Other lots in this auction
-
#53Weimarer PorzellanmanufakturTwee vazen van kobaltblauw porselein met verguld decor. Onderaan gemerkt.
Deux vases en porcelaine bleu cobalt à décor doré. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#506Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 359 x 251 cmEstimate: € 250 / 300 -
#516HerizEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis en laine persane noué à la main.No longer availableDim. 330 x 260 cmEstimate: € 200 / 300 -
#138Een rechthoekige schotel van 800‰ zilver. Gemerkt van Delheid. 1554,3 gram.
Un plat rectangulaire en argent 800‰. Poinçonné par Delheid. 1554,3 grammes.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 700 / 800 -
#251Van DuijnEen paar getorste vazen in delfts blauw-wit porselein met een bloemen decor. Onderaan gemerkt.
Paire de vases torsadés en faïence bleue de Delft à décor floral. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 35cmEstimate: € 120 / 140 -
#624“Stilleven met bloemen en sinaasappels”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et oranges”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#457Een beeldje van meerkleurig Chinees porselein.
Une figurine en porcelaine chinoise multicolore.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#639Een geslepen kleurloos kristallen glasservies, bestaande uit 10 champagneglazen, 12 waterglazen, 12 rodewijnglazen, 12 wittewijnglazen, 10 digestiefglazen, 12 borrelglaasjes en 8 cocktailglazen.
Ensemble de verres en cristal incolore taillé, composé de 10 flûtes à champagne, 12 verres à eau, 12 verres à vin rouge, 12 verres à vin blanc, 10 verres à digestif, 12 verres à liqueur et 8 verres à cocktail.No longer availableEstimate: € 250 / 400 -
#124“De vogelpreek van Sint Franciscus”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd. XIXe eeuw.
“Sermon aux Oiseaux de Saint François”. Huile sur toile. Monogrammée. XIXème siècle.No longer availableDim. 70 x 52 cmEstimate: € 140 / 200 -
#469Een handgeschilderde Mogulscène. Gouache op zijde.
Une scène Mogul peinte à la main. Gouache sur soie.No longer availableDim. 53 x 33 cmEstimate: € 80 / 100 -
#198Een houten wandelstok met een olifantenhoofd als handvat.
Une canne en bois avec une tête d'éléphant en guise de manche.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 60 / 80 -
#333State Express Cigarettes.Een verzilverd metalen sigarettendoos.
Une boîte à cigarettes en métal argenté.No longer availableDim. 12x 17 cmEstimate: € 35 / 45

