#128A Moreau
“L’amitié”. Een brons gepolijst beeld met twee dames op marmeren voet. Onderaan gemerkt “Moreau”.
#362
Een mahoniehouten bibliotheektrapje. XIXe eeuw.
#213Atelier Sedap
#590
Een 18 karaats geelgouden ring bezet met een hartvormige robijn van +- 3 ct.
An 18 carat yellow gold ring set with a heart-shaped ruby of +- 3 ct.No longer availableDim. 3,77 gEstimate: € 1200/1300 -
#235
#479M. Louissaint
“Abstract met ananas in ovaal.” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
#89Pietro Virgilio LiettiPeriod: 1928
#513
A polychrome earthenware vase, modern decor with cyclopean abstract figures.No longer availableDim. h 62 cmEstimate: € 45/55 -
#44
#334
Een paar wandlampen van gelakt metaal.
#408
Een gesculpteerd houten Afrikaans masker. Senufo stam.
#374
“Abstract”. Gemengde techniek verguld met reliëf. Etiket op achterzijde.
"Abstract". Mixed media gilt with relief. Label on the back.No longer availableDim. 17 x 14 cmEstimate: € 50/100