#21
Un encrier en faïence polychrome représentant Louis XIV. Sans récipients.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 100/120 -
#813Murano
Een vaas van groen en rood Italiaans glaspasta met bloemenvormen in het decor.
#828
Een paar koperen Louis-Philippe kandelaars.
#705
Vijf siervaasjes van terracotta. Filipijns werk.
#674Jozef Mous
“Natiepaarden.” Een paar inkttekeningen op papier. Gesigneerd.
”Chevaux des Nations”. Une paire de dessins, encre sur papier. Signé.No longer availableDim. ± 27,5 x 36 cmEstimate: € 100/150 -
#151
Een paar rituele beeldjes behorend tot een altaar voor Mami Wata. Gepolychromeerd hout. Ewe (Togo).
Une paire de statues de rituel pour autel Mami Wata. Bois polychrome. Ewe, Togo.No longer availableDim. H. 25,5 cmEstimate: € 200/220 -
#794
Twee Japanse églomisés met erotische scènes. Gesigneerd.
#751
Een Oosterse juwelendoos in hout met koperbeslag.
#128
“Hermes”. Een lampenvoet van zamak naar een werk van Giambologna.
#755
#363
#181
Een hoofd van terra cotta. Nok (Nigeria).
Une tête en terre-cuite. Nok, Niger.No longer availableDim. H. 19 cmEstimate: € 550/650