#680
Twee zilveren zegelringen. De ene met gegraveerd granaat, de andere met verguld zegel. Eén met certificaat. Romeins werk uit de omgeving van Trier.
#249Walter Arras
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Winter Landscape". Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 50 X 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#314
‘Zicht op bos en ruïne’, olieverf op doek, met scheur en reeds op meerdere plaatsen gerestaureerd.
'View of forest and ruin', oil on canvas, with tear and already restored in several places.No longer availableDim. 49 x 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#571
Een paar bronzen kandelaars met morianen.
Pair of bronze candlestick carried by mores.No longer availableDim. H. 36 cmEstimate: € 160 / 180 -
#265C. Lamote
A lot of 10 photos. "The Official Visit of H.M. King Baudouin to Belgian Congo and Ruanda-Urundi. Congopress. 1955."No longer availableDim. 18,5 x 24,5cmEstimate: € 80 / 120 -
#657
Een faux-bamboo kapstok met hoedenplank. Massief messing. Ca 1950. 10 haken.
#22J. Cornélis
“Koedoe” en “Polospeler”. Twee houtskooltekeningen. Gesigneerd.
"Kudu" and "Polo Player". Two charcoal drawings. Signed.No longer availableDim. cmEstimate: € 25 / 30 -
#280Rado Switzerland
#635
#382R. De Bock
“Portret van Bart De Wever.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#483
#578
Een Afrikaans vlindermasker, Dogon, Mali.
An African butterfly mask, Dogon, Mali.No longer availableDim. h 40 x l 116 cmEstimate: € 80 / 120