#166Een donker eikenhouten linnenkast. Tweedeurs met fraai snijwerk. Eind 19e eeuw. Kleine schade achteraan de kroon.
#159Varia Grafisch werk: Ed. De Zwarte Panter, “Langt Fra Hjemmet uden Øl”, kunstmap met telkens 2 litho’s van Fred Bervoets, Walter Goossens en Wilfried Pas, gesigneerd, gedateerd 1974 en genummerd 10/70 buiten de plaat. Walter Goossens, “Zelfportretten”, Map met 5 etsen n.a.v. Tentoonstelling De Zwarte Panter 1974. Gesigneerd en genummerd 7/20 buiten de plaat. “68-78”, kunstmap uitgegeven door Galerij De Zwarte Panter met een overzicht van 10 jaar, met talrijke foto’s en met 33 zeefdrukken van o.m(..)
Various Graphic Works: Ed. De Zwarte Panter, "Langt Fra Hjemmet uden Øl", art portfolio with 2 lithographs each by Fred Bervoets, Walter Goossens, and Wilfried Pas, signed, dated 1974, and numbered 10/70 outside the image. Walter Goossens, "Self-portraits", Portfolio with 5 etchings for the De Zwarte Panter Exhibition 1974. Signed and numbered 7/20 outside the image. "68-78", art portfolio published by Gallery De Zwarte Panter showcasing 10 years with numerous photos and 33 silkscreens by Bervoe(..)No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#631Een Indonesische Wajang pop.
#455Een bronzen armband met gegraveerde lijnen in het decor. Vermoedelijk Oud-Romeins.
#469“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
"Abstract". A painting, mixed media on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 30 x 60cmEstimate: € 100 / 120 -
#437Grote terracotta vaas. Bankoni, Mali
#449Twee Japanse prenten. “Acteurs”. Eén is Edo, de andere begin XXste eeuw.
Two Japanese prints. "Actors". One is Edo period, the other from the early 20th century.No longer availableDim. 352 x 160 cmEstimate: € 100 / 150 -
#508Een bronzen beeld van een meisje op een vis.
A bronze statue of a girl on a fish.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 360 / 400