Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Acht diverse goudgewichten van brons. Ashanti. Diverse afmetingen en voorstellingen van dieren en mensen. Ivoorkust.
Acht diverse goudgewichten van brons. Ashanti. Diverse afmetingen en voorstellingen van dieren en mensen. Ivoorkust.
Acht diverse goudgewichten van brons. Ashanti. Diverse afmetingen en voorstellingen van dieren en mensen. Ivoorkust.
Acht diverse goudgewichten van brons. Ashanti. Diverse afmetingen en voorstellingen van dieren en mensen. Ivoorkust.
Acht diverse goudgewichten van brons. Ashanti. Diverse afmetingen en voorstellingen van dieren en mensen. Ivoorkust.

Acht diverse goudgewichten van brons. Ashanti. Diverse afmetingen en voorstellingen van dieren en mensen. Ivoorkust.

Eight different gold weights of bronze. Ashanti. Various sizes and representations of animals and people. Ivory Coast.
Dim. H: 1.5-10 cm
SKU: 1804230115.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #115
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #272

    “Winters landschap.” zeefdruk naar Valerius de Sadeleer.

    “Winter landscape.” serigraph after Valerius de Sadeleer.
    No longer available
    Dim. 49 x 58 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #449
    Lode Matthijs
    Period: 1915 - 1995

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.

    "Paysage". Huile sur toile. Signée et datée 1983.
    No longer available
    Dim. 48 x 58 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #484

    “Rood mannelijk naakt”. Een mixed media print met plexiglas.

    “Red Male Nude”. A mixed media print with plexiglass.
    No longer available
    Dim. 90 x 80 cm
    Estimate: € 250 / 500
  • #191

    Een gedeelte glazenservies van geslepen kristal. 5 bourgogneglazen, 8 bordeauxglazen, 6 punchkopjes, 15 kleurloze en 8 deels groengekleurde wittewijnglazen.

    A portion of cut crystal glassware. 5 Burgundy glasses, 8 Bordeaux glasses, 6 punch cups, 15 colourless and 8 partly green coloured white wine glasses.
    No longer available
    Dim. H: 15-20 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #354

    Hoekmeubeltje versierd met vergulde en zwarte Japanse lak.

    Corner shelf decorated with gilded and black Japanese lacquer.
    No longer available
    Dim. H. 63 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #165

    Een bruine stenen inktpot in de vorm van een scarabee. Koreaans werk.

    A brown stone inkwell in the shape of a scarab. Korean work.
    No longer available
    Dim. L. 18 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #432

    Een lot van 2 mappen met reeks litho’s m.b.t. De Koninklijke Wase Kunstkring, illustratieve werken Luc Schuiten.

    A lot of 2 folders with a series of lithographs related to De Koninklijke Wase Kunstkring, illustrative works by Luc Schuiten.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #672

    Een paar antieke geslepen kleurloos kristallen karaffen. XIXe eeuw.

    Une paire de carafes en cristal incolore taillé à l'ancienne. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #68

    Een Amsterdamse lantaarn met heraldisch schild en leeuw. 19de eeuws. Bedraad.

    An Amsterdam lantern with heraldic shield and lion. 19th century. Wired.
    No longer available
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #139
    Salvador Dali

    “Gala regardant son propre corps”. Kleurenlitho. Genummerd 235/295 in potlood en gesigneerd met goudstempel. Herkomst Espace Dali, Montmartre.

    « Gala regardant son propre corps ». Lithographie en couleurs. Numéroté 235/295 au crayon et signé au tampon or. Origine Espace Dali, Montmartre.
    No longer available
    Dim. 56 x 45 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #146

    Een toonbankvitrine met bovenaan een glaspartij met messingen montuur op een notenhouten onderkast met twaalf laden. Medio XXste eeuw. (AID5152)

    A counter display case with a glass section on top with a brass frame on a walnut base cabinet with twelve drawers. Mid XXth century. (AID5152)
    No longer available
    Dim. 92 x 152 x 61 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #642

    Drie diverse bolle vazen van Chinees aardewerk.

    Three various convex vases of Chinese pottery.
    No longer available
    Dim. H. ca 12,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More