Veiling volledig: 600 loten.
Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig: 600 loten.
Tentoonstelling op vr. 17 & zat. 18 november van 10.00 tot 17.00
Een paar Chinees porselein gesculpteerde Fohondjes.
Een lot van 3 porseleinen beeldjes van engeltjes, ‘garniture florale’, waarvan 1 beschadigd.
Een paar boekensteunen in de vorm van gestileerde paardenhoofden in albast.
Een lot van 2 etsen en een gravure op papier met diverse taferelen.
Een lot van 17 geslepen glazen uit de jaren 50 met gouden randje, 11 grote en 6 kleine.
Een opvouwbare vintage brancard met aluminium frame en houten handvaten.
“Yuzhmash” Een vintage space-age nachtlamp. Gemaakt ter herinnering aan de eerste ruimtevlucht. Punt aan vleugel raket afgebroken.
Een gesculpeteerd eikenhouten kistje.
“Begijnhof te Antwerpen.” Ets, genummerd 95/100. Gesigneerd buiten de plaat.
Een 18 kt geelgouden trouwring.
Een milieu de table in verguld zamak in de stijl van art-nouveau.
“Venascle.” Litho, genummerd 5/60.
Een set van 3 Chinese blauw-witte vaasjes met florale handbeschilderde decoraties.
“Abstracte collage in twee delen.” Gemengde techniek op papier.
Een Japanse bronzen vaas met als decor een zittende man met rokend wierookvat.
Een set van 6 eikenhouten stoelen die dienen te geherstoffeerd worden.
Een zamakken beeld van een man met een wild paard op een houten sokkel.
Een set van 2 bronzen kandelaars, rijkelijk versierd met oa. guirlandes.
“Kosmisch abstract.” Gemengde techniek.
Een halssnoer bezet met kleine en grote parels van verschillende kleuren en met zilveren slot.
Een lot van 8 brons gesculpteerde beeldjes met divers erotisch thema.
“Abstract landschap.” Litho. Draagt handtekening buiten de plaat.
Een lotje van 2 Chinese snuff-bottles in been.
“Stilleven met flessen op roze achtergrond.” Kleine vlekschade.
Een lot van 3 Tibetaanse halssnoeren waarvan 2 om slechte geesten te verdrijven.
Een serveerwagentje met 2 deurtjes en geslepen glas, ca 1900.
Een set van 2 handbeschilderde Chinese bowls, beide op houten sokkeltje.
Een set van 4 Chinese kommetjes met een bloemdecor en opschriften, onderaan gemerkt.
‘De verleiding’, gemengde techniek op papier met grijze passepartout in vergulde kader.
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten in strikvorm met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een goudkleurige parel.
Een Chinese cloisonné vaas, groenkleurig met floraal decor, op houten sokkel. Deukje in zijde.
‘Monroe resting’, gemengde techniek op doek.
Een lot van 7 Imari borden.
“Damesportret.” Gemengde techniek op board.
Een lot van 15 hoofdzakelijk blauw-witte Chinese kommetjes en schaaltjes, hierbij toegevoegd een kommetje met restauratie gemerkt Meissen.
Een mahoniehouten armstoel in Louis-Philippestijl met gestoffeerde fluwelen zitting.
Een verguld bronzen beeld van een Thaise muzikante met snaarinstrument.
Een rode porseleinen Chinese theedoos met een goudkleurig decor van een kraanvogel.
“Abstract stilleven.” Olieverf op doek. Slijtage.
Een 18 kt geelgouden hanger bezet met bloemvormige gesculpteerde koraal en vier zirkonen.
Een tafellamp, ca. jaren 80 van de vorige eeuw met een beeldje van een paard vervaardigd uit been, messing en een rechthoekige ecru lampenkap.
“Collage met roze achtergrond.” Collage op papier. Lijst beschadigd.
Een vintage bureaulamp, model Goose, chrome en metaal met hamerslagverf afwerking. Duitse makelij.
Een industriële stijl kunststoffen hanglamp.
Een lot van 30 kristallen glazen van Val Saint Lambert, 23 wijnglazen en 7 champagnefluiten.
Een vierkante Chinese massief houten salontafel.
Een lot 2 sierstukken met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.
Een messingen schouwklok met maritiem thema zijnde een beeld van een jongen met visnet, vissen en peddels.
Een bronzen beeldje van een sloep met personages. Dogon, Mali.
Een geelgouden ring bezet met een halfedelsteen.
Een meerkleurig Chinees porseleinen vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
Een houten staf van een stamhoofd.
Een wit porseleinen Vieux-Bruxelles kom met vergulde randen en organisch decor. Bijgevoegd een antiek lusterware tasje met schade, en een wit porseleinen tasje met schotel en floraal decor versierd.
Een aardewerken cobra-stijl masker met bijgevoegd schaaltje.
Een antiek dienblad met geslepen spiegel en verzilverde rand, op leeuwenpootjes.
Een Mechelse massief eikenhouten tafel met gedraaide poten, inclusief 3 verlengstukken van 50 cm elks.
Een Chinese handbeschilderde terrine in 3 delen.
Een Chinees handbeschilderd dekselvaasje.
Een set van vier affiches van Rosina Wachtmeister.
Een 18 kt geelgouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een lot van 5 Afrikaanse jachtmachetes in lederen schede met diverse decoraties.
Een aardewerken vierkante cachepot.
Een Chinees porseleinen sierbord. Blauw-wit met floraal decor. Lichte barstlijn aan zijde.
“Abstract wezen.” Sculptuur, herstelde poot. Draagt handtekening achteraan.
“Fast affection bear”. Een beeld van keramiek. Gemerkt: Royal Boch een ontwerp van Rik Delrue.
Een massief eiken koffer met bol deksel en metalen beslag.
Een polychroom Chinees porseleinen vaas met floraal decor en tekst.
Een Chinees houten juwelenkastje met parerlmoer en koperen plaquettes versierd. In twee niveaus.
Een decoratief werk in de stijl van Rothko. Bijgevoegd een kader in de zelfde stijl.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met moissanite.
Een grote Chinese vaas met een decor van bloemen op een houten sokkeltje.
“Koets op de dijk”. Een schilderij, gemengde techniek op doek. Onderaan gesigneerd.
Een grote Chinese blauw-witte vaas met 5 figuren in het decor en zeepaardjes als oren.
“Bloeddonor”. Een litho op papier, gesigneerd en genummerd 40/50. Gedateerd 1988. Label verso met opschrift.
The Highland Gathering, aged 21 years, Special Reserve Scotch Whisky. In een Staffordshire porseleinen kruikje met etui.
Een set van 2 massief houten Chinese salontafeltjes.
Een bronzen beeldje van een baobab. Senegal.
Mami Wata. Een bronzen beeldje van een zeemeermin. Senegal of Ivoorkust.
“Droombeeld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 kt wit en geelgouden hanger bezet met een saffier van +- 0,40 ct.
Een bronzen beeld van een Geisha met snaarinstrument.
“Landschap met boerderij”. Een schilderij, olieverf op paneel. Bestaande uit 2 panelen met horizontale splitsing. Onderaan gesigneerd en gedateerd. Met schilferschade.
Een Chinese bronzen wierookbrander in de vorm van een olifant met pagode.
"Jezus sterft aan het kruis". Een foto op papier, naar het werk van Albert Servaes, 1919.
- Blair Athol Natural Cask Strength, aged 27 years Limited Edition. Bottled 2003
Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde panelen, 2 laden binnenin. 19e eeuws.
Een Art-nouveau vaas in glaspasta, Wilhelm Kralik & Sohne voor Loetz.
“Dame met hoed zittend op een bol”. Een beeld van keramiek. Gemonogrammeerd.
“Landschap met molen en hoeve”.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 0,50 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Een bronzen beeld van een samoerai.
“Stilleven met fruitschaal, bloemen en theekan”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een masker van gesculpteerd hout met vlechtwerk. Bamum, Kameroen.
“Huiskamerinterieur”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gemonogrammeerd. Verso opschrift.
Collectie Single Malt
aantal: 6 bt - 1 fles Highland Park Single Cask Mackillop’s Choise. Distilled 1988, Bottled 1999 - 1 fles Highland Park 12 years old - 1 fles Highland Park 16 years old - 1 fles Wilson & Morgan Barrel Selection Highland Park distilled 1990 - 1 fles Bowmore Enigma 12 years old (1 liter) - 1 fles Bowmore Cask Strength (1 liter)
Een grote eikenhouten kleerkast, 2 deurs met gesculpteerde elementen aan de panelen.
“Boeddha zittend op een lotustroon”. Een bronzen beeld. Onderaan gemerkt.
Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Fang, Gabon.
“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Een koppel Chinese bronzen vazen met vogels en bomen in het decor.
“Havenarbeiders”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een polychroom Chinese cloisonné wierookbrander met personages in het decor, olifantenhandvatten en een Fohond op het deksel. Eind 19e eeuws.
“Haven bij nacht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Opschrift verso.
Collectie Single Malt e.a.
aantal: 6 bt - 1 fles Glen Spey 21 years old, natural cask strength, distilled in 1989, bottled 2010 - 1 fles Aberlour A’Bunadh Cask strength, oloroso sherry butts - 1 fles Benromach Sassicaia Wood Finish, distilled 2002, bottled 2009 - 1 fles The Ileach, Peaty - 1 fles Chapter 11, Heavily Peated, Hand Made in England, distilled 2008, bottled 2011 - 1 fles Bunratty Irish Potcheen (aardewerken kruikje).
Een houten vitrinekast, 2 deurs boven en onderaan.
Een masker van gesculpteerd hout met sporen van beschildering. Bobo, Burkina-Faso.
Een paar dekselvazen van Chinees porselein met schouwspel voor Fu, Lu, Shou.
“Naaktportret”. Een lot van 2 tekeningen op papier. Onderaan gesigneerd EM Foubert ‘80.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct. en drie in markies geslepen robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een masker van gesculpteerd hout met resten van polychrome. Baoule, Ivoorkust.
Twee offsetprints, de Reichstag ingepakt door Christo met in één van de kaders een stuk van de originele doek waarmee deze ingepakt was.
Een klein model koersfiets, maat 46 van het merk Zannata, team pro replica.
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
Collectie Single Malt & Blended
aantal: 3 st- Knockando aged 18 years. Distillled 1989. Presenteerkoffertje met twee drams.- Highland Park aged 12 years- Old St. Andrews 10 years old, gepresenteerd in een plastic vaatje.
Een set van 2 oude Chinees houten bureautjes, elk met 2 laden.
Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Bembe, DRC.
Een Frans porseleinen jardinière met floraal decor en drakenkoppen. 1 stukje van drakenoor manco.
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een amethist.
Een masker met zwart patina. Mali.
“Abstract”. Een schilderij, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
Een verguld brons Cartelklokje. Frans in neorococo stijl, medio 1880, binnenin gemerkt Japy. Met documentatie.
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
Collectie Single Malt & Blended
aantal: 6 bt - Glen Drummond Finest Pure , 8 years old- Dewar’s Aberfeldy Aged 12 Years- Glen Elgin Pure Highland Malt, 12 years old, White Horse Distillers Ltd- Compass Box, The Peat Monster, Blended Malt Scotch Whisky- Johnny Walker Blue Label- Glenlossie, Aged 10 Years
Een polychrome vitrinekast in Rococo stijl met gebombeerd geslepen glas.
Een polychroom vogelmasker. Ivoorkust.
Een bronzen beeld voorstellend een oosterse dame aan de waterput. Achteraan genummerd ‘3132’.
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
Een 18 kt roze gouden ketting met hanger en met bijpassende ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en amethist en maansteen.
Een polychroom masker. Afrikaans werk.
“Panello Ceramica”. Een keramisch tablet met gesculpteerd figuur. Gesigneerd.
Een grote Interbellum smeedijzeren luchter met geornamenteerd melkglazen platen, coupes en 8 lichtpunten.
Een Perzisch handgeknoopte loper.
Collectie Single Malt
aantal: 6 bt - James Macarthur’s Fine Malt Selection, Glenlossie Cask Strength, Aged 12 years- James Macarthur’s Fine Malt Selection, Dufftown Cask Strength, Aged 13 years- James Macarthur’s Fine Malt Selection, Caol Ila Cask Strength, Aged 12 years- Glenfiddich Special Reserve, aged 12 years- Fettercairn, aged 12 years- Provenance Summer Distillation, Highland Park, Over 10 Years old
“Monti 300”. Een vintage houten mid-century design highboard. Bestaande uit bovenaan vitrine met 2 verdiepen en 2 glazen schuiframen, open tussenschap en onderaan kast met 2 schuifdeuren . Model Monti, door František Jirák voor TATRA.
Een polychroom houten masker. Gabon.
Een paar vuurbokken van smeedijzer en verguld brons. Lodewijk XV-stijl, XIXde eeuw.
Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
Een 18 kt hanger met drie cirkels in drie kleuren goud, bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,77 ct.
Een gebeeldhouwd houten masker. Tchokwe.
“Shell Chair”. Een set van 2 vintage Mid-Century design kuipstoelen uit fiberglass met gestoffeerde zitting en houten poten. Slijtage sporen aan de bekleding.
Een lot van 4 vintage design stoelen met gestoffeerde zitting. Door Antonín Šuman voor TON (Thonet Tsjechië).
Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
Collectie Single Malt
aantal: 6 bt - 1 fles Bowmore Islay Cask Strength (1 liter) - 1 fles Cadenhead’s Authentic Collection 1986 West Highland Cask Strength - 1 fles GlenGrant 10 years old - 1 fles Scapa Orcadian Single malt 12 years old - 1 fles Wilson & Morgan Barrel Selection Highland Park 15 years old - 1 fles Glen Deveron 10 years old.
Een vintage houten Mid-Century design salontafel met zwart glazen blad. Ontwerp door Jiri Jiroutek voor interier Praha.
Een gebeeldhouwde houten lepel. Waarschijnlijk Kongo.
Een lot van drie majolica kandelaars met vergulde versieringen.
Een lot van 2 zijde Perzisch handgeknoopte tapijten.
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Een houten helmmasker getooid met twee kleine hoofden. Mogelijk Kameroen.
“Lollipop”. Een lot van 4 vintage Mid-Century design stoelen met plywood rug en gestoffeerde zitting. Model Lollipop, ontwerp door František Jirák voor TATRA.
Een vintage Engels industriële spotlamp. Gemerkt aan de voet.
Een groot Perzisch handgeknoopt tapijt.
Collectie Single Malt & Blended
aantal: 6 bt - 1 fles Pure Malt Product of Nikka (Japan) (1/2 liter) - 1 fles Johnny Walker Black Label 12 years old - 1 fles Johnny Walker Blenders’ Batch Red Rye Finish - 1 fles Johnny Walker Green Label 15 years old - 1 fles Ainslie’s Royal Edinburgh Choise - 1 fles Auchentoshan Triple Distilled.
Een vintage Mid-Century klaptafeltje met draaibaar tafelblad, 1 lade met legrekje onderaan. Brussel Expo’58 design.
Een polychroom antropomorf decoratiestuk. Mali.
Een massieve eikenhouten secretaire met ingelegde ster op het frontpaneel. Onderaan 2 grote laden en binnenin 8 kleine, waarvan 2 manco.
Een lot van 2 Perzisch handgeknoopte tapijten.
Een 18 kt witgouden vier rijen ketting met hartvormige hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,16 ct.
Een houten masker. Gabon.
Een notenhouten Friese staartklok versierd met geschilderd landschap en met vergulde engeltjes met wereldbol. Mooie gedetailleerde replica.
“Vrouwelijk Naakt”. Een massief houten gesculpteerd beeld, onderaan gesigneerd en gedateerd ‘78.
Een Perzisch handgeknoopt loper.
Collectie Single Malt
aantal: 6 bt - 1 fles Talisker 18 years old - 1 fles Talisker 10 years old - 1 fles New Zealand Whisky Collection 1987 - 1 fles Glenkinchie 10 years old - 1 fles Fine Old Glenlowyn Pure Malt aged five years - 1 fles MacDonald’s Glencoe 100% Malt 8 years old
“Spider Table”. Een gebeitst eikenhouten Art Deco koffietafel. Model H-259 ontworpen door Jindřich Halabala voor UP Závody. (Queen’s Gambit schaaktafel, Netflix).
Een fetisjbeeld met spijkers. Kongo.
Een tafellamp in Tiffanystijl met een voet voorstellend een boomstam met wortels en een florale kap.
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
Een 18 kt witgouden bloemenvormige ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,25 ct.
Een perzikvormige zalfdoos van Chinees porselein naar famille-noire voorbeeld. Onderaan gemerkt.
Een set van 2 miniatuurtjes in een benen lijstje.
Een lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.
“De Vrouw van alle volkeren”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd. Met certificaat.
Een oude hutkoffer in hout en leder, zwarte metalen details.
Een vintage houten Mid-Century design salontafel met ovalen blad. Ontwerp door Karel Vycital voor Drevotvar Jablonné.
“Science et Travail.” Zamakken sculptuur op houten sokkel.
Een bronzen groep muzikanten. Senegal.
“Parijs”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
Een 18 kt witgouden spiraalvormige hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Een houten beeld van een vrouw. Kongo.
“Berglandschap met kastelen”. Een borduurwerk op doek, op paneel.
Een Chinees aardewerken tuinstoel met decor van bamboe, lotussen en bloesems.
“Onze-Lieve-Vrouw van Altijddurende Bijstand”. Een print papier.
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een aquamarijn.
Een houten Art Deco sideboard vitrinekast, 2 verdiep met 2 glazen schuiframen.
Vier diverse houten beeldjes. Kongo.
Een eikenhouten schildersezel in rustieke uitvoering.
Een moderne schildersezel in beukenhout.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,30 ct.
Een houten beeld van een hurkend personage. Afrikaans werk.
“Maskers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een houten gesculpteerd Boeddhabeeld.
“Een geschiedenis van Kongo, met Mobutu, Mgr Monsengwo en vele anderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
Een 18 kt witgouden ring bezet met solitair van +- 0,55 ct. ESI1.
Een vintage houten Mid-Century design salontafel met plywood poten. Ontwerp door Ludvik Volak.
Een houten beeld van een knielende vrouw. Kongo.
“Muzikanten”. Een paar brons gesculpteerd beeldjes van een vioolspeelster en fluitspeler, op marmeren voet. Naar Fonderia Lancini.
“Een Afrikaanse markt”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
Een halssnoer van zoetwaterparels met magneetsluiting.
Een houten beeld van een zittende vrouw. Kongo.
“Ezel”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
Een vintage grijs emaille bureaulamp. Gemerkt Philips, met Helioflux lamp.
“Waterlandschap”. Aquarel. Gesigneerd.
Een halssnoer van vijf rijen staal met hanger en bijpassende oorbellen van staal bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van, +- 0,30 ct. In originele doos.
Een grote Chinese massief houten salontafel.
Een manbetu snaarinstrument. Kongo.
Een houten schouwklok, gemerkt Junghans.
“Heidezicht met wegel”. Een schilderij, olieverf op doek.
Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een geel geschilderd beeld van een vrouw. West-Afrika.
“Dorpszicht met brug en personage.” Olieverf op paneel. Vermoedelijk 19de eeuws. Ouderdomsschade.
Een lot van 3 geslepen kristal parfumset, bestaande uit juwelen dekselpotje, pompflacon en parfumfles met dop. Gelabeled Val Saint Lambert.
“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en onyx.
Een massief eikenhouten keukentafel met 4 laden. Op gesculpteerde voet.
“Man en vrouw”. Een paar beelden van terracotta.
Een Chinees juwelenkistje van hout met jade inleg en bronzen elementen.
“Armee Belge”. Een lot van 4 kleurgravures op papier, door H. Hendrickx naar Simoneau.
Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,08 ct.
Een helmmasker met leder, vacht en parels versierd. Bakuba, Kongo.
Een affiche met vermoedelijk een figuur in potlood door Fred Bervoets.
Een gesculpteerd eikenhouten beeld van een dame, gesigneerd Rutger Rosier en gedateerd 1909.
“Zeilboten in de branding.” Ets genummerd 14/30 binnen en buiten de plaat gesigneerd. Met provenance detaillering achteraan.
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
Een Oosters houten opiumtafeltje met glazen blad en gesculpteerd floraal decor. Bijbehorend 4 krukjes in kwartvorm. Medio 1970.
Een geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
Een houten beeld van een knielende vrouw. West-Afrikaans werk.
“Abstracte olifant.” Decoratief werk op doek.
Een 18 kt witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,61 ct. FVS1 en diamant baguetten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,43 ct.
Een aardewerken Moseka kandelaar. Kongo.
Een houtskooltekening op papier van een meisjeshoofd, getekend Rémy De Pillecijn en gedateerd 14-03-1963.
Een geslepen Boheems kristallen vaas, rood in de massa.
“Stilleven met druiven en sinaasappel”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1981.
Een polychroom Japans porseleinen Satsuma theeservies, 24-delig, bestaande uit 10 kopjes en schoteltjes, theepot, melkkan, suikerpot en dienblad. Eind 19e eeuws.
Een muisgrijze, gestoffeerde chaise longue. Gemerkt “Scapa”.
Een paar aardewerken rode en grijze balusters.
Een vruchtbaarheidsboom. Kongo.
“Scheldedijk”. Olieverf op board. Gesigneerd en gedateerd 1961.
Een 18 kt één wit en één geelgouden ketting met hanger bezet met briljanten en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een set van 2 Chinese penseelkokers gemonteerd als lampen, het lampengedeelte kan verwijderd worden.
“Een paar barokke interieurs”. Pastel. Gesigneerd.
Een viool met koffer ter restauratie, binnenin draagt deze een etiket waarop vermeld Antonio Stradivarius. Slijtage.
Een gebeeldhouwd houten masker. Afrikaans werk.
Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes en bijgevoegd wandtapijtje.
Een 19e eeuwse massief eikenhouten koffer met gesculpteerde details.
Een paar porseleinen schotels, verguld met romantisch tafereel. Onderaan gemerkt.
Een lot van 3 opaalglazen vazen, handbeschilderd met floraal tafereel, waarvan 1 Victoriaans rooskleurig met kristallen hangers versierd.
Een polychroom houten masker. West-Afrika.
Een paar 14 kt geelgouden manchetknopen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct. en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
Een lot van 2 staande lampen met koperen voet, vervaardigd uit heften van tapkranen.
Een pijpenhouder in hout en koper voor 3 pijpen met lange steel, inbegrepen 3 pijpaarden pijpen waarvan 1 waar een stukje is afgebroken.
Een set van 2 oud Chinese borden met florale motieven.
‘Figuur Boer’, een litho in houten kader onderaan gesigneerd Van Damme.
“Aquarelle Chinoise”. Een aquarel op papier met Oosters tafereel.
Een rechthoekig, donkerbruin gebeitste salontafel met bamboe tablet en onderplaat.
Een antieke wandtelefoon, Bell Telephone, Anvers, Belgique in hout, bakeliet en metaal. Ca 1900.
Een lot Limoges porselein, bestaande uit een inktpotje, een borsteldoosje en een olielamp met koperen wiekhouder, onderaan gemerkt. Bijgevoegd een porseleinen olielamp met koperen wiekhouder. Verguld decor met floraal taferelen.
Wanddecoratie in multiplex met verhoogde elementen in hout. Achteraan genummerd.
Een veelkleurige armband van email. Met origineel tasje.
“Atlas van Fouquet”, boek met “103 afbeeldingen van de wyd-vermaarde koopstad Amsterdam, alle naar het leven Getekend”, gravures.
“Naaktportret”. Een litho op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd, genummerd 8/25 en gedateerd ‘73.
Een lot van 4 vintage werktuigen, bestaande uit een scheepskompas, een lantaarn in zwart metalen omkasting, een houten handweegschaal en een grijptang.
Een set van 6 borden met de voorstelling van Napoleon, Boch La Louvière.
Een moderne hanglamp met vintage look, 3 lichtpunten en 5 meerkleurig rood, wit, zwart glazen coupes, waarvan 2 reserve.
Een gefineerd houten secretaire met gebombeerde laden. 2 laden binnenin.
Een antieke wandtelefoon, Bell Telephone, Anvers, Belgique in hout, bakeliet en metaal. Ca 1900.
Een houten Buddha beeld op sokkel, beide getekend.
Een bronzen kandelaar, genre Ashanti. Senegal.
Een 18 kt geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en een robijn +- 0,20 ct.
Een set van 4 borden met verschillende volkse scénes, Boch Keramis, nrs. 5-6-9-10.
“Zoutleeuw”. Een schilderij, olieverf op doek.
Een set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
Een vliegenmepper van hout met runderhaar. Kongo.
Een Perzisch handgeknoopt tapijt.
Een lot van 3 Louis XV stijl armstoelen met oudroze florale motieven.
Een lot van HO-spoor wagons en toebehoren, 6 Märklin, 5 Lima, 3 Roco, 1 Jouef, 2 vrachtwagens en Merten figuurtjes.
Een bord van veelkleurig porselein met een famille rose decor van pioenen met vergulde details. Symbolen onderaan de vleugel.
Een vierhoekige spiegel in Art Deco stijl.
Een halssnoer van zoetwaterparels en spinel met zilveren slot.
Een set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.
“Gentse suite”. Een gravure op papier, buiten de kader gesigneerd en genummerd 10/25.
Een grote schotel in geglazuurd aardewerk.
“Kathedraal van Antwerpen.” Gravure, genummerd 35/50, en gesigneerd buiten de plaat.
Een Perzisch handgeknoopte loper.
Een salontafel met cannage en glazen blad op gesculpteerde klauwpoten.
Een Art-Deco schouwklok in marmer met 2 zamakken herten, een marmerdeel ontbreekt en kleine schilferschade bovenaan.
Een set van twee wandkandelaars in smeedijzer in de vorm van een met bloemen versierde lier.
“Havenmeisje”. Gravure. Geisgneerd buiten de plaat.
Een 18 kt geelgouden horloge met lederen polsband.
Een herdenkingsstuk uit Verdun, 1ste wereldoorlog in de vorm van een grote kogel met een wapenschild.
Een spiegel in uitbundig versierde vergulde kader.
Een terracotta beeld van een meisje, getekend P. Sersté.
“De papieren hoed”. Litho. Gesigneerd en genummerd 21/80.
Een zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
Een set van 4 eikenhouten stoelen met gestoffeerde zitting en Chippendale voeten. 2 armstoelen, 2 standaard.
Een grote kleurloze glazen vaas.
Een lot van 3 Perzisch handgeknoopt tapijtjes.
‘Dorpszicht met donkere wolken’, een gravure buiten de plaat getekend Karel de Posson.
Een 18 kt geelgouden horloge met gedragen geel lederen polsband.