Other lots in this auction
-
#687
“De jonge landbouwer”. Houten beeld.
“Le jeune fermier”. Sculpture en bois.No longer availableDim. H. 105 cmEstimate: € 100/120 -
#541
Een fijn gesculpteerd ivoren paardje met een uittrekbaar en oprolbaar lintmetertje.
Petit cheval en ivoire sculpté contenant un ruban à mesurer.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 150/180 -
#583
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor floraal decor met gelukstekens.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs et de symboles de prospérité.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200/240 -
#314Stokman, Paris
Een XIXe eeuwse paspop, bekleed met linnen en op houten voet.
Mannequin du XIXe siècle recouvert de lin et sur base en bois.No longer availableDim. h: 163 cmEstimate: € 120/200 -
#635
Een paar 14 karaats geel gouden oorbellen en twee verschillende te herstellen armbandjes waarvan één bezet met roze kwarts.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 14 carats et deux bracelets réparables différents, l'un serti de quartz rose.No longer availableDim. 4,26 gEstimate: € 100/150 -
#548
Een paar vierhoekige vazen van Cantonporselein, versierd met een decor van bloemen en vlinders. Op houten sokkels.
Paire de vases carrés en porcelaine de Canton décoré de fleurs et de papillons. Sur socles en bois.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 120/200 -
#3
Vijf kopjes en vier schoteltjes van Brussels porselein.
Cinq tasses et quatre soucoupes en porcelaine de Bruxelles.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#678
Een XIXe eeuwse tschako van de Belgische burgerwacht.
Shako de la garde civique belge du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#588
“Venus Victrix” (Pauline Bonaparte). Een bronzen groep naar het werk van Antonio Canova. Op zwart marmeren sokkel.
“Vénus Victrix” (Pauline Bonaparte). Groupe en bronze d’après Antonio Canova. Sur socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 250/350 -
#445
Drie verschillende 18 karaats geel gouden te herstellen armbandjes.
Trois différents bracelets réparables en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 7,05 gEstimate: € 200/300 -
#686
Een zadel met uitrusting van een Belgisch officier, inclusief sabel van de infanterie, model 1889.
Selle et équipage d’un officier belge y inclus un sabre de l’infanterie modèle 1889.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#180
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een smaragd van +- 2,50 ct.
Bague en or blanc 18 K, sertie de deux brillants ayant un poids total de +- 0,30 ct et d’une émeraude de +- 2,50 ct.No longer availableEstimate: € 600/800