Veiling volledig – 700 loten.
Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig – 700 loten.
Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.
Een uil van meerkleurig Muranoglas.
Een reeks van zes antieke gravures met beeltenissen van apostelen. Naar Antoon Van Dyck
Een lot van vier XIXe eeuwse maatbekers met tinnen klep, waarbij drie van aardewerk en één van tin.
“Madonna met kind”. Een studie, potlood en pastel op papier. Gesigneerd.
“Mutters Liebste”. Een meerkleurig biscuit beeldje uit de reeks van M.I. Hummel. Genummerd 112.
Een Engelse hangvitrine.
“Vrouw met bloemen”. Een meerkleurig aardewerken beeldje. Oostenrijks werk. Omstreeks 1900.
Een messingen inktstel met barokke versieringen. Bijgevoegd een kamerbel met beeltenis van Napoleon. H: 16 cm.
“Rust”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/30 buiten de plaat. Atelier Albert de Vree.
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljantjes en robijntjes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
“De Ganzenvanger”. Groepje van monochroom wit porselein. Onderaan gemerkt.
“Twee jonge dames”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur. Periode art nouveau in kader uit de tijd.
Een kleine koperen samovar, versierd met messingen leeuwenkoppen met ringen.
“Veenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bacchus”. Een beeldje van Belgisch porselein. Onderaan gemerkt.
Architectenstoel. Gemerkt Ahrend Cirkel en gedateerd 6 juli 1961.
Een messingen klokje met perpetuümmechanisme onder stolp.
Een gietijzeren voetstoof met schakelmotief. XIXde eeuw.
“Kathedraal ) Hoek stadhuis - Antwerpen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 62/100 buiten de plaat.
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens 3 saffier baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en twee parels.
“Galopperende paarden”. Een meerkleurig kunststoffen groep. Gesigneerd. Op houten voetstuk.
Een lot postzegels in twee albums. Voornamelijk Europa. Bijgevoegd een sigarenbandjes verzamelalbum.
Een aardwerken dekselvaas, het deksel getooid met een kat en een bloemenvaasje, beide met meerkleurige Delftse decors. Onderaan gemerkt.
Vier etsen, allen gesigneerd en genummerd buiten de plaat:- “Aan ‘t Pladderkot” 69/100. (18,5 x 15 cm)- “Toevlucht” 11/100. (19 x 12,5 cm)- “Oprit”. 23/100 (26,5 x 18,5 cm)- “Bruno’s woning”. (26,5 x 18,5 cm)
Een klokkenstaandertje van veelkleurig porselein en verguld metaal. Voorzien van een ronde wekker. Gemerkt en “Style Limoges”. Haarscheurtjes in het deksel.
Een witgepatineerd kunststoffen siervaas, gedragen door een engeltje. Op bijpassende zuil, versierd met bloemenguirlande en strikken. Gemerkt.
Twee verschillende coupes, waarbij één in blauw en één in rood geslepen kristal.
Een oude legerkijker van deels met leder bekleed messing. In verweerd lederen etui. Begin XXste eeuw.
Een paar landschapjes, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Een 18 K geelgouden ring bezet met een diamant oude slijp van +- 0,15 ct en fijne pareltjes.
Een samovar van gedreven koper en een theepotje met filter. Gemerkt “Garanti Semaverleri”.
“Mozart’s bruid”. Een handgeschilderde miniatuur.
Een porseleinen theepot met meerkleurig bloemen. Onderaan gemerkt.
Een lot van drie kleine aquarelletjes op papier. Omstreeks 1900.
“Ondeugend meisje op een stoel”. Polychroom bronzen beeldje.
Een fraaie zuil van grijsgeaderd marmer.
Een schouwklokje met ingelegde en gefineerde houten kast.
Een lot Zuid-Europees aardewerk, bestaande uit drie wijnkruikjes, een grote kruik en een schenkkan, een klein kruikje en uitgewerkte sierkan.
“Zorgen voor het kind”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd.
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met telkens één parel.
Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad.
“Pastorale”. Een handgeschilderd miniatuur naar Boucher.
Een geslepen kleurloos kristallen karaf.
Een paar heidelandschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Een paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en genummerd.
Een sobere grenenhouten bidstoel.
“De paardenmenner”. Een beeld van kunstbrons naar “Les chevaux de Marly” van Coustou.
Een houten art deco schouwpendule met messingen wijzerplaat. Met slinger, zonder sleuteltje.
“Petite ferme walonne”. Olieverfstudie op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1930.
Een 18 K witgouden ring bezet met twee briljantjes en een parel.
Twee pijpenkoppen een met een gesculpteerd paard en een hond en een met een gesculpteerd hoofd.
“Zeilbootjes nabij de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Twee ovale coupes van blauw gedubbeld en geslepen kristal.
Een reeks van vier handgeschilderde officiers in profiel. Olieverf op paneel.
Een paar dekselvaasjes in Lodewijk XV-stijl met decor van personages in landschappen. Blauw en wit aardewerk, gemerkt onderaan.
Een gefineerd toilettafeltje met een spiegel onder het blad en met een lade. Eén biesje aan de zijkant beschadigd.
Een oude hoge hoed.
Een art deco schouwpendule in houten kast. Werkende staat, met slinger, zonder sleutel.
Een Léon Ledru vaasje van blauw kristal, bekleed met opengewerkt verkoperd oplegwerk met voorstellingen van vogels en bloemen. Gemerkt VSL in de galvanoplastie. Haarscheur in het glas binnenin.
Een lange parelhalssnoer met 18 K witgouden slot bezet met een diamant van +- 0,10 ct.
Een opgezette roofvogel.
“Een winters landschap in de ochtend”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een aardewerken vaas in de stijl van Iznik met een polychroom decor van bladeren en bloemen. Randslijtage.
Een ronde spiegel versierd met bloemen en een strik in de kuif.
Een barok kruisbeeld van palmhout (armen hersteld), op een gepolychromeerde Lodewijk XIV-voet. Het kruis vervangen door een rudimentair exemplaar. We voegen er een kruis van zwart perenhout met plaatzilveren Christus en Lam Gods aan toe.
Een zwartgelakt houten violontafeltje met kantelbaar blad, versierd met handgeschilderd bloemendecor.
Een aardewerken dekselvaas met decor van herten. Op voet.
Een fotokader met Sterling zilveren lijst.
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Een twee rijen parelarmband met 18 K witgouden slot bezet met vier briljanten en een parel.
Een opgezette fazant.
“Windsor Castle”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Thomas Creswick.
Een paar Medici-vazen van Brussels porselein. XIXe eeuw.
“Havenzicht”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Drie kleine vazen van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt, behalve de vierkante.
Een aardewerken amfoor in smeedijzeren staander.
Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Drie borden van blauw en wit Hollands aardewerk. XIXe eeuw.
“Zeilschepen op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,53 ct.
Een bordje van blauw en wit porselein met een decor van insecten, bloemen en swastika’s. China, tijdperk Jiaqing. Achteraan gemerkt.
“Hoeves nabij een bruggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een rechthoekig schoteltje van blauw en wit Chinees porselein. Decor van bloeiende takken, accoladerand. Tijdperk Qinglong.
“Tot leniging van nooden”. Gemengde techniek op papier. gesigneerd en gedateerd 1939.
Een fluitvaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, gesigneerd Kopec en genummerd. Met label.
Een bijzettafeltje in de stijl van Boulle met één lade en versierd met verguld bronsbeslag.
Een paar gegoten wandkandelaars naar barok voorbeeld.
Vijf diverse borden van blauw en wit Chinees porselein. Verschillende tuindecors sommige met vogels. XVIIIde eeuw. Eén met haarbarst, een tweetal kleine randschilfers.
“Vissersboot op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,89 ct.
Een crossover tas van donkerbruin leder.
Een vaas op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels wijnrood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Een Russisch orthodox reisicoon/ triptiekje van verzilverd messing en met email.
“Hoeves bij de rivier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Coupe op voetstuk van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd en versierd met een vergulde fries. Onderaan gemerkt.
Een zevenladenkastje met de twee deurtjes, versierd met inlegwerk. Eén trekker afgebroken.
Een schouwpendule van arduin en marmer met eenvoudig gebeiteld en verguld decor. Omstreeks 1900.
“Twee Reigers”. Een grote groep in Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamanten baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 3,50 ct. (twee kleine steentjes ontbreken).
Een zilverkleurig lederen Mahina handtas. Datacode MB1408.
Een lithografie uit de reeks “La divine comedie”. Gesigneerd buiten de plaat.
Een meisjesbuste van wit composiet.
“Vissersboten op het strand”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Twee vazen van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd en versierd met een vergulde fries. Onderaan gemerkt. De grootste gemonteerd als lamp.
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
“Three sisters”. Een groep in Spaans porselein. Gemerkt.
Een schouwpendule in verguld metaal getooid met een sater met cimbalen. met een gepatineerde bronzen neushoorn, compleet met sleutel. Naar rococovoorbeeld.
“Hoeves bij de plas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,19 ct.
Een handtas van rood leder, model ‘Mémoire’. Met certificaat.
“Winters zicht op de molen van Latem”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Een vaas op voet van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
“Portret van Edward VI”. Olieverf op paneel. Te restaureren. Naar de XVIe eeuw.
Een paar conische vazen met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa lichtblauw gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
Een paar gepolychromeerd gietijzeren bijzettafeltjes in Art Nouveau-stijl.
Een paar verzilverd metalen kandelaars met vijf lichtpunten in de vorm van bloemen.
Een bierpul met tinnen deksel van Brussels aardewerk, omstreeks 1820. Bijgevoegd een Brusselse buikkan, XVIIIe eeuws, fabric. Monbaerts.
“Oude hoeve te Ranst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring en geelgouden haakjes bezet met een centrale briljant van +- 0,48 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Een art deco bronzen vrouwenprofiel op een marmeren sokkel. Schade aan het patina.
“Boten op het kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een wit marmeren vrouwenbuste op groen marmeren voetstuk.
“Hoeve te Vlassenbroek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vis”. Een beeld van blauwe hardsteen.
Een paar elektrisch verstelbare en oplaadbare relaxzetels van beige leder.
Twee oude sabels.
“Go-go-danseres”. Een bronzen beeld. Italiaans werk, jaren ‘70.
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vlaams Kruis”. Een broche van zilveren bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
“L’accident”. Een bronzen beeld van een vrouw met hoge hakken en een jurk.
“Melkmeisje bij haar kudde”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Albert Klomp, wellicht een navolger. Restant van handtekening. Omstreeks 1800.
Een vaas van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt en ‘P.U.’ (Pièce unique).
“Herderin met dieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd ‘A. Schenck’.
“Vogeltje”. Een beeld van blauwe hardsteen.
Een eikenhouten meubel in Louis-Philippestijl met vier paneeldeuren en een lade en doucine.
Een driedelig schouwgarnituur van verguld brons en arduin, bestaande uit een pendule, versierd met engeltjes en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Eind XIXe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.
Een designvaas van blauw gedubbeld kristal, gedragen door een kleurloze hand. Model ‘Hera’, ontwerp van Alain Thiry. Beperkte serie van 100 exemplaren. gemerkt.
“Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden ring bezet met een diamant oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Een fraaie schouwpendule van cloisonné op messing, bovenaan versierd met een siervaas. In werkende staat en met slinger en sleutel.
“Allegorie op de wetenschap en de kunsten”. Olieverf op doek. Hollandse school, XVIIe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
Een handtas van zwart Suhalileder. Model ‘Radieux’. Datacode TH 4038. Met slotjes en twee sleuteltjes.
“Herbergscène”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw, herdoekt.
Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label. Randschade aan de achterkant.
Een eikenhouten tweedeursmeubel met sober versierde deuren. XIXe eeuw.
Een leeuwin van gepatineerd brons op voetstuk van marmer en arduin. Tijdperk art deco.
Een handtas van wit leder. In stofhoes. Gebruikssporen.
“Geanimeerd dorpsplein”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en een parel. Eind 19de eeuw.
“Ruïne”. Een marmeren beeld met Ionische zuiltjes.
“Straatzicht met kar”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Engel”. Een gepatineerd bronzen beeld naar het werk van Mathurin Moreau op arduinen sokkel.
“Varkens in de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd. En met door de kunstenaar gesigneerd begeleidend boek.
“Zittende slavenmeisje met ontblote borsten”. Een meerkleurig gepatineerde zamak groep. Postume geut door Jean Blot. Gesigneerd.
Een Hollandse vitrine van gefineerd notenhout met onderaan negen laden en met spiegel in de kap.
“Muzikante in een winterse bui”. Polychroom bronzen beeldje op marmeren sokkel. Gesigneerd.
Een handtas van kanstanjebruin leder. In stofhoes. Gebruikssporen.
“Gullivers reizen”. Een boek met een schilderswerkje in acrylverf op de achterflap. Gesigneerd en gedateerd op de verso 1995.
Een 18 K geelgouden ring bezet met een solitaire van 0,60 ct.
“Jonge vrouw met cupido”. Een gepatineerd bronzen beeld naar het werk van Auguste Moreau op arduinen sokkel.
“Zuid-Hollands molenlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Jager met buit en jachthond”. Groep van biscuit in typische bruine, gebroken witte en gouden tinten. Onderaan gemerkt met de driehoek en genummerd.
“Hooischoven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“La bonne recette”. Een bruingepatineerd bronzen beeld naar het werk van Emile Carlier.
Een eikenhouten garderobe in Régencestijl met drie gemouleerde deuren.
Art deco beeldje van een meisje als clown gekleed. Brons en albast. Op marmeren voetje. Jaren dertig. Gesigneerd A. Tréfo.
Een slanke vaas van geslepen kristal, deels kobaltblauw gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en genummerd en met label.
Een vaasje van meerkleurig glaspasta met meerkleurig reliëfdecor van bloemen. Met twee signaturen.
Een 18 K wit en geelgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,63 ct.
Een grote vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels rood gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met label.
“De graflegging van Christus”. Olieverf op doek. Naar voorbeeld in de Kirche am Hof te Wenen. Herdoekt en gerestaureerd. Draagt een handtekening “P. Van Bree”.
“Vierspan, de bruiloftskoets van Napoléon I en Joséphine”. Grote groep van veelkleurig porselein met talrijke personages. Gemerkt achteraan.
“Boerenkoppel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Portret van Hendrik VIII van Engeland”. Olieverf op paneel. Gebaseerd op het XVIe eeuwse origineel van Hans Holbein de Jongere. Mogelijk XIXe eeuw.
Een eikenhouten vitrinekast met drie paneeldeuren onderaan.
Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels groen gekleurd in de massa. Onderaan gemerkt en met label.
Een grote coupe op voetstuk van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en met label.
Een vergulden houten spiegel in Louis-Philippestijl.
Een 18 K geelgouden damesring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een paar marmeren cassolettes, versierd met verguld bronzen ramskoppen en bloemenguirlandes. Omstreeks 1900.
“Eve”. Een bronzen beeld. Gedateerd 1985.
Een grote lampenvoet van getorst kristal, deels in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt en met label. Hoogte zonder montuur, met grote lampenkap.
Een lot van drie hertengeweien op muurplaat. Eén beschadigd.
Een verguld houten wandconsole in rococostijl met een wit marmeren blad.
Een eikenhouten Hollandse tweedeurskast met onderaan twee grote en twee kleine laden, de kap versierd met gebeeldhouwde bloemen.
Een grote ovale vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en met label.
Bestekkoffer. Compleet voor twaalf personen. Enkel de suikertang manco. Gemerkt.
Een grote wandspiegel in verguld houten lijst.
Een 14 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct.
Een paar beige marmeren cassolettes in Lodewijk XVI-stijl met vergulde metalen monturen. Losse deksels.
Een trumeau met verguld houten lijst en met lauwerkrans in de kuif.
Een grote lampenvoet van getorst kristal, deels in de massa lichtgroen gekleurd. Onderaan gemerkt en met label. Hoogte zonder montuur, met grote lampenkap.
Een Friese staartklok, gedecoreerd met personages boven de wijzerplaat.
Een gietijzeren tuinvaas.
Een eikenhouten tafel in barokke stijl met gebeeldhouwde balusterpoten, eindigend in dolfijnen.
Een uitgebreid verzilverd metalen bestek in bestekkoffer.
“Perseus met de kop van Medusa”. Kleine versie van het beeld van Benvenuto Cellini. Met marmeren voetstuk.
Spiegel van gebeeldhouwd hout in rococostijl. Letsels.
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,50 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
“Jongen met pet”. Een bronzen beeld op een marmeren voet. Naar een ontwerp van J. Cardona.
Een rijkelijk uitgewerkte cartelklok van verguld hout in rococostijl, versierd met engeltjes en bloemen. Kleine beschadigingen.
Een kratervaas van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Een wandklok in houten kast met een reproductie van een stadszicht, het uurwerk verwerkt in een toren. Achter glas.
Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Een verlengbare tafel met tapse poten.
Kratervormige vaas van geslepen kristal, deels in de massa blauw gekleurd. Onderaan gegraveerd merk, genummerd en met label.
Een paar dekselvazen van veelkleurig porselein in de geest van Sèvres gedecoreerd met romantische scènes en landschappen in uitsparingen op kobaltblauwe en vergulde achtergrond. Vergulde koperen monturen.
Een eikenhouten eendeurskastje met gesculpteerde en zwartgelakte versieringen.
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Een kratervaas van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
“Moeder en kind”. Een XIXde eeuws naaldwerk, huisvlijt.
“Bacchanaal met Bacchus, Bacchanten en saters”. Grote groep van veelkleurig porselein. Napels, onderaan gemerkt met de gekroonde N.
“Portret van een meisje met hond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een XIXe eeuws porseleinen mokkaserviesje met verguld en meerkleurig decor, bestaande uit elf kopjes, twaalf ondertasjes, zes borden, een koffiepotje, een melkkan, een suikerpot en een kom. Verschillende oortjes gelijmd.
Een wandconsole met drie laden met messingen trekkers.
“Ceres in een praalwagen, allegorie op de zomer”. Veelkleurige porseleinen groep met talrijke figuren. Onderaan gemerkt.
Een bordje van blauw en wit aardewerk met een decor van een pioenentuil. Delft, XVIIIde eeuw.
Een ronde butlerspiegel in vergulden houten lijst.
Een 18 K witgouden ring bezet met een diamant markies van +- 0,60 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een champagne-emmer van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
“Hoevezicht in de lente”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Dansend naakt”. Een art deco beeldje van brons.
“Vrouwelijk naakt”. Pastel op papier. Niet gesigneerd.
“Erster Schulgang (Mädchen) & (Junge)”. Een paar aangeklede porseleinen figuren gemerkt en uitgegeven door Goebel Porzellanfabrik. Genummerd Hum521 en Hum522.
Een eikenhouten wandtafel met balusterpoten vooraan. XVIIe eeuw.
Een neobarokke Sint-Jozef met Kind van gebeeldhouwd lindehout (palmtak manco) en een dito, kleinere Madonna met kind (hoofd hersteld). Omstreeks 1900.
Giuseppe Armani. “Arend met gespreide vleugels”. Groot beeld van veelkleurig biscuit. Gemerkt Edizione Limitata 114/1000. Met label en op houten voetstuk.
“Hoeve met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ketting bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct. en een hanger met één grijze parel.
Een driedelig kaststel van gesculpteerd albast, bestaande uit twee siervazen en een coupe op voet. Versieringen van druivenraken en bloemen.
“Zicht op de pastorij in de Sint-Bavostraat te Wilrijk”. Olieverf op papier.
Een Madonna met Kind van albast in barokke stijl. Zilveren kroontjes met Hollandse keuren. XIXde eeuw.
“Hollands landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.
Een kelkvormige vaas van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd. Met label.
Een eikenhouten wandtafel. Omstreeks 1900.
“Vrouw met twee windhonden”. Een art deco schouwgarnituur van zamak op een sokkel van onyx.
Een lot XVIIIe en XIXe eeuws aardewerk. Vier stuks.
“Weg naast een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en telkens één grijze parel.
Een vaas van paars gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
“Stilleven met fruit en rozen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Boeren op de weg naar de markt”. Een geglazuurd aardewerken bas-reliëf. Dubrovnik, 1962. Gesigneerd.
“Winterzicht met zon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een eironde vaas van geslepen kristal. Deels in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt en genummerd.
Een kleine dekenkoffer met fraai uitgestoken front. Spanje, XVIIe eeuw.
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee verschillende dienbladen, een schaal met glazen recipiënt en een kleine terrine met lepel.
Drie rijkelijk uitgewerkte zilveren haarpinnen/ -kammen.
“Pijproker”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,61 ct. en een grote parel.
Twee gedreven wijwatervaatjes van 800‰ zilver, versierd met beeltenissen van de Madonna met kind. 273,57 gram samen, het grote Duits, het kleine Belgisch. Bijgevoegd een borstel met gedreven zilveren montuur met decor van een zeilschip. Nederland, XIXe eeuw, 835‰.
“Stoomschip op zee”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een gesculpteerde albasten lampenvoet met albasten lampenkap.
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Zarba II Schotch”, zes whiskyglazen van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.
Een kleine eikenhouten gatelegtafel.
Een lot van drie stenen kruiken. Waarvan 1 gedateerd 1856.
“Een zee”. Gedichten van Dimatra Manda, vertaald door Pia Van Hee en Peter Janssens. Met tien linosneden van Jo Vermeyen. Allen gesigneerd en genummerd 9/15 buiten de plaat.
“Bedevaart in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd Busschots Leon. Gedateerd op de verso 1974.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct. en een centrale robijn van +- 2,50 ct.
“Sint-Joris”. Een meerkleurig geglazuurde wandplaquette van steengoed. Op de achterkant gemerkt.
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een vaasje en een jardinière van Quimper, we voegen er een aardewerken schotel met een boogschuttersdecor aan toe.
“Landhuis met vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Clown & Frühlingsidyll”. Twee aangeklede porseleinen figuren gemerkt en uitgegeven door Goebel Porzellanfabrik. Eén genummerd Hum 203/D.
Een reeks van zes stoelen in Chippendalestijl met groen fluwelen zittingen.
Een XVIIIe eeuws gebeeldhouwd engelenkopje, omgebouwd tot kleine console.
Een grote aardewerken vaas met een bloemendecor.
“Herbergscènes met kaarter”. Olieverf op paneel.
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met twee kleine diamantjes en robijnbaguetten met een gezamenlijk gewicht ± 0,35 ct.
Een grote en een kleine designcoupe van roze kristal omstreeks 1960. Onderaan gemerkt. Minuscule schilfers onderaan de voet.
“Stara Praha”. Schilderij op paneel. Gesigneerd.
Een antieke kruik van bruin geglazuurd steengoed.
“Zomers kerkzichtje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1889.
“Ostergrüss & Frühlingsidyll”. Een paar aangeklede porseleinen figuren gemerkt en uitgegeven door Goebel Porzellanfabrik. Genummerd Hum 378/D en Hum 203/D.
Twee verschillende notenhouten fauteuils in Régencestijl.
“Meisje met pop”, “voetballertje” en “meisje”. Drie aardewerken beeldjes. Gemerkt.
“L’album de la guerre 1914 1919, l’illustration”. Een tweedelige documentatie van W.O. I uit het jaar 1923.
“Blankenberghe”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale diamant markies van +- 0,50 ct. en diamant in princess geslepen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Een antieke Philips diaprojector in koffertje.
“Beethoven.” Olieverf op doek gemaroefleerd. 19de eeuws. Onleesbaar gesigneerd.
Een porseleinen schaaltje met zwart op geel decor van pioenen en met drie ramskoppen in de rand. Gemerkt.
“Veenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een serie van twaalf wijnbekers van verzilverd metaal met getorst motief.
Een uitgebreid salongarnituur van wit en oranjegepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl, bestaande uit een zitbank, drie fauteuils, een tafeltje en een plantenstaander.
Een lot van acht borden en twee schotels van Oost-Frans aardewerk. XIXe eeuw.
Een Frans aardewerken scheerbekken. Arthes of Montigny-sous-Perreux, omstreeks 1800.
“Interieur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Vernisschade in de linker onderhoek.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een verzilverd metalen ijsemmer en zes onderborden.
“Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar messingen kandelaars met telkens 5 lichtpunten. Eclectische stijl.
“Zeilboten”. Een gravure. Gesigneerd en genummerd 6/20 buiten de plaat.
Vier diverse kelkvaasjes van kleurloos geslepen kristal. Alle gemerkt en genummerd.
Een paar gebeeldhouwd notenhouten cabrioletfauteuils, bekleed met naaldwerk. We voegen er een derde, licht afwijkend model met andere bekleding aan toe.
Een paar antieke kleurloos kristallen drageoirs.
Een oud romeinse aardewerken olielamp afkomstig uit noord afrika. Oortje afgebroken.
“Tijl en Nele te paard”. Een glas-in-loodraam. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,25 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
“Fruitdrager en vrouw met kuikentjes”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
“Kustzicht aan de Zwarte Zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1903.
Een paar metalen lampenvoeten met kap. Nieuwstaat.
“Tuingezicht”. Gouache op board. Gesigneerd.
Een paraplubak van veelkleurig Spaans porselein met een decor naar de voorbeelden van Imari met vogels en bloeiende struiken. Onderaan gemerkt.
Een armstoel versierd met heraldische leeuwen koppen en draken in reliëf.
Een antieke wijnset, bestaande uit een kurkentrekker een kurkenhouder en flessenhouder.
“Een paspoort maskertje”. Een houten hoofdje afkomstig van Congo.
Vier damesportretten en een herenportret, pastel op papier.
Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een lot van twee kleine reliekhoudertjes en een groter reliekschrijn. XIXe eeuw. Pootje afgebroken. We voegen er een doosje met schildpad binnenin aan toe.
“Sinatra & Count basie”, “Whitesnake live at the Lyric”, “Bono & the Edge”. Fine art photography, limited edition. Genummerd 001/495, 001/495 en 002/495.
“Juffrouw met bloemenwagen en katten”. Een porseleinen groep. Onderaan gemerkt.
“Hoeve langs een kanaal”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 249/300.
Een olifant van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en gesigneerd De Sorss en met label.
Een staande lamp, gebaseerd op een verzilverd messingen barokke kerkkandelaar met gedreven voorstellingen van de Madonna met Christus en het Lam Gods.
“Koppel met vogels”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
Een XIXe eeuwse lederen hoedendoos.
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1900.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Twee verschillende kannetjes en twee verschillende vaasjes van meerkleurig en verguld aardewerk met decor ‘Shanghai’. Onderaan gemerkt.
“Paardenkar op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Een geborsteld tinnen koffie- en theestelletje. Vierdelig op dienblad.
“Vrouwelijk naakt achter glas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een vaas met voetstuk van kleurloos geslepen kristal. Onderaan gemerkt en met label.
Een reeks van acht Engelse mahoniehouten stoelen met lederen zittingen.
Een zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.
Vier bronzen vijzels in verschillende formaten.
“Peer-, appel- en kerselaar in bloei”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 5/50 buiten de plaat.
Een zakhorloge van zilver 800‰.
“Vrouwelijk naakt met bloemen”. Een porseleinen beeldje.
“Twee poorten”, “Hessenhuis” en “Pomp aan het Rubenshuis”. Drie etsen. Gesigneerd en genummerd.
“De waterdraagster”, “twee zusters”, “Meisje met duiven”. Drie porseleinen groepjes. Onderaan gemerkt.
“Zicht op Borsbeek”. Een kleurenlitho. Gesigneerd en gedateerd 1978 buiten de plaat.
Een smeedijzeren inktstelletje met drie glazen inktpotjes en twee pennen in houder.
Een mahoniehouten scherm met bloemendecor van naaldwerk.
Een vaasje van geïriseerd Boheems glas met handgeschilderd bloemendecor. Bijgevoegd Een klein Boheems glazen vaasje met wit op geel spatterdecor.
Een schaal in meerkleurig glas. Onderaan gemerkt.
“Binnenzicht” en “In de keuken”. Twee etsen. Respectievelijk door Leon Brunin en E. Nicolie.
Een paternoster van parelmoer.
“Meisje met mand op het hoofd” & “Vogeltje met bloem”. Twee groepjes van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt van Casades & Porcegama.
“Dans” en “’t Bos 1/6” twee houtgravures, waarvan één handgeschilderd met dankbetuiging van de kunstenaar achteraan.
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een champagne-emmer, een cocktailshaker en zes champagnefluiten.
“Heilig Hart van Maria & Heilig Hart van Jezus”. Twee kandelaars van gegoten glas.
Een rendiergewei.
Een kleine antieke tafellessenaar met gedraaide pootjes.
“Onze Lieve Vrouw van Lourdes en Bernadette”. Twee beeldjes van veelkleurig porselein en biscuit. Italiaans werk.
Een notenhouten reisscribaan met gevacheteerd schrijfblad. Beschadigingen.
Een bureautafel met twee klapblaadjes. Met glazen blad. Eén poot afgebroken.
Vijf verschillende halssnoeren bezet met halfedelstenen.