Other lots in this auction
-
#431
Twee Afrikaanse korte zwaarden. Het ene met houten heft (50 cm), het andere met een heft van hoorn en metaal (68 cm).
Deux épées courtes africaines. L'un avec un manche en bois (50 cm), l'autre avec un manche en corne et métal (68 cm).No longer availableDim. L: 49-69 cmEstimate: € 100 / 120 -
#424Victor Vasarely
“Tupa 3”. Zeefdruk. Ed. Griffon, Neuchatel 1974.
"Tupa 3". Sérigraphie. Éd. Griffon, Neuchâtel 1974.No longer availableDim. 38 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#353
Biscuit beeld van een meisje met lam.
Figurine en biscuit d'une jeune fille avec un agneau.No longer availableDim. h35cm x b13cmEstimate: € 60 / 80 -
#268
Een albasten kolompendule, klokwerk gedragen door vier Dorische zuilen. Compleet met slinger en sleutel. Kleine letsels. XIXde eeuw.
Une pendule à colonne en albâtre soutenu par quatre colonnes doriques. Complet avec pendule et clé. Dégâts mineurs. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 120 / 180 -
#227
Een monochroom witte milieu de table in de vorm van een rond terras met drie putti en centraal een los sierstuk met nog drie putti.
Un milieu de table blanc monochrome en forme de terrasse ronde avec trois putti et une pièce décorative centrale avec trois autres putti.No longer availableDim. Ø cmEstimate: € 100 / 120 -
#142Jules VerstrekenPeriod: 1882 - 1961
Landschap, olieverf op doek, zonder titel, mogelijk Kalmthoutse Heidegesigneerd.
Paysage, huile sur toile, sans titre, éventuellement la bruyère de Kalmthout.No longer availableDim. h79cm x b92,5cmEstimate: € 220 / 260 -
#341Cornet
Een koffie-en melkkan van verzilverd metaal. Gemerkt onderaan. We voegen er een dienblad bij.
Cafetière et pot à lait en métal argenté. Marqué en bas. Nous ajoutons un plateau.No longer availableDim. H: 9-20 cmEstimate: € 30 / 35 -
#515
Een 18 karaats wit en geelgouden ring.
Une bague en or blanc et jaune 18 carats.No longer availableDim. 6,20 gEstimate: € 200 / 250 -
#505
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,82 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,82 ct.No longer availableDim. 5,26 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#499
“Besonntes Landschaft”. Aquarel. Twee pendants. Gedateerd 1949.
"Besonntes Landschaft". Aquarelle. Deux pendentifs. Daté 1949.No longer availableDim. 34 x 27 cmEstimate: € 120 / 160 -
#72
“Duinzicht.” Olieverf op paneel. Omstreeks 1900.
"Vue sur les dunes." Peinture à l'huile sur panneau. Vers 1900.No longer availableDim. h35 x b44cmEstimate: € 50 / 80 -
#457
Chinees porseleinen vaas, zeshoekig, versierd met een dame op een vliegende vogel.
Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableDim. h36cm x b20cmEstimate: € 80 / 100