#632Louis GallaitPeriod: 1810 - 1887
”Homme assis sur un lit et figures dans l’entre-porte”. Techniques mixtes sur papier. Porte un monogramme. A rafraîchir.No longer availableDim. 23 x 15 cmEstimate: € 200/250 -
#813Murano
Een vaas van groen en rood Italiaans glaspasta met bloemenvormen in het decor.
#709
Een spiegel in gebeeldhouwde en opengewerkte houten lijst.
#737
#749
“Gestrand zeilschip”. Een grisailletekening op papier. Zonder signatuur.
#696Kilim Baneh
#127
Een polychroom houten masker of buste. Afrikaans werk.
#830
#349
”Vue sur la ville et pont”. Huile sur toile. Pas de signature.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 40/80 -
#638Eric ClausPeriod: °1936
#849louis Belen
“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 60/100 -
#889C. Geuts
“Huis in het zuiden”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Maison dans le Midi”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableDim. 19 x 29 cmEstimate: € 20/30