Similar lots by type
-
#459Stephan GorusPeriod: 1913 - 2012‘Naakte dame in haar boudoir”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Dame nue dans son boudoir. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 90 / 120 -
#212“Vrouw met boek”. Olieverf op paneel. Niet gesigneerd.
“Femme au livre”. Huile sur panneau. Non signé.No longer availableDim. 15,5 x 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#504Jozef VinckPeriod: 1900-1979“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paysage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#404“Vrouwelijk naakt”. Grisaille op rijstpapier. Draagt stempel en handtekening. Lichte randschade.
Femme nue. Grisaille sur papier de riz. A cachet et signature. Légers dommages sur les bordsNo longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#204Pros ColpaertPeriod: 1923 - 1990“Landbouwersalaam”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Outils de fermier. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 120 / 150 -
#412“Newton”. Olieverf op paneel. Draagt handtekening.
Newton. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 45 x 85 cmEstimate: € 90 / 120 -
#569Joseph Leyzen“Hyacinthara”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Ara hyancinthe. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#492Marika BaumlerPeriod: °1945“Vrouwelijk naakt”. Een kunstwerk met gipstechniek op paneel. Gesigneerd.
“Nu féminin”. Une œuvre en plâtre sur panneau. Signé.No longer availableDim. 55 x 160 cmEstimate: € 300 / 400 -
#419“Mannelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Met toeschrijving op de verso.
“Nu masculin”. Technique mixte sur papier. Avec attribution au verso.No longer availableDim. 69 x 49 cmEstimate: € 100 / 120 -
#182“Virgo Lactans”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.
”Virgo Lactans”. Huile sur panneau. XVIIème siècle. Petit dégât au dessus.No longer availableDim. 39 x 28 cmEstimate: € 3000 / 4000 -
#149di Alexis“Kaketoes”. Een schildering op zijde.
Cacatoès. Une peinture sur soie.No longer availableDim. 86 x 68 cmEstimate: € 50 / 70 -
#219Leo VandersmissenPeriod: 1900 - 1966“Straatzicht te Lissewege”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de rue à Lissewege. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 50 / 80 -
#422“Staand naakt”. Pastel op papier. Draagt monogram en toeschrijving op de verso.
Nu debout. Pastel sur papier. Porte monogramme et attribution au verso.No longer availableDim. 59 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#639V. Frieda“Lovers in the air”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
Les amoureux dans les airs. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 23,5 x 34 c:mEstimate: € 80 / 100 -
#429“White”. Draagt handtekening en datum ‘79” op de verso.
Blanc. Signature et date '79 au verso.No longer availableDim. 89 x 69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#169Jos HorenbantPeriod: 1863 - 1956“Kerkinterieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Intérieur d’église”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 130 x 100 cmEstimate: € 250 / 350 -
#509Erwin MackowiakPeriod: 1926 - 2006“Jeu d’ enfant”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2001.
“Jeu d’enfant”. Huile sur toile. Signée et datée 2001 au dos.No longer availableDim. 98 x 108 cmEstimate: € 380 / 450 -
#409“Compositie 16”. Olie op paneel. Draagt handtekening op de verso.
Composition 16. Huile sur panneau. Porte une signature au dos.No longer availableDim. 59 x 91 cmEstimate: € 50 / 80 -
#439Petrus ValckxPeriod: 1920 - 1996“Bloemenvaas met spiegelbeeld”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vase à fleurs avec image miroir. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80 / 120 -
#519“Perzische scène”. Een antiek olieverfschilderij op paneel.
Scène persane. Une ancienne peinture à l'huile sur panneau.No longer availableDim. 25 x 19 cmEstimate: € 250 / 350 -
#424“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt handtekening en gedateerd 14-1-20.
“Abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé et daté 1/14/20.No longer availableDim. 59 x 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#144“Stokrozen”. Olieverf op doek. Franse school, omstreeks 1900.
Roses trémières . Huile sur toile. Ecole française, vers 1900.No longer availableDim. 93 x 65 cmEstimate: € 200 / 250 -
#179Harijs EbersteinsPeriod: 1906 - 1964“Jonge Spaanse vrouw”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune espagnole”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 73 x 80 cmEstimate: € 1300 / 1600 -
#444A. VierseEen paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Un couple de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 53 x 43 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#421Een vrouwenfiguur van meerkleurig Muranoglas.
Une figure féminine en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 85 / 100 -
#276Een gefineerde bridgetafel met omkeerbaar speelblad en met vier kleine hoeklades.
Une table bridge en placage avec un plateau réversible et quatre petits tiroirs d'angle.No longer availableDim. 74 x 74 cmEstimate: € 40 / 60 -
#222Yves Theys“Vrouwelijk naakt in een landschap”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Femme nue dans un paysage. Une lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#475Een lot zilveren munten en medailles met : 5 BEF, Leopold I, 1865 (in speld), 3 x 250 BEF (1976). 2 x 50 BEF. 2 x Rubensjaar 1977. We voegen er drie stukken van one pound aan toe.
Un lot de pièces et médailles en argent avec : 5 BEF, Léopold I, 1865 (en pin), 3 x 250 BEF (1976). 2 x 50 BEF. 2 x Rubens année 1977. Nous ajoutez trois pièces d'une livre.No longer availableEstimate: € 80 / 130 -
#296Een gefineerd achthoekige bijzettafeltje, versierd met inlegwerk.
Une table d'appoint octogonale plaquée, décorée de marqueterie.No longer availableDim. h: 56 cm Ø: 55 cmEstimate: € 50 / 70 -
#362“Vogels”. Gemengde techniek”. Draagt monogram ‘VBx’.
Oiseaux. Techniques mixtes. Ours monogramme 'VBx'.No longer availableDim. 34 x 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#71Een driehoekige glazen vaas met een meerkleurig bloemendecor en in messingen montuur. Tijdperk art nouveau. Het montuur gemerkt ‘Vanhauten’.
Vase triangulaire en verre à décor floral multicolore et cadre en laiton. Epoque Art Nouveau. Le cadre est marqué 'Vanhauten'.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 70 / 110 -
#549Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
Une table basse carrée en métal avec plateau en verre.No longer availableDim. 36,5 X 81,5 X 82 cmEstimate: € 80 / 120 -
#336Een rond bijzettafeltje met twee laden en een kalfslederen blad.
Une table d'appoint ronde avec deux tiroirs et un dessus en cuir de veau.No longer availableDim. Ø: 50 cmEstimate: € 35 / 45 -
#143Cartier, FranceEen wit lederen handtas met lange schouderriem, model Marcello.
Un sac à main en cuir blanc à longue bandoulière, modèle Marcello.No longer availableDim. 23 x 43 cmEstimate: € 400 / 450 -
#239E. Gerinckx“Landschap met hoeves”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage avec fermes”. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#35Een paar 18 K geelgouden oorbellen.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18K.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 60 / 100

