#439Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#236Een houten vitrinekast met glazen schuifraam en 2 verdiepen en koperen beslag.
A wooden display cabinet with a sliding glass front and 2 shelves, adorned with copper fittings.No longer availableDim. 120 x 100 x 42 cmEstimate: € 120 / 180 -
#485Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met een aquamarijn.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with an aquamarine.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 150 / 200 -
#102Een groot patineerd sierschild met een reliëfdecor van een classicistisch slagveld. Vlag met opschrift “Dei Gratia’.
A large patinated decorative shield with a relief decoration of a classical battlefield. Flag with the inscription "Dei Gratia".No longer availableDim. Ø83cmEstimate: € 200 / 300 -
#403Een polychroom Chinese cloisonné wierookbrander met personages in het decor, olifantenhandvatten en een Fohond op het deksel. Eind 19e eeuws.
#515Een 18 karaats wit en geelgouden art deco broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct. en onyx.
#78Val Saint LambertEen geslepen kristallen vaas met blauw in de massa. Gemerkt en gesigneerd.
#373Een grote Chinese blauw-witte vaas met 5 figuren in het decor en zeepaardjes als oren.
A large Chinese blue and white vase with 5 figures in the decoration and seahorses as handles.No longer availableDim. h 61 cmEstimate: € 80 / 120 -
#165DelvauxEen licht bruine lederen ceintuur. Gemerkt.
A light brown leather belt. Marked.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#581RAMEen set van 3 borden met zichten uit Kortrijk, Delfts Blauw, Plateelbakker RAM.
A set of 3 plates depicting views of Kortrijk, Delft Blue, Plateelbakker RAM.No longer availableDim. Ø 23.5 cmEstimate: € 25 / 50