#99Marcel Opdebeeck“Kerkstraatje te Lier”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72. Verso getiteld.
#227Jul. DillensBronzen profiel met laurierkrans op houten plaquette, draagt handtekening Jul Dillens.
Bronze profile with laurel wreath on a wooden plaque, bearing the signature of Jul Dillens.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#510Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 2,60 gEstimate: € 650 / 750 -
#37Royal CopenhagenEen lot porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.
A set of porcelain yearly plates, marked Royal Copenhagen at the bottom.No longer availableDim. Ø: 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#97Een set verguld bronzen chenets in Lodewijk XVI stijl.
A set of gilt bronze chenets in the Louis XVI style.No longer availableDim. 40cmEstimate: € 150 / 250 -
#323Een lotje van 2 Chinese snuff-bottles in been.
A pair of 2 Chinese snuff bottles in bone.No longer availableDim. h 7 cmEstimate: € 25 / 50 -
#7Mickey MouseEen setje van 3 Mickey & Minnie Mouse peper- en zoutvaatjes, ca 1930.
#142Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#398Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Fang, Gabon.
A mask made of carved wood with traces of patina. Fang, Gabon.No longer availableDim. 45 x 23 cmEstimate: € 50 / 70 -