Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.
Veiling volledig – 700 loten.
Filed Under: Art & Antiques auctions
Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.
Veiling volledig – 700 loten.
“Zwanen” Een meerkleurig porseleinen groep. Onderaan gemerkt.
“Sint-Andries”. Olieverf op doek. Gesigneerd Claes (30 x 24 cm). En “Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd Rainborn (18 x 24 cm).
Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een kacheltje van Fobrux. Les Fonderies Bruxelloises waren actief tot in 1970.
“Landschap”; “Herder met kudde” (X2). Drie olieverfschilderijtjes op paneel. Allen gesigneerd.
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met rode steen.
Een messingen dienblad op vouwpoot.
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een broodmandje van Gallia (Christofle) en twee uit twee delen opgebouwde kandelaars.
“Hello”. Een beeldje van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. Nummer 124/0.
“Portret van een oude dame”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1849.
Twee dasspelden aan elkaar met halfedelstenen en één speld met koraal van 18 K geelgoud.
Een paar oude bronzen kandelaars in renaissancestijl.
“Polderlandschap”. Houtskool en pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1919.
Een lot van vijf documentatieboeken m.b.t. wapens:- “Geweren en karabijnen encyclopedie”. A. E. Hartink. 1997.- “Pistolen en revolvers encyclopedie”. A. E. Hartink. 1996.- “Alles over messen”. Jean- Noël Mouret.- “Alles over geweren”. Olivier Achard.- “1000 wapens in beeld”.
Een paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.
Een 18 K geelgouden ring bezet met twee pareltjes en een handgeschilderd porseleinen miniatuurtje (vervaagd).
Een notenhouten psychespiegel met twee kleine laden.
Een suikerstrooier van Frans aardewerk met een meerkleurig bloemendecor. Moustiers, XVIIIe eeuw. Onderaan gemerkt.
Een kleurloos kristallen beeldje in de vorm van een ijsbeer met jong.
Le Bas naar David Teniers. “3e Fête Flamande”. Gravure. In XIXde eeuwse lijst, kleine letsels.
Een 18 K geelgouden ketting met hanger in de vorm van een roos bezet met één diamantje.
Een tafelklokje in oorspronkelijk doosje.
“Werkelijkheid en verbeelding”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Expo 58”. Een fotoboek m.b.t. de Wereldtentoonstelling te Brussel. Ed. Salto en de universiteitsbibliotheek Gent. 2008. Franstalige uitgave.
“Flandria comitatus descriptio”. Een met de hand ingekleurde kaart. 1592 - 1598.
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,05 ct.
Twee Louis XVI armstoelen met rode en groene bekleding met naaldwerk.
Een dekselpotje van creamware met een meerkleurig decor van een scène met Christus en binnenin een bijbelvers in het Nederlands, gedateerd 1805. Staffordshire, begin XIXe eeuw.
Een tweedelige Boheemse aspergeschotel van aardewerk met een verguld reliëfdecor. Onderaan gemerkt met een vuurtoren in reliëf.
Een oorkonde van een Belgisch onderofficier van de Jagers te Paard naar aanleiding van het behalen van een tweede prijs in het schieten. 1910.
Een 18 K geelgouden armband met teken van oneindig in het midden.
Een tabakspot van terracotta, versierd met een reliëfdecor van putti. Onderaan gemerkt ‘F.G.’.
Een reeks van drie ingekaderde jachtprenten.
Een oude camera met balglens. We voegen er telelens uit de Sovjetunie aan toe.
“Paard”. Potlood en aquarel op papier. Draagt een handtekening ‘E. Verboeckhoven’.
Een paar 18 K geelgouden trouwring.
Een antieke paspop op gietijzeren voet.
Een vierdelig verzilverd metalen koffie- en theestel. Tijdperk belle-epoque.
Een paar geslepen kleurloos kristallen coupes op voet.
“Zicht op het Steen”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 28/350 buiten de plaat.
Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en lange vergulde ketting.
“Indian scout” Twee verzilverde metalen boekensteunen.
“Instruction Paternelle” & Havenzicht”. Een laat XVIIIe en een XIXe eeuwse gravure.
“Vrouwelijk naakt”. Een terracotta beeld. Gesigneerd en gedateerd ‘84. Restauratie(?) achteraan.
Een spiegel in houten lijst met notenhoutfineer.
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met kleine diamantjes en een centrale saffier van 0,30 ct. en saffierbaguetten met een gezamenljk gewicht van +- 0,30 ct.
Een kleine eikenhouten koffer.
Een kleurloze glazen schaal op hoge voet.
Een antieke aardewerken kruik.
Een uit zes aardewerken tegels opgebouwd tableautje met ossenkop hoekmotieven. XVIIIe eeuw.
Een 18 K geelgouden hangertje bezet met briljanten met een gezamenljk gewicht van +- 0,20 ct. en een centrale saffier van 0,05 ct.
Een reeks van zes onderzetters van geslepen kleurloos kristal met bloemen in het decor. In originele doos.
Een spiegel in verguld houten lijst, versierd met barokke motieven.
Een cartelklok in houten kast met handgeschilderd bloemendecor in de stijl van de Neuchâteloises. Zonder sleuteltje.
“Portret van een jonge vrouw met hoed”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden schakelarmband.
Een salontafel met geaccoleerd blad en met entretoise in cannage.
Een paar siervaasjes op voet van Saksisch porselein met een verguld decor op blauwe fond. Onderaan gemerkt.
Een oude bakelieten radio. In werkende staat. Met snoer.
“Zeilboten”. Houtskool op papier. Gesigneerd rechts onderaan.
Een 18 K geelgouden ring bezet een camee. Omstreeks 1930.
Een opgezette waterschildpad.
“Begijnhof van Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar zeshoekige aardewerken vazen met een decor van vruchten op oranje achtergrond. Engeland.
“Winters zicht te Hockai”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1962.
Een fijne parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
Een omvormbare hoge kinderstoel en een kleine wheelback poppenstoel.
Een etui met twee Sterlingzilveren pennen, een misbaha en een paar manchetknopen. Met het wapen van Abu Dhabi.
Een Electro 8 filmcamera. In originele tas en met statief.
Vier ingekaderde studietekeningen met havenzichten, waarbij drie gemonogrammeerd.
Een 18 karaats wit- en geelgouden ring, bezet met een diamant oude slijp van +/- 10 punten. Tijdperk art deco.
Een paar verguld bronzen (?) decoratieve schelpen op houten sokkels.
“Zonnebloemen” & “Lissen”. Een paar schilderijen, olieverf op doek. Beide gesigneerd en gedateerd 1899. Klein letsel.
Een schouwklokje van chroom en houten en met malachieten wijzerplaat.
“Première et seconde vue des environs de Caudebec en Normandie”. Een paar XVIIIe eeuwse Parijse gravures door Gouaz naar werken van Hackert.
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Twee verstelbare armstoelen met gecapitonneerd groen fluwelen bekleding. Met voetbankje.
Een zilveren kandelaar in Lodewijk XVI-stijl met reliëfdecor. Onbekende keuren, mogelijk Oostenrijk.
Massief zilveren strooibus op voetstuk met op de buik gedreven scènes met putti en een vaas. Lodewijk XVI-stijl. Onduidelijke keuren.
“De liefdesbrief”. Een ingekleurde potloodtekening. Periode Napoleon III.
Een 18 K geelgouden speld bezet met cognackleurige diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en zeven parels.
Een vaas van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en met sticker. Gaaf.
“Hoevezicht met populieren”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1962.
Een paar achtkantige strooibussen in Régencestijl met gegraveerde buiken. Gemerkt 800/1000.
“Poort met ruïne in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en vergulde horloge ketting. (schade aan de wijzerplaat).
Een driedelig salongarnituur, bestaande uit een driezitsbank en twee fauteuils. Het geheel rijkelijk uitgewerkt met gebeeldhouwde bloemen.
Een gepolychromeerd smeedijzeren luchtertje met porseleinen bloemen.
Een art deco schouwklok van albast en arduin, versierd met een zamakken hertje.
“De druivenverkoopster”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Op te frissen.
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met telkens twee parels.
Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt.
“Notre Dame de Grâce”. Een olieverfschilderij op paneel in gesculpteerd eikenhouten kader met engelenkopjes en gekleurde glazen kraaltjes. Omstreeks 1900.
Metalen groepje naar Auguste Moreau voorzien van drie lampen met glazen roosjes.
“Personages in een landschap”. Olieverf op paneel. Antwerpse school. Toegeschreven aan. Te restaureren.
Drie ringen van 18 K wit, geel en roze geweven goud.
Een tweeledige Georgian hoekbibliotheek met bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk en onderaan twee paneeldeuren.
“Après le bain.” Terracotta beeld. Gesigneerd.
“Le printemps”. Een gebeeldhouwd albasten meisjesbuste. Gesigneerd.
“Vissersboten op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden zakhorloge. In origineel etui.
Een coupe van geslepen kleurloos kristal.
“De waterput”. Olieverf op board(?). Gesigneerd en gedateerd 1976.
“Mignon. (Meisje met mandoline)” Beeld in gepatineerd brons. 19de eeuw, apocrief signatuur ‘Bouret’.
“Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden ring bezet een camee.
Een gebeeldhouwd eikenhouten hoekkastje met twee deuren en een lade.
Een bronzen engel met donker patina en verguldsel op zwart marmeren sokkel. Naar een werk van J. Pradier.
Een bronzen vrouwenbuste, verwerkt op een messingen lampenvoet.
Herenportret. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden slavenarmband. Geblutst.
“Deux”. Zwart lederen rugzakje.
“De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.
Een wit marmeren schouwpendule. Slinger en sleutel manco.
“Marine”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd en gedateerd ‘58.
Een paar 18 K geelgouden lange oorbellen. L: 4 cm.
Een rijkelijk gebeeldhouwd eikenhouten wandmeubel met twee laden in de gordel, een tussenblad en getorste zuiltjes.
“Jonge fluitspeler”. Een bronzen beeld. Onleesbaar gesigneerd.
“Danseres”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel naar een werk van Chiparus.
“Schepen in het dok”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden geweven halssnoer. L: 19 cm.
Een rood lederen handtas in draagtas.
“Het opladen van het hooi”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XIXe eeuw.
Vier zilveren broodbordjes in Lodewijk XV-stijl. Keuren van Delheid en 800/1000.
Een vierdelig koffie- en theestel van zilver met bakelieten handvatten en dekselknoppen. Engelse keuren. Makersmerk S. Blackensee & Son, Birmingham.
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,88 ct.
Een tweeledige Bretoense kast, rijkelijk versierd met gesculpteerde versieringen en gedraaide spijltjes. De twee paneeldeuren met boeren- en ambachtstaferelen.
“Hengst”. Een beeld van zamak met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Naar werk van P. J. Mène. Sokkel beschadigd.
“Le travail et l’épargne sont les sources du bien être”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd en met Parijs bronscachet.
“Stilleven met kruiken, vijzel en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een halssnoer met kleine parels te herstellen en met een zilveren slotje bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct.
Een zilveren broodmandje en een gedreven sauskom in Lodewijk XV-stijl. Keuren van Wolfers 800/1000
“De feestdis.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Unisex schoudertas in donkerbruin leder met winkeltas.
“Terrasscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van 0,53 ct. FVVS1 en briljanten en baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
“Jockey te paard”. Een bronzen beeld naar een werk van Charles Valton.
Een opgezette vos.
“Romantisch landschap met vee”. Olieverf op doek. Enkele restauraties. XIXe eeuw.
Een 18 K witgouden hanger bezet met vier briljanten en diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Een ovale schotel van gedreven zilver. Duitse keuren, 800/1000, evenals een zilveren vaasje met drie pootjes. h: 14 cm.
“Boomgaard in bloei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een zilveren art deco bachelor tea set, conisch van vorm, met benen handvaten en versierd met een gegraveerde fries. Koffie-en theepotje, melk-en suikerpotje. Keuren van Wolfers 835/1000.
“Oude vrouw en jongeling bij kaarslicht.” Olieverf op paneel, gedateerd 1894. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Een Edwardian cabinet-secretaire met klapblad, waarachter kleine laden en opbergruimte. Onder-en bovenaan twee deuren. Begin XXste eeuw.
Twee broodbordjes en een aspergetang van massief zilver. Makersmerk Wolfers.
Een XIXe eeuwse kolompendule van marmer en albast. Met slinger en sleutel. Enkele kleine beschadigingen.
“Schepen op ruwe zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Herdoekt.
Een 18 K witgouden ring bezet een centrale briljant van 0,96 ct. G. VS1. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,46 ct. Met Certificaat HRD.
Een panter van geel albast met glazen ogen. Mogelijk Italiaans, medio XXste eeuw.
“Kippen nabij het hok.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mousson”. Handtas in donkerbruin leder, groot model.
“Hond in de sneeuw”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1873. Herdoekt.
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Een notenhouten buffetpiano met messingen handgrepen aan de zijkanten.
“Zusjes”. Een bronzen groep met bruin patina op zwart marmeren sokkel. Postume geut naar Louis en François Moreau.
Een verguld bronzen cartelklok in Lodewijk XVI-stijl.
“De wandelende Heilige Familie met in de lucht God de Vader en de Heilige Geest en de stad Jeruzalem in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XVIIe eeuw.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten en diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht avn +- 1,10 ct.
“Le Combat.” Beeld van gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Boomrijk landschap met links de Heilige Familie met een engel die de passie-instrumenten draagt en rechts de Heilige Augustinus en zijn moeder, de Heilige Monica.” Olieverf op doek. Vlaamse school, eind XVIIe eeuw.
“Meisje met bloemen”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gemerkt ‘Biondan’.
“Ossen bij de stal”. Olieverf op doek. Gesigneerd links bovenaan. Zeer lichte verfschade in de neutrale zone rechts bovenaan.
Een 18 K witgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en toermalijn en amethist met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct.
Een rijkelijk gesculpteerde Bretoense broodkast met gedraaide spijltjes in karrenwielmotief en een paneel met herbergscène in de deur.
“Phryné”. Een bruingepatineerde meisjesbuste. Belle époque. Met stempel van de Société des bronzes de Paris.
Een driedelig marmeren klokstel met messingen zuiltjes. Met sleuteltje.
“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale robijn van +- 2 ct.
“Pêcheuse de crevettes.” Beeld in gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Boerin in de koeienstal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Het liefdeskoppel”. Twee bronzen beelden met donker patina naar werken van Mathurin Moreau.
“De koperpoetster”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1906.
Een lange halssnoer met zoetwaterparels en halfedelstenen.
Een verlengbare ronde eikenhouten tafel met getorste poten en de gordel versierd met gebeeldhouwde bladermotieven.
“Boer met ossenspan.” Beeld in gepatineerd brons. Gesigneerd. Op zwartmarmeren sokkel.
Een reeks van twaalf gebeeldhouwd eikenhouten stoelen met getorste poten en stijlen en gebeeldhouwde bladermotieven en een wapenschild. Twee reeksen van zes met verschillende bekleding.
“Houtsprokkelaars in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 K geelgouden oorbellen 18 K en een geelgouden speld bezet met fijne pareltjes.
“Fazant met marter.” Beeld in gepatineerd brons. Gesigneerd. Op zwartmarmeren sokkel.
“De aanbidding der koningen”. Olieverf op doek. Vlaamse school, eind XVIIe eeuw.
“Jager te paard met jachthoorn en -honden”. Een grote bronzen groep op marmeren voetstuk. Recente geut naar werk van P. J. Mêne.
“Priester en misdienaar”. Een met aquarel gehoogde pentekening. Gemonogrammeerd.
Drie 18 K rooskleurige gouden trouwringen.
Een rijkelijk gebeeldhouwde eikenhouten jachtvitrine met leggers naast de gevitreerde deuren en onderaan twee kwartronde deuren naast twee paneeldeuren en met vier laden in de gordel. Het geheel versierd met leeuwenkoppen, bloemen, vruchten en jachtbuit.
Een reeks van vijf zilveren vulpotloodjes, waarbij vier gemerkt 900‰.
Een rijkelijk uitgewerkte eikenhouten beeldenkast met onderaan twee paneeldeuren met bloemen en muzikanten, geflankeerd door personages. In de gordel twee laden met musicerende engeltjes en fabeldieren, geflankeerd door leeuwenkoppen met ringen. Bovenaan een opzet met twee paneeldeurtjes met engelenkopjes, geflankeerd door personages met bloemen en vogels. De kap versierd met vogels, bloemen en engelenkopjes en gedragen door vier beelden. Naar de XVIIe eeuw.
“St Antonius”. Een pentekening. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden zakhorloge met lange vergulde horloge ketting. (lichte schade aan wijzerplaat).
“Jonge vrouw met putto en twee duiven”. Bronzen beeld met bruin patina op marmeren voetstuk. Postume geut.
“De Heilige mis”. Een met aquarel gehoogde pentekening. Gemonogrammeerd.
Een rijkelijk gebeeldhouwd jachtbuffet met opzet. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Het geheel versierd met leeuwenkoppen, bloemen en jachtbuit.
“Aapje met boeket”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met opdracht achteraan.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een indrukwekkende wandspiegel, rijkelijk uitgewerkt met vijf engelen en bloemen.
Een Lodewijk XV pendule. Koperen wijzerplaat met geëmailleerde Romeinse cijfers voor uren en aanduiding van minuten. Versiering met koper en rood schildpad in de manier van Boulle. Bovenaan een putto met een kinkhoorn. Slinger manco.
Een paar gebeeldhouwd eikenhouten hoekkastjes met opzet en met onderaan een lade en een kwartronde paneeldeur. Het geheel versierd met vruchten en bloemen en met getorste stijlen.
“De schilder in zijn atelier”. Olieverf op mahoniehouten paneel. Gesigneerd en gedateerd 1852 (?).
Een 18 K witgouden hanger bezet met een één diamant van 0,05 ct. en één briljant van 0,50 ct.
“Jonge vrouw met putto en twee duiven”. Bronzen beeld met bruin patina op marmeren voetstuk. Postume geut.
“De bewening van Christus aan het kruis”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, omstreeks 1600.
Eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Lodewijk XV.
“Herenportret”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Zonder signatuur. Schade aan de kader.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Een rijkelijk gebeeldhouwd jachtbuffet met opzet. Onderaan twee paneeldeuren, geflankeerd door kwartronde deuren en vier laden in de gordel. Het geheel versierd met leeuwenkoppen, bloemen en jachtbuit.
Een collectie van 100 diverse souvenirlepeltjes, overwegend van massief zilver, een aantal van verzilverd metaal. Bruto 1336 g.
Een rechthoekige eikenhouten tafel met gebeeldhouwde leeuwenkoppen met ringen op de hoeken en op balusterpoten, eindigend in vier barokke dolfijnen.
Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.
Een zoetwater-parelhalssnoer en armband met amethist en zilveren sloten.
Een gebeeldhouwd eikenhouten ééndeurskastje met getorste stijlen.
Een verguld houten schouwspiegel met een acanthusblad in de kuif.
Een eikenhouten spiegel met gesculpteerde bloemen en acanthusbladeren.
Een vergulde spiegel in Lodewijk XV-stijl. Bovenaan versierd met een rocaille.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,05 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van+- 2,25 ct.
Een vitrinekast van gebeeldhouwd en zwartgepatineerd hout op leeuwenpoten. Onderaan twee gebombeerde paneeldeuren, versierd met handgeschilderde allegorische decors, omzoomd met acanthusbladeren. Tijdperk Napoleon III.
Lot bestaande uit een tinnen horlogestaander en drie zwaar beschadigde zilveren zakhorloges, een vaas met sterlingzilveren houder in bladmotief (glas gebroken), een Turks verzilverd schoteltje, een lot munten (2 zilveren dollars van 1921, 10 stuks van 20 BEF met Albert I en Leopold III, 680/1000 zilver, 1 x 5 SFR en een munt met hanger), een ronde en een vierkante poederdoos, geguillocheerd, zonder merken, 2 overwegend zilveren vingerhoeden, 6 diverse pillendoosjes, waarvan 1 gemerkt Hermès, Par(..)
Een maquette van een vissersboot.
“Portret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 2004.
Een hanger in de vorm van een wereldbol die open gaat en waarin verborgen vrijmetelaarssymbolen van verzilverd en verguld metaal aan een horlogeketting.
Een zijden foulard ‘Grand Uniforme’. Gemerkt.
“Bloemstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Moeder Gods van Tikhvin”. Een kleine icoon met zilveren riza. 925/1000.
“Tussen twee overwinningen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1894. Met certificaat op de achterzijde.
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct.
Een gefineerd Lodewijk XV meubel met gebombeerde deuren en een marmeren blad.
Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.
Een collectie van 100 diverse souvenirlepeltjes, overwegend van massief zilver, een aantal van verzilverd metaal. Bruto 1167 g.
“Dorpsweg aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Zeer kleine perforatie.
Een 18 K grijze gouden ketting met hartvormige hanger van 18 K witgoud bezet met een briljant van +- 0,20 ct. en een gele saffier van +- 2,15 ct.
Een zijden foulard. Gemerkt.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Hollands meisje”. Een bronzen buste. Tijdperk art nouveau.
“Schepen in de haven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,22 ct.
Een dekenkoffer met fraai uitgestoken panelen en stijlen.
Een technische camera.Model: ‘Kardan Standard’.Sluiter: Compur 1Lens: Symmar 1.56/150 Schneider.In goede en werkende staat.We voegen er een Linhof statief met kop aan toe.
“Zittende jongen”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
“De lezer”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1891.
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met vier briljantjes en twee robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Een paar appliques van donkergepatineerd kunststof met bloemvormige roze kapjes, gedragen door putti.
“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een zijden foulard. Gemerkt.
“Vue sur le Crocoy”. Pastel op board. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamant oude slijp van +- 0,15 ct.
Drie gebeeldhouwd eikenhouten stoelen, waarbij twee een paar vormen. De twee met gevleugelde leeuwen in de rug, de enkele met een wolvenkop. Alledrie bekleed met rood fluweel.
Een etui met ijsbestek (vierdelig) van zilver en vermeil, keuren van Delheid, evenals zes koffielepels van vermeil, Franse keuren, 2de gehalte.
Drie gesculpteerde houten consoles met resten van groene verf.
“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
Een 18 K geelgouden lange geweven ketting in vier stukken. Te herstellen.
Een bolsjewiekensabel met bajonet aan de lederen schede.
“Boslandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Twee terracotta tegels met geboetseerde hoofden in hoogreliëf. Beide gemonogrammeerd ‘DVK’ en gedateerd ‘94.
“Personages op een dijk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een paar 18 K geelgouden oorbellen bezet met diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Een rond gebeeldhouwd eikenhouten tafeltje.
“Jonge soldaat met zwaard”. Een beeld van zamak op arduinen sokkel. Naar werk van Louis Moreau.
“Cupido.” Beeld in gepatineerd brons op marmeren sokkel. Naar Auguste Moreau.
“Rustende soldaten”. Een studietekening, gemengde techniek op papier.
Een zakhorloge van zilver met lange vergulde horlogeketting.
Een paar dekselvazen van meerkleurig Hollands aardewerk.
“Vissersboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Lichte verfschade.
Een kristallen karaf met geslepen druivendecor en met verzilverde tuit en handvat. Gemerkt Thomas Prime & Son, “magneto-plated”. Engeland, XIXde eeuw.
Een paar spiegels van hout en plaaster in barokke stijl. Beschadiging.
Een 18 K witgouden ring bezet met twee diamant roosjes en een centrale diamant van +- 0,40 ct.
Een kastje met een reeks boeken van Hendrik Conscience.
Een mosterdpotje van geslepen kleurloos kristal in zilveren montuur. Belgisch gekeurd, tweede gehalte (800/1000), maker F.D.
Twee massief zilveren pollepels, de ene met een Régencerand en met meesterkeur van Bonnevie, tweede gehalte, tijdperk Napoléon III, de andere in Empirestijl.
Een spiegel in verguld houten lijst in Lodewijk XVI-stijl met een strik bovenaan.
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
“Vrouwentorso” & “zwangerschap”. Twee kunstwerkjes van kunststof. Achteraan met stempel.
“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Een paar gepatineerde metalen kandelaars met drie lichtpunten en met geslepen kristallen pendeloques.
“Weg langs een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar 18 K rooskleurige oorbellen bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Een Régence gobelin armstoel. Decor met paradijsvogel en allegorisch tafereel.
Een kortzwaard met vol messingen gevest.
Een paar hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven.
Een ovale spiegel in verguld houten lijst, versierd met een kuif van acanthusbladeren en bloemen.
Een lot 18 K geelgoud waaronder twee ringen waarvan telkens één pareltje ontbreekt, een kruisje, een camee en eenketting zonder slot.
Een lot bestek, bestaande uit een etui, waarin zes messen met 800‰ zilveren heft en zes messen met imitatie ivoren handvat, een etui met zes 833‰ zilveren lepeltjes van Delheid, een tweedelig slabestek met been, twee vleesvorken (één beschadigd) en een botermes.
“Meisjesportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1890.
Een paar porseleinen bloempotjes met wit reliëfdecor van palmbomen op blauwe fond. Onderaan gemerkt. Eén met randschilfer.
“Boompje op de oever van een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met fantasiesteentjes.
Een paar grijsgepatineerde fauteuils in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met roze fluweel.
Een reeks van zes metalen miniatuur harnassen. Ed. Franklin Mint.
Drie vol messingen (as)bakjes, waarbij twee in de vorm van een vrucht en één in de vorm van een kever.
“Voorstelling met de Heilige Maagd met Jezus”. Olieverf op paneel. XVIIe eeuw.
Twee verschillende 18 K geelgouden broches bezet met fijne pareltjes. Twee pareltjes ontbreken.
Een paar XIXe eeuwse infanteriesabels.
Een oude ingekaderde reclameaffiche voor fietsen Rochet met palmares van rijders in het seizoen 1946 - 1947.
Een paar gesatineerd glazen lampen met gemarmerde motieven. Frans werk.
“Brabants landschap” & “Hoeve in een landschap”. Resp. Olieverf op doek en op board. Beide gesigneerd.
Een 18 K witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en een zwarte diamant van +- 2,12 ct.
Een eikenhouten consoletafel met een lade en twee uitklapbare bladen.
Een verzilverd metalen wijnkoeler voor twee flessen.
Een oude fotocamera met toebehoren in lederen tas.
Een paar landschappen, olieverf op board. Beide gesigneerd.
Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van 1,17 ct. JSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,44 ct.
Een lot strips:- Jommeke. 10 Albums- Suske en Wiske. 32 albums.
“Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een lot van twee oude houten pepermolens en drie koffiemolens, waarbij een plexiglazen en een gietijzeren exemplaar.
Een reeks van zes Russische lithografieën met betrekking tot een huwelijksceremonie.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een paar gesculpteerde cabrioletfauteuils.
Een vaas van geslepen en rood en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Een lot porselein, bestaande uit een ovaal en een achthoekig schoteltje van blauw en wit Chinees porselein (randslijtage) en een scheerbekken van Imari porselein, met afgesleten decor. Omstreeks 1800.
“L’agréable leçon” & “Innocence et amour”. Twee XIXe eeuwse kleurengravures.
Een 18 K geelgouden hanger “Santa Teresia a Jesu infante”. +- 2,50 g. aan een plaqué schakelarmband.
Een verzilverd metalen kaarsenhouder met drie lichtpunten.
“Oud Achterbosch”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 32/50 buiten de plaat.
“Les aventures de Yoko Tsuno”. Ed. Dupuis (1972-2017). 27 albums. De eerste 7 softcover (slijtagesporen), de overige hardcover (als nieuw). Nrs 1 tot 28 (26 ontbreekt).
“Schuur en kar” & “Het wonderbare veldkapelleke”. Twee etsen. Beide gesigneerd en resp. genummerd 27/100 & 37/50 buiten de plaat.
Een zakhorloge van zilver 800‰.
Een notenhouten kaarttafeltje met openklapbaar blad, bekleed met vilt.
Een vaas van geslepen blauw en kleurloos kristal. Gemerkt.
Zes verzilverd metalen naamkaartjeshouders met verschillende diertjes. In etui
“Kerkzicht” & “Processie”. Twee olieverfschilderijtjes, resp. op board en op paneel. Het eerste gesigneerd.
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
Drie vaasjes van Belgisch aardewerk (onderaan gemerkt).
“Zicht op Venetië”. Olieverf op board. Gesigneerd links onderaan.
Een lot van negen diverse borden o.m. uit Doornik (décor à la mouche), Minton, Oost-Frankrijk, e.a. Diverse letsels.
Een lotje Engels zilver, bestaande uit twee verschillende zoutstrooiers, een mosterdpotje met blauw glazen recipiënt, een parfumflesje en een potje.
Een zakhorloges met zilveren kast 800‰ en horlogeketting met hanger.
Een houten wolspoel. Onderaan gedateerd 1846.
Een reeks van vijf borden van Limogesporselein met handgeschilderde decors van vogels, gesigneerd ‘Larue’. Onderaan gemerkt.
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een driedelig koffie- en theestel, een dienblad en een schotel op voet met handvat.
Een uitgebreid theeservies van Limogesporselein. We voegen er twaalf andere bordjes van Limogesporselein aan toe.
Een chronometer Slava USSR. 20 jewels. In originele doos.
Drie potjes van Belgisch aardewerk (één onderaan gemerkt).
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
Een paar messingen kandelaars, gemonteerd als lampenvoeten.
Drie stuks gekleurd en geslepen kristal, bestaande uit een geribd vaasje (randschilfer), een drageoir (schilfer aan de voet) en een zeshoekige asbak.
Een paar 18 K wit en geelgouden hartvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,10 ct.
Een houten stoeltje, omplooibaar tot trapladdertje.
Een pluchen pinguïn.
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een coupe op voet, een vaas op voet en een karaf.
Een paar lampenvoeten met sang-de-boeufglazuur.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,36 ct.
Een inoxen ijsemmer. Gemerkt.
Een mokkaserviesje van groen en verguld porselein. Compleet voor zes personen.
Een vierdelig toiletgarnituurtje van geslepen blauw en kleurloos kristal.
2 werken op papier:- “Rustende arbeider”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. (17,5 x 13,5 cm)- “Sloepen”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat. (17 x 24 cm)
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Een mahoniehouten dienblad op vouwpoot.
Twee verschillende vaasjes van geslepen kristal, waarbij één groen en één rood. Beide gemerkt onderaan.
Een jacquetbak.
Een lot van drie zeeschelpen.
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.