porseleinen vaas met sang-de-boeufglazuur.
Twee ingekleurde etsen uit de reeks “De Zeven Hoofdzonden” van James Ensor. Apocrief gesigneerd buiten de plaat.
Een ronde coupe van Imari-porselein in bronzen montuur. Omstreeks 1900.
“Pioenen en Citroen” en “Tulpen”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd. Achteraan toegeschreven aan S.V. Novosadjuk.
Diverse munten in etuis: V.S. : proof set (6 st), 1976; set Olympics 1983 (6 st); 250 jaar George Washington (AG 900/1000); 1$ Olympics (AG 900/1000) 1983. Canada: 1$ 1981 (2 st).
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Een Chinees personage van meerkleurig aardewerk met sang-de-boeufglazuur. Binnenin gemerkt.
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.
Een eikenhouten gatelegtafel.
Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Twee ingekleurde etsen uit de reeks “De Zeven Hoofdzonden” van James Ensor. Apocrief gesigneerd buiten de plaat.
Een bord van Imariporselein met een decor van twee geisha’s bij een bloemenkar in het plat.
“Winters landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Met boekje.
Zwart houten Edwardian muziekmeubeltje met bovenaan twee spiegeldeurtjes en een gedraaide houten galerij, onderaan zes uitklapbare partituurhouders. Vier poten met messingen wieltjes. Achteraan met zegel “Stubleys Patent n° 578”. Begin XXste eeuw.
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Een geisha van gesculpteerd ivoor. Op houten voetstuk. Chinees werk, begin XXste eeuw.
Een vergulde messingen Boeddha, versierd met kraaltjes.
“Abstract”. Twee etsen. Beide gesigneerd en genummerd 7/7 buiten de plaat.
Een antieke notenhouten koffer op sledepoten.
Een replica van een Samuraizwaard.
“Harlequin”. Twee lithografieën op papyrus. Gesigneerd en genummerd op vijftig exemplaren buiten de plaat.
Een paar cilindervormige potten van Chinees porselein met een blauw op wit bloemendecor.
Een zeefdruk met afbeelding van een cover van “Le Petit Vingtième”. Uitgegeven als decoratie voor “Le Petit Vingtième” (eetcafé Hergémuseum) te Louvain-La-Neuve, maar niet opgehangen wegens plaatsgebrek.
Een design salontafel met glazen blad op wielen naar ontwerp van Gae Aulenti voor Fontana Arte. Jaren ‘80.
Een handgeknoopt Perzisch karpet van katoen en zijde.
“Kind met bloem op een Fo-hond”. Een beeldje van fijn gesculpteerd ivoor.
Een tegel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels en bloemen.
“Elysian days 1”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 14/385 buiten de plaat.
Een Engelse schommelstoel, bekleed met gacapitoneerd groen leder.
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages. Onderaan gemerkt.
“Circus”. Pastel op papier. Toeschrijving op de verso.
Een zeshoekige theepot van Chinees porselein met meerkleurig decor.
Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Een klein tafelbureau met twee maal drie laden en drie laden in de gordel.
Een mahoniehouten meubel in gotische stijl met twee deuren met briefpanelen en drie laden.
Twee zeshoekige vaasjes met pioenen van fijn gesculpteerd ivoor. De vaasjes met gegraveerd decor van fazanten en tekens op de achterzijde. Enkele losse blaadjes. Gesigneerd.
Een siervaasje en een wijze van gesculpteerd jade. Op houten sokkel.
Een Edwardian spiegel ingelegd met een biesje fruithout.
Een tweeledig eikenhouten lakenkast.
Een paar dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit decor van pioenen en vogels en het deksel getooid me een fo-hond.
“Jansen & Janssen uit de Blauwe Lotus”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Een fijn gesculpteerd turkoois siervaasje met deksel, versierd met een bloemenstruik met vogels in hoogreliëf. Chinees werk. Beschadigingen. Op sokkel.
Een meubeltje van notenhoutfineer met in twee delen openklapbaar front, versierd met inlegwerk en met een lade onderaan. Op metalen voet. Verkleuring en spikkels bovenaan.
Een eikenhouten staande klok met werk van tin en messing. Tijdperk Lodewijk XVI.
Een tweeledig buffet in Lodewijk XV-stijl met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee deuren naast een gevitreerde deur. Aanpassing aan de rechterkant. Op bestelling gemaakt in 1992 (factuurbedrag 703.070 BEF).
Twee groepjes van gesculpteerd Japans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Een fijn gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van schildpadden op een octopus. Gesigneerd.
“Scène uit de Blauwe Lotus”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Een paar ronde hoge tafeltjes in Régencestijl met drie poten, bronsbeslag en een marmeren blad.
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en langlevenstekens.
“Scène uit de Sigaren van de Farao”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Een paar bolle gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in een tuin.
Een antieke trumeau, versierd met inlegwerk in de kuif.
Een Engelse eikenhouten klapsecretaire met drie laden onder het blad en met twee paneeldeuren in het opzet.
Een handgeknoopt Perzisch wolen tapijt.
Een oude visser van fijn gesculpteerd Japans ivoor. Op houten sokkel.
Een fijn gesculpteerde ivoren netsuke in de vorm van een pad met ratten, krekels en een schildpad. Gesigneerd. XIXe eeuw.
“Scène uit de Sigaren van de Farao”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Een verlengbare eikenhouten tafel. Vendée, Frankrijk, tijdperk Louis-Philippe
Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een valk op een valkeniershandschoen.
“Atlas Antiquus sacer et profanus”. Een ingekaderde gravure, titelblad van een antieke atlas.
Een gebeeldhouwde houten stoel met de rug en leuningen in de vorm van een staande beer. Zwarte woud. Gebarsten.
“Scène uit de Blauwe Lotus”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Een zeer lange eikenhouten gatelegtafel.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een wijze en een Guanyin van fijn gesculpteerd Chinees ivoor. Op houten voetstukken. Omstreeks 1900.
Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde ivoren snuffbottle in de vorm van een personage. Gesigneerd. Tibet, XIXe eeuw. Met certificaat.
Een fragment van een romantisch landschap. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Een bibliotheektrapje met met kalfsleder beklede treden en een messingen knop.
“De acro-gymnasten”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Scène uit Kuifje in Afrika”. Een zeefdruk op kunststof, gebruikt als reclamepaneel voor de tentoonstelling ‘Tout Hergé’ te Welkenraedt 1991.
Een dimbare staande designlamp van wit en zwart metaal. Model ‘Ignazio’ naar ontwerp van G.F. Frattini.
“Heidelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een tweeledige buffetkast in Mechelse renaissancestijl met een paneeldeur en een lade onderaan en een gevitreerde deur in het opzet.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een voorstelling van een wijze met kind en bok van fijn gesculpteerd Chinees ivoor. Begin XXe eeuw. Op houten sokkel.
“Vrouwelijk naakt”. Een gestileerd bronzen beeld naar een werk van Chana Orloff uit 1925.
Een kleurrijk beschilderd Indisch kastje. Rajastan.
Een eikenhouten eendeurskast.
“Geisha”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Op houten voetstuk. Begin XXe eeuw.
Een verguld messingen luchter, versier met strikken en bladeren en met zeven glazen kappen.
“Meisje met vlinder”. Een klein gietijzeren tuinbeeld.
Een Engelse tafel van mahoniehout met gedraaide poten. In twee delen verdeelbaar.
Een paar barokke vuurbokken van messing en smeedijzer. XIXde eeuw, deels XVIIde eeuw.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Twee gesculpteerde en gepolychromeerde wrattenzwijntanden met diverse Chinese personages. In houder Bijgevoegd een netsuke op plaquette.
Een wit marmeren tuinvaas op grijs marmeren voet.
Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.
Een regionale eikenhouten secretaire met drie grote laden en klapblad. Gerainureerde tapse poten. Maasland, tijdperk Lodewijk XVI.
Een paar kindjes van zandsteen.
Een bolle lantaarn van brons en glas.
Een balustervaas van polychroom Chinees porselein met decor van talrijke personages, insecten, vogels, vlinders en bloemen in uitsparingen op groene en rose fond. Oren in de vorm van fo-honden en met draken op de schouder. Canton, begin XXde eeuw.
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een jagersscène.
Een mahoniehouten compactum wardrobe met twee grote deuren langs een centraal compartiment met vijf laden en twee deurtjes. XIXe eeuw.
Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Een brede houten tuinbank.
Twee rechthoekige en een ronde bloembak.
Een Marie-Thérèseluchter met vier dubbele lichtarmen, versierd met kristallen pendeloques.
Een eikenhouten tweedeursgarderobe. XIXe eeuw.
“Koppel”. Een gietijzeren tuinbeeld.
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Een vijfdelig kaststelletje van blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee balustervaasjes en drie dekselvaasjes.
Een paar gietijzeren tuinvazen op sokkel.
Een tweeledige XIXe eeuwse eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Zonder glas.
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Twee tuinbeelden, in de vorm van een rat met glas en een konijn met pijp.
Balustervaas van polychroom Chinees porselein. Decor van personages en bloemen in uitsparingen, omgeven door bloemen in roze en groen. Vooraan talrijke personages in een interieur, achteraan een optocht. Oren in de vorm van fo-honden. Canton, XIXde eeuw. (Restauratie aan oren).
Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
Een gefineerde secretaire in Louis-Philippestijl met twee paneeldeurtjes onder het blad en met een lade in de doucine onder het zwart marmeren blad.
Een paar tuinbeelden van wit composiet in de vorm van engelen.
Een Indische tangka met scènes uit het leven van Boeddha. Gouache op zijde.
Bronzen carrouselpaard.
Een gietijzeren tuinvaas.
Een antieke kist met gegalbeerd deksel en met ijzeren beslag.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een paar grote ijzeren wandlantaarns met muurbevestiging.
Een paar gegoten wandconsoles met engeltjes.
“De courtisanes Utagawa en Nanasato van het Yotsume-huis, uit de serie ‘spiegel met kaligrafische voorbeelden door prachtige nieuwe courtisanes in de Yoshiwara’. Een vroeg XXe eeuwse herdruk van een Japanse houtsnede van Kitao Masanobu.
Een Engelse linen-press met onderaan twee laden.
Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
“Leunende vrouw”. Een beeld van wit composiet.
Een gietijzeren tuinvaas.
Een klapsecretaire van mahoniehoutfineer, versierd met een ingelegde schelp.
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Een verlengbare tafel met zes bijpassende stoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
“Portret van een adellijk personage”. Een Chinese gouacheschildering op zijde.
Een klapsecretaire in Hollandse stijl met drie laden onder het blad, versierd met bloemenmarqueterie.
Een geslepen kristallen glasservies, bestaande uit elf rodewijnglazen, acht wittewijnglazen (ééntje met minieme schilfer), tien aperitiefglazen en twaalf borrelglaasjes. Model Val St. Lambert, 1952.
Een ronde bronzen hanglantaarn.
Een eikenhouten kofferbank met gesculpteerd front en neerklapbaar blad.
Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Een tweeledige eikenhouten breakfront buffet met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee paneeldeuren aan weerszijden van een gevitreerde deur en drie laden. Lodewijk XVI-stijl. In 1992 op bestelling gemaakt voor 760.040 BEF (op factuur).
Glasservies van amberkleurig kristal.
Een paar gietijzeren tuinvazen.
Een bronzen luchter met drie dubbele lichtpunten. Centraal een grote gekleurde glazen coupe. We voegen er vier glazen kapjes in dezelfde stijl aan toe. (Waarvan één met kleine schilfer)
Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Een groengepatineerde houten ton.
Een tweeledige eikenhouten vitrinekast met onderaan drie paneeldeuren. Op sledepoten.
Een gebeeldhouwde tafel in renaissancestijl met vier stoelen in gelijkaardige stijl.
“Dames op een brug”. Een herdruk van een Japanse houtsnede van Utamaro.
Een eikenhouten wandconsole met twee laden.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Eetservies van wit porselein met vergulde en verzilverde reliëfrand. Theepot, sauskom, bowl, dienblad, suikerpot, melkpot, groenteschaal, 11 grote borden, 18 kleine borden, 11 kopjes en 12 schoteltjes. Onderaan gemerkt.
Een zonnewijzer in messing en gelakt gietijzer.
Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
Een gefineerde commode met gebogen front met twee grote en twee kleine laden. Patina te vernieuwen.
“Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
Vier diverse antieke potten van steengoed.
Een eetservies van Limogesporselein met een rozendecor met vergulde rocaillerand. Patent Porcelaine-Mousseline. Onderaan gemerkt.
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een eikenhouten koffer met gesculpteerd front. XIXe eeuw.
Een verlengbare kersenhouten tafel met gerainureerde poten. Met twee verlengbladen.
Likeurstelletje van zes groene glazen en een karaf.
Een paar witgepatineerde gietijzeren plantenbakken.
Een paar vierkante metalen plantenbakken.
Een boekenkast met twee gevitreerde deuren in Chippendalestijl.
Een geglazuurd aardewerken theeservies met meerkleurig decor. Omstreeks 1930.
Vier diverse antieke potten van steengoed.
Een gepolychromeerd metalen uithangbord in de vorm van een zwaardvis.
Een rechthoekige salontafel met onyxen blad, versierd met ingelegde bloemen van diverse mineraalsoorten.
Een eikenhouten koffer met gesculpteerde cassettes in het front, versierd met ingelegde vogels. Omstreeks 1800.
Een vierdelig teakhouten tuinsetje voor kinderen, bestaande uit twee stoeltjes, een bankje en een tafeltje.
Twee kleine bustes en een krokodil van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste kwart XXste eeuw. Herstelling aan krokodil (L. 60 cm).
Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Een plaasteren tuinvaas.
Een antiek Chinees tafeltje met een gescupteerde lade.
Een geëmailleerde terracotta vaas met een aziatisch en Hollands reliëfdecor. Onderaan gemerkt en gedateerd 10-2-1948.
Een tweezijdige eikenhouten tafelbureau. Begin XXe eeuw.
Een meerkleurig plaatijzeren uithangbord in de vorm van een snoek.
“Schaapherder in een romantisch rivierlandschap”. Olieverf op paneel. Modern atelierwerk.
Een wortelnoten naaitafeltje met openklapbaar blad.
Een wortelnoten naaitafeltje met openklapbaar blad.
Een gesculpteerde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil met een vis en een slang.
Een goudgepatineerd houten bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl.
Een regulateur in houten kast. Met slinger en sleutel.
Een kleine klapsecretaire met een lade boven het blad en onderaan een open compartiment, twee kleine laden en een deurtje.
Een Garuda van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost Azië.
Een balkvormig tuinornament van deels gepolijst graniet.
Een gepolychromeerd metalen uithangbord in de vorm van de Hoed van Napoleon.
“Vechtende katten”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘87.
Een sobere eikenhouten dekenkoffer.
Een gebeeldhouwd eikenhouten koffer. XIXe eeuw.
Een hoekkastje - barmeubel met roterend deurtje boven een lade.
Een Chinese neksteun/dekseldoos in van meerkleurig porselein in de vorm van een liggend kind.
“Uilen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd
Een staande lamp van onyx en messing.
“Tempelwachter.” Aziatisch beeld uit gesculpteerd hout.
Een replica van een Friese staartklok.
Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Een verlengbare ovale tafel.
Een antieke Franse mahoniehouten canapé.
Een halkapstok met parapluhouder en handschoenkastje.
Een balustervaasje en een dekselvaasje van Cantonporselein.
Een antieke barokke doos met schuifdeksel, opgebouwd met gebeeldhouwde elementen uit de tijd.
Een grote schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Een verlengbare ovale notenhouten tafel met gerainureerde poten.
Een meerkleurig glazen bonbonnière met een reliëfdecor van kastanjebladeren. Gemerkt in het deksel ‘A.N.V.’. (schade aan het deksel).
Een reeks van elf kleurloze kristallen champagne coupes.
Een lot oud papiergeld (XXste eeuw, voor-en naoorlogs), o.m. Belgisch en Duits en Oostenrijks stads-en noodgeld (Marken en Heller).
Een verguld houten butlerspiegel.
Een eikenhouten hoekkastje met een lade en twee gebogen en geribbelde deurtjes. Nederland, omstreeks 1830.
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Een lot strips en boeken, waarbij ‘Jommeke’, ‘Urbanus’, ‘Tiny’, enz.
Twee bajonetten van rond Wereldoorlog 2, waarbij één met schede. Genummerd.
Een lotje van twaalf porseleinen beeldjes, waarbij enkele kerstversieringen
Een gefineerde ééndeursvitrine met bronsbeslag en een marmeren blad.
Een bolle vaas van steengoed met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
Een terracotta schoorsteen.
Een bord van Chinees porselein met een blauw-wit decor in de geest van de Wanli.
Een verguld houten butlerspiegel.
Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet. Lichte slijtage.
Een grote verzilverde Engelse vier-armige kandelaar.
Een lot van vier muzikanten van brons. Benin.
"Jongensportret". Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1963.
Een zwartgelakt wandtafeltje met èèn lade. XIXe eeuw.
Een aardewerken vaas met meerkleurig glazuur. Onderaan gemerkt.
“Havenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een reeks van elf antieke Delftse tegels.
“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
Een ovale tafel met kantelbaar blad en op wieltjes.
Een paar gesculpteerde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Een paar theepotjes van meerkleurig Imari-porselein.
Een replica van een oude muurplaquette met vlaggenstokhouder met opschrift ‘Hofleverancier’.
“De kunstenaar”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een notenhouten armstoel, bekleed met fluweel. Op wieltjes.
Een bolle schenkkan van meerkleurig geglazuurd steengoed.
Een houten hoekkastje met één deur en één lade.
Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.
“Vrouwelijk naakt”. Een plaasteren studie.
Een Elisabethan stoeltje van deels gedraaid eikenhout.
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper (slijtage) en een karpet.
Drie glazen vaasjes, waarbij twee met een handgeschilderd verguld bladerdecor en een klein vaasje met geëtst bloemendecor. Het laatste gemerkt Daum, Nancy.
Een coupe van geslepen kleurloos kristal op voet.
“Ruïne te Fontvieile”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1972.
Een rond bijzettafeltje met onyxen blad, gedragen door messingen Maenaden.
Een kleine opengewerkte Chinese plaquette van zwart jade.
“Winters hoevezicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Een lot strips, bestaande uit ‘Suske & Wiske’, ‘Karl May’, ‘Bessy’, ‘De Rode Ridder’ & ‘Jerom’.
Vijf gesculpteerde eendjes van verschillende soorten mineralen. Chinees werk.
Een ovale kersenhouten tafel met vijf bijpassende stoelen met groen fluwelen zit. Met verlengblad.
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
Vier verschillende kleine ‘Character jugs’ van meerkleurig aardewerk. Allen gemerkt onderaan. Eén met randschilfer achteraan.
“Geschiedenis van de schilderkunst”. Ed. Het Spectrum. Antwerpen 1966 - 1968. De volledige reeks, 27 delen. Zonder stofwikkels.
Vier aardewerken netsukes in de vorm van wijzen. Achteraan gemerkt. Eén handje manco, eentje beschadigd.
Een paar gebeeldhouwd notenhouten stoelen met gecapitoneerde rug. Op wieltjes (1 manco).
Een apparaat voor Arteriële zuurstofinsufflatie als therapie bij perifere vaatziekten. Eind jaren ‘60.
“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een vierdelig art-deco koffie- en theestel van verzilverd metaal op dienblad. Onderaan gemerkt.
Een mahoniehouten spiegel met ingelegde biesjes. XIXe eeuw.
Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Een fraai notenhouten bijzettafeltje op drie poten.
Twee kleine en een groot bord van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Porseleinen schotel en bowl van porselein met Imari decor.
Een thermometer achter glas.
Een gefineerd mahoniehouten kaarttafeltje met vilten blad.
Een hallantaarn met gesatineerde en geslepen coupe en versierd met ramskoppen.
“Heidelandschap”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Een lot van zes gevulde Chromo-albums en een groot deel losse chromo’s. Artis, Liebig & ‘s Lands Glorie.
“Compositie”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
Een grote smeedijzeren luchter met acht lichtpunten. Zonder kapjes.
Een rond bijzettafeltje op gebogen poten.
Een paar vol messingen neogotische kandelaars.
Een comtoiseklok op stoeltje met geëmailleerde wijzerplaat in een gedreven messingen front-. Met slinger en gewichten.
“Figuren op de heide”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een notenhouten wandconsole.
Een Chinees meubeltje met drie laden en twee deurtjes.
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘55.
“Landschap met berk”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.
Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Een ovaal mahoniehouten naaitafeltje met zes compartimenten binnenin.
“Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.
“Goudfazanten”. Een Chinees borduurwerk op zijde.
“Aan het hof der Moguls”. Schildering op textiel. Indisch werk.
Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren
Een luchter naar art nouveau voorbeeld.
Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Een luchter van koper en glas met kristallen pendeloques. 8 lichtarmen.
“Electric chair”. Een genummerde kunstprint, uitgegeven door Sunday B. Morning. 1971.
Vaas van Satsuma porselein. Onderaan gemerkt.
Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.
Een tafelklok gefineerd met diverse houtsoorten en met koperen details. Messingen uurwerk met slinger.
Een bureau-ensemble van messing, brons en zamak, bestaande uit een brievenhouder, kandelaar met luciferhouder, postzegeldoosje, borsteltje, een bel, een inktpot (beschadigd), een achthoekige vide-poche en een presse-papiers met roze marmer. Omstreeks 1900.
“Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.
Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Een kantelbare kamerspiegel met mahoniehoutfineer.
“Naakt met stier”. Gemengde techniek op papier. Achteraan gesigneerd.
Een paar messingen kandelaars. Vlaanderen, XVIIIe eeuw.
“Leeuw in de wildernis”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
Een messingen olielampje.
“Herderin met schapen”. Potlood. Gesigneerd. Naar Huet.
Een vaas van kleurloos geslepen kristal.
Een emmertje van Frans porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.
“Koppel in traditionele klederdracht”. Een beeldje van polychroom porselein. Onderaan gemerkt. Oost-Europees werk.
Doosje van Chinese lak met vergulde versiering.