#492Georges Ebrin AdingraPeriod: 1933-2005“Maskers”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#335Een lot van 15 hoofdzakelijk blauw-witte Chinese kommetjes en schaaltjes, hierbij toegevoegd een kommetje met restauratie gemerkt Meissen.
#43Lladro‘Garden Classic, een Lladro beeld, modelnummer 7617 in originele verpakking.
"Garden Classic, a Lladro figurine, model number 7617 in original packaging."No longer availableDim. h 25 cmEstimate: € 80 / 120 -
#427Een polychroom vogelmasker. Ivoorkust.
A polychrome bird mask. Ivory Coast.No longer availableDim. 34 x 19 cmEstimate: € 60 / 100 -
#473JHM MartensEen lot van 2 Art-Deco bronzen sporttrofeeën, beide gesigneerd J.H.M. Martens.
#508JunghansEen houten schouwklok, gemerkt Junghans.
#81Boch FrèresEen meerkleurige interbellum aardewerken vaas. Onderaan gemerkt.
#227Jul. DillensBronzen profiel met laurierkrans op houten plaquette, draagt handtekening Jul Dillens.
Bronze profile with laurel wreath on a wooden plaque, bearing the signature of Jul Dillens.No longer availableDim. Ø 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#191Een Delfts blauw-witte knobbelvaas. Eind 18e eeuw.
#168Een zilveren handtasje in filigraanwerk. Gemerkt 800‰.
#572Rachel Sutherland“Zoutleeuw”. Een schilderij, olieverf op doek.
"Zoutleeuw". A painting, oil on canvas.No longer availableDim. 39 x 49cmEstimate: € 40 / 60 -
'Bowing Crane', a Lladro figurine, model number 01613 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 60 / 80