#132“Strand en zeezicht”. Olieverf op doek. Begin 20ste eeuw. Sporen van signatuur.
"Beach and sea view". Oil on canvas. Early 20th century. Traces of a signature.No longer availableDim. 60 x 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#411Een masker van gesculpteerd hout met resten van polychrome. Baoule, Ivoorkust.
#316Een set van 6 eikenhouten stoelen die dienen te geherstoffeerd worden.
A set of 6 oak chairs that need to be reupholstered.No longer availableDim. 107 x 46 x 44 cmEstimate: € 40 / 60 -
#287Een lampenvoet gesigneerd Val Saint Lambert, kleurloos en blauw in de massa gekleurd.
#242Julien CélosPeriod: 1884-1953“Winters stadszicht”. Een kleurenets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd.
#165DelvauxEen licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.
A light brown leather belt. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#543Een viool met koffer ter restauratie, binnenin draagt deze een etiket waarop vermeld Antonio Stradivarius. Slijtage.
A violin with case for restoration, inside it bears a label stating Antonio Stradivarius. Wear.No longer availableDim. l 56 cmEstimate: € 80 / 120 -
#48Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met rood in de massa.
A cut crystal vase with red in the glass.No longer availableDim. 15cmEstimate: € 80 / 100