Veiling volledig: 600 loten.
Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig: 600 loten.
Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00
Een vintage beeld van een arend in keramiek, onderaan gemerkt ‘Germany’.
‘Stad aan de stroom’, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd L. Jordaens.
‘Flowers Song, een Lladro beeld, modelnummer 7607 in originele verpakking. 1 bloem is afgebroken maar nog aanwezig.
Een ovalen handgeschilderd miniatuur damesportret in rechthoekig benen lijstje.
Een gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
Een houten gesculpteerde Franse pianokruk met gestoffeerde draaizitting. Gesteund op 3 poten.
Een setje van 3 Mickey & Minnie Mouse peper- en zoutvaatjes, ca 1930.
Een lot van 3 hardcover kunstboeken. Titels; “Edward Hopper” door Sherry Marker, “Egon Schiele” door Ludwig Schmidt, “Vincent van Gogh, zijn leven - zijn werk” door Hans Bronkhorst.
Een lot van 2 technische gravures van koetsen en onderdelen in een houten kader.
Drie 18 kt in elkaar geweven wit, roze en geelgouden ringen.
Een lot van 15 kunstboeken met thema fotografie. Diverse titels en uitgaven.
Een lot van vier houtsneden en een lithografie, waarbij drie wenskaarten. Allen gesigneerd buiten de plaat.
‘May Flowers’, een Lladro beeldje, modelnummer 5467 in originele verpakking.
Een handgeschilderd miniatuur damesportret in benen lijstje. Frankrijk, Omstreeks 1830.
Een glazen punchbowl met 11 glazen met vergulde accenten.
Een massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
Een lot van 5 kristallen schalen en vaas.
Een dubbelkorig 12-snarige, houten Luit. Klankkast met schade. 1 stemmechaniek afgebroken.
Een bloemenstilleven, olieverf op board in vergulde kader, niet gesigneerd.
Een 18 kt geelgouden kruisvormige hanger bezet met een cabochon.
Een vintage gepatineerd, reclamebord in blik met een Viandox advertentie. Roestsporen aan de hoeken.
Een lot van vier zilveren ‘ex-voto’s’, een arm, een been, een koe en een driemaster.
‘Basket Of Love’, een Lladro beeld, modelnummer 07622 in originele verpakking.
Een lot van 4 miniatuur schilderijtjes, 3 van een dame en 1 van een koppel.
Een oude ovalen tafelspiegel op voet met een kammenbakje.
Een grote massief houten butler-tray met afneembaar dienblad.
Een lot van 9 kunstboeken met diverse thema’s; Sinds ‘45, Degas, Manet, Naakt, architectuur.
Een lot van 3 Lladro beeldjes van honden, ‘It Wasn’t Me’, modelnummer 07672, ‘A Friend For Life’, modelnummer 07685, beide in originele verpakking en ‘Bashful Bather’, modelnummer 5455 zonder verpakking.
Een koperen drieluik spiegel met bloemen en engeltjes versierd.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met drie briljantjes en een groene kleursteen.
Een lot blauw kristal, bestaande uit twee 2 bonbonbières en wijnglas gemerkt Val Saint Lambert.
Een rood koperen schild met gekruiste messen. Mecap.
‘My Buddy’, een Lladro beeld, modelnummer 7609 in originele verpakking.
Een lot van 4 handbeschilderde damesminiatuurtjes in vierkante en rechthoekige kadertjes.
Een vintage paspop op 3-potig metalen staander.
Een lot van 13 porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.
Een lot porseleinen jaarbordjes, onderaan gemerkt Royal Copenhagen.
Een marionet uit een poesjenellentheater vervaardigd uit hout, stof en metaal.
Een ingelijste Griekse reisicoon met voorstelling van de H. Atanasios. XIXde eeuw. Slijtage.
Een 18 kt geelgouden broche.
Een aardewerken kruik met getorsde arm en versierd met een vis in reliëf, gelabeled en onderaan gemerkt Guerin Bouffioulx, medio 1930.
Een 19e eeuwse ovale geslepen Venetiaanse spiegel.
‘Garden Classic, een Lladro beeld, modelnummer 7617 in originele verpakking.
Een lot van 3 handbeschilderde miniatuur damesportretjes.
Een antieke paspop met linnen bekleding, staande op 3-potig houten staander.
Een massief messing Chiavari design stoel. Medio 1970.
Een vintage mid-century design bureaulamp met bakelieten kap en metalen verstelbare arm. Gemerkt “Typ 1013.01”.
Een geslepen kristallen vaas met rood in de massa.
Een set van 2 miniatuurtjes in ovale lijstjes van been.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een groen gepatineerde bronzen buste van een jongen op marmeren sokkel, achteraan getekend Nelson.
“Vioolspeler” & “Spinster”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
‘For You’, een Lladro beeld, modelnummer 5453 in originele verpakking.
“Hoevegevel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een lot aardewerk, bestaande uit een waterkan gemerkt Sax, koffiekan met barst onderaan het handvat, 1 kopje en 2 schaaltjes en kom.
Een massief eiken koffer met ijzeren beslag.
Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
Een decoratief tweeloops jachtgeweer, onklaar gemaakt met dichtgelaste loopmonding. Gemerkt met gravering.
‘Naakte dame in rust’, olieverf op karton, niet gesigneerd.
Een 18 kt wit en geelgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een lot van 3 Italiaanse aardewerken zeebodemvondsten uit de baai van Napels, bestaande uit een bovenstuk van een amfoor en twee kruiken. Vermoedelijk Romeins of Etruskisch.
“De breister”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
‘Dress Rehearsal’, een Lladro beeld, modelnummer 5497 in originele verpakking.
‘Bloemenstilleven’, olieverf op doek in houten kader, getekend Alphonse Mora.
Twee 14 kt geelgouden ringen waarvan één trouwring en één bezet met fantasiestenen.
Een Engels houten vitrinekast met Chinees geïnspireerd decor. Sporen van ouderdomsslijtage.
Een milieu de table van Baccarat kristal op een verzilverde voet.
Een lot van 5 Frans porseleinen beeldjes en wanddeco. Bijgevoegd biscuit beeldje van moeder met kind. Duimpje kind manco.
‘Boerderijdieren te velde’, olieverf op paneel in vergulde kader met 2 geitjes en 2 kippen, niet gesigneerd.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.
Een Comtoise klok met vergulde details en opschrift op email “Paul Vaidie á Passais”.
‘Noeste arbeid op de boerderij’, olieverf op doek, gesigneerd M. Cockx.
‘Pretty Ballerina, een Lladro beeld, modelnummer 5499 in originele verpakking.
“Zeilschip op een kalme, mistige zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een saffier +- 0,60 ct.
Een secretaire in acajou met een klapblad en en 5 laden binnenin.
Een lot zilver, bestaande uit twee schaaltjes en suikerlepel, en twee servetringen in bijpassend doosje.
Een geslepen kristallen vaas met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
‘Vertrekkende vissers’, olieverf op paneel in vergulde kader, links onder gesigneerd Rose.
Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,26 ct.
Een meerkleurige interbellum aardewerken vaas. Onderaan gemerkt.
“Winters hoevelandschap.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
‘Michiko’, een Lladro beeld, modelnummer 1447 in originele verpakking.
‘Schaatspret’, olieverf op paneel in vergulde kader, draagt handtekening links onderaan.
Een 18 kt roze gouden ketting met hanger bezet met beweegbare briljanten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1, ct.
Een massief eikenhouten landelijke open halkast of keuken opbergmeubel in lichte whitewash.
‘Het jonge vissertje’, een bronzen beeld op marmeren sokkel, draagt handtekening.
Een Duitse houten organette met 5 geperforeerde draaischijven. Gemerkt “The Bijou”, made in Germany.
‘Kadezicht met platbodems’, olieverf op doek, gesigneerd Belfort en met certificaat?
Een 18 kt geelgouden broche of hanger bezet met een camée.
“O.L.Vrouw van Scherpenheuvel”, een houten beeldje op sokkel, gesculpteerd uit den Eik van Scherpenheuvel. Bijgevoegd 3 boeken getiteld “Onze-Lieve-Vrouw”, met bijhorende documentatie aangaande provenance.
“Dorpszicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
‘A Wish Come True’, een Lladro beeld, modelnummer 07676 in originele verpakking.
Een gravure van een hoeve met watermerk van Abraham Bloemaert.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,30 ct. en een smaragd van +- 2 ct. Met certificaat.
Een gesculpteerde massief eikenhouten Mechelse kast met glas-in-loodraam, 2 deuren en 1 lade.
Een set verguld bronzen chenets in Lodewijk XVI stijl.
Een grote geslepen kristallen schaal met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
“Kerkstraatje te Lier”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘72. Verso getiteld.
Een 18 kt geelgouden schakelketting.
“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
Een groot patineerd sierschild met een reliëfdecor van een classicistisch slagveld. Vlag met opschrift “Dei Gratia’.
‘Pocket Full Of Wishes’, een Lladro beeld, modelnummer 07650 in originele verpakking.
‘Op het veld’, olieverf op paneel in vergulde kader, gesigneerd Rik Schaepherders.
Een 18 kt geelgouden kleine zakhorloge.
Een gesculpteerde massief eikenhouten Mechelse kast met glas-in-loodraam, 2 deuren en 1 lade.
Een verzilverde art-nouveau schenkkan met als handvat een zeemeermin waarvan de staart rond de kan gedrapeerd, onderaan gemerkt WMF wat staat voor Württembergische Metallwarenfabrik.
Een grote geslepen kristallen schaal met groen in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
“Noorderdeel Sint-Laurentiuskerk (Alkmaar)”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd, op verso label met opschrift, En met bijbehorende documentatie.
Een 18 kt geelgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
“Big Windy Day”. Een brons gesculpteerd beeldje van een haremdanseres met openslaande rok. Naar Nam Greb - Franz Xavier Bergman.
“Landschap met hoeve”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso gelabeled, gedateerd 1840.
‘Kitty Cart’, een Lladro beeld, modelnummer 36141 in originele verpakking.
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 karaats wit en roze gouden art deco ring bezet met één centrale briljant van +- 0,72 ct. HP1 en vier diamanten in driehoek geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct. en vier briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
Een ecru geschilderde massief houten vitrinekast met 4 deuren en grote kroon.
Een paar geaderd marmeren cassolettes met losse deksels versierd met verguld bronsbeslag en leeuwenkoppen.
Een geslepen kristallen vaas met groen in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
“Jezus & Maria”. Een print op doek.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met een parel.
Een opgezette murene, taxidermie, begin 20e eeuw.
‘Het melken der veestapel’, olieverf op doek door een volger van A. Klomp, gerestaureerd en herdoekt. 19e eeuws.
“Mercurius”. Een bronzen beeld op sokkel van rood marmer met bronzen fries. Naar een werk van Jean Bologne. Fijne geut.
“Klaprozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een grijze parel.
Een gesculpteerde Bretoense massief eikenhouten legkast met 1 deur en 1 lade.
Een lot zilver bestaande uit een schaaltje gemerkt met Nederlandse keuren, 6 vorken en 5 lepels met monogram gemerkt A800 en 6 borrelglaasjes gemerkt 900.
“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
“Boswegel met hooimijten”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,38 ct.
Een vintage 8-dagen klok, Imhof, “Tempus Fugit”, in werkende staat.
“Strand en zeezicht”. Olieverf op doek. Begin 20ste eeuw. Sporen van signatuur.
Een grote lederen bruine handtas. Gemerkt.
“Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op board. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,20 ct. en twee briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Een eikenhouten deux-corps met 5 deuren en 2 laden, de bovenste 3 deuren zijn voorzien van gesculpteerde vogels.
Een reliëf in Mechelse albast, Petrus en Paulus, met vergulde delen in een houten kader, verguld en met vilt.
‘Homage aan Rik Wouters.’ Terra cotta sculptuur van een dameshoofd.
“Hoevelandschap met vijver”. Een schilderij, olieverf op doek.
Een parelhalssnoer bezet met 18 kt geelgouden slot en tussenstukken.
“Oostendse Zeeman”. Een uit steen gesculpteerde buste. Achteraan gesigneerd.
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een antiek Franse zamak pendule op marmeren voet in Louis XVI stijl. Medio 1870. Decor naar Moreau.
‘Le Rôtisseur des Rois’, olieverf op doek met een koninklijke feestdis.
Twee verschillende 19de eeuwse zilveren hangers, de achterkant 18 karaats geelgoud, bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een massief eikenhouten deux-corps met 5 gesculpteerde deuren en 2 laden waarvan bovenaan een jachttafereel.
Een Duits porseleinen gesculpteerde kandelaar gedecoreerd met 2 putti en florale elementen. 4 lichtpunten. Onderaan gemerkt.
“Char de l’Amour”. Een beeld van kunstbrons. Naar Auguste Moreau.
‘Préhistorisch tafereel’, olieverf op doek met de voorstelling van een eetfestijn aan de grot.
Een 18 kt geelgouden dameshorloge bezet met Happy Diamonds met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en lederen polsband. Genummerd en met certificaat.
“Orpheus”. Een gepatineerd bronzen beeld van een schaars geklede man met harp en aan diens voeten een poema. Onderaan gesigneerd.
“Landschap met hoeves en drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
Een beige handtas model “Macao”. Gemerkt. Deze tas kan cross-body gedragen worden.
“Watervalletje in een uitgebreid landschap, een herder met zijn kudde in de verte”. Olieverf op doek (kleine letsels).
Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een acajou vitrinekast in 2 delen met 4 deuren en 1 lade.
Een zuil/piëdestal in zwart geaderd marmer.
Een gietijzeren staanlamp met organische details en albasten kap, naar Art Nouveau. Barst doorheen de kap.
“Uitgebreid landschap met een jong hoogstammig bos en een poel links, wandelaars op een pad en een dorp in de verte”. Olieverf op doek (herdoekt). Oude toeschrijving achteraan en sporen van handtekening rechtsonder.
Een 18 kt geelgouden ketting met hanger in wit en geelgoud bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
Een girandole van verguld brons met 6 lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques en een driekantige pegel bovenaan.
“Landschap met drinkende koeien aan de vijver”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd.
Een jardinière van Frans aardewerk, meerkleurig versierd met saterhoofden en met een bloem- en plantendecor in reliëf. Gemerkt Sarreguémines, schilfertje aan de rand. Met bijgevoegd piëdestal in meerkleurig aardewerk met planten decor en vogel in het reliëf.
Een grote zwart marmeren schouwklok met 2 bijbehorende sierstukken.
Een licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.
Een imposante massief eiken Régence kast met 4 deuren en 2 laden. XVIIIde eeuw.
Een groot cilindervormig koffieblik, met Art Deco opschrift “KOFFIE”. Rood, zwart en goud kleuren. Vervaardigd door “Établ. J. Schuybroek s.a. Anvers”.
Een zilveren handtasje in filigraanwerk. Gemerkt 800‰.
Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,85 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
Een art deco vaas met decor van narcissen en gecraqueleerde achtergrond.
“Maria”. Een reliëf paneel uit gips.
Een cognackleurige handtas. Model “Lundi”. Gemerkt. Deze tas kan cross-body gedragen worden.
Een Franse okerkleurig marmeren schouwklok met 2 bijbehorende vazen en een bronzen vogel.
Een armband met 18 kt geelgouden tussenstukken en rode geweven stof.
Een eikenhouten tweedeurs garderobe. XIXe eeuw.
Een geslepen kristallen vaas met verguld Chinoiserie decor. Onderaan gemerkt.
Een grote kristallen schaal, kleurloos en roze, gemerkt onderaan en met sticker, Val Saint Lambert.
Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.
Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.
Een polychrome houtgesculpteerde Corpus Christi, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.
“Maria met baby Jezus”. Een reliëf paneel uit gips.
Een Carl Zeiss Jena microscoop, genummerd 11596 met bijhorend diverse lenzen, toebehoren en enkele chemicaliën.
Een langwerpig glas-in-loodraam, periode interbellum met floraal decor. Eén korte kant beschadigd.
Een bruin lederen portefeuille. Gemerkt.
Een rechte secretaire van gefineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met twee paneeldeuren onder het klapblad en een lade onder het grijs marmeren blad.
Een schouwgarnituur in 3 delen in kobaltblauw met de voorstelling van een fluitspeler die een dame het hof maakt, dragen onderaan het merkteken van Sèvres.
Een vintage mid-century design tafellamp met 2 lichtpunten op metalen voet, gechromeerde top en melkglazen bol. Gemerkt Napako en genummerd 85206.
Een geslepen spiegel in grijsgroen gepatineerde kader.
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Een Delfts blauw-witte knobbelvaas. Eind 18e eeuw.
“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Bovenaan gesigneerd.
Een lot van 4 porseleinen beeldjes, gemerkt Lladro en Nao. Met bloemetje manco en lichte schilferschade.
“Les Aveugles” Litho, genummerd 98/100 gesigneerd buiten en binnen de plaat.
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,85 ct.
Een massief eikenhouten linnenkast, twee-deurs. Herstelling aan stukje boven scharnier.
Een geslepen en gesneden witglas met vergulde randen en decor. Op gedreven zilveren voet, gemerkt 815‰. Vermoedelijk Boheems, midden 19e eeuws.
Een fijn blauw-wit Delfts bord met pauwstaart decor. 18e eeuw. Verso gemerkt met “De Porceleyne Klaeuw”, genummerd 200.
“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt witgouden halssnoer en bijpassende armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,40 ct.
Een bronzen beeld van een havik op een marmeren sokkel, draagt handtekening en een gietersmerk.
“Paysage Automne”. Een tekening, pastel op papier. Onderaan gesigneerd.
‘A Stich In Time’, een Lladro beeld, modelnummer 5344 in originele verpakking.
Een set van 8 gravures van Forten in Frans Vlaanderen in de 18de eeuw.
Een 18 karaats art deco witgouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
Een comtoiseklok in uitbundig gesculpteerde donker eikenhouten kast, op de emaille wijzerplaat staat vermeld Roblot Fils ainé à Villeneuve-s-Yonne. Rond de wijzerplaat een in koper geslagen voorstelling van een smidse.
Een meerkleurige vaas uit geglazuurd grès flammé steengoed.
Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld van een dame in gewaad met bijenkorf.
“The Invasions of England & Ireland” en “The invasions of Scotland”. 2 geografische gravures met thema naar titel.
Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,34 ct.
Een champagnekoeler in verzilverd metaal met rijkelijk versierde elementen.
“Vlaams Winterlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een lot van 3 Lladro beeldjes van eenden, ‘How Do You Do’, modelnummer 1439, ‘Little Ducks After Mother’, modelnummer 1307 en ‘Ducklings’, modelnummer 04895 in originele verpakking.
Een lot zilver waaronder een mandje, een pollepel en een sauslepel, alledrie met Nederlandse keuren en nog 2 sigarettenkokers en een servetring met de naam Bertus.
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een houten salon met gestoffeerde zitting, bestaande uit 3 verschillende modellen 2 x 1-zit fauteuil en 1 2-zit.
Een grote opgezette hertenkop met gewei.
Een geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
“Karikatuur van advocaten naar Daumier.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een 18 kt witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
‘Broer en zus’, een bronzen beeld op marmeren sokkel van een jongen die zijn zusje draagt, naar Moreau.
“Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
‘Teruko’, een Lladro beeld, modelnummer 1451 in originele verpakking.
Een vroeg 18e eeuwse summier met de hand gekleurde kaart van het Waasland, getiteld Carte particulière des environs d’Anvers, Gand, Hulst et tout le pays de Waes’. Lichte roestzweem, in kader.
Een couvert in vier laden voor 12 personen met bijgevoegd 12 bestekleggers. Enkel 1 suikerlepel onbreekt.
Een serie van vijf mahoniehouten stoelen in Victoriaanse stijl. Met losse, met stof beklede zitten en versierd met een licht houten biesje.
Bronzen profiel met laurierkrans op houten plaquette, draagt handtekening Jul Dillens.
‘Moeder en kind’, een bronzen beeld op groen marmeren sokkel, draagt handtekening.
‘Hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,92 ct.
Een Duits tongorgeltje met geperforeerd metalen plaat, in gezwarte houten kast. Gemerkt Atlas Organette, circa 1900.
Een lot van 2 maritieme miniatuurtjes in vergulde kader, olieverf op paneel, beide dragen links onder het monogram WS.
‘Opening Night’, een Lladro beeld, modelnummer 5498 in originele verpakking.
“Het hooien van het veld.” Pastel op papier. Onduidelijk gesigneerd. gedateerd 1929.
Een lot van 3 geglazuurd, aardewerken zaan-of boterpotten.
Een houten vitrinekast met glazen schuifraam en 2 verdiepen en koperen beslag.
Een lot van 2 Vieux Bruxelles porseleinen hoornvaasjes en 1 mandje. Wit met vergulde randen.
Een lot boeken met diverse thema’s, waaronder “De Dry Musketiers”, “De twee bastaardkinderen”, “De twee wezen”, etc. 19e eeuws literatuur.
2 gravures, Torun en Gdynia, beide gesigneerd buite de plaat, ‘Edward Kuczynski’.
Een 18 kt witgouden ketting met hartvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
Een gedreven koperen rookservies, 6-delig bestaande uit dienblad, bekers, 1 asbakken en een belletje.
“Winters stadszicht”. Een kleurenets op papier. Onderaan buiten de plaat gesigneerd.
Een lot van 3 Lladro hertjes, ‘A Faun And A Friend’, modelnummer 5674, ‘A Quiet Moment’, modelnummer 5673 en ‘Hi There’, modelnummer 5672 in originele verpakking.
‘Aanbidding door de koningen’, een gravure naar P.P. Rubens, Lucas Vostermans sculp. et excud.
Een geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas. Onderaan gemerkt.
Een massief eikenhouten trog op bijbehorend onderstel met vooraan gesculpteerde florale motieven.
Een geslepen kristallen Val Saint Lambert vaas met rood in de massa. Kleine schilferschade aan zijde.
Een lot van 7 Lladro items waarvan 4 bellen, modelnummers 7613, 7614, 7615 en 7616 zijnde de 4 jaargetijden, 2 drijfkaarshouders, modelnummer 17665, ‘Sailing The Seas’ en nr 17666, ‘Dolphins At Play’ en dan nog een kerstbal van 1991 met modelnummer 5829, alles in originele verpakking.
“Bruggetje”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt witgouden horloge met 18 k witgouden polsband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Een lot van 3 opgezette krokodillen, allen met ouderdomsschade.
“Studie van een Stadsgezicht met brug.” Houtskool op papier. Onleesbaar gesigneerd links onderaan.
‘Afternoon Promenade’, een Lladro beeld, modelnummer 07636 in originele verpakking.
‘Woonwagenbewoners’, een houtskooltekening op papier, linksonder gesigneerd en gedateerd 1963.
“Zeilboot”. Een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
Een lichte eikenhouten commode met 3 laden.
Een lot bestaande uit 3 paar polychroom Brussels porseleinen vaasjes met bloemendecor.
Een onyx met koper belegd bureaugarnituur bestaande uit inktpotje, koperen pen en vloeiblok. Eind 19e eeuws.
“Hoevelandschap”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een 18 kt witgouden ring met een centrale briljant van 0,60 ct. IP1, en bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,48 ct.
‘De dame met de duiven’, een polychroom art-deco beeld in zamak op een marmeren voet, een stukje van het marmer ontbreekt.
“Gezicht op de Onze-Lieve-Vrouwekerk te Brugge”. Een aquatint op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 216/850.
‘Bowing Crane’, een Lladro beeld, modelnummer 01613 in originele verpakking.
‘Winterzicht met hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
Een lot vintage Boch porseleinen servies. Meerkleurig, model SATURN/MIAMI. Bestaande uit 10 kopjes, suikerpot, melkkan en 19 schotels met 2 groottes.
Een massief eiken broodkast met gesculpteerde florale motieven.
Een wit porseleinen lamp met zwanenhandgreep. 78cm met kap.
Een lot van 10 Lladro items bestaande uit een boek ‘the magic world of porcelain’, een VHS cassette, 2 tafelstukken, een bordje, 3 presentatiesokkels en 2 beschadigde beelden in originele verpakking zijnde modelnummer 1614, ‘Dancing Crane’ met afgebroken snavel en nr 07618, ‘Garden Song’ waarvan het meisje in het modden doorgebroken is.
Een set van 2 glas-in-lood ramen, een spinnende dame en een schaapherder.
Een 18 k witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een lot blauw-wit porselein bestaande uit 2 borden gemerkt Mouzin Lecat & Cie - Nimy en terrine gemerkt Boch Frères Keramis 1855.
Een lot van 2 oude gravures met stadszichten, Mechelen en Lier.
‘Jolie’, een Lladro beeld, modelnummer 5210 in originele verpakking.
“Stilleven met Bloemenvaas.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
Een wit porseleinen koffie-en theeservies met een slingermotief. Onderaan gemerkt. 6 Kopjes en 6 schoteltjes, 18 diverse borden, peper-en zoutvat, koffie-, thee- en suikerpot, 2 melkkannetjes, 3 schaaltjes en een kommetje.
Een lot van 13 vergaderstoelen bekleed in groen leder. Naar Empire voorbeeld. Gebruikssporen aanwezig.
Een paar porseleinen beeldjes van een jongen en een meisje met een boek, onderaan getekend Unter Weiss Bach.
Een lot van 2 Lladro Eskimo beeldjes, ‘Eskimo Riders’, modelnummer 5353 en ‘Eskimo Boy With Pet’, modelnummer 5238, beide zonder verpakking.
“O.L.V. Van Vlaanderen.” Gravure, genummerd 3/50 Gesigneerd buiten de plaat.
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,31 ct.
Een tafellamp, roze in de massa gekleurd, onderaan gesigneerd Val Saint Lambert met een kleine schilferschade onderaan.
“Boerentafereel met de verschijning van Christus.” Gravure, niet gesigneerd, vermoedelijk Jakob Smits.
‘Best Friend’, een Lladro beeld, modelnummer 07620 in originele verpakking.
“O.L.V. Beeldje van het Vleeshuis.” Gravure, genummerd 34/150 Gesigneerd buiten de plaat.
Een geslepen kristallen karaf met twee kleine likeurglaasjes, paars en rood in de massa.
Een massief eiken wiegje met kap uit de tweede helft van de 19e eeuw.
Een lampenvoet gesigneerd Val Saint Lambert, kleurloos en blauw in de massa gekleurd.
Een oud model pomp in metaal en glas aan een houten plank voor wandbevestiging.
Een paar kleurengravures. Jos Pas & Hervens (resp. genummerd 114/250 & 145/250) beide gesigneerd buiten de plaat.
Een halssnoer van donkere Tahitiparels met zilveren slot.
Een ronde constateur/duivenklok in koper met deksel en lederen sluiting.
“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
Een set van 8 wit metalen onderborden, Jean Couzon, met hun originele verpakking.
Een paar prenten. “Processie.” & “Boeren tafereel.”
Beukenhouten schildersezel.
Een eikenhouten armstoel met getorsde poten en bruine gobelin stof met florale motieven.
Een lotje van 4 stuks kristal bestaande uit 2 karafjes, een vaasje en een tafelbelletje.
Een lot van 11 boeken over schilders, Mercatorfonds, Hamlyn en Thames Hudson.
“Het voederen van de geit”. Een schilderij, olieverf op doek, onderaan gesigneerd en gedateerd 1931. Met sporen van restauratie.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met een Tahiti parel.