Other lots in this auction
-
#636Marlotte
Een lot van drie stuks aardewerk met groen kobaltdecor. Gemerkt.
Lot de trois pièces en faïence à décor vert cobalt. marqué.No longer availableDim. h: 3, 13 & 14 cmEstimate: € 25 / 40 -
#213
“Bacchanaal met Bacchus, Bacchanten en saters”. Grote groep van veelkleurig porselein. Napels, onderaan gemerkt met de gekroonde N.
Bacchanale avec Bacchus, Bacchantes et Satyres. Grand groupe de porcelaine multicolore. Naples, marqué en bas du N couronné.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 300 / 400 -
#131
“L’accident”. Een bronzen beeld van een vrouw met hoge hakken en een jurk.
"L'accident". Une statue en bronze d'une femme portant des talons hauts et une robe.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 450 / 500 -
#482
Een regulateur in houten kast met geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Met slinger en gewicht.
Un régulateur dans une gaine en bois avec cadran émaillé à chiffres romains. Avec pendule et poids.No longer availableDim. 130 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#666
Een fraaie metalen ‘Brum’ trapauto.
Une belle voiture à pédales 'Brum' en métal.No longer availableDim. 60 x 90 x 44 cmEstimate: € 200 / 240 -
#55
Een paar dekselvaasjes in Lodewijk XV-stijl met decor van personages in landschappen. Blauw en wit aardewerk, gemerkt onderaan.
Une paire de vases à couvercle de style Louis XV à décor de personnages dans des paysages. Faïence bleue et blanche, marquée en bas.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#479
Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#236
Een eikenhouten wandtafel. Omstreeks 1900.
Une table murale en chêne. Vers 1900.No longer availableDim. 61 x 134 x 59 cmEstimate: € 80 / 120 -
#82Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Hoeves nabij een bruggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Fermes près d'un pont". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 99 cmEstimate: € 100 / 120 -
#575
Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl. Bekleding te vervangen.
Fauteuil sculpté de style Louis XVI. Couverture à remplacer.No longer availableDim. H:85 cmEstimate: € 50 / 70 -
#189
Een grote wandspiegel in verguld houten lijst.
Un grand miroir mural dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. 160 x 65 cmEstimate: € 200 / 240 -
#499
Een staande klok in notenhouten kast en met handgeschilderde wijzerplaat. Nottingham, eind XVIIIe eeuw.
Une horloge grand-père dans une gaine en noyer et avec un cadran peint à la main. Nottingham, fin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 211 cmEstimate: € 200 / 240