#186
Een eikenhouten tweedeursgarderobe met bolpoten. Omstreeks 1800.
#54
Kom in blauw gekleurd kristal met geometrische figuren in de basis.
#775
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
#702Beloutj
Een handgeknoopt wollen karpet.
#682
Een handgeknoopt Kaukazekarpet.
#583
#240
Une paire de boucles d’oreilles spirales en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,72 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 700 / 800 -
#365Val St. Lambert
Een vaas en een kokervaas van geslepen kristal, respectievelijk groen en mauve gekleurd in de massa. Beide gemerkt.
#833
Een lot van vijf verschillende miniatuurvaasjes van Imariporselein.
#907
Een messingen bel met wandbevestiging.
#83
Aardewerken pot met jachtscène uit de oudheid.
#192Johann Joseph HartmannPeriod: 1753 - 1830
“Zicht op het Sint-Pieterseiland in het meer van Bienne”. Gouache op papier. Met onderschrift ‘Peint par Hartmann à Bienne 1791.
”Vue sur l'île Saint-Pierre, lac de Bienne”. Gouache sur papier. Ecriture en dessous: ‘Peint par Hartmann à Bienne 1791’.No longer availableDim. 28 x 42 cmEstimate: € 750 / 850