#67Een polychroom gesculpteerde houten Jezus Corpus. XIXe eeuw.
A polychrome wood sculpted Jesus Corpus. XIX century.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#285Val Saint Lambert.Een kristallen fluitvaas rood in de massa. Circa 1900.
#325RonsonEen ‘Varaflame’ aansteker met zwart leder. In werkende staat. Met drie reserve vuursteentjes bijgevoegd.
#13Gouda Z. HollandEen grote kruik van veelkleurig plateel. Congola Royal. 4323. Gemerkt met label van Plazuid Gouda.
A large jug of multicolored pottery. Congola Royal. 4323. Marked with a label of Plazuid Gouda.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 50 / 80 -
#143“La Liseuse”. Een brons vergulde Lectura pendule op marmeren voet.
#189Gust Dierckx“Stilleven met eend.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#91“Kastanjeraper”. Een brons gesculpteerd beeldje op houten voet, onderaan gesigneerd “Rancoulet”.
#147“Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een harem danseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
#333Een ovale koperen dienschaal met geëtst decor van fruit en een centrale vaandel.
An oval copper serving dish with etched decoration of fruit and a central banner.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 25 / 35 -
#437Een Chinees porseleinen schotel, famille noire met figuren gedecoreerd.
A Chinese famille noir porcelain dish decorated with figures.No longer availableDim. Ø 37 cmEstimate: € 35 / 45