#516Een massief eikenhouten keukentafel met 4 laden. Op gesculpteerde voet.
#181Een polychrome houtgesculpteerde Corpus Christi, laat 19e- vroeg 20ste eeuws.
A polychrome wood carved Corpus Christi, late 19th-early 20th century.No longer availableDim. h 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#522Fred BervoetsEen affiche met vermoedelijk een figuur in potlood door Fred Bervoets.
A poster with possibly a figure in pencil by Fred Bervoets.No longer availableDim. h 53 x b 49 cmEstimate: € 80 / 120 -
#398Een masker van gesculpteerd hout met resten van patina. Fang, Gabon.
A mask made of carved wood with traces of patina. Fang, Gabon.No longer availableDim. 45 x 23 cmEstimate: € 50 / 70 -
#357Een Chinese handbeschilderde terrine in 3 delen.
#262Alfred Van NestePeriod: 1874-1969“Gezicht op de Onze-Lieve-Vrouwekerk te Brugge”. Een aquatint op papier. Buiten de plaat gesigneerd en genummerd 216/850.
"View of the Church of Our Lady in Bruges". An aquatint on paper. Signed and numbered 216/850 outside of the plate.No longer availableDim. 32,5 x 28cmEstimate: € 50 / 75 -
#514“Havenzicht”. Een schilderij, olieverf op board.
#57Een zilveren sigarettenhouder, gemerkt 800‰.
#348Een messingen schouwklok met maritiem thema zijnde een beeld van een jongen met visnet, vissen en peddels.
#272Een lot van 2 oude gravures met stadszichten, Mechelen en Lier.
#208Een gepatineerd houten gesculpteerd beeld van een dame in gewaad met bijenkorf.
A patinated wooden carved sculpture of a lady in a gown with a beehive.No longer availableDim. 76 x 28cmEstimate: € 100 / 150