Similar lots by type
-
#722
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue africaine en ébène, multiples personnages.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 80/120 -
#476
Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.
Un coffre en chêne sculpté à couvercle.No longer availableDim. 45 x 43 x 43 cmEstimate: € 40/50 -
#556
Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs, marqueterie, tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 79 x 35 x 35 cmEstimate: € 190/210 -
#773
Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
Sculpture africaine en ébène. Non-figurative.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 50/80 -
#466
Een houten dienblad op voet.
Un plateau en bois sur pied.No longer availableDim. 74 x 69 x 46 cmEstimate: € 50/80 -
#719
Afrikaans hoogrelief. “Personages”.
Un haut-relief: “Personnages”.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 60/80 -
#276
Een tafeltje in Lodewijk XV stijl met bronzen versieringen en een decor met bloemenvaas op het blad.
Une petite table style Louis XV à montures en bronze et décor d’un vase à fleurs sur la tablette.No longer availableDim. b: 85 cm; h:73 cmEstimate: € 260/280 -
#555
Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.
Un petit meuble à tiroirs, marqueterie, tablette en marbre blanc.No longer availableDim. 79 x 35 x 35 cmEstimate: € 190/210 -
#286
Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 104 cm l: 35,5 cmEstimate: € 600/650 -
#790
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60/80 -
#229
Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.
Un bureau en bois à patine blanche style Louis XV, tablette en vachette.No longer availableDim. 82 x 140 cmEstimate: € 550/600 -
#749
Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60/100 -
#436
Een bijzetmeubeltje van notenhout in drie niveaus.
Un petit meuble en noyer à trois niveaux.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 40/50 -
#266
Een tafel in Louis XV stijl met bronzen beslag en witmarmeren tafelblad.
Une table style Louis XV à montures en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 79 cm; b: 106 cmEstimate: € 260/300 -
#614
Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.
Une petite armoire en bois de racine, style Empire.No longer availableDim. 80 x 35,5 cmEstimate: € 200/240 -
#296
Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.
Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 104 cm l: 35,5 cmEstimate: € 600/650 -
#615
Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.
Une petite armoire en bois de racine, style Empire.No longer availableDim. 80 x 35,5 cmEstimate: € 200/240 -
#800
Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 80/100 -
#713
Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.
Un Bouddha en bois polychrome et doré.No longer availableDim. h: 167 cmEstimate: € 200/300 -
#784
Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain. “Personnages”.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 80/100 -
#664Chris MestdaghPeriod: °1959
Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.
Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.No longer availableDim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cmEstimate: € 400/500 -
#661
Een gepolychromeerd houten heiligenbeeld van Maria met kind staande op de slang uit de tuin van Eden. Rechterduim ontbreekt.
Une statue religieuse de la Mère à l’Enfant debout sur le serpent du jardin d’Eden. Pouce droit manquant.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 120/200 -
#606
Een plantentafel in Lodewijk XV stijl.
Une table de poterie style Louis XV.No longer availableDim. 77 x 40 cmEstimate: € 200/220 -
#136
Een marqueterie tafel met laden.
Une table marqueterie à tiroirs.No longer availableDim. 75,5 x 66 x 43,5 cmEstimate: € 240/280
Other lots in this auction
-
#347
“Moeder Gods”. Een Griekse icoon.
”La Sainte-Mère”. Une icône grecque.No longer availableDim. 26 x 22 cmEstimate: € 40/50 -
#567
Twee schotels van Imariporselein met gekartelde rand, versierd met bloemendecors.
Deux plats en porcelaine Imari, rebords dentelés, décorations de fleurs.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 40/50 -
#884
Een paar Lodewijk XV armstoelen met gevlochten zit en rug.
Une paire de fauteuils Louis XV, assises et dos cannés.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#195Baume & Mercier Genève
Een 18 karaats geel gouden dameshorloge bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,12 ct. en met polsband van krokodillenleder.
Une montre pour dames en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,12 ct et un bracelet en cuir de crocodile.No longer availableDim. bruto: 19,14 gEstimate: € 1200/1400 -
#121
“Geknield naakt”. Een beeldje van brons. Onderaan gemerkt.
”Nu agenouillé”. Une statue en bronze. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 13,5 cmEstimate: € 60/80 -
#600
Een hartvormige diamant van 0,38 ct. Kleur F. VVS2. Met certificaat.
Un diamant en forme de coeur de 0,38 ct. Couleur F. VVS2. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 600/700 -
#897
Een koperen luchter met zes lichtpunten.
Un lustre en cuivre à six points lumineux.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60/80 -
#536
Een vintage lederen zeteltje.
Un petit fauteuil vintage en cuir.No longer availableDim. h: 101 x 70 cmEstimate: € 60/80 -
#337Boch
Driedelig kaststel van veelkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une garniture de cheminée en trois pièces en faïence. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#426
Een koffer met koperen reliëf met dorpstafereel.
Un coffre à relief en cuivre, scène de village en décoration.No longer availableDim. 38 x 37 x 51 cmEstimate: € 80/100 -
#626
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 377 x 240 cmEstimate: € 80/120 -
#103
“Jagende leeuwen” Een groep van porselein. Gemerkt: Royal Dux.
”Lions qui chassent”. Un groupe en porcelaine. Marque: Royal Dux.No longer availableDim. l: 46 cmEstimate: € 100/140