#205
Une broche rodée en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct. +- 1880.No longer availableDim. 12,53 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#35
Een gouden munt van Edward VII. 1905.
#451
Een lot van vier chocoladevormen.
#361
Verrekijker in etui.
#200
Une broche rodée en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille monté sur argent ayant un poids total de ± 5 ct et de perles. +- 1880.No longer availableDim. 37,32 gEstimate: € 2000 / 2400 -
#548
“Oude man en vrouw.” Twee benen netsukes.
#402
Een originele affiche van de Burgerbescherming.
#483
Een beschilderde Gerbino Valains vaas.
#25
Een gouden munt van 5 dollars. Elizabeth II. Canada 1986.
Une pièce en or de 5 dollars. Elizabeth II. Canada 1986.No longer availableDim. 3,39 gEstimate: € 80 / 100
#777
Een cilindervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van reizigers.
Un vase cylindrique en porcelaine chinoise, décor polychrome de voyageurs.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40 / 50 -
#300
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en tanzaniet met een gezamenlijk gewicht van ± 1,60 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et une tanzanite ayant un poids total de ± 1,60 ct.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 950 / 1100 -
#141
“Jagersscène”. Een bronzen groep met een lampje.
#847Bentley
Een zwart lederen reiskoffer.
#496
Een gedraaide notenhouten sokkel.
Un socle en noyer torsadé.No longer availableDim. h 92 cmEstimate: € 80 / 120 -
#626
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 377 x 240 cmEstimate: € 80 / 120 -
#283
Een antieke apotheker fles met originele stop.
#286
#168Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927
#647
#296
#718
Een houten Afrikaans houten fetisjbeeld.
Une statue africaine en bois, fétiche.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 80 / 100