#555SwarovskiEen eekhoorn op zwart voetstukje, een bloemstukje op rond spiegeltje en een zwaantje (logo) van geslepen kristal op een klein zuiltje. De eerste twee ter gelegenheid van het resp. 10- en 15-jarige jubileum van de Swarovski Collectors Society.
#245Een notenhouten bijzettafeltje met één lade. Engeland, XIXde eeuw.
#479“Zuiders landschap”. Olieverf. Niet ingelijst.
#175Een serie van zes sobere eikenhouten stoelen.
#6Een ovaal bijzettafeltje van roodgepatineerd hout.
#729Een ovale spiegel in verguld houten lijst in Lodewijk XV-stijl.
#792Een lot van 33 filmaffiches, waarvan drie ingekaderd.
#717Twee bustes van ivoor. Congo, eerste helft XXste eeuw.
Deux bustes en ivoire sculpté. Congo, première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 160 -
#264Een rechthoekige spiegel in vergulde Régencelijst.
#706Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Carpette d’Orient en laine. Nouée main.No longer availableDim. 153 x 103 cmEstimate: € 50 / 80