#169Een zilveren Mesh handtasje gemerkt LEKUBE 935, De Ridder, rue des Champs 73 Borgerhout met een gewicht van 450 gram.
#383Een Chinese bronzen wierookbrander in de vorm van een olifant met pagode.
#508JunghansEen houten schouwklok, gemerkt Junghans.
#188NAPAKOEen vintage mid-century design tafellamp met 2 lichtpunten op metalen voet, gechromeerde top en melkglazen bol. Gemerkt Napako en genummerd 85206.
A vintage mid-century design table lamp with 2 light points on a metal base, chrome top, and milk glass globe. Marked Napako and numbered 85206.No longer availableDim. 46 x Ø30cmEstimate: € 250 / 350 -
#287Een lampenvoet gesigneerd Val Saint Lambert, kleurloos en blauw in de massa gekleurd.
#278LladroEen lot van 2 Lladro Eskimo beeldjes, ‘Eskimo Riders’, modelnummer 5353 en ‘Eskimo Boy With Pet’, modelnummer 5238, beide zonder verpakking.
#92“Dorpszicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Village View." Oil on canvas. Illegibly signed.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 120 / 160 -
A set of cutlery in four drawers for 12 people, including 12 cutlery mats. Only one sugar spoon is missing.No longer availableEstimate: € 1100 / 1200 -
#180Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,77 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.77 ct.No longer availableDim. 3,34 gEstimate: € 900 / 1000