Similar lots by type
-
#615Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.
Une petite armoire en bois de racine, style Empire.No longer availableDim. 80 x 35,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#136Een marqueterie tafel met laden.
Une table marqueterie à tiroirs.No longer availableDim. 75,5 x 66 x 43,5 cmEstimate: € 240 / 280 -
#296Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 104 cm l: 35,5 cmEstimate: € 600 / 650 -
#556Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs, marqueterie, tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 79 x 35 x 35 cmEstimate: € 190 / 210 -
#722Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue africaine en ébène, multiples personnages.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120 -
#276Een tafeltje in Lodewijk XV stijl met bronzen versieringen en een decor met bloemenvaas op het blad.
Une petite table style Louis XV à montures en bronze et décor d’un vase à fleurs sur la tablette.No longer availableDim. b: 85 cm; h:73 cmEstimate: € 260 / 280 -
#773Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
Sculpture africaine en ébène. Non-figurative.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 50 / 80 -
#713Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
Un Bouddha en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200 / 300 -
#664Chris MestdaghPeriod: °1959Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.
Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.No longer availableDim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cmEstimate: € 400 / 500 -
#606Een plantentafel in Lodewijk XV stijl.
Une table de poterie style Louis XV.No longer availableDim. 77 x 40 cmEstimate: € 200 / 220 -
#266Een tafel in Louis XV stijl met bronzen beslag en witmarmeren tafelblad.
Une table style Louis XV à montures en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 79 cm; b: 106 cmEstimate: € 260 / 300 -
#769Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 60 / 80 -
#790Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60 / 80 -
#661Een gepolychromeerd houten heiligenbeeld van Maria met kind staande op de slang uit de tuin van Eden. Rechterduim ontbreekt.
Une statue religieuse de la Mère à l’Enfant debout sur le serpent du jardin d’Eden. Pouce droit manquant.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 120 / 200 -
#784Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain. “Personnages”.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 80 / 100 -
#436Een bijzetmeubeltje van notenhout in drie niveaus.
Un petit meuble en noyer à trois niveaux.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#229Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.
Un bureau en bois à patine blanche style Louis XV, tablette en vachette.No longer availableDim. 82 x 140 cmEstimate: € 550 / 600 -
#555Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs, marqueterie, tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 79 x 35 x 35 cmEstimate: € 190 / 210 -
#286Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 104 cm l: 35,5 cmEstimate: € 600 / 650 -
#614Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.
Une petite armoire en bois de racine, style Empire.No longer availableDim. 80 x 35,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#476Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
Un coffre en chêne sculpté à couvercle.No longer availableDim. 45 x 43 x 43 cmEstimate: € 40 / 50 -
#749Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#466Een houten dienblad op voet.
Un plateau en bois sur pied.No longer availableDim. 74 x 69 x 46 cmEstimate: € 50 / 80 -
#800Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#658Een marmeren piëdestal in de vorm van drie semi-antieke zuiltjes.
Un piédestal en marbre en forme de trois colonnes antiques.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 100 / 160 -
#341Willy VandersteenEen lot van vijftig albums van Suske en Wiske.
Un lot de 50 bandes dessinées de Suske et Wiske.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#453Een paar bronzen kandelaars.
Une paire de candélabres en bronze.No longer availableDim. h: 21,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#454Capo di MonteEen multichroom porseleinen beeld van twee spelende jongens. Gemerkt.
Une statue en porcelaine polychrome, représentant deux garçons qui jouent.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#424Leonor Fini“Vrouwenportret”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
”Un portrait de femme”. Une lithographie. Epreuve d’artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#74Mary KennisPeriod: 1899 - 1965“Stilleven met uien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux oignons”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#157DelvauxEen blauwe lederen handtas.
Un sac à main en cuir bleu.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#744Een Chinees theeservies bestaande uit zes schoteltjes, twee reeksen van zes kopjes en een theepot. Wit met blauwe florale decoraties.
Un service à thé chinois, comprenant six tasses, deux séries de six tasses et une théière. Le tout décoré de fleurs bleu et blanc.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#474Hilde Van de Walle“Compositie”. Collage op papier. Gesigneerd en gedateerd 1990.
“Composition”. Collage sur papier. Signé et daté 1990.No longer availableDim. 20 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#908Een sobere eikenhouten kapstok met zes hangers.
Un porte-manteau en chêne à six crochets.No longer availableDim. b: 150 cmEstimate: € 30 / 40 -
#384Een grote en een kleine jardinière van meerkleurig Gouds plateel. Onderaan gemerkt.
Une grande et une petite jardinière de faïence de Gouda. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 18 & 27 cmEstimate: € 25 / 35 -
#652Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 377 x 300 cmEstimate: € 400 / 600


