#555Frangos
Een collier met bijpassende brede armband, versierd met fantasiestenen.
#321
Een paar messingen kandelaars.
#319Rudi PillenPeriod: 1931 - 2014
Série de trois dessins sur papier. Tous signés. "A l'ordre". « Nu féminin » et « Figures »No longer availableDim. 24 x 18 cm & 30 x 21 cm & 29 x 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#117Gucci
Een zwart lederen handtas. Met stofhoes.
#336
Een klein bijzetkastje met een lade en een opzij rollend deurtje.
#281
Een designschaal van groen en kleurloos kristal. Gemerkt.
#49
#568
Petit bol Capucine en porcelaine de Chine à décor de paysage famille rose à l'intérieur, couleur marron chocolat à l'extérieur. Vers 1800.No longer availableDim. Ø 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#240
#433
Een paar zeskantige vazen van blauw-wit Chinees porselein met een decor van lange lijzen. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases hexagonaux en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de longues élises. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120 / 200 -
#356
Paire de chaises anciennes en noyer, décorées de bandes marquetées.No longer availableDim. H: 82 cmEstimate: € 30 / 50