#39Een verguld ijzeren hallamp.
A gilded iron hall lamp.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 25 -
#136Een paar reproducties naar werken van Schapner.
#284Een kom van Imariporselein met een gelobde rand. Glazuurbarstje.
#194Een set smeedijzeren haardijzers .
No longer availableOnline onlyDim. 70 cm -
#42Een replica polyester Duitse pinhelm.
#247Een paar zilveren manchetknopen. 925‰.
No longer availableOnline onlyDim. 12,87 gEstimate: € 20 / 30 -
#19Een vaasje en een theepotje van koper.
#205Luchter van messing en kristal.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#52Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.
#43Een kristallen bonbonschaaltje met zilveren handvat.
#202Een presentatiekastje op sokkel gemaakt van een wijnkist.
A persentation box on a plinth made from a wine box.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35