Other lots in this auction
-
#7
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een broodmandje van Gallia (Christofle) en twee uit twee delen opgebouwde kandelaars.
Un lot de métal argenté, composé d'une corbeille à pain de Gallia (Christofle) et de deux bougeoirs construits en deux parties.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40/60 -
#261
Een paar dekselvazen van meerkleurig Hollands aardewerk.
Une paire de vases à couvercle en poterie hollandaise multicolore.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80/120 -
#478
Een buikvaas van blauw geglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Un vase à panse en porcelaine de Chine émaillée bleue. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 220/240 -
#638Philco
Een oude radio in bakelieten kast. Model A.3610.
Une vieille radio dans un meuble en bakélite. Modèle A.3610.No longer availableDim. 30 x 42 x 20 cmEstimate: € 40/60 -
#422Luc VandeveldePeriod: 1910 - 1997
“Interieur”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd ‘45.
“Intérieur”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée '45.No longer availableDim. 30 x 36 cmEstimate: € 100/150 -
#634
“Reis rond de wereld”. Een zeefdruk naar Folon voor Amnesty International.
Autour du monde. Une sérigraphie d’après Folon pour Amnesty International.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#33Zenith ES
Een oude camera met balglens. We voegen er telelens uit de Sovjetunie aan toe.
Un vieil appareil photo avec objectif téléscopique. Nous ajoutons un téléobjectif soviétique.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#167Emmanuel VillanisPeriod: 1858 - 1914
“Phryné”. Een bruingepatineerde meisjesbuste. Belle époque. Met stempel van de Société des bronzes de Paris.
“Phryné”. Buste de fillette à patine brune. Belle époque. Estampillé par la Société des bronzes de Paris.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 450/550 -
#12Edgar BijtebierPeriod: 1875 - 1940
“Polderlandschap”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.
Paysage des polders. Fusain et pastel sur papier. Signé et daté 1919.No longer availableDim. 25 x 46 cmEstimate: € 35/45 -
#585
Een handgeknoopt Pakistaans wollen Bochara-karpetje.
Un tapis Bochara en laine pakistanais noué à la main.No longer availableDim. 158 x 92 cmEstimate: € 25/35 -
#418
Een paar antieke vaasjes van Chinees porselein met een famille verte decor van vogels op een bloeiende tak. Gemerkt achteraan. Beide gerestaureerd aan de rand.
Paire de vases antiques en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux de la famille verte sur une branche fleurie. Marqué au dos. Tous deux restaurés sur le bord.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 80/100 -
#651Pilot
“Major Maestro”. Een oude lampenradio in bakelieten kast. 1946.
Major Maestro. Une vieille lampe radio dans un meuble en bakélite. 1946.No longer availableDim. 23 x 38 x 16 cmEstimate: € 40/60