#418Christofle
Un service à café et thé en métal argenté. Sur plateau Wiskemann.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#667
Twee jardinières van meerkleurig, niet-geglazuurd aardewerk.
#243Delvaux
Een blauwe lederen handtas met stofzak.
#676
Een Japanse paravent met diverse personages bestaande uit zes panelen.
#663
Een bureau plat met notenhoutfineer in Chippendalestijl met vijf laden.
#440
Een lang parelhalsnoer met zoetwaterparels.
#344Swarovski
”Petit Pierrot” & “ Ecureuil”. Deux statues en cristal taillé. Dans étuis d’origine.No longer availableEstimate: € 25/40 -
#290
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants baguettes ayant un poids total de ± 1 ct et une topaze London blue de ± 1,25 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 1500/1600 -
#287
Een partij van vijf hoedenvormen.
Un lot de cinq formes à chapeau.No longer availableEstimate: € 100/140 -
#624
“Hoeve bij Loosdrecht”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening. Kleine beschadiging.
”Fermette à Loosdrecht”. Huile sur toile. Porte une signature. Petit dégât.No longer availableDim. 58 x 79 cmEstimate: € 500/700 -
#407
Een bronzen schotel met een reliëf van een buffel.
Un plat en bronze à décor de buffle.No longer availableDim. Ø 21 cmEstimate: € 35/45 -
#806
Een handgeknoopte wollen Mori-loper.
Un couloir Mori en laine noué main.No longer availableDim. 305 x 80 cmEstimate: € 30/50