#34Een lot van 4 handbeschilderde damesminiatuurtjes in vierkante en rechthoekige kadertjes.
A lot of 4 hand-painted miniature portraits of women in square and rectangular frames.No longer availableDim. h 12.5 x b 10,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#204Een set van 8 gravures van Forten in Frans Vlaanderen in de 18de eeuw.
#79‘Vertrekkende vissers’, olieverf op paneel in vergulde kader, links onder gesigneerd Rose.
#24Een lot van 4 miniatuur schilderijtjes, 3 van een dame en 1 van een koppel.
#473JHM MartensEen lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.
#569Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
#274Dielens (?)“Stilleven met Bloemenvaas.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#125Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een grijze parel.
#124Henriette Coffez“Klaprozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
"Poppies". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.No longer availableDim. 100 x 120cmEstimate: € 300 / 400 -
#522Fred BervoetsEen affiche met vermoedelijk een figuur in potlood door Fred Bervoets.
A poster with possibly a figure in pencil by Fred Bervoets.No longer availableDim. h 53 x b 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#385- Blair Athol Natural Cask Strength, aged 27 years Limited Edition. Bottled 2003
- Blair Athol Natural Cask Strength, aged 27 years Limited Edition. Bottled in 2003.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#25Een oude ovalen tafelspiegel op voet met een kammenbakje.
An old oval table mirror on a stand with a comb holder.No longer availableDim. 70 x 64 x 26 cmEstimate: € 60 / 80