Other lots by Pellen
Other lots in this auction
-
#409
Een vaasje in geel glas.
Un vase en verre jaune.No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#77Val Saint Lambert
Een vaas van roze gekleurd kristal met getorste ribben. Gemerkt.
Vase en cristal de couleur rose à côtes torses. Marqué.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#559John Brosens
“Stadstuin”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Jardin de la ville". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 70 cmEstimate: € 80 / 100 -
#346
Een klein rechthoekig bijzettafeltje van notenhout op zijdelings poten met kruisverbinding.
Petite table d'appoint rectangulaire en bois de noyer sur pieds latéraux avec connexion croisée.No longer availableDim. 67 x 73 x 32 cmEstimate: € 30 / 50 -
#356
Een paar antieke notenhouten stoeltjes, versierd met ingelegde biesjes.
Paire de chaises anciennes en noyer, décorées de bandes marquetées.No longer availableDim. H: 82 cmEstimate: € 30 / 50 -
#456Hereke
Een handgeknoopt zijden tapijtje.
Un tapis d’Orient en soie noué à la main.No longer availableDim. 185x120 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#274Frans van de Vonder
“Stilleven met eieren”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux oeufs. Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 22,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#360Royal Doulton
Vaasje van porselein versierd met twee geitjes in een landschap.
Vase en porcelaine à décor de deux boucs dans un paysage.No longer availableDim. 23 x 25 cmEstimate: € 45 / 50 -
#200
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 3 ct.No longer availableDim. 25,12 gEstimate: € 2500 / 2800 -
#347
Twee antieke bronzen vijzels met stampers.
Deux anciens mortiers en bronze avec pilons.No longer availableDim. H: 7-9 cmEstimate: € 40 / 60 -
#303Franklin Porcelain
“The meadowland butterfly vase” & “The country garden butterfly vase”. Een paar porseleinen vazen met decors van John Wilkinson. Gemerkt. 1981.
« Le vase papillon des prairies » & « Le vase papillon des jardins champêtres ». Une paire de vases en porcelaine à décors de John Wilkinson. Marqué. 1981.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 40 / 60 -
#503Herend Hungary
Een zeer uitgebreid eetservies van wit porselein met veelkleurig decor van bloemen en insecten, randen met vlechtmotief in reliëf. Onderaan gemerkt. Waaronder: 1 grote soepterrine en 10 soepkommetjes, 4 groenteschalen met deksel, 3 langwerpige schotels, 1 ronde, 1 vierkante en 1 driehoekige schotel, 2 sauskommen, 4 ovale schaaltjes, 52 dessertborden, 17 kopjes en 25 ondertassen, 47 borden en 18 soepborden.
Très vaste service de table en porcelaine blanche à décor multicolore de fleurs et d'insectes, bords à motif tressé en relief. Marqué en bas. Comprenant : 1 grande soupière et 10 bols à soupe, 4 légumiers avec couvercles, 3 plats oblongs, 1 rond, 1 carré et 1 plat triangulaire, 2 saucières, 4 plats ovales, 52 assiettes à dessert, 17 tasses et 25 soucoupes, 47 assiettes et 18 assiettes creuses.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 500 / 800