Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.
Filed Under: Art & Antiques auctions
Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.
Een uiltje van geslepen en deels gesatineerd kristal van Lalique en twee Italiaanse glazen duifjes. Het eerste met klein barstje aan de vleugel.
“Landschap bij maanlicht”. Olieverf op een paneel. Gemonogrammeerd.
Een Boheems gegraveerd glas.
“Indisch landschap”. Draagt een handtekening N. Pringadi.
Gebeeldhouwde notenhouten fauteuil à la Reine in Lodewijk XV-stijl. Bekleed met zijde.
Gebeeldhouwde en gecanneerde eikenhouten stoel. Tijdperk Lodewijk XVI. Enige slijtage.
Een dubbele inktpot van Rouens aardewerk.
Een zevendelig toiletstelletje van geslepen roze kristal. Eén met kleine randschilfers.
“Biddende mensen bij een kapelletje “. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een reeks van achttien kleurloos kristallen onderzetters met gegraveerde en gesatineerde decors. Gemerkt.
Vier spreukbordjes van Vlaams aardewerk. We voegen er een herdenkingsbord uit 1914 aan toe.
“Hoevezicht”. Gesigneerd en gedateerd ‘43. Kleine herstelling.
Een draagbare radio, model Trans-Oceanic Royal “3000-1”. Slijtagesporen.
Een kopje en schoteltje van Chinees porselein, versierd met een meerkleurig decor van pioenen en capucineglazuur. Tweede helft XVIIIe eeuw.
Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje, zijde op zijde.
Een reeks van vier witgepatineerde armstoelen in Lodewijk XVI-stijl.
Een collectie postzegels. Enkele kleine albums met diverse zegels, overwegend vierde kwart XXste eeuw. Een doos met enveloppes met telkens een aantal losse zegels plus een aantal oudere Belgische reeksen.
Zeven borden van wit porselein met een afwisselend en veelkleurig decor van vruchten. Rococovleugel, met bloementuilen en een reliëfrand met vergeet-mij-nietjes-guirlande. Onderaan gemerkt in blauw onder glazuur. Eerste helft XXste eeuw.
Een paar schoteltjes van Chinees porselein met een blauw en wit decor van vissen en met capucineporselein op de onderkant. Eén met zeer kleine randschilfer.
Een poppenhuis met toebehoren.
Een collectie oude camera’s:- Polaroid Land camera automatic 103- Polaroid Flashgun 268.- Pentax PC-55- Balda Werke Jubilette- Le Clic FS40 Fun Shooter- Kodak 35- Kodac Instamatic 100- Kodac Instamatic 355X
Zes theekopjes met schoteltjes in geel, groen en roze. Onderaan gemerkt.
Een gepolychromeerde plaasteren missiespaarpot.
“Mickey en Minnie”. Een kunststoffen groepje. Gemerkt van Disney.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een paar gietijzeren vuurbokken in de vorm van sfinksen.
Een kleine bronzen voorstelling van Ganesh. Tibetaans werk.
Een paar zamakken kandelaars met twee Egyptische figuren.
“Koppen” en “Paard”. Vijf tekeningen en een aquarel. Allen gesigneerd. 32 x 25 cm à 26 x 20 cm
Een oud weegtoestel.
Een lot van 6 Aziatische bronzen voorwerpen, waarbij o.a. een pad, een belletje, een busje met been, enz.
“De naaister”. Olieverf op papier. Lichte beschadiging linksboven
Een lot XVIIIe eeuws porselein, bestaande uit een bord van Imari-porselein, een famille rose bord en een Compagnie des Indes roompotje met dekseltje. Het laatste gerestaureerd.
Een melkvrouwtje met koe van meerkleurig Delfts aardewerk. Restauratie aan een hoorn en een voetje en een pootje van het krukje manco. Gemerkt van Dextra onderaan.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Zeer sletig.
Een ceremoniële bronzen gong in houten staander. Birma of Tibet, XIXde eeuw.
Een lot porselein, bestaande uit een Japans theepotje en zalfdoosje en een Chinees vaasje. Het tweede onderaan gemerkt.
Een bolle gemberpot met deksel van blauw en wit porselein met een decor van dansers op een terras.
Drie oude ingelijste gravures met mythologische voorstellingen.
Een paar fotokaders van Sterling zilver. Engelse keuren.
Een sierterrine van meerkleurig en verguld porselein in Lodewijk XV-stijl. Onderaan gemerkt.
“Grand canyon”. Twee lavistekeningen. Toegeschreven Gonner Witfors.
Een paar borden met met de handopgehoogd decor van vogels in een landschap en met vergulde motieven in de vleugel en de rand. onderaan gemerkt.
Een reeks van 30 meerkleurig porseleinen kruidenpotjes. Engels werk. Onderaan gemerkt en genummerd.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Een gebeeldhouwde fauteuil à la reine, bekleed met naaldwerk.
Gevarieerd lot bestaande uit een porseleinen paardenkop van Lladro (H. 25 cm, een woestijnroos en een fractie van een woestijnroos, een terra cotta kunstwerkje in reliëf door Hugo Rabaey, een dekselpot van steengoed versierd met een hond en gemerkt “chaf”. Evenals een houten buste van een man met baard, gemonogrammeerd M.O.
Een paar porseleinen borden met met de hand opgehoogde decors van vogels in een landschap in het plat, met kobaltblauwe vleugel en vergulde rand. Onderaan gemerkt.
Een lot kristal en glas waaronder een ijsemmer van glas 23,5 cm, een verzilverd metalen shaker en twee 2 glazen, 2 champagne glazen 19,5 cm en 2 wijnglazen van Ritzenhoff en 6 wijnglazen van Waterford Crystal 20,5 cm.Een kommetje van Orreford een klokje en een klein souvenier glas.
Een dubbel fotokader van Sterling zilver. Engelse keuren.
Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit een vogel, een geknielde vrouw, een jager en twee brievenopeners. We voegen er twee benen servetringen aan toe (één beschadigd).
“Abstracte compositie”. Draagt een handtekening.
Een aardewerken sierbord met blauw glazuur. Onderaan gesigneerd.
“Composities in de geest van Mondrian”. Olieverf op doek.
Een handgeknoopt perzisch kleedje, zijde op katoen.
Een ZF1-4X32 CI richtkijker. In originele doos.
Een lot, bestaande uit een fruithouten kistje met inlegwerk, een houten doosje met vier kleiner doosjes met landschapsdecors en een wortelhouten sigarettendoosje met ingelegd decor (beschadiging).
Twee verschillende ovale aardewerken schalen met een meerkleurig decor, waarbij één gemerkt van Colbert en de andere met decor van pauwen, bloemen en vlinders.
“Postimpressionnistisch oogstlandschap”. Olieverf op doek.
Een lot van dertien bronzen medailles met ontwerpen van o.a. Eugène De Bremaecker, Victor Demanet, Georges Petit & Jan Keustermans.
Een gebeeldhouwde Afrikaanse asbak in de vorm van een mannenhoofd.
“De aardappelschilster”. Tekening.
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. D.R.Congo. We voegen er een kleiner beeldje aan toe.
“Abstracte collage”. Gemonogrammeerd.
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en zijde.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Drie verschillende Imari borden.
Een lot van acht borden van Imariporselein. XIXe en XXe eeuw. Twee met randschilfer.
Een lot voorwerpen van gegoten groen glas: flessen kruiken, karaffen enz.
Een ZF6X42 richtkijker. In originele doos.
Een gebeeldhouwd Afrikaans voorouderbeeld.
“Abstracte compositie”. Gemengde techniek op papier. Ruitje beschadigd.
Een sierschotel van Imariporselein.
“De houtsprokkelaars in het Haagse bos”. Aquarel. Gemonogrammeerd.
Een handgeknoopte Perzische wollen loper.
Een 9x44 richtkijker. Model ZF-3 sniper. In originele doos.
Een lot brons, bestaande uit een staande Thaise Boeddha, een schaaltje met gegraveerd pauwendecor en een Ganesha.
Een grote aardewerken vaas met een meerkleurig decor van kraanvogels. Chinees werk.
Een lot voorwerpen van gegoten groen glas: animorphe kruiken, vaasjes enz.
Een enkelschots Co2 luchtdrukpistool. Kaliber 5.5. Bijgevoegd een Retay tactical red dot.
Een paar borden van Chinees porselein met een blauw op wit decor en de rand versierd met capucineglazuur.
“Abstract stilleven”. Gemonogrammeerd.
Een dekselvaas van Chinees porselein met een blauw en wit floraal decor. Onderaan gemerkt.
“Joodse bruiloft”. Gemengde techniek. Gemonogrammeerd MK.
Een handgeknoopt Chinees wollen tapijt.
Een CO2 luchtdrukpistool. Model ‘Classic’ (M1911). In originele doos. Kaliber 4.5mm metalen balletjes.
Een paar vazen van Satsuma-aardewerk met een decor van geisha’s in reliëf en met Fo-honden als handvatten. Onderaan gemerkt.
Een Chinees porseleinen kraagvaas met drakendecor. Met houten sokkel.
“Kubistisch koppel”. Gemengde techniek. Draagt een cyrillische handtekening.
Een handgeknoopt Nepalees wollen tapijt.
Een lot Chinees porselein met meerkleurige decors, bestaande uit een ‘lunchbox’ met vier compartimenten, een theeschaaltje en een theepotje.
“Musik”. Een kleurenets. Gesigneerd, gedateerd ‘79 en genummerd 24/125 buiten de plaat.
Een sierbord van meerkleurig Chinees porselein, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
“Les fleurs en vacances”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd E.A. 4/15 buiten de plaat.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een meerschots CO2 luchtgeweer. Model 850 AirMagnum. Kaliber 4.5mm.
Een kraagvaas van Imariporselein met een decor van personages in cartouches, omgeven door vogels en pioenen. Onderaan gemerkt.
Een vaas van cloisonné op messing. Onderaan gemerkt.
“Moederschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 11/200 buiten de plaat.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Een porseleinen balustervaas met een meerkleurig decor van geisha’s in een uitsparing op een achtergrond van bloemen. Onderaan gemerkt.
Een paar Moghulschilderijen, gouache op zijde.
“Omwikkeld personnage”. Bronzen sculptuur op witmarmeren voet.
“Fantasiewezens”. Een paar litho’s. Toegeschreven aan Salvador Dali, dragen een handtekening buiten de plaat. Eén glas gebroken.
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Een luchtdrukgeweer. Model Hunter Force 900. Kaliber 4.5 mm.Met 6x42 richtkijker in originele doos.
Een ovale porseleinen schotel met een blauw decor van een bloemenvaas op celadonkleurige fond. Onderaan gemerkt.
Een zittende Thaise Boeddha van brons.
“Sensualité du sensible”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘88 en genulmmerd ‘Hors Commerce XXII/XXX buiten de plaat.
Een handgeknoopt Iraans wollen karpet.
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en dieren.
“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 148/150 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.
Een Chinees porseleinen kalebasvaas met decor van goudvissen. Gemerkt.
Een notenhouten open boekenkast in Empirestijl met verguld bronzen monturen en op leeuwenpoten.
Een handgeknoopt Kaukasisch wollen karpet.
Een luchtdrukgeweer. Model 135X. Kaliber 4.5mm. Lichte gebruikssporen.
Een groep van gesculpteerd jade in de vorm van een bloeiende struik met diverse vogels. Op houten sokkel en in doos.
Een sierschotel van Chinees porselein met een blauw op wit landschapsdecor. XIXe eeuw.
Een eendeurskastje met een lade.
Een handgeknoopt Chinees wollen karpet.
Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor en met zes zotjes in hoogreliëf.
Een ronde, obconische houten zuil, deels zwartgebeitst.
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een famille rosedecor.
“Tithonos”. Uit de reeks “Hommage aux Bijoux de Braque”. Hoogdruk verguld met 23 K fijn goud. Met droogdrukstempel G. Braque. Genummerd 2/200 en gesigneerd buiten de plaat.
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
Een luchtdrukgeweer. Model 135X. Kaliber 4.5mm.
Een fijn gesculpteerd ivoren lampvoetje met scènes van jagende tijgers. Met ivoren kapje. Beschadiging aan het kapje.
Een sierschotel van Aritaporselein met een blauw op wit landschapsdecor met vergulde en gekleurde details. Met blindmerk onderaan. Tijdperk Taisho.
“Vrouwenportret”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
Een antiek handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
Een eikenhouten bestekkastje met drie laden. Inclusief verzilverd metalen bestek voor twaalf personen .
Een paar balustervazen van Chinees porselein met blauw op wit bloemendecor.
“Zétès et Calais”. Uit de reeks “Hommage aux Bijoux de Braque”. Hoogdruk verguld met 23 K fijn goud. Met droogdrukstempel G. Braque. Genummerd 109/200 en gesigneerd buiten de plaat.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.
Een CO2 luchtbuks. Model QD78. Kaliber 4.5mm. Met gemonteerde RD1X30 holografische richtkijker.
Een fijn gesculpteerde ivoren geisha. Japans werk, eerste helft XXe eeuw. Onderaan gemerkt met stempel.
Een lot van vier grote sierborden van Imari-porselein. Het grootste met randschilfers.
“Aréion”. Uit de reeks “Hommage aux Bijoux de Braque”. Hoogdruk verguld met 23 K fijn goud. Met droogdrukstempel G. Braque. Genummerd 119/200 en gesigneerd buiten de plaat.
Een handgeknoopt oosters wollen tapijt.
Een grote dekselvaas van cloisonné op koper met een decor van personages en het deksel getooid met een Hotei. Begin XXste eeuw.
Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.
Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor.
Een Napoleontisch vuursteenmusket. Barst in de kolf.
Een handgeknoopt Perzisch karpet, wol op katoen.
Een deels zwartgelakte commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en op tapse poten.
“Vrouw met rozen”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde ivoren groep. Onderaan gesigneerd. China, medio XXe eeew. Op houten sokkel
Een zeshoekige Chinees porseleinen theedoos.
Een gietijzeren tuinvaas.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Een Chinees ivoren schaakspel, gebeeldhouwd en gegraveerd naar Qianlong voorbeeld, maar daterend uit het midden van de XXe eeuw. De zestien donkere stukken traditioneel gekleurd met thee, de zestien andere natuurlijk. Een koning meet 16 cm, een pion is 6,5 cm. De pionnen zijn gezeten op diverse dieren. het geheel wordt gepresenteerd in een zwartgelakte houten doos, ingelegd met gegraveerd parelmoer, dat de speelvelden vormt. Met Cites-attest.
Een klein enkelschots slagpingeweer van rond 1900.
Een vintage sfeerlamp, gesierd met een vergulde buste van Toetanchamon.
Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpet.
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een jachtscène in het decor.
“Bloemenverkoopster”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde ivoren groep. China, medio XXe eeew. Op houten sokkel
Een paar Afrikaanse ivoren vrouwenbeelden op houten sokkel. Met CITES-certificaat. 5,246 kg. Eén met beschdiging achteraan.
Twee gietijzeren tuintafeltjes in barokke stijl.
Een paar notenhouten kuipfauteuils met cannage. Gemerkt en serienummers 19728 & 19729.
Een sierjardinière van Chinees porselein met een meerkleurig decor.
Een goudgepatineerde houten trumeau.
Een zeshoekige dekselvaas van Chinees porselein met decor van personages. Met houten deksel.
Een gefineerde mahoniehouten bilbiotheek met onderaan leggers en laden achter drie paneeldeuren en bovenaan drie gevitreerde deuren.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Een handgeknoopt Turks kleedje van zijde op zijde met een centraal medaillon.
“Vrouw met bloemen”. Een fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoren beeldje op houten sokkel. China, medio XXe eeuw.
“Wijze met draak en kinderen. Een grote groep van meerkleurig Chinees porselein.
Een gietijzeren tuinvaas.
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een decor van kostbaarheden in cartouches, omgeven door bloemen.
Een bronzen vrouwenhoofd op wit marmeren sokkel.
Een goudgepatineerde houten trumeau met een lauwerkrans in de kuif.
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten op elektriciteit en versierd met kristallen pendeloques.
Een eikenhouten bruidskast met twee gemoulureerde deuren. Schade boven- en onderaan. XIXe eeuw.
Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.
Een handgeknoopt Oosters kleedje van wol met een koppel in het decor.
“Vrouw met pioenen”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Eerste helft XXe eeuw.
Een os van gesculpteerd jadeïet.
Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages in cartouches op vegetale achtergrond.
Een grote dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van diverse vogels en vlinders bij bloeiende struiken. Op het deksel een grote fo-hond.
Een paar cilindervazen van Chinees porselein met een blauw op wit bloemen- en plantendecor.
Een paar gestileerde messingen ramskoppen.
Een gebogen glazen salontafel.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een tweeledige Georgian hoekbibliotheek met bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk en onderaan twee paneeldeuren.
“Oude wijze met vrouw”. Een gesculpteerd ivoren beeld. Onderaan gesigneerd. China, begin XXe eeuw. Instrument manco
Een moderne vaas van deels geglazuurd Chinees aardewerk, versierd met ringen. Onderaan gemerkt.
Een smeedijzeren tuinset, bestaande uit een rond tafeltje met twee vouwstoeltjes. 90 cm.
Een verlengbare mahoniehouten tafel. Zonder verlengblad.
Een paar grote dekselvazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pioenen en vogels.
Een commode in twee soorten hout met vier laden. Enkele sierlijstjes manco.
Een groen glazen designvaas.
Een eikenhouten klapsecretaire met drie laden en met uitgestoken versieringen.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met geometrishe motieven.
Een dameshoofd van meerkleurig Muranoglas in de geest van Picasso.
Een stier van meerkleurig Muranoglas.
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Een fauteuil à la reine in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Een rond tafeltje met marmeren blad en messingen beslag.
Een grote kom van meerkleurig Japans porselein met een decor van krijgers. In antieke bronzen houder.
Een sobere eikenhouten tweedeurskast. Omstreeks 1900.
Een crapaudzetel met blauwe bekleding.
Een eikenhouten gatelegtafel.
Een lange strook tentboord met geometrisch motief. Iran, begin XXste eeuw.
Een houten bureautje met drie laden in de gordel en een kalfslederen blad.
Een paar zwartgelakt houten stoeltjes met gecanneerde zit.
Een Friese staartklok, compleet met ornamenten, slinger en gewichten. Recent werk. Met certificaat.
Een moderne salontafel met metalen frame en twee glazen bladen.
Een Chinees hardhouten hoekvitrine, versierd met ingelegde versieringen van parelmoer.
Een gesculpteerd Balinees houten beeld.
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een centraal bloemenmedaillon.
Een model van de Eiffeltoren, bestaande uit drie delen van metaaldraad en versierd met doorschijnende kraaltjes van kunststof.
Een comtoiseklok met gedreven messingen slinger en versiering rond de wijzerplaat. Met sleutel en gewichten.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Een commode met drie laden iin Lodewijk XVI-stijl met ingelegd biesje.
Een houten humidor.
“Zittende jongeling”. Een vintage beeld van donkergeglazuurd aardewerk.
Een klein houten meubeltje met open vak en een lade.
Een vierdelig teakhouten tuinsetje voor kinderen, bestaande uit twee stoeltjes, een bankje en een tafeltje.
Een paar gesculpteerde tropisch houten beelden. Zuidoost Azië.
“Abstract landschap”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.
Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een levensboom in het decor. Slijtage.
Een Oosters tapijt naar Naïn-voorbeeld. Handgeknoopt.
Chinese tafel met gesculpteerd blad. Voorstelling van talrijke personages achter glas. Vier naar binnen geplooide poten, gordel eveneens gebeeldhouwd.
Een gemberpot van meerkleurig Chinees porselein met een houten deksel.
Twee sierjardinières van meerkeurig aardewerk in de vorm van eendjes.
Een spiegel in beigegepatineerde houten lijst in Lodewijk XVI-stijl, versierd met een ovaal olieverfschilderij op paneel met een voorstelling van een muziekspeler bij twee jonge vrouwen.
Een vijfhoekige gesculpteerde Chinees houten sokkel met marmeren blad.
Een bronzen Thaise Boeddha. XIXe eeuw.
Een luchtbuks met knikloop. Kaliber 4.5mm.
Een kleine opgezette alligator.
Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
Een gebeeldhouwd hardhouten sokkel met marmeren blad. Chinees werk.
Een Chinees koffertje met uitgestoken paneeltjes.
Een kleine wereldbol op zwartgelakte houten voet. Gemerkt.
“Harlekijnkoe”. Een meerkleurig kunstsof beeld.
“Siamese katten”. Aquarel op papier. Gesigneerd. Vlekjes.
Een Chinees houten naaitafeltje met uitgestoken decor van draken, vogels en bloemen.
Een bestekkoffer van Tilquin met daarin: Wiskemann. 12 dessertlepels en 12 -vorken, 12 grote lepels en 12 dito vorken, 12 vismessen en 12 dito vorken. Reppel. 12 koffielepels. Duits zilver 800/1000. 11 ijslepels. Duits zilver 835/1000, merk Oka. 10 grote messen. Christofle. 12 dessertmessen. We voegen er drie dienschalen aan toe: Silvar, Wiskemann en Christofle.
Een Tibetaanse thangka.
Een zware vaas van blauw glas.
Een geschilderd grenenhouten koffertje met Christelijk motief.
Een groot Oosters tapijt (enige randslijtage).
Een Napoléon III naaitafeltje van diverse houtsoorten op centrale driepoot.
Een meerkleurig aardewerken schotel op voet met decor van M. P. Chevalier. Onderaan gemerkt. Kleine schilfer aan de basis.
Een vintage metalen bureaulamp.
Een gefineerde klapsecretaire in Lodewijk XV-stijl met inlegwerk bronsbeslag.
Een oude medische weegschaal van witgelakt metaal.
Twee designvazen van meerkleurig Muranoglas.
Een antieke Tibetaanse tangka.
Drie verschillende sierschotels van Imariporselein. Eén diepe met kleine haarscheur.
“Vrouw met zonnebril”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Firenze, 1978.
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Een lot van 58 vuurvaste haardtegeltjes in drie motieven.
Een geglazuurd aardewerken sierschotel met vissen in het decor. Gesigneerd onderaan “Puigdemont”.
Een lot van drie verschillende Delfts aardewerken bordjes, waarbij twee met bloemen en één met pauwstaartdecor. XIXe eeuw.
Zes op hout gedrukte cartoons mbt. het milieu: Wim Boost/ De Volkskrant (X2), Fritz Behrendt/ Het Parool, Charles Boost/ De Uitkijk, Bill Mauldin/ Chicago Sun-Times & Harry Lammertink/ Vrij Nederland.
Twee gebeeldhouwde Chinese piëdestals met marmeren blad. Afwijkende modellen.
Een reeks van vier Chinees porseleinen bordjes met meerkleurige landschapsdecors. Tijdperk Qianlong. Enkele randschilfers en twee met haarscheur.
“Compostitie met kat, vogels en vrouwenogen”. Olieverf op papier. Gesigneerd
Een Chinees bronzen wandbordje met een draak in het decor.
“De Ruïne”. Tekening. Gesigneerd en gedateerd 1976.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Vier Afrikaanse speren van smeedijzer en hout.
Een paar olielampen van Japans aardewerk en koper. De ene met lampenglas, de andere omgezet op elektriciteit. H. 37 cm (voet).
Drie vaasjes en een lampenvoet van blauw en wit aardewerk. Delft en Nimy.
“Gezicht”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
Een kruik van Duits steengoed met koeien in het decor.
Een lot van drie zeeslakschelpen, waarbij één met geëtst >Boeddhistisch decor en één met gedreven messingen montuur met emailpareltjes.
“Moerassen”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Een grote pique-fleur van geslepen groen kristal. Mogelijk Val St. Lambert.
“Surrealistische flora”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
Een eikenhouten Engels wandtafeltje met twee opklapbare zijblaadjes en met een lade.
Twee vissen van meerkleurig Muranoglas.
“De lederbewerker”. Polychroom biscuit beeldje. Gemerkt van Capodimonte en gesigneerd Conte.
“Heer bij vier naakte vrouwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een staande designlamp met glazen coupe. Gemerkt. Design Artemide.
Een lot tin, bestaande uit drie (onder meer) Antwerpse peperbussen, een maatbekertje en een wijwatervaatje. XVIIIe eeuw.
“Bloemenvaas”. Een lithografie. Eerste staat. Gesigneerd buiten de plaat en met opdracht.
Een paar sierborden van Europees porselein met romantisch decor centraal en de vleugel met vergulde motieven op blauwe fond.
Een gefineerd houten kistje en een kleiner kistje van gedreven messing.
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Een serveermeubeltje van wortelnootfineer met afneembaar dienblad.
Een oude kepie van de RTT.
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig en verguld porselein.
Twee witgelakte houten spiegels in mansardestijl.
Een bronzen groepje in de vorm van een rat op een boek op marmeren sokkel.
Drie chromo-albums: Liebig, Jaques & Aiglon.
Twee oefengranaten, waarbij één rubberen en één metalen.
“La Belgique”. Carton de Wiart. Ed. Albert Dewit, Bruxelles. 1928.
Een lans.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Een chromen ligstoel, geïnspireerd op de LC4 naar ontwerp van Charlotte Perriand (Le Corbusier).
Een Franse marinekepie.
Een lot van zes antieke mondgeblazen glazen bollen voor vissersnetten.
Een eikenhouten wandconsole in Lodewijk XVI-stijl met een rood marmeren blad.
Een kersenhouten wandmeubeltje in twee niveaus en met spijltjes.
Een XIXe eeuwse kleurloos kristallen drageoir.
Een vintage draaibare kuipstoel op chromen voet. Ontwerp van Jean-Paul Emonds-Alt (België, 1928 - 2014). Gemerkt.
“Danseresjes”. Drie beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Een paar vissen van meerkleurig Muranoglas.
Een wandtapijt met een afbeelding van een vrouw met distel. Gesigneerd. u G. De Wit.
Een smal gefineerd houten meubeltje met twee laden in de gordel en drie messingen staven bovenaan.
Een oude constateur voor de duivensport.
Twee bolle asbakjes van resp. groen en blauw kristal. Gemerkt.
Een “Royal Mariner” scheepsklok in messingen kast. In werkende staat en met sleutel.
Een grote en een kleine schijf gefossiliseerd hout.
Een paar gegivreerde glazen vazen met handgeschilderd landschapdecor. Lichte slijtage aan de rand (H. 27,5 cm), evenals een lelievormig glazen soliflorvaasje (H. 24,5 cm).
Een vintage metalen flessenrek met reclame van “7-Up”.Bijgevoegd drie oude emailplaten: “Madiland”; “Super Spéciale” & “Panorex”. Jaren ‘50.
Drie oude glazen kruidenierspotten.
Een paar vissen van gekleurd Muranoglas.
Twee handgeknoopte Pakistaanse karpetjes.
Een stoomgebogen staande houten kapstok.
“Meisjes met sinaasappels”. Twee beeldjes van meerkleurig Spaans porselein. We voegen er een biscuit kerstbelletje in origineel doosje aan toe.
Een kompas in kokertje.
Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onderaan gemerkt ‘AM”.
Een paar klokvormige houten doosjes met wereldbollen. Onder gemerkt ‘AM’.
Een paar koperen kandelaars.
Een vol messingen schouwklokje. In origineel etui en met aankoopbewijs.
Een reeks van zes en een reeks van acht verzilverd metalen sous-assiettes. Bijgevoegd een ovale schotel van Etang & Remy in originele doos.
Een lotje brons, bestaande uit een opengewerkt voetje met drie vogeltjes (zonder glazen recipiënt en dekseltjes, een kleine buste van Nefertete op onyx, een belletje en een wasstempel met kinderbuste.
Een handgeknoopt Afghaans wollen karpetje.
Een Chinees porseleinen paraplubak met een decor van bloemen en vogels. Vernislaag te verwijderen.
Een met leder beklede reistas voor twee flessen.
Een lot van vier verschillende bierpullen.
Een paar rood marmeren fotokadertjes.
Een smeedijzeren paraplustaander.
Twee groepjes van Italiaans biscuit. Beide gemerkt.
Twee beeldjes van gesculpteerd groen jade, waarbij één in de vorm van een olifant en één in de vorm van een wijze”. Handje manco.
Een verzilverde ijsemmer. Onderaan gemerkt.
Een serveerschotel van verzilverd metaal, versierd met een gegraveerd decor. Op pootjes.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Een koperen scheepslantaarn (mastlicht). Kleine beschadiging aan het glas.
Een lot messingen voorwerpen, bestaande uit twee plaquettes met beeltenis van Christus en maria, een Sint Antonius, een vijzel met stamper, een wijwatervaatje met beeltenis van het Lam Gods en een tafelbelletje.
Twee houten speculaasplanken.
Een theeserviesje van zachte pasta met een blauw decor van vruchten. Engels werk. Compleet voor acht personen.
Een vol messingen kerkkandelaar.
Een lot van vier porseleinen hondjes. Verschillende ouderdom en afkomst.
Een doofpot van rood en geel koper.
Een vaas van felgroen kristal. Kleine schilfer aan de basis.
Een set van vier sierzwaarden en -sabels. Toledo, Spanje.
Een handgeknoopt Pakistaans wollen bidkleedje en een karpetje.
Een messingen staande lamp, versierd met draakjes.
Een rond witmetalen schotel. Gemerkt.
Een vaas van geslepen kleurloos kristal.
Een verguld houten wandspiegeltje met console. Italiaans werk.
Een paar messingen kerkkandelaars met gegraveerd decor, gemonteerd op elektriciteit.