#40Zeven diverse sierborden van gekleurd aardewerk en porselein.
#259Een licht bruine fantasie halssnoer bezet met 4 rijen bolletjes e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#52Een lot van twee Duits porseleinen beeldjes. Een herderin met lam en knecht met hond. Onderaan gemerkt.
#119Een glazen vaas met vergulde rand en geslepen details.
A glass vase with gilded edge and cut details.No longer availableOnline onlyDim. 22 x Ø14cmEstimate: € 30 / 35 -
#8Een lot van vintage 2 poppen in hout en porcelein op metalen staander.
#202Een presentatiekastje op sokkel gemaakt van een wijnkist.
A persentation box on a plinth made from a wine box.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#244Zes paar verschillende oorbellen bezet met fantasie stenen en parels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#247Een paar zilveren manchetknopen. 925‰.
No longer availableOnline onlyDim. 12,87 gEstimate: € 20 / 30 -
#142Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met lichte randbeschadiging.
#166Een gesculpteerd stenen Boeddhahoofdje.
#237Een kleine nest of tables.
A small nest of tables.No longer availableOnline onlyDim. H: 48-50 cmEstimate: € 15 / 25