Other lots by Moreaux
#175Mia MoreauxPeriod: °1950“Zwevend op de echo’s van een still verlangen.” Gemengde techniek op doek (en kader). Met Nepalese tekst. Gesigneerd.
“Floating on the echoes of a silent longing.” Mixed media on canvas (and frame). With Nepali text. Signed.No longer availableDim. 134 x 73 cmEstimate: € 350 / 450
#118A MoreauEen gepolijst bronzen sculptuur op marmeren sokkel met afgebeeld twee kinderen. Onderaan gemerkt “A. Moreau”.
polished bronze sculpture on a marble plinth depicting two children. Marked on the bottom "A. Moreau”.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#417Een art-nouveau vaas in groen kristal, met vergulde gedecoreerde rand.
An Art Nouveau vase in green crystal, with gilded decorated rim.No longer availableDim. h 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#137Een paar Franse faience borden.
#202“Vissersboten aan het strand”. Een 19e eeuws schilderij, olieverf op paneel. Uit de catalogus van Van Herck.
#530Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljanten van +- 0,47 ct.
#96Een gepatineerde houten 18e eeuwse, Franse Lodewijk XVI commode. (AID2119).
#621Thais polychroom houtsculptuur met vier dansende figuren.
#634CrüwellOrientaalse tabaksreclame.
#407Een Chinees porseleinen wierookbrander met meerkleurig decor staande op 3 poten, naar famille rose.
A Chinese porcelain incense burner with multi-coloured decoration standing on 3 legs, after famille rose.No longer availableDim. 23 x Ø18cmEstimate: € 40 / 50 -
#259Albert René Zimmerman“Meander bij herfst.” Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan, onleesbaar gesigneerd. Craquelé in het doek.
#541“Krijger te paard”. Een Afrikaans bronzen beeld.
"Guerrier à cheval". Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 120 / 200