Other lots in this auction
-
#444René CarcanPeriod: 1925-1993“Les fleurs en vacances”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd E.A. 4/15 buiten de plaat.
Les fleurs en vacances. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée E.A. 4/15 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 58,5 x 48,5 cmEstimate: € 130 / 150 -
#625Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Un tapis pakistanais en laine noué à la main.No longer availableDim. 233 x 185 cmEstimate: € 60 / 100 -
#690Een vol messingen kerkkandelaar.
Un chandelier d'église en laiton.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 35 / 45 -
#605Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 230 x 170 cmEstimate: € 50 / 60 -
#135“Heilige Helena en Heilige Konstantin”. Een zilveren hanger met icoontje. 85 zolotnik. Gemerkt G.S. 1908-1917.
Sainte Hélène et Saint Konstantin. Un pendentif en argent avec icône. 85 zolotnik. Marqué G.S. 1908-1917.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#275Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,08 ct. en een parel.
Bague en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ca 0,08 ct et d’une perle.No longer availableDim. 5,37 gEstimate: € 350 / 450 -
#230Een 18 K roze gouden ketting met hanger bezet met een hartvormige behandelde robijn van +- 8,20 ct.
Un pendentif en or rose 18 carats serti d'un rubis traité en forme de cœur mesurant +- 8.20ct.No longer availableDim. 6,03 gEstimate: € 2300 / 2500 -
#514Een gefineerde mahoniehouten bilbiotheek met onderaan leggers en laden achter drie paneeldeuren en bovenaan drie gevitreerde deuren.
Une bibliothèque en acajou plaqué avec des étagères en bas et des tiroirs derrière trois portes à panneaux et trois portes grillagées en haut.No longer availableDim. 210 x 183 x 60 cmEstimate: € 300 / 400 -
#168Een paar sterling zilveren kandelaars. Engelse keuren.
Une paire de bougeoirs en argent sterling. Poinçons anglais.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 750 / 850 -
#89Angelo VadalaPeriod: °1940“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 250 / 350 -
#621Een lot van drie zeeslakschelpen, waarbij één met geëtst >Boeddhistisch decor en één met gedreven messingen montuur met emailpareltjes.
Lot de trois coquilles d'escargots de mer dont une à décor bouddhique gravé et une à monture en laiton avec perles d'émail.No longer availableDim. l: 14 & 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#552Een sobere eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.
Une armoire sobre à deux portes en chêne. Vers 1900.No longer availableDim. 113 x 114 x 38 cmEstimate: € 50 / 70

