#378Mami Wata. Een bronzen beeldje van een zeemeermin. Senegal of Ivoorkust.
#595Roskopf PatentEen zakhorloge. Kleine schade aan de wijzerplaat.
#573QuimperEen set van 2 borden met muziekspelers/dansers, Henriot Quimper.
#360Een 18 kt geelgouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
An 18kt yellow gold brooch set with diamonds with a total weight of approximately 0.50 ct.No longer availableDim. 12,75 gEstimate: € 450 / 550 -
#314“Abstracte collage in twee delen.” Gemengde techniek op papier.
#56Een massief eiken koffer met ijzeren beslag.
#545Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes en bijgevoegd wandtapijtje.
#33Lladro‘My Buddy’, een Lladro beeld, modelnummer 7609 in originele verpakking.
'My Buddy', a Lladro figurine, model number 7609 in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#5Sellmann, WeidenEen gedeelte servies van wit porselein met een zilverkleurig randje. Bestaande uit 12 tassen, 12 ondertassen, 12 platte borden, 12 soepborden, terrine, sauskom, 12 dessertborden, koffiepot, melk en suikerpot. Gemerkt onderaan. Medio XXste eeuw.
A set of white porcelain tableware with a silver-colored rim. Consisting of 12 cups, 12 saucers, 12 dinner plates, 12 soup bowls, a tureen, a gravy boat, 12 dessert plates, a coffee pot, a milk jug, and a sugar bowl. Marked on the bottom. Mid-20th century.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#264Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983‘Winterzicht met hoeve op de heide’, olieverf op doek, gesigneerd H.J. Pauwels.
"Winter scene with farmhouse on the heath", oil on canvas, signed H.J. Pauwels.No longer availableDim. h 26 x b 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#130Een 18 kt witgouden ketting met hanger met bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,38 ct.
An 18 kt white gold necklace with pendant set with white and black diamonds with a total weight of approximately 1.38 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#399Émile Louis Foubert“Naaktportret” & “Sint Jansteen”. Een tekening op papier. Bovenaan gesigneerd EM Foubert ‘80. Bijgevoegd een proefdruk op papier, met opschrift “geschonken aan Emiel Foubert, ter gelegendheid van zijn 70ste verjaardag”, met signatuur.
"Nude portrait" & "Sint Jansteen". A drawing on paper. Signed at the top EM Foubert '80. Attached is a proof print on paper, with the inscription "given to Emiel Foubert on the occasion of his 70th birthday", with signature.No longer availableDim. 20 x 15cm & 23 x 29cmEstimate: € 150 / 200