#73Een lot bestaande uit 4 flesjes, een spiegeltje en twee borstels met 800 ‰ zilveren montuurtjes.
#95Een 18 K geelgouden Vlaams kruis bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une croix flamande en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids total de +- 0,60 ct.No longer availableDim. 5,84 gEstimate: € 250 / 350 -
#82Paul Permeke“Marine met zeilboten.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#191Een witgepatineerde gietijzeren vogelbadje versierd met drinkende vogels.
#529Joris Buseyne“Abstract werk met uilen.” Keramisch werk met metaal.
"Travail abstrait avec des hiboux." Travail en céramique avec du métal.No longer availableDim. 170 x 51 x 18Estimate: € 80 / 120 -
#89Paul Permeke“Stilleven met fazantenhen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#558RasteliEen design fruitschaal van Italiaans ‘Lattice’ glass. Gemerkt.
#8Een verguld bronzen en messingen kerklezenaar. Het verstelbare leesvlak versierd met halmen rond een christogram. De voet versierd met geëmailleerde plaquettes en op drakenpootjes. XIXe eeuw.
#668Een houten reisscribaan met lederen schrijfblad.
#434Pol MaraPeriod: 1920-1998“Le miroir parfait”. Gemengde techniek. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
#634“Collage met goud en zwart”. Op de verso gesigneerd en gedateerd ‘71.
"Collage en or et noir". Signé et daté '71 au verso.No longer availableDim. 68 x 48 cmEstimate: € 120 / 200