#189Een geslepen spiegel in grijsgroen gepatineerde kader.
A cut mirror in a gray-green patinated frame.No longer availableDim. h 88 x b 68 cmEstimate: € 40 / 60 -
#493Een houten gesculpteerd Boeddhabeeld.
#352Een houten staf van een stamhoofd.
#218Schönborner BleikristallEen geslepen kristallen vaas, groen in de massa.
#258Een onyx met koper belegd bureaugarnituur bestaande uit inktpotje, koperen pen en vloeiblok. Eind 19e eeuws.
A onyx with copper-plated desk set consisting of inkwell, copper pen, and blotting pad. Late 19th century.No longer availableDim. 28 x 17cmEstimate: € 80 / 120 -
#494Mathieu Kitanda“Een geschiedenis van Kongo, met Mobutu, Mgr Monsengwo en vele anderen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
#54War MackenPeriod: 1883-1970“Hoevegevel”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Farmhouse facade". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 36 x 39cmEstimate: € 80 / 120 -
#312“Venascle.” Litho, genummerd 5/60.
"Venascle." Lithograph, numbered 5/60.No longer availableDim. 23 x 34 cmEstimate: € 60 / 80 -
#515Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en onyx.
#18Een dubbelkorig 12-snarige, houten Luit. Klankkast met schade. 1 stemmechaniek afgebroken.
A double-coursed 12-string, wooden Lute. Resonating body with damage. 1 tuning peg broken off.No longer availableDim. 90cmEstimate: € 60 / 80 -
#73Lladro‘Pretty Ballerina, een Lladro beeld, modelnummer 5499 in originele verpakking.
Pretty Ballerina, a Lladro figurine, model number 5499 in original packaging.No longer availableDim. h 16 cmEstimate: € 60 / 80 -
#290Een halssnoer van donkere Tahitiparels met zilveren slot.
A necklace of dark Tahitian pearls with a silver clasp.No longer availableEstimate: € 650 / 750