Similar lots by type
-
#419
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd en op de verso gedateerd 1886. Kleine restauratie.
“Nature morte florale”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1886 au verso. Petite restauration.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 60/100 -
#592
“Sneeuwlandschap met een water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage enneigé avec un étang”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 50 x 64 cmEstimate: € 100/120 -
#154Georges Teugels
“Kippen Op Het Erf”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.
“Scène de basse cour”. Huile sur toile. Signée et datée 1983.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 250/300 -
#504
“Compositie”. Een papiercollage met plakaatverf. Draagt handtekening.
“Composition”. Un collage de papier à la gouache. Signé.No longer availableDim. 93 x 64 cmEstimate: € 200/300 -
#149Karel De BauwPeriod: 1909-2002
“Breister bij het raam”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
Tricoteuse à la fenêtre. Huile sur toile. Signée et datée 1948.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 550/600 -
#455
“Werkers op de rijstvelden”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
Ouvriers dans les rizières. Huile sur toile. Pas clairement signée.No longer availableDim. 29 x 43 cmEstimate: € 200/300 -
#162Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Hoevelandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage de ferme. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 400/500 -
#409Jan Van Gesins (?)
“Man met paard bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Homme avec cheval à l'écurie. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#554
“Vogels op een tak met bessen”. Gouache op zijde.
Oiseaux sur une branche avec des baies. Gouache sur soie.No longer availableDim. 85 x 55 cmEstimate: € 160/200 -
#359
“Kinderparade”. Olieverf op paneel.
“Défilé des enfants”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 120/180 -
#362
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 31 x 12 cmEstimate: € 60/100 -
#379
“Zeilschepen op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Voiliers en mer”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 17 x 22 cmEstimate: € 40/60 -
#352
“Jockeys”. Doek. Gesigneerd.
“Jockeys”. Toile. Signée.No longer availableDim. 21 x 26 cmEstimate: € 80/100 -
#364Olga Gavrilova
“Christus met de doornenkroon en de Mater”. Olieverf op doek. Russische school. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1934.
“Le Christ à la couronne d'épines et la mère”. Huile sur toile. Ecole russe. Signée et datée 1934 au verso.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#589D. Placied Rosseel
“Vissersboot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateau de pêche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 91 x 71 cmEstimate: € 30/50 -
#445
“Liggend naakt”. Olieverf op paneel. Draagt monogram.
“Nu allongé”. Huile sur panneau. Porte monogramme.No longer availableDim. 50x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#159Paul PermekePeriod: 1918 - 1990
“Strandzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue sur la plage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 70 cmEstimate: € 400/500 -
#579Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoeve Bij De Beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hoeve Bij De Beek”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 100 cmEstimate: € 65/75 -
#472
“Constructivistische compositie”. Olieverf op doek. Russsische school.
“Composition constructiviste”. Huile sur toile. École russe.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 120/180 -
#354F. Furet
“Parijs straattafereel.” Olieverf op paneel. Gesigneerd. Onlangs gerestaureerd. Laat XIXde eeuw.
Scène de rue parisienne. Huile sur panneau. Signée. Récemment restaurée. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. 19 x 25 cmEstimate: € 50/80 -
#464
“Compositie”. Olieverf op doek. Draagt monogram.
“Composition”. Huile sur toile. Porte monogramme.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120/180 -
#355
“Personages in een landschap met brandende zon”. Olieverf op doek. In de stijl van Gust. De Smet. Met consignatiesticker van een eerdere veiling op de achterkant. Kleine restauratie en beschadiging.
“Personnages dans un paysage avec un soleil brûlant”. Huile sur toile. Dans le style de Gust. De Smet. Avec autocollant de consignation d'une vente aux enchères antérieure au verso. Restauration et dommages mineurs.No longer availableDim. 71 x 54 cmEstimate: € 1000/1500 -
#204Florent N. CrabeelsPeriod: 1829 - 1896
“Wei met Koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chemin aux vaches. Huile sur toile. Signeé.No longer availableDim. 34 x 45 cmEstimate: € 120/140 -
#462C. L. Gavre
“Portret van een student”. Olieverf op schildersboard. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Portrait d'élève . Huile sur carton. Signé. XIXème siècle.No longer availableDim. 55 x 46 cmEstimate: € 150/200
Other lots in this auction
-
#463
Een Chinees porseleinen dekselvaas met polychroom ruiterstafereel. En geschilderd crackleware decor.
Vase à couvercle en porcelaine de Chine à décor équestre polychrome. Et décor craquelé peint.No longer availableDim. h 41 cmEstimate: € 80/120 -
#588
Een lot glazen, waarbij zes wijnglazen en een champagnefluit met groene en oranje voet en met bijpassende karaf. Bijgevoegd tien geel glazen roemers. (eén met randschilfer)
Lot de verres, dont six verres à vin et une flûte à champagne avec des bases vertes et orange et avec carafe assortie. Dix verres jaunes sont ajoutés (dont un avec éclat au bord)No longer availableEstimate: € 40/70 -
#609J. De Meyer
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80/120 -
#375Royal Boch
Een grote en een kleine beer van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van Rik Delrue.
Un grand et un petit ours en faïence blanche monochrome dessinés par Rik Delrue.No longer availableDim. h: 21 & 29 cmEstimate: € 55/75 -
#630
Een 18 karaats wit gouden ring met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 2 ct.No longer availableDim. 6,94 gEstimate: € 1600/1800 -
#629Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965
“Le Matin”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 25/150.
“Le Matin”. Une gravure en couleurs. Signée et numérotée 25/150.No longer availableDim. 24 x 45 cmEstimate: € 85/100 -
#331Nachtmann
Een vintage designvaasje van blauw en kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Vase design vintage en cristal taillé bleu et incolore. Signé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40/60 -
#84Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013
“Ma maman” & “Mon papa”. Olieverf op paneel. Beide gesigneerd en gedateerd 1987.
“Ma maman” & “Mon papa”. Huile sur panneau. Tous deux signés et datés 1987.No longer availableDim. 65 x 50 & 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#682
Een reeks van zes zwartgelakte houten stoelen met kunstlederen zit.
Ensemble de six chaises en bois laqué noir avec assises en similicuir.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#377
“Keizerlijk koppel”. Fijn Chinees houtsnijwerk.
“Couple impérial”. Fines sculptures chinoises.No longer availableDim. h: 22,5 & 23 cmEstimate: € 70/120 -
#582Roy Fairchild - WoodardPeriod: 1953
“Tavola I”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd AP 30/45.
“Tavola I”. Une sérigraphie. Signée et numérotée AP 30/45.No longer availableDim. 70 x 49 cmEstimate: € 85/100 -
#202Herend, Hungary
Een aperitiefschaal van meerkleurig porselein met drie schelpvormige schaaltjes en getooid met vissen. Onderaan gemerkt.
Un bol apéritif en porcelaine multicolore avec trois plats en forme de coquille et décoré de poissons. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60/80