Other lots in this auction
-
#468
Een lot blauw-wit Chinees porselein, bestaande uit drie kommetjes, een waterschaaltje op voet en twee bordjes. Alles onderaan gemerkt. Eén kommetje gebarsten.
Lot en porcelaine de Chine bleue et blanche, composé de trois bols, d'un plat à eau sur pied et de deux assiettes. Tout marqué en bas. Une tasse fêlée.No longer availableDim. h: 3,5 cm - 8 cmEstimate: € 80/120 -
#636
Twee diverse notenhouten fauteuils in Lodewijk XV-stijl. Met bruin leder bekleed.
Deux fauteuils assortis en noyer de style Louis XV. Tapissé de cuir marron.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#194
“Leielandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage du Pays de la Lys". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 90 cmEstimate: € 100/120 -
#40
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,33 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,33 ct.No longer availableDim. 3,25 gEstimate: € 480/550 -
#656
Een bridgetafel met inklapbare pootjes met hoogwaardig fluwelen speelblad.
Une table de bridge avec des pieds pliants avec un plateau de jeu en velours de haute qualité.No longer availableDim. 78 x 78 cmEstimate: € 25/35 -
#128
Een Madonna met kind van gepolychromeerd terracotta.
Une Vierge à l'Enfant en terre cuite polychrome.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120/200 -
#119Hans KitslaarPeriod: °1944
“Meisje met muts”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fille au chapeau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 160/200 -
#398
Een vaasje van paars glas in de geest van de Jugendstil.
Un vase en verre violet dans l'esprit Art Nouveau.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 65/80 -
#121
“Moeder en kind”. Een zeldzaam beeldje van steengoed. Toegeschreven aan J. Inukpuk, Port Harisson (?) Draagt handtekening onderaan.
"Mère et l'enfant". Une rare figurine en grès. Attribué à J. Inukpuk, Port Harrison (?) Porte la signature en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 800/1000 -
#369
“Studie op golfkarton.” Gemengde techniek.
"Etude sur carton ondulé." Technique mixte.No longer availableDim. 27 x 38 (x2) cmEstimate: € 300/350 -
#425
“Vreugdeviering.” Metalen profiel.
"Célébration de la joie." Profilé métallique.No longer availableDim. h 39 cmEstimate: € 60/80 -
#123Val Saint Lambert
Een grote kratervaas van geslepen magenta gedubbeld en kleurloos kristal. Gemerkt en genummerd 127/100.
Un grand vase cratère en cristal taillé doublé magenta et incolore. Marqué et numéroté 127/100.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200/240