Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.
Veiling volledig – 700 loten.
Filed Under: Art & Antiques auctions
Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.
Veiling volledig – 700 loten.
Een eend van gekleurd Muranoglas.
Een lot XVIIIe eeuws Delfts aardewerk, bestaande uit een vaasje, gemerkt van de Drie Klokken, een theepotje met bloemendecor en een geribd bordje.
Een lot van vijf kleine geodes met bergkristal.
Een geslepen kleurloos kristallen karaf. Onderaan gemerkt. We voegen er zeven kristallen borrelglaasjes aan toe. Op gedreven koperen dienblad. Onderaan gemerkt. Eén glaasje met randschilfer.
Een glazenservies van Booms glas met gouden randje. 37 stuks.
Een kunststof krukje, model ‘Prince Aha’ naar ontwerp van Philippe Starck. Gemerkt.
Een zilveren pollepel (210 gram). We voegen er een slabestek, ovenschotel, suikerpotje, een kandelaar en twee potjes van verzilverd metaal aan toe.
Een lot van twee schalen en twee kommen van verzilverd metaal. Onderaan gemerkt.
“Luchtgevechten uit WO1 & WO2” Een reeks van zeven decoratieve prenten naar werken van Deneen.
Een carnavalskostuum: Franse soldaat.
Twee licht afwijkende vazen van geslepen kleurloos kristal. Eén gemerkt onderaan.
Twee gepolychromeerde gipsen hoofdjes als wandversiering. China, jaren ‘60.
Een schaal van meerkleurig glaspasta.
Een geslepen kleurloos kristallen karaf. Onderaan gemerkt. We voegen er zeven kristallen borrelglaasjes aan toe. Op gegraveerd messingen dienblad. De karaf onderaan gemerkt.
“Het ritje op de ezel”. Een groep van meerkleurig Italiaans biscuit. Ontwerp van B. Merli.
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten krukje.
Een inktpot van deels verguld Brussels porselein, getooid met een meisje met draailier van meerkleurig biscuit. Gaaf.
Een paar honden van meerkleurig Staffordshire-aardewerk.
“Expressionistische bloem”. Olieverf op paneel & “Abstracte vlakkencompositie”. Olieverf op doek.
Een paar messingen ramskoppen. Soldering aan een hoorn gelost.
Een paar kristallen kandelaars, onderaan gemerkt.
Een carnavalskostuum: Barokke heer met driekantige steek/ piraat.
Een paar borden van Imariporselein met kraanvogels in het decor. XIXe eeuw. Met zeer kleine randschilfers.
“Landschap”. Pastel op papier. Gesigneerd ‘Hodler’.
“De houtbewerker”. Een groepje van meerkleurig biscuit op porseleinen voetstuk. Gemerkt.
Een chromen dokterskrukje op driepoot
Een kopje met schoteltjes van eierschaalporselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Gemerkt. We voegen er een Europees porseleinen kopje met meerkleurig Chinees decor aan toe.
“Dansende putto”. Een beeldje van brons op groen marmeren sokkel. Vermoedelijk XVIIIe eeuw, sokkel later.
Een lot aardewerken bodemvondsten, bestaande uit twee kruikjes en twee potjes.
Een carnavalskostuum: Napoleon.
Willy Boller. “Hokusaï, un Maître de l’Estampe Japonaise”. La Guilde du Livre, Lausanne 1955. Genummerd 7073/11000. 86 afbeeldingen kleur en zwart-wit.
Een koffie- en theeservies van Brussels porselein. Compleet voor tien personen. XIXe eeuw.
Glazen schaal. Italiaans design met slingermotief.
Eetservies van Duits wit porselein met verguld randje. Omstreeks 1945, bezette zone. Compleet voor 12 personen (1 schoteltje manco.)
“De hoefsmid”. Een groep van Italiaans biscuit op porseleinen voetstuk. Gemerkt en gesigneerd ‘M. Lozy’.
Een rotan ‘fauteuil Emanuelle” of pauwenstoel. Medio XXe eeuw. Goede staat, één los biesje.
Een Hotei van gebeeldhouwd hout.
Een coupe van blauw en wit Italiaans glaspasta.
“Sint-Martens-Latem”. Olieverf op doek.
Een kalebasvaas van meerkleurig geglazuurd Gouds plateel met decor ‘Unique’. Onderaan gemerkt.
Een Chinees porseleinen theepot met een decor van bloemen en vlinders. Met kopje en in mand.
Een carnavalskostuum: Middeleeuwse prinses.
Een Perzisch aardewerken dekselpotje met koperen rand en een aardewerken kom met blauw glazuur.
Een snufbottle van verzilverd metaal en been.
Een schouwpendule van Rouens aardewerk met een handbeschilderde wijzerplaat.
Een gebeeldhouwd Chinees hardhouten sokkel.
Twee verschillende vergrootglazen, waarbij één met ramshoornen handvat.
Een aardewerken vaas met meerkleurig glazuur.
Een kandelaar van meerkleurig Muranoglas op gesatineerde voet.
“Familiescène met Napoleon”. Een groep van deels verguld porselein. Mogelijk Tsjechisch. Enkele vingertjes manco.
Een paar Chinese vaasjes van cloisonné op messing met een decor van bloemen en vlinders.
Twee tentoonstellingsaffiches naar ontwerp van Folon.
Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein met meerkleurige decors. XXe eeuw, allen gemerkt onderaan.
“Vogels”. Twee Chinese tekeningen op zijde. Beide gesigneerd.
“Het gesprek bij de maaltijd”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans biscuit op houten voetstuk. gemerkt en gesigneerd ‘Marfo’. Eén vinger van de oude jager manco en een schilfer van het muurtje.
Een oorstoel in Régencestijl, bekleed met naaldwerk.
Een vaas van groen Muranoglas met gouden gespikkelde inclusies.
Een kruik van grijs geglazuurd aardewerk.
Een lot van vier diverse oude gravures, waarvan één allegorie op de oogst door Le Blond naar Heinze, evenals drie zichten op Firenze en Pisa. Enkele beschadigingen.
een schaal van okerkleurig glas. Productie Val St. Lambert voor ACEC, Charleroi.
Een Chinees porseleinen penseelkoker met een meerkleurig decor van pioenen en een vogel.
“Paardenkoets”. Tekening op papier. Gesigneerd.
Een kraagvaasje van Chinees porselein met een drakendecor in vier kleuren. Onderaan gemerkt.
“Portret van een lachende jongeman”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1925.
“Personages in een door een hert getrokken arreslee”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Restauratie aan het gewei en het struikje achter het hert.
Een antiek kastje met kamerpot. Tijdperk Napoleon III.
Een designvaas van geglazuurd aardewerk.
Een paar antieke vaasjes van Chinees porselein met een famille verte decor van vogels op een bloeiende tak. Gemerkt achteraan. Beide gerestaureerd aan de rand.
“Les pins”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een art deco handtasje met beugel van zilver en been en versierd met fantasiepareltjes en steentjes. (één stukje ontbreekt).
Een theepotje van Chinees porselein met meerkleurig decor van bloemen onder een motief van geweven touw in reliëf. Met zilveren tuit, handvat en deksel. Een haarscheur in het glazuur binnenin aan de bevestiging van het handvat.
“Interieur”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en gedateerd ‘45.
Een vaas van rood Muranoglas.
“Stilleven met paardje en hoorn”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1977.
Een lot van vier handgeknoopte Turkse wollen karpetjes/ lopers. Enige slijtage.
Een Chesterfield wingback armstoel.
Een schaal van gecraqueleerd celadonporselein.
Een gemberpot van Chinees porselein met een decor van personages en vogels in cartouches op een blauwe achtergrond met bloemen. Onderaan gemerkt.
“Kaga no Chiyo”. Uit de reeks “Biographies of Famous Women, Ancient and Modern”. Een Japanse houtsnede. 1859.
Een sigarettendoos van hout en zilver met een hanger en zes lepeltjes.
Een balustervaas van cloisonné op messing met een decor van bloemen en vlinders.
“A Hossegor (Landes)”. Olieverf op doek. Gesigneerd en met opdracht op de verso.
Een paar vazen van Imariporselein.
“Marine”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
Een handgeknoopt Perzisch zijden karpetje.
Een gemarqueteerd zevenladenkastje in Lodewijk XV-stijl. Met marmeren blad.
Een lot van vijf verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein.
Twee verschillende vazen van Chinees aardewerk met een sang-de-boeufglazuur. De kleinste met restauratie aan de rand.
“Nambyo Ryoji”. Een Japanse houtsnede. Late Edo.
Een majolica vaas met meerkleurig bloemen- en plantendecor en met koppen als handvatten.
Een stier van meerkleurig Muranoglas.
“Stilleven met fles”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een paar vazen van meerkleurig Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Een reeks van vier Japanse prenten op rijstpapier. Naar de XIXe eeuw.
Een paar kleine handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
Een vintage salontafel met vier roterende bladen op chromen voet en met gefumeerd glazen blad. Jaren ‘70.
Een paar bordjes van Imari-porselein. XIXe eeuw.
Een modern bronzen beeld. Italiaans werk. Gesigneerd.
“Acteur Ichikawa Yaozo”. Een Japanse houtsnede. 1940.
Een flesvaas van Chinees porselein met een meerkleurig drakendecor. Draagt een Qianlongmerk onderaan.
Een Chinees porseleinen tegel met een blauw op wit bloemendecor.
“Plezier op het strand”. Olieverf op board. Naar het impressionisme.
Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
“Kerkje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een handgeknoopt Perzisch zijden kleedje met bloemendecor.
Een driedelig salongarnituur in Lodewijk XV-stijl van gebeeldhouwd notenhout, bestaande uit twee fauteuil en een zitbank. We voegen er een salontafeltje aan toe.
Een ovale plaquette van wit marmer met beeltenis van keizer Tiberius.
Een kunststof plaquette in marmerlook met beeltenis van een Romeins keizer.
Een groot ingelijst Chinees borduurwerk met een voorstelling van vogels en bloeiende pioenen. Met zilverbrokaat. Begin XXste eeuw.
Een messingen luchter met zes armen met telkens twee lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Een gebeeldhouwde Afrikaanse slagtand in de vorm van een krokodil.
“Ogen”. Olieverf op paneel in de stijl van Cobra. Draagt monogram ‘CHP’.
Een vrouwenhoofd van meerkleurig Muranoglas.
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Vroeg XIXe eeuw. Te restaureren.
Een handgeknoopt Perzisch zijden kleed met bloemen in het decor.
Een verlengbare eettafel met gechromeerde potenstructuur met houten voetjes en met teakhouten bovenblad. Jaren ‘60.
Een lot voorraadpotten in geglazuurd keramiek bestaande uit 6 grote en 6 kleine dekselpotten, een olie- en azijnstel en een zoutvat.
Een gevarieerd lot aardewerken voorraad- en specerijenpotten met blauw motief. 16-delig. Enkele schilfers.
Een hallantaarn van koper en geslepen glas in Napoléon III-stijl.
Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.
“Jager”. Aan Afrikaans houten beeld.
“Compositie”. Een met structuur aangebracht kunstwerk op paneel.
Een benen opiumpijp met gegraveerd decor. Op houten staander.
Een handgeschilderd landschap op zijde. Chinees werk. Gesigneerd.
Een handgeknoopt Perzisch karpetje van wol en zijde. Slijtage.
Een mahoniehouten commode met drie grote en drie kleine laden.
Een kom van Chinees porselein met een meerkleurig decor van zotjes op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Een buikvaas van blauw geglazuurd Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
“Kinderportret”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram. Kleine beschadiging aan de rechterkant.
Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.
Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een afrikaans houten voorouderbeeld.
“Uitgangsbuurt te Parijs”. Olieverf op paneel. Naar het impressionisme.
Een handgeknoopt tapijt van wol op katoen.
Een verlengbare mahoniehouten tafel met vier stoelen in Directoirestijl. Met drie verlengbladen.
Een vaas van gecraqueleerd celadonporselein.
“Afrikaanse vrouw”. Een houten beeld op berkenhouten voetstuk.
“Polka dot”. Inkt op papier.
Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.
Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van bloemen en vogels.
“Aan de wasplaats”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Handtekening links onderaan onleesbaar. Op te frissen.
“Pinguin”. Een kunststof beeld naar ontwerp van Orlinski.
Een antieke koperen handpomp op houten plaat.
Een Oosters tapijt van wol. Handgeknoopt.
Een Chinees bureau met drie laden in de gordel. Onderaan voetensteun als entretoise.
Een rijkelijk uitgewerkte olifant met personages in een opengewerkt rijtuig. Indisch werk. Op houten sokkel.
Een Afrikaans houten beeld met drie op elkaar zittende figuren.
Een bronzen schouwpendule in rococostijl. Met sleutel en slinger.
Een Engelse breakfront bibliotheek met onderaan vier paneeldeuren en vier laden.
“La violiniste.” Bronzen beeld. Gesigneerd.
“Abstract”. Olieverf op paneel.
“Abstract”. Een kunstwerk van gepolychromeerd terracotta. Draagt handtekening ‘Nicolaas Warb’.
Bronzen carrouselpaard.
Een handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.
Een deels zwartgelakte commode in Lodewijk XVI-stijl met drie laden en op tapse poten.
“Vrouw met bloemen”. Een zeer fijn gesculpteerd ivoren beeldje op houten voetstuk. Kleine restauratie aan een kwast onderaan. Peking, XXe eeuw.
Een paar gipsen zuilen in art nouveau stijl. Reliëfdecor. Kleine letsels.
Een smeedijzeren tuinset, bestaande uit een rond tafeltje met twee vouwstoeltjes. 90 cm.
Een grote art deco buffetkast met groen marmeren blad. Twee deuren en drie laden in de gordel. Een vitrine met glazen schuifdeuren als opzet.
Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.
Een commode tombeau met twee laden, versierd met imitatiemarquetterie, met bronsbeslag en met marmeren blad.
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeld naar een werk van Chana Orloff uit 1925.
Een paar grote bronzen tuinvazen in barokke stijl versierd met engelen en guirlandes.
Een Perzisch gemerceriseerd katoenen karpetje. Slijtage.
Een tweeledig Engels bibliotheekmeubel met mahoniehoutfineer. Onderaan twee paneeldeurtjes onder twee laden en met twee gevitreerde deuren in het opzet.
Een ivoren wierookbrander op drie poten en versierd met fijn gesculpteerde tempelleeuwen, ringen en getooid met een draak.
Een geborsteld stalen wandkapstok met kantelbare spiegel.
“Happy cow”. Twee lithografieën naar werk van Peter Diem.
Een palissanderhouten eetkamer, bestaande uit een breed buffet met zes deuren en centraal vijf laden (91 x 380 x 60 cm); een ovale uittrekbare tafel (77 x 220 cm), twee armstoelen en zes stoelen met zalmroze fluwelen bekleding. Met bijpassende luchter met centraal gesatineerd glas en zes richtspotjes. (78 x 14 x 64 cm). Alles met glazen beschermbladen. Periode Art deco. toe te schrijven aan Ateliers De Coene, Kortrijk.
Een messingen luchter met drie gesatineerde kapjes en centrale coupe.
Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Een vrouwentorso van brons met een donker patina. Naar een werk van Boris Louet Lorski.
Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
Eikenhouten kleerkast met twee paneeldeuren, mooi gemoulureerd. Onderaan twee laden. XIXde eeuw.
Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Een merkwaardige hoge dekselvaas van gecraqueleerd Chinees aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van dieren en personages, waarbij enkele in reliëf. Vogeltje op het deksel gerestaureerd.
Een staande designlamp met glazen coupe. Gemerkt. Design Artemide.
“Scène uit de Satsumaopstand”. Een triptiek. Japanse houtsnede. Gesigneerd.
Eikenhouten commode gebeeldhouwd front, met witmarmeren blad. Met drie grote en twee kleine laden.
“Hond”. Een bronzen beeld naar een werk van Alberto Giacometti.
“Abstract”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
Een verguld bronzen luchter met vier lichtarmen, versierd met ramskoppen en met gesatineerde glazen kapjes en geslepen centrale coupe.
Een gietijzeren tuinvaas.
Een Engels eikenhouten bureau met negen laden en een kalfslederen blad.
Een klein eikenhouten bureau in Régence inspiratie met vijf laden.
Een Franse metalen luchter met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
Een rechthoekige salontafel van zwart graniet. Periode 2000.
Twee lage vierkante bijzettafeltjes van zwart graniet. Periode 2000.
Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
“Vrouwelijk naakt”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram.
Een gefineerde violontafel in Lodewijk XV-stijl met twee bijpassende gecanneerde stoeltjes en versierd met rocailles.
Een eikenhouten tweedeurs garderobe met gemoulureerde deuren.
Een lot Afrikaans ivoor, bestaande uit een armband en twee gesculpteerde slagtanden.
Een gepolychromeerd Afrikaans masker van hout, stro en stof.
Een barokke godslamp van gedreven geel koper. Versierd met drie gevleugelde engelenkopjes.
Een eikenhouten staande klok in Bretoense stijl met gebeeldhouwde bloemen- en plantenmotieven.
Een theeserviesje van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Compleet voor negen personen. Onderaan gemerkt.
Een comtoiseklok met gedreven koper rond de wijzerplaat. In eikenhouten staande kast.
Een modern kunstwerk van geglazuurd aardewerk in plexiglazen kastje. Gesigneerd.
Een contrabarometer met porseleinen ijkplaat.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje met geometrische motieven.
Een mahoniehouten commode in Regencestijl met drie gebogen laden.
Een porseleinen kaststelletje met een bloemendecor.
Een lotje aziatica, bestaande uit drie fijn gesculpteerde ivoren beeldjes, waarbij twee Hindoeïstische en één Boeddha, een porseleinen zalfdoosje en een kleine antieke plaquette met een wezen op de voorzijde en vijf amulettes op de andere zijde.
Een marmeren zuiltje.
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Twee stuks aardewerk, bestaande uit een grote tabakspot met opschrift ‘Tabac de Courtrai’ en een jardinière.
Een Luikse staande klok in eikenhouten kast.
Een pul van Duits steengoed. Onderaan gemerkt ‘Germany’.
Een paar onyxen lampenvoeten.
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Een eikenhouten meubel met twee maal twee paneeldeuren en een neerklapbaar paneel in het midden. XIXe eeuw.
Een hoornvaas van Brussels porselein met een handgeschilderd meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven.
“Moeder met kind aan de borst”. Een plaasteren beeld. Gesigneerd.
Een verzilverd metalen koffie en theeservies bestaande uit koffie-en theepot, melk-en suikerpot en dienblad. Dekselknoppen in de vorm van een bloem, buiken versierd met getorste ribben. Gemerkt EPNS en Danmark. We voegen er een verzilverd metalen fruitschaal aan toe, gemerkt Sival.
Een art deco staanlamp van goudgeel gepolijst koper. De stam bekleed met donkerbruin daim.
Een aardewerken vaas met abstract decor. Onderaan gemerkt ‘Foreign’.
“Packed paintings”. Twee kleurendrukken. Beide gesigneerd en genummerd 22/75.
Een zwartgepatineerde aardewerken olifant.
Een lot vitrinebeeldjes in geslepen kristal.
Een handgeknoopt Chinees wollen karpetje met een interieurdecor.
Een vierkante metalen salontafel met glazen blad.
Een meerkleurig glazen lotelingenstok.
Een lot van negen boeken, uitgegeven bij het Mercatorfonds.
“Vrouw in laken bij de spiegel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een eikenhouten gatelegtafel.
Een lot van drie stuks Afrikaans ivoor, waarbij een bewerkte nijlpaardentand.
“Portret”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
Een Oost Afrikaans houten voorouderbeeld.
Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.
Een handgeknoopt Pakistaans wollen Bochara-karpetje.
Een eikenhouten tafel met geparquetteerd blad.
Een geslepen fluitvaasje op een voet van arduin en verguld messing.
Een art deco vaas van gesatineerd glas.
“Zicht op Venetië”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Een smal gefineerd houten meubeltje met twee laden in de gordel en drie messingen staven bovenaan.
Een antieke lederen reiskoffer. Met sleuteltje.
“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
Een oude hoedendoos.
“Los Molinos - Espagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Op de verso gedateerd 1979 en met opdracht.
Een lot van een ovaal en twee rechthoekige Chinese wollen karpetjes.
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Vijf boeken. “Storia dell’architectura”. Electa Editrice 1978 (3 delen). Allessandra Mottola Molfino. “L’Arte della Porcellana in Italia”. Bramante Editrice 1977 (2 delen)
Een zeshoekige lampenvoet van Chinees porselein met een meerkleurig decor van pauwen en bloesems op gele achtergrond.
Een lot Swarovski kristal, bestaande uit o.a. 5 zwaantjes, 2 muizen, een kat, kerstornamenten, etc...
Een Oosters karpet met een tuinmotief met dieren.
Een paar messingen pauwen op houten voetstuk.
Een uitgebreid koffie- en theeservies met dessertbordjes. Compleet voor twaalf personen met enkele reservestukken. Brussel, XIXe eeuw.
Een paar koperen appliques in Lodewijk XVI-stijl.
“Wandelaar in een besneeuwde dreef. Olieverf op doek. Gemonogrameerd C. H, Anvers.
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Een grote antieke dekenkoffer met gegalbeerd deksel en met smeedijzeren hengsels en binnenin een vakje en twee kleine laden.
Een designlamp van geglazuurd aardewerk.
Twee stuks Aziatisch brons, bestaande uit een XIXe eeuws dekselvaasje (deksel manco) en een Perzisch vaasje met gegraveerd decor.
“Dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
Een handgeknoopt Indisch wollen karpet.
Een oude radio in houten kast. Model 634C, 1933.
Een reeks van elf geslepen en gekleurde kristallen glazen. Op tinnen dienblad met opengewerkte rand.
Twee stuks XVIIIe eeuws Delfts aardewerk, bestaande uit een bordje van de Porceleyne Byl en een knobbelvaas met zeldzaam decor van Flora (de zomer). Professioneel gerestaureerd aan de hals.
Twee Thais Boeddhistische schilderijen op zijde.
Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij een Turks (Kayseri) en een Tunesisch.
Een mahoniehouten secretaire met zes kleine laden en kleine laatjes achter het klapblad. Diverse beschadigingen.
Een paar dekselvazen van Imariporselein, de deksel getooid met een fo-hond. Met houten sokkels.
Een oude radio in houten kast. Luidsprekerdoek beschadigd.
Een lot van vijf kleurloos kristallen diertjes op gesatineerde voet, waarbij twee gemerkt van Cristal d’Arques.
Een complete golfset met dertien sticks in draagtas en met karretje. Als nieuw.
Een verguld messingen Boeddhahoofd.
“Astrologische scène”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 245/300 buiten de plaat. Met droogstempel.
Een lot bestaande uit een gedreven en geciseleerde messingen pateen van omstreeks 1750 en een XVIIIe eeuws knipselwerkje met zijde met beeltenis van St. Ignatius.
“Oude Chinese man”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een handgeknoopt Perzisch wollen karpetje met een jachtscène in het decor. Kleine snee in de rechter bovenhoek.
Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.
Een lot van drie glazen stolpjes op houten voetstukjes, waarbij één met twee vlinders.
Een oude radio in bakelieten kast. Jaren ‘40.
Een recent zevendelig kaststel van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Een handgeknoopt wandkleedje met een romantische scène.
Een Chinees juwelenkastje met jade plaquettes.
“Le Purgatoire”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd.
“Gewonde leeuwin”. Een gepatineerd plaasteren beeld. Gesigneerd “Valton”.
“Reis rond de wereld”. Een zeefdruk naar Folon voor Amnesty International.
Een geweven rond vloerkleed met rozendecor.
Een vintage bureaumeubeltje met achter de deuren een uitschuifbaar schrijfblad met lampje en klapblaadjes.
Een reeks van vier polychrome aardewerken tegels. XVIIIe eeuw.
Een oude radio in bakelieten kast. Model A.3610.
Twee boeken. Leon Voet. “De Gouden Eeuw van Antwerpen”, Mercatorfonds 1973. Herman Van Goethem. “Fotografie en realisme in de 19de eeuw. Antwerpen: de oudste foto’s 1847 - 1880”. Pandora (bladrand licht vergeeld).
Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een kleurloze karaf met dop, een gekleurde karaf (bovenaan beschadigd), een gekleurde vaas en een coupe op voet.
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken paard. Chinees werk.
“Paarden in een landschap” Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Epreuve d’artiste.
Een driedelig klokstel van koper en zamak in barokke stijl en op gepolychromeerde houten sokkels. De kandelaars met drie lichtpunten en met putti. Siervaas van de pendule te restaureren.
Een vaas van grijs opaalglas, versierd met olifantjes.
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Een ronde tafel met vier lades en een kalfslederen blad.
Een oude grammofoon. Mechanisme in werkende staat, maar sletig.
Een roodkoperen bakboordlantaarn van de S.S. Recordo.
Een paddestoelvormige chromé bureaulamp. Duitsland, jaren ‘50.
Een paar stoelen in Lodewijk XVI-stijl met fijn gesculpteerde versieringen, waarbij één met een schilderspalet in de rug en de andere met een vrouwenportret.
“Major Maestro”. Een oude lampenradio in bakelieten kast. 1946.
Twee verschillende karaffen van geslepen kleurloos kristal met Sterling zilveren halsmontuur.
Een lot aardewerk en steengoed, waarbij vier puddingvormen, vier kruiken en een grote Keulse jardinière.
Een lot gekleurd kristal, bestaande uit een asbak (kleine randschilfers), een grote vaas (schilfer aan de basis) en een vaas van Studio Crystal (minieme schilfers aan de basis). Allen gemerkt.
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper. Slijtage.
Een paar antieke fauteuils, bekleed met naaldwerk.
Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.
Een oude radio. Met type G- stekker (Verenigd Koninkrijk).
“Compositie”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef. Zonder kader.
Een paar art deco nachtkastjes met telkens één deur en één lade en een glazen blaadje.
Een vintage draagbare radio, model LX444AB /04. Logo manco. 1954.
Een lot van acht verschillende antieke apothekerspotten. Glas, kristal en porselein.
Een obeliskvormig sierstuk van kleurloos glas.
Een oude radio in bakelieten kast. Type DAC. 90. A. Met type G- stekker (Verenigd Koninkrijk). 1950 - 1959.
Een handgeknoopte wollen kelim.
Een zwartgelakte Chinese sokkel met in het blad een bloemendecor van pietra dura. Beschadigingetjes aan het decor.
Een vogeltje van zamak op onyxen voetje en een koperen mannenhoofd op groen marmeren voetstuk.
Een dekselvaas en een gemberpotje van meerkleurig Japans aardewerk en porselein.; Onderaan gemerkt.
Een oude radio in bakelieten kast.
Twee handgeknoopte Pakistaanse bidkleden van wol.
Een vintage draagbare radio, model Club de Luxe. 1970.
“Liggende vrouw”. Een groepje van meerkleurig Italiaans biscuit. Onderaan gemerkt. Kleine beschadiging aan twee kwispels. Gesigneerd Voltà.
Een lot geslepen kristal, bestaande uit een groene asbak, een klein blauw vaasje en een vaas op voet in rood. De eerste twee gemerkt van Val St. Lambert.
Een klaroen van rood en geel koper van de Garde Civique.
Een klein handgeknoopt Oosters wollen karpetje.
Een mahoniehouten buffetkastje met twee paneeldeurtjes en een lade, versierd met gesculpteerde motieven.
Drie stuks Keuls aardewerk, bestaande uit een kan, een kruik en een bierpul met tinnen deksel.
Een wit porseleinen apothekersvijzel met stamper met houten handvat.
Een theaterkijker met parelmoer.
Twee kleine Pakistaanse wollen karpetjes.
Een vintage draagbare radio, model Teddy 80. 1967.
Een barometer.
Een oude Duitse pop met porseleinen hoofd. Gemerkt.
Een vaas van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt. Gaaf.
Een lot van drie kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes, waarbij een bidkleedje (met lichte slijtage).
Een oude ‘Tire-vite’ café-automaat. (zonder sleuteltje).
Twee buisvormige kristallen designvazen in resp. rood en oranje. Beide gemerkt.
Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Tijdperk art deco. Gemerkt. Zeer kleine schilfer onderaan.
Een lot van vier Hemiksemse tegels met blauw en witte decors.
Een lot van drie kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
Een oude radio in bakelieten kast. Model SA 1009U. 1956.
Een stoeltjesklok. Met slinger en gewichten. Gemerkt.
Een porseleinen boterstolp met meerkleurig bloemendecor.
Een ovaal houten wandklokje met geëmailleerde witte wijzerplaat en messingen werk. Met gewichten en slinger. Enige slijtage aan de beschildering e.d.
Een handgeknoopt wollen kleed. Slijtage.
Een vaas en een coupe van blauw kristal. de eerste gemerkt van Lux Glass, Austria.
Een flesje eau de toilette en een flesje eau défendue in doosjes.
Drie vintage chromé lampen, model Sputnik, bestaande uit een hangluchter en twee wandlampen/plafonnières. Jaren ‘60.
Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.
Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Slijtage.