Veiling volledig – 700 loten.
Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.
Filed Under: Art & Antiques auctions
Veiling volledig – 700 loten.
Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.
“Paar flamingo’s”. Een meerkleurig porseleinen groep. West-Duitsland. Onderaan gemerkt.
“Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd.
Een uitgebreid kerststalletje. Monochroom wit aardewerk naar ontwerp van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Dertiendelig. Eén pootje van het ezeltje gerestaureerd.
Een achtdelig kerstkoor van monochroom wit aardewerk naar ontwerp van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt.
Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat.
Een lot van vijf machinale wandtapijtjes naar klassieke voorbeelden, waarbij drie jachtscènes.
Drie bronzen beeldjes, waarbij twee miniatuur op houten voetstukje en een groter beeldje van een krijger. Benin.
Een lot van drie stuks Aziatica, bestaande uit een sierbord van Satsuma-aardewerk, een antiek porseleinen bord met Imaridecor en een Chinees porseleinen potje met meerkleurig decor van pioenen op achtergrond van capucineglazuur.
“Vissersschuiten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden trouwring.
Een lot Aziatisch snijwerk van hout en been, waaronder beeldjes en twee stempels.
“Masaikrijgers”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een Imari dekselvaas.
“Vrouwelijk naakt met windhond”. Een lithografie naar Kyck door Ward.
Een tabernakeltje uit olijfhout met geslepen glas met verguld metalen kruisbeeldje.
Een Japanse bijzettafel van tropisch hardhout met lotusbloemen in reliëf.
Twee Indonesische gepolychromeerd houten hoofden, waarbij één poppenhoofd met beweegbare mond.
Een lot koper, bestaande uit twee messingen urnvaasjes en een verzilverd roodkoperen stolp met schaal. Aziatisch werk. Bijgevoegd een gestileerd metalen eendje.
“Prelude”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 19/50 buiten de plaat.
Een 18 K geelgouden ring bezet met een diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
Een vaas van Muranoglas met oranje swirl op witte fond. Toegeschreven aan Carlo Scarpa. Restant van een signatuur.
“Spaans dorp”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een koperen beeldje in de vorm van een hert, bevestigd op een stuk wrakhout. Sri Lanka.
“Zo zal het zijn!” Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 9/40 buiten de plaat.
Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein, waarbij één met blauw-wit decor van een plantenvaas, één met meerkleurig decor van bloemenvazen en het derde met meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Respectievelijk XVIIIe, XIXe en XXe eeuw.
Een hangkastje voor Japanse netsuke’s van tropisch hardhout.
Een gekleurde Franse glazen bonbonnière.
Een vintage metalen bureaulamp.
“Marine met zeilschepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met telkens twee briljantjes, één robijn, één saffier en één smaragd met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Drie stuks gesculpteerd Chinees spek-/ zeepsteen, bestaande uit een groepje met draak en vaasjes, een groepje met vogels en bloemen en een Boeddhabeeldje.
“Schepen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een schaal van kleurloos glas op een messingen voet.
“Straattafereel te Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een vintage designcoupe van rood en wit Italiaans glas.
Een mechanisch geknoopt wollen tapijt.
Twee paar tempelleeuwen van gesculpteerd spek-/ zeepsteen.
Een lot Satsuma-aardewerk, bestaande uit twee eironde vaasjes en een theepot.
“Personages”. Een tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1902.
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,41 ct.
Een paar Aziatische bronzen sierbordjes met gegraveerde drakendecors.
Twee antieke Chinese goudlaksculpturen. Canton.
Een lot Imariporselein, bestaande uit twee verschillende geribde borden en een kraagvaas. XIXe eeuw.
“Dreams”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 22/150.
Een siercoupe van iriserend meerkleurig Italiaans glas.
Een handgeknoopt wandkleedje van zijde met een decor van bloemen en vogels.
Een bronzen Boeddhahoofd. Thailand. Sporen van verguldsel.
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas.
Een handgeschilderde Ottomaanse scène. Gouache. In ingelegd kadertje.
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met koraal.
“Het echtpaar”. Een groepje van Chinees porselein.
Een Japans tafelscherm gedecoreerd met bloemen in jade en been achter glas.
Een design bureaulamp van zwart metaal en glas. Model ‘Memphis’ door Robert Sonneman & George Kovacs.
“Composition Tomoyesque”. Een gemengde techniek. Gesigneerd en met een resumé van de kunstenaar.
Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
Een handgeknoopte Pakistaanse wollen loper.
Een set van twee varkens en een koe, in wit metaal.
Twee houten sculpturen van monniken.
“Personages bij een boom en zonnebloemen”. Pastel op papier. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 2005. Azië.
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met drie briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +-0,10 ct.
Een aardewerken beeldje afkomstig uit Ghana. XVIde eeuws.
“Wagner”. Een handgeschilderd miniatuurportret op porselein.
Een vaas van meerkleurig glas.
Vaas van kleurloos Boheems kristal.
“Stoelenhersteller”. Beeldje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Een handgeknoopt Oosters wollen vloerkleedje.
Een aardewerken pot met deksel afkomstig van opgravingen in Ghana. XVIde eeuws.
Een paar schaaltjes in chinees porselein. Versierd met diverse figuren. Gemerkt aan de onderkant.
Rode Murano glaspasta vaas met gouden inclusies.
Een 14 K witgouden ketting met 18 geelgouden hanger bezet met dameshoofd. Nefertiti.
Een gegoten kristallen coupe, met blauwe en paarse slierten gekleurd.
“La Femme outrage.” Gemengde techniek op doek. Gedateerd ‘86.
Een paar Chinees porseleinen dekselvazen met blauw op wit bloemendecor. Onderaan gemerkt.
“Hoevegezicht bij nacht.” Olieverf op board. Draagt handtekening.
Een smeedijzeren tuinset, bestaande uit een rond tafeltje met twee vouwstoeltjes. 90 cm.
Kadjar, een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bidjardecor. Belgische productie.
Een vaas van cloisonné op brons. Japans werk. Onderaan gemerkt.
“Moeder met kind.” Sculptuur. Gesigneerd.
“Abstracte kruisafname.” Gemengde techniek. Draagt een monogram JT, en draagt een handtekening.
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met diamant oude slijp van +- 0,10 ct.
Een paar cilindervormige bloempotten van wit en blauw chinees porselein met een bloemen decor.
“Figuratie.” Olieverf & tempura op doek. Gedateerd 1979. Draagt handtekening Westerik.
Een gepolychromeerde houten Boeddha. Bali.
“Reliëf abstract ontwerp moderne woning.” Draagt handtekening Huszaa.
Een Davenport secretaire.
Een handgeknoopt wollen Beloutjtapijt.
Een Chinese diepe kom van groen crackleware in goudgepatineerd kunststoffen montuur en voet.
Een Chinese muntjakschedel onder glazen globe op houten voet.
“Bloemenstilleven.” Aquarel op papier. Haarlemse school. Onleesbaar gesigneerd.
Een 14 karaats geelgouden schakelarmband met vlechtwerk. St. Petersburg. 1908-1917. Maker Ana.
Een buikvaas van Chinees porselein met rood op blauw decor en met Ming-opschrift op de hals.
“Expressionistische boomgaard.” Olieverf op papier. Onduidelijk gesigneerd.
Een knielende Thaise Boeddha van zilvergepatineerd hout, versierd met glazen plaatjes in groen, rood en blauw.
“Cobra wezen.” Olieverf op doek. Draagt handtekening.
Een Chinees hardhouten plantenstaander met cloisonné blad.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
Een grote gemberpot van blauw en wit Chinees porselein. Met porseleinen deksel. Decor van guirlandes en met dieren in uitsparingen. Onderaan gemerkt. Met zwarte houten sokkel.
Een staande verguld bronzen Boeddha op houten voetstuk.
“Collage met papier.” Gemengde techniek. Draagt handtekening.
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Een Chinese porseleinen buikvaas met groen glazuur. Onderaan met Ming-merk.
“Bloementuin.” Gemengde techniek op board. Draagt monogram.
Een bloemvormige wand-/ plafondlamp, opgebouwd uit gerecycleerde materialen zoals tandwielen. Ontwerp van Laurence van Seventer.
“Café scènes” Potlood op papier. Naar Ensor.
Een grijsgeaderd witmarmeren zuil, opgebouwd uit acht delen.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Een siercoupe van cloisonné op messing met een decor van bloemen op sokkel.
Een art deco vaas van geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
“Damesportret.” Gouache op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met koraal.
Een smeedijzeren roos op marmeren voet. Gemerkt.
“Grün Grün.” Draagt handtekening.
Een grote kom van veelkleurig Chinees porselein. Famille rose decor van bloemenvazen. Vergeelde oude restauratie. Tijdperk Qinglong.
“Collage in zwarte kader.” Draagt monogram THR.
Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw. (blad gebroken)
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Drie diverse borden van veelkleurig Chinees porselein met famille rose decor met bloeiende planten. Tijdperk Qinglong. Eén met haarscheur.
Vier diverse borden van blauw en wit porselein. China, tijdperk Qinglong.
“Abstracte erotische voorstelling.” Gemengde techniek op papier. Onleesbaar gesigneerd.
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
“Long Life”. Een paar gemberpotten van chinees porselein.
“Zeezicht Oostende.” Olieverf op board. Naar P. Permeke.
Een serie van zes borden van Chinees porselein met een Imari decor met een centraal medaillon. Vleugel naar Lodewijk XV-voorbeeld. XIXde eeuw.
Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.
Een eikenhouten klapsecretaire met een lade onder het blad.
Een XIXe eeuws Aubusson tapijt met decor van bloemenguirlandes, kwispels en palmtakken. Enkele scheuren en beschadigingen. Te restaureren
Een dekselvaas van veelkleurig porselein met een famille rose decor met personages in uitsparingen, omgeven door vogels, vlinders en planten. Dekselknop in de vorm van een Fo-hond. Canton, XIXde eeuw.
“Nijlpaarden”. Een bronzen fonteingroep.
Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Een 18 K geelgouden flexibele armband bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 8,59 ct. Een model van Roberto Demeglio.
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van tekens op een achtergrond van vegetale motieven.
Een regulateur in houten kast met geëmailleerde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Met slinger en gewicht.
Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.
Een Venetiaans glazen luchter met zes lichtarmen en versierd met glazen bloemen en bladeren. Twee bladeren manco.
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje.
Een moderne sculptuur naar het werk van Csaky.
Een balustervaas van veelkleurig porselein met een famille rose decor met personages in uitsparingen, omgeven door vlinders en planten. Canton, XIXde eeuw. Gemonteerd als lamp. Hoogte zonder montuur.
Een houten regulateur met gesculpteerde kuif. Met slinger en gewicht.
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
Een serie van één plat en vier diepe borden en twee grotere schotels met een famille rose decor met een paar pauwen en bloeiende pioenen. China, tijdperk Kianlong. Enkele randschilfers, een schotel en een diep bord met haarscheur.
Een wandklok in houten kast met gedreven koperen wijzerplaat.
Een handgeknoopte wollen loper.
Een houten wandklok met messing rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger.
Een klein handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Een handgeknoopt wollen tapijt.
Een bronzen kunstwerk. Gesigneerd en gedateerd ‘60.
Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.
Een staande klok in notenhouten kast en met handgeschilderde wijzerplaat. Nottingham, eind XVIIIe eeuw.
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Een paar dekselpotten van Chinees porselein met blauw en wit decor versierd met bloemen en tempelleeuwen.
“Compositie”. Acryl op papier. Gesigneerd en gedateerd 2012 op de verso.
Een toren van jade versierd met drakenkoppen.
Een opgezette roofvogel.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje met geometrische motieven.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een art deco vaas in glas. Naar een ontwerp van Henri Heemskerk. Gemerkt. Scailmont, Manage.
Een verguld bronzen schouwpendule, versierd met barokke elementen en getooid met een siervaas met bloemenguirlandes. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Met slinger, zonder sleutel.
Een lot van tien affiches waaronder: Twee ingelijste posters van de ijzerbedevaart uit 1938 en 1939 (29 x 19 cm), Een affiche van de Guldensporenviering van de stad Antwerpen uit 1953, een affiche van de ijzerbedevaart uit 1931 ( 90 x 65 cm), een affiche van VZW VOS uit 1938, een grote affiche van de ijzerbedevaart uit 1938 en een kopie van Merksem Kleine kermis 1938, twee affiches van Merksem kermis uit 1937 en een kleine affiche van de ijzerbedevaart uit 1940.
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,19 ct.
Een paar dekselvazen van chinees porselein met kraanvogels en bomen in het decor.
Een handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.
Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.
Een opgezette roofvogel.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Zeer sletig.
Een handgeknoopt Indisch tapijt van wol en zijde.
Een grote volle messingen kandelaar met gegraveerd decor.
Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van personages in uitsparingen, omringd door bloemen en vlinders. Gemonteerd als schemerlamp, zonder doorboring. Canton, XIXde eeuw. Hoogte zonder montuur.
“Sint Pieter”. Een stenen beeld. Omstreeks 1700(?).
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,62 ct.
“Chavalerie”. Twee bronzen paarden.
Een origineel ontwerp voor de IJzerbedevaart.
“Sint-Jozef met kind Jezus”. Een terracotta groep, afkomstig uit het klooster de Stad Gods te Hilversum.
Een opgezette roofvogel op tak.
Moderne consoletafel met plexiglazen voet en tablet, gedragen door twee slagtanden van imitatie-ivoor.
Een handgeknoopt wollen tapijt met details in zijde.
Een schaal van Chinees porselein versier met een draak in het decor.
Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van personages in uitsparingen, omringd door bloemen, vlinders en kostbaarheden. Gemonteerd als schemerlamp, zonder doorboring. Canton, XIXde eeuw. Hoogte zonder montuur.
“Voorstelling van Bahadur Sha II”; “Aan het hof van de Mogul” & “Olifant”. Drie Indische tekening, waarbij de eerste twee op zijde en de laatste op papier. Bijgevoegd twee tekeningen op ivoor, waarbij één Perzische en één Ottomaanse.
Een 18 K witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,10 ct.
Een paar liggende Chinese figuren van blauw, rood en wit geglazuurd porselein.
Een lot van vier moderne olieverfschilderijen op doek. Allen gesigneerd en gedateerd.
“Dansende putto”. Een beeldje van brons op groen marmeren sokkel. Vermoedelijk XVIIIe eeuw, sokkel later.
Een origineel ontwerp voor een affiche van de ijzerbedevaart.
Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een eikenhouten eenpersoonsbed.
“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
Een paar mahoniehouten stoelen, versierd met drie ringen in de rug en met sober ingelegd biesje.
Een 18 K witgouden armband bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,04 ct.
Een oude reiskoffer, bekleed met leder op houten skelet.
Een Lodewijk XIV staande klok van eikenhout. Toegevoegd werk met beschilderde glazen wijzerplaat.
Een paar kleine zamakken cassolettes op marmeren voetstuk.
Een smeedijzeren luchter met negen lichtpunten, versierd met bladeren en kleurloos glazen belletjes.
Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
Twee hertengeweien.
Een bord van veelkleurig Chinees porselein met een famille rose decor van personages omringd door bloemen en vogels. Met een verguld metalen montuur met twee oren en vier pootjes. Canton, XIXde eeuw.
Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.
Een 18 K witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,18 ct.
Twee Chinese gemberpotten van porselein met veelkleurig decor kinderen in een tuin op de ene (zonder deksel) en met lange lijzen op een terras op de andere. Achteraan tekst. Met houten sokkels.
Een paar Perzische voorstellingen, opgebouwd uit telkens zes geglazuurde tegels. Twee barstjes.
Pendule in Lodewijk XV-stijl naar het voorbeeld van Boulle. Zwarte Romeinse cijfers. Duits uurwerk. Met slinger en sleutel.
Een antieke koperen luchter met drie dubbele lichtpunten met glazen kapjes en het geheel versierd met putti en ramskoppen.
Een Engelse tafel met twee klapbladen.
Een Pakistaans wollen Morikarpet.
Drie diverse kopjes en vijf schoteltjes van Chinees porselein. Een klein kopje en schoteltje met een Imari-decor. Twee grotere met famille rose decor en twee blauw-witte schoteltjes met Kangxi decors. XVIIIde en XIXde eeuw.
Een Chinese gemberpot van porselein met veelkleurig decor van bloeiende takken en tekst. Gedraaid houten deksel. Met houten sokkel.
Een verguld messingen godslampje met rood glas.
Een 18 K witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct. en verschillende kleuren citrine met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.
Een paar borden van Chinees porselein met een Imari decor van een visser in een landschap met treurwilg. XIXde eeuw.
Een grote kandelaar van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Een paar kleine gemberpotten van Chinees capucineporselein met een blauw-wit Kangxi decor van personages in tuinen. China, einde XVIIIde eeuw.
Een gebeeldhouwd tropisch houten beeld met voorstelling van Ganesha.
Een verlengbare mahoniehouten tafel. Met drie verlengbladen.
Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
Een gebeeldhouwde ceremoniële plank in de vorm van een personage met krokodillen. West-Afrika.
Twee dekselvaasjes van cloisonné.
“Portret”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd ‘Fr. S.’.
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een citrine van ± 6 ct.
Een gebeeldhouwd houten hoofd. Borneo.
“Rivierlandschap”. Pastel op papier.
Een netsuke in de vorm van een Boeddha, erotische voorstelling, van tropisch hardhout. We voegen er nog twee houten netsuke’s in de vorm van een varken en een kip aan toe.
“Paarden”. Een paar gouaches op doek. Indisch werk.
Een gebeeldhouwde armstoel in Lodewijk XVI-stijl. Bekleding te vervangen.
Een olielamp van blauwwit aardewerk en messing. Geconverteerd op elektriciteit.
Een gepolychromeerd houten dierenmasker. Burkina Faso.
Twee Egyptische hangers in de vorm van een cicade en een scarabee.
“Wandelaar in een heidelandschap”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd en gedateerd 27-7-9.
Een 18 K witgouden ring bezet met diamant baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,72 ct.
Twee inro-doosjes van hout in één in de vorm van een Boeddha.
“Dansende personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 2002.
Een scheerbekken van veelkleurig porselein. Imari, omstreeks 1900.
“Abstract”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Een groot gepolychromeerd houten plankmasker met hoorns. Burkina Faso.
Een design vaas van geglazuurd aardewerk.
‘Bloemenvaas”. Een Aziatisch borduurwerk achter glas.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,62 ct.
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een Canton famille rose decor van personages in uitsparingen omringd door bloemen, vogels en insecten. Leeuwenkoppen met ringen op de schouders.
“Speels bloemenstilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een gepolychromeerd houten plankmasker. West-Afrika.
“Avila”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1963.
Een sober harmonium in eikenhouten kast. In werkende staat. Eerste helft XXe eeuw.
Twee Tibetaanse wollen tapijtjes.
Een gepolychromeerd houten dierenmasker. Burkina Faso.
Een bordje van keramiek. Gemonogrammeerd op de achterkant.
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘75.
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 2 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Een paar geglazuurd aardewerken vazen.
“Zicht op Parijs”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een gepolychromeerd houten masker. Centraal Afrika. Schade onderaan.
“Serafijnen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een recente Friese staartklok.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt. Lichte slijtage.
Een gepolychromeerd houten zonnemasker. Bwa, Burkina Faso.
Een opgezette marter.
“Composities met blauw, zwart en rood”. Vier olieverfschilderijen op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 1999.
Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,70 ct.
Een “Bobo” masker uit Burkina Fasso. Een authentiek stuk.
“Moderne compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
Een paar Satsuma vazen van Japans aardewerk.
“Bosweg”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een antieke eikenhouten koffer, versierd met sober uitgestoken front en met lade onderaan.
Een Perzisch karpet van natuurzijde.
Een Chinees porseleinen buikvaas met blauw-wit decor van bloesems, gemonteerd als lampenvoet.
Een balustervaas van Nanking aardewerk, versierd met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Een Indische gouache op zijde.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,58 ct.
Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker met twee vogels bovenaan. Baoulé, Ivoorkust.
“Winters landschap met een huisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een traditioneel Pakistaans snaarinstrument, versierd met ingelegde vogeltjes van parelmoer en de klankkast bespannen met dierenvel.
“Bosgezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
Een kleine eikenhouten gatelegtafel.
Een lot Brussels porseleinen hoornvaasjes. Tien stuks, waarbij zes telkens een koppel vormen.
Een paar kleine en een grote balustervaas van Nanking met krijgers in het decor.
Een precolumbiaans stenen beeldje in de vorm van een hoofd.
“Straatzicht nabij Montmartre”. Schilderij op doek. Gesigneerd en gedateerd 1979 op de verso.
Een 18 K witgouden halve alliance bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Een fractie gefossiliseerd hout.
“Schaapherder met zijn kudde”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Twee scheurtjes.
Twee Afrikaans houten maskers, waarbij één met koperen beslag en schelpjes, het andere van de Senoufou in Ivoorkust.
“Plantjes bij de pompbak”. Een tekening op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 5-’83.
Afghaans handgeknoopt tapijt.
Een lot van drie stuks aardewerk met groen kobaltdecor. Gemerkt.
Twee Balinese maskers van gepolychromeerd hout.
Een apothekersweegschaal in vitrine.
“Privilège”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd op 50 exemplaren buiten de plaat.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,23 ct.
Een authentieke container in fijn vlechtwerk met leder en kaurischelpen. Afkomstig van de Masaï in Kenia.
“Zicht op de Graslei te Gent”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 32/150 buiten de plaat.
Twee vazen en een dekselvaas van blauw en wit Chinees porselein met bloemen en bomen in het decor.
“Straatfeest”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Een paar rood glazen karaffen, één gedecoreerd met druiven en de andere met jachttafereel.
Drie stuks Aziatisch aardewerk met groen glazuur, bestaande uit een gemberpot zonder deksel, een pot en een merkwaardige vaas.
Een apothekersweegschaal in vitrine. We voegen er een gewichtensetje aan toe.
“De driekoningenzangers”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat. 2de staat, artiestenproef.
Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en vergulde horloge ketting. (schade aan de wijzerplaat).
Een houten beeldje afkomstig van Indonesië.
“La Foule”. Een kleuren ets. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
Een lot Japans aardewerk, bestaande uit twee vaasjes en een ei. We voegen er twee kleine Chinees porseleinen vaasjes met Japans decor aan toe.
“Alouette de mer”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
Een wandklok in houten kast en met emailschildering op de wijzerplaat. Met slinger en gewichten.
Een lot van negen Windsorstoelen. Vijf modellen.
Een tweedelige pique-fleurs van glaspasta in de massa mauve gekleurd (H. 9 cm). Evenals een Luikse glazen flesvaas, met de tang gewerkt en met gegraveerd motief (H. 24 cm, enkele opgelegde stukken manco) en een glazen cilindervaasje in klassieke stijl met vergulde metalen monturen (H. 22 cm).
Een apothekersweegschaal in vitrine. We voegen er een gewichtensetje aan toe. Bovenlijst voorste ruitje gelost.
“Aziatisch landschap met badende personages”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een gevarieerd lotje, bestaande uit twee zakhorloges (Tavanne’s Wtch Co. & Roskopf), twee lorgnetten, waarbij één met uurwerkje en een theaterkijker met parelmoer.
Een klein traditioneel Birmaans snaarinstrument, versierd met twee gesculpteerde vogels en de klankkast beslagen met lood.
“Bali”. Een houtsnede. Proefdruk, gesigneerd buiten de plaat.
Een kleine vaas op voet van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Bijgevoegd een grotere vaas in donkerrood met geslepen decor.
“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
Een houten wandklok met eglomisé wijzerplaat. Met slinger en gewichtjes.
Een fraaie metalen ‘Brum’ trapauto.
Een lot van drie karaffen, waarbij twee van glas en één van kristal en een een kristallen decanter in verzilverd metalen voet.
Een klein albasten lampje met struisvogelei als kap.
“Wandelaars bij een meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een lot van drie zakhorloges waarbij twee met zilveren kast (één barstje in de wijzerplaat en één hanger ontbreekt).
Een driedelig koffiestelletje van porselein en verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een suikerpot en een melkpotje.
Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.
Een lot Val Saint-Lambert van meerkleurig kristal as bestaande uit twee vazen en een kaarsenhouder. Gemerkt. Schade aan de rand van één van de twee vazen.
Een paar gegoten glazen kandelaars, op gegivreerde vierpoten. Gemerkt. Minieme schilfer aan een pootje.
Een klein Chinees kastje van zwartgelakt hout met meerkleurig decor.
Iraanse handgeknoopte wollen loper.
Een kokervormig art deco vaasje van gekleurd glas.
Een roze koi van onyx op een voet van tropisch hardhout.
Een recente schemerlamp met gekleurd glazen kap op deels zwartgepatineerd houten voet met drie zuiltjes en de rand versierd met ingelegd kubusmotief.
Een lot van 11 enkele oorbellen en een hanger van 18 K. bezet met smaragd een parel en fantasiestenen.
“Jachthond”. Beeldje van verguld en gepatineerd brons op ovale marmeren sokkel.
Een brede verchroomde wandkapstok.
Een oude wandtelefoon.
Een uitgebreid porseleinen eetservies met Chinees decor. Gemerkt.
Een vintage rond houten bijzettafeltje.
Een verchroomde vintage kapstok met parapluhouders.
Een paar zittende hondjes van crackleware.
Een vaas in Booms glas. Lichte schade aan de rand.
Een XIXde eeuws tinnen kinderserviesje. In houten wandvitrine.
Een 18 K geelgouden ring bezet met opaal.
Drie kandelaars van verzilverd metaal van verschillende hoogtes.
Een handgeknoopt wollen Turks tapijt.
“Paar flamingo’s”. Groep van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt en genummerd. Duits werk.
Een laag grenenhouten bureautje met twee laden.
Een antiek Aziatisch houten kistje met ijzeren hengsels.
Een klein Japans gelakt houten kabinetje met zes kleine laden achter de deurtjes en een lade onderaan. Twee trekkers manco.
Een paar gebeeldhouwd houten stoelen in barokke stijl, versierd met meerminnen bij een wapenschild en met getorste spijlen en poten. Bekleed met groen fluweel. Eén beschadigd.
Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Handgeknoopt Afghaans tapijt.
Een zakhorloge in 18 K geelgouden kast achteraan gegraveerd met een decor van een paard. (glas ontbreekt).